dudullu lpg sızdırmazlık raporu randevu / YARİS'İME BRC LPG SİSTEMİ TAKTIRDIM - FOTOĞRAFLARLA

Dudullu Lpg Sızdırmazlık Raporu Randevu

dudullu lpg sızdırmazlık raporu randevu

(, )sevdayeee yazdı:
(, )ersın yazdı: Lpg tesisatında tadilat yapıldıysa zorunlu(sızdırmazligi makina mühendisleri odası yapıyor) fakat herhangi bir tadilat yoksa yapılması zorunlu değil abi hafif kusurla geçiyorsun. Egzoz emisyonun yoksa özel servislerde yaptırıp vizeye öyle gir birde vizede aracın benzinde çalışması istemiyormuş.

evet çok güzel net açıklamışsınız bende bilmiyordum sordum aynısını söylediler çok sevindim ama benim bu muyanede tank degişmesi gerekiyo yeni masradlar beni bekliyo tank de takılmış

Yeni yeni adetler çıkarıyorlar daha önceki vize de tank benimde değişmişti altında sehba yoktu tankta 1mm oynama yoktu cikartamadilar levye ile zar zor çıkmisti sehba koyuldu sünger vb. yine birkaç yerden delinip vida atıldı şimdi tank eskisine göre oynuyor resmen. Benzin ucuz olsada keşke şu lpg derdinden kurtulsak Blush
N yerine m yazmışım. "Vizede aracın benzinde çalışması isteniyormuş" olacakti. Egzoz emisyonda da benzinde çalışması isteniyormuş bilginize.

CAR OF THE YEAR  

pil %24

Aracımıza LPG Dönüşümü yaptırduğımızda bunun ruhsata işletilmesi gerekiyor. Ruhsata işletme olayı üç safhada gerçekleşir; 1. Makine Mühendisleri Odasından ''Sızdırmazlık Raporu'' almak, 2. Aracı muayeneye sokmak, 3. Tafikte ruhsata yazdırmak. 

Sızdırmazlık Raporu Avrupa Yakasında üç, Anadolu Yakasında iki yerde verilmektedir.
Avrupa yakası:
1. Kumburgaz. Tel: 97 65
2. Beylikdüzü. Tel: 02 04
3. Büyükçekmece. Tel: 75 15
Anadolu yakası:
1. Dudullu. Tel: 37 Kartal. (Araba pazarında bulunan Kartal İstasyonunu belediye kapattı, yeni bir yer arıyorlar.)

Sıazdırmazlık istasyonu randevulu çalışıyor. Randevu internetten alınıyor. (funduszeue.info) Google lpgrandevu yazınca çıkar.

Sızdırmazlık Raporumuz aldıktan sonra muayeneye gidiliyor.  Muayene de randevu şart değil, muyene tekrarına gider gibi numara alınıyor. Yalnız muayeneye giderken Egzoz pulumuz olacak ve 2 adet EK-1 foamu dolacak. 

Muayene de yapıldıktan sonra tüm evraklarımızı ikametimizin bulunduğu ilçe trafik Tescil bürosuna veriyoruz. Bir kaç gün sonra işlenmiş olarak alıyoruz.

Not: Bütün bu işlemleri yapmaya giderken, LPG'yi taktırdığımız servisin vereceği fatura ve proje ile gidiyoruz.
Not: LPG'si ruhsata işli olan araçlar 'ye kadar her muyeneye giderken Sızdırmazlık Raporu alıyorlardı, bu 'de kalktı, artık direkt Tüvtürk muayeneye gidilecek. Bu büyük bir kolaylık ağladı.

Maviay Otogaz Maltepe Şube

Atiker, Lovato, BRC, Tartarini, Romano, Prins

(YETKİLİ SERVİS)

Tugayyolu Cad. Anadolu İş Merkezi No: 4/33 Maltepe- İSTANBUL

Tel: 70 08

[email protected]

Bu Haberi Paylaş

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası