küçük adımlar okul olgunluğu eğitim seti / Okul Olgunluğu Seti - Sadık Uygun Eğitim Yayınları

Küçük Adımlar Okul Olgunluğu Eğitim Seti

küçük adımlar okul olgunluğu eğitim seti

konu anlatımlı test, çözümlü matematik soruları, Kare Kod, konu anlatımlı dersler, lgs sınav sonuçları, LGS Kitapları, 6 sınıf konu anlatımlı testler, lgs cevap anahtarı, Konu Testi, Soru Anlatımları, Yorumlu sınav sorusu, Z Kitap, Ünite Değerlendirme Testleri, spotlu soru bankası, ayt hazırlık, tyt hazırlık, ayt hazırlık seti, tyt hazırlık seti, spotlu soru bankası, lgs hazırlık, en iyi lgs kitapları, spot soru bankası

Okul öncesi eğitimde en önemli hedeflerden biri de çocukların ilkokula hazır olmalarını sağlamaktır. İlkokula hazır olmak aynı zamanda okuma yazma becerilerini kazanmaya da hazır olmak anlamına gelir.
Peki bu hazır oluş nasıl gerçekleşir? Biz bu hazır oluşa nasıl destek olabiliriz? İşte bu soruların yanıtına bu seti uygulayarak ulaşabilirsiniz.

OKUL OLGUNLUĞU SETİ

• Çocuğun görsel ve işitsel algısını kademeli bir şekilde desteklemek
• Akademik hayata olumlu bir giriş yapmalarına fırsat sunmak
• Çocukların öğrenmeye yönelik olumlu benlik algısı geliştirmesini sağlamak amaçlarıyla hazırlanmıştır.
• Okul Olgunluğu Setimizde bu amaçları gerçekleştirmek için aşağıda verilen başlıklara hizmet eden bir çok çalışma hazırlanmıştır.
Görsel Algı:

• Göz-Motor Koordinasyonu

• Mekânsal Algı

• Şekil-Zemin Algısı

• Algı Sabitliği

• Dikkat

• Görsel Bütünleme
İşitsel Algı:

• İşitsel Hafıza

• İşitsel Ayrıştırma

• İşitsel Dikkat

• İşitsel Çağrışım ve Kavrama

Unutmayalım ki ilk deneyimler oldukça kıymetlidir ve benzer şeyleri yaparken yaşayacağımız duyguları da belirler.

Bu setteki uygulamalar okulla ilgili ortaya çıkabilecek olası zorlukları önceden fark etmenizi, doğru desteği vermemizi ve çocuğunuzun okulda olumlu deneyimler yaşamasını sağlar.

okul_olgunlugu_1okul_olgunlugu_2okul_olgunlugu_3

İlginizi Çekecek Benzer Ürünler

UYGUN – OKULÖNCESİ STEM+A Fasikül

UYGUN – OKULÖNCESİ STEM+A Fasikül

TLBu ürünü alanlar çok mutlular

Stok Kodu : 00STEM     Stokta Var

UYGUN – OKULÖNCESİ STEM+A Fasikül STEM+A Nedir ? Öğrenme serüveninde öğrencileri cesaretlendiren, hayallerine ulaştıran ve öğrendiklerini kullanma fırsatı veren bir yaklaşımdır. Neden STEM+A ? Düşünen, Sorgulayan, Araştıran, Buluş Yapan ve Üreten Öğrenciler Yetiştirmeyi Hedefliyoruz. STEM+A Dergilerinde Neler Var ? MEB Müfredatına Uygun Konular Metaverse Kodlama Yapay Zekâ PYP Lider Özellikleri Eylem – Sorgulama Döngüleri Harmanlanmış Öğrenme GEMS

SATIN AL
Çizgi Kitabı

Çizgi Kitabı

Stok Kodu : 00ÇK     Stokta Var

SATIN AL
Aile Katılım Etkinlikleri ( Aylık Çocuklar İçin)

Aile Katılım Etkinlikleri ( Aylık Çocuklar İçin)

Stok Kodu : 00AKE2     Stokta Var

Okul öncesi eğitim alanında çocuklar üzerinde yapılan araştırmalar, aile katılımının sağlandığı uygulamalarla yetişen çocukların gelişimindeki olumlu etkinin “kalıcı” olduğunu ortaya koymaktadır. Bu nedenle okul öncesi eğitimde en iyi yaklaşım çocuğun tek başına birey olarak değil ailesi ile birlikte gerçekleştirdiği iş birliğine dayalı öğretim yaklaşımıdır. Aile katılımını sağlamak amacıyla hazırlanan bu ürünlerimiz ev

SATIN AL
YAŞAM BECERİ SETİ YAŞ (11 KİTAP)

YAŞAM BECERİ SETİ YAŞ (11 KİTAP)

Stok Kodu : 00YBS     Stokta Var

Küçük Adımlar Yaşam Beceri Seti 11 sayıdan oluşmaktadır. Sayı Okulumuzda Yaşam Sayı Evimizde Yaşam Sayı Sağlıklı Yaşam Sayı Güvenli Yaşam Sayı Ülkemizde Yaşam Sayı Doğada Yaşam İleri Matematik Aile Katılımı Oryantasyon Haftası ve Portfolyo Belirli Gün ve Haftalar Öğrenci Defteri Başlıkları altındadır. Yaşam Beceri Setinin içeriği Millî Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun hazırlanmıştır. Çocukları hem akademik hem de günlük yaşam

SATIN AL
Bilgili Minikler Seti ( 9 Kitap )

Bilgili Minikler Seti ( 9 Kitap )

Stok Kodu : 00BMS     Stokta Var

Bu setin en önemli özelliği; her bir kitapta belirli temaların ele alınması ve her kitabın bir ay için düzenlemiş olmasıdır. Kitaplarda temalarla ilgili kısa bilgiler verilmiştir. Temalar kavramları öğretirken araç olarak kullanılmıştır. Örneğin; &#;Hayvanlar ve Bitkiler&#; teması bir kitapta işlenmiştir. Hareketli-hareketsiz, canlı-cansız gibi ilişkili kavramlar bu tema çerçevesinde kolaydan zora doğru bir sırayla verilmiştir. Sorgulayan sorular

SATIN AL
Matematik Seti 5&#;li &#; Küçükadımlar

Matematik Seti 5&#;li &#; Küçükadımlar

Stok Kodu : 00MTS     Stokta Var

5 kitaptan oluşan bir settir. Her kitap 32 sayfa olup toplam sayfadır. Sayılar: Evde, okulda, alışverişte, oyun oynarken, yemek yerken, zamana bağlı etkinlikler gerçekleştirilirken sayı kavramlarıyla karşı karşıya kalırız. Örneğin; pastamızdaki mum sayısından, saatin kaç olduğuna, o gün ayın kaçı olduğundan, masaya koyacağımız tabak, bardak sayısına  kadar her alanda karşımıza çıkar. Şekiller: Bu kitaptaki alıştırmalarla çocukların;

SATIN AL
Cici Kitabım Seti

Cici Kitabım Seti

Stok Kodu : 00CK     Stokta Var

Cici Kitabım seti 4 kitap ve iki karakter el kuklasından oluşmaktadır. Kitapların ilk ikisi 24 – 30 Aylık dönem için, diğer ikisi 31 – 36 Aylık dönem için hazırlanmış olup her biri 24 sayfadır. Bu set Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan Aylık Çocuklar İçin Eğitim Programına () uygun hazırlanmıştır. Bu setin en önemli özelliği; Her kitabın ilk sayfasında o yaş grubunun ( Ay ve Ay)

SATIN AL
Aile Katılım Etkinlikleri +54

Aile Katılım Etkinlikleri +54

Stok Kodu : 00AKE1     Stokta Var

Okul öncesi eğitim alanında çocuklar üzerinde yapılan araştırmalar, aile katılımının sağlandığı uygulamalarla yetişen çocukların gelişimindeki olumlu etkinin “kalıcı” olduğunu ortaya koymaktadır. Bu nedenle okul öncesi eğitimde en iyi yaklaşım çocuğun tek başına birey olarak değil ailesi ile birlikte gerçekleştirdiği iş birliğine dayalı öğretim yaklaşımıdımonash.pw katılımını sağlamak amacıyla hazırlanan bu ürünlerimiz ev ortamında

SATIN AL

Okul Olgunluğu Seti Küçükadımlar Eğitim Yayınları

Bu ürün size Sayılı Kitap Kırtasiye

KİTAPSEÇ PAZARYERİ

Tüm satıcılarımız Kitapseç hizmet standartlarını garanti eder.

Ücretsiz İade

Hızlı Teslimat

Müşteri Desteği

Satıcı: Sayılı Kitap Kırtasiye
Satıcı Ünvanı: Ömer Sayılı
İletişim: Satıcıların iletişim e-posta adresi kitapsec tarafından kayıt altındadır.
tarafından gönderilecektir.

Okul öncesi eğitimde en önemli hedeflerden biri de çocukların ilkokula hazır olmalarını sağlamaktır. İlkokula hazır olmak aynı zamanda okuma yazma becerilerini kazanmaya da hazır olmak anlamına gelir.
Peki bu hazır oluş nasıl gerçekleşir? Biz bu hazır oluşa nasıl destek olabiliriz? İşte bu soruların yanıtına bu seti uygulayarak ulaşabilirsiniz.

OKUL OLGUNLUĞU SETİ

• Çocuğun görsel ve işitsel algısını kademeli bir şekilde desteklemek
• Akademik hayata olumlu bir giriş yapmalarına fırsat sunmak
• Çocukların öğrenmeye yönelik olumlu benlik algısı geliştirmesini sağlamak amaçlarıyla hazırlanmıştır.
• Okul Olgunluğu Setimizde bu amaçları gerçekleştirmek için aşağıda verilen başlıklara hizmet eden bir çok çalışma hazırlanmıştır.
Görsel Algı:

• Göz-Motor Koordinasyonu

• Mekânsal Algı

• Şekil-Zemin Algısı

• Algı Sabitliği

• Dikkat

• Görsel Bütünleme
İşitsel Algı:

• İşitsel Hafıza

• İşitsel Ayrıştırma

• İşitsel Dikkat

• İşitsel Çağrışım ve Kavrama

Unutmayalım ki ilk deneyimler oldukça kıymetlidir ve benzer şeyleri yaparken yaşayacağımız duyguları da belirler.

Bu setteki uygulamalar okulla ilgili ortaya çıkabilecek olası zorlukları önceden fark etmenizi, doğru desteği vermemizi ve çocuğunuzun okulda olumlu deneyimler yaşamasını sağlar.

Okul Olgunluğu Seti Küçükadımlar Eğitim Yayınları

/

Çok çok güzeldi diğer ürünlerinize de göz atacağım. / Me**********

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır