kanky uydu alıcısı kurulumu / Next KANKY Serileri Türksat 4A Uydusu Kanal & Frekans Ayarları | Next Forum

Kanky Uydu Alıcısı Kurulumu

kanky uydu alıcısı kurulumu

Next KANKY Serileri Türksat 4A Uydusu Kanal & Frekans Ayarları

haydar' Alıntı:

Sevgili kardeşim merhabalar öncelikle belirtmek isterimki yi unutun çünkü o frekansta çoktan yayın sona ermiş seafoodplus.info frekansından yayın devam etmektedir. Bahsi geçen paremetrenin çıkmamasının bir kaç nedeni olabilir.

seafoodplus.infode kullanılan lnb nin eski olabileği ve buna binaen lokal osilatör frekans aralığının kayması seafoodplus.info şöyle anlatmaya çalışayım de değilde yada de yada yada de çıkması seafoodplus.info önce bu frekansta yazmış olduğum değerleri bir deneyin sonra diğer seçeneklere bakarız.!
seafoodplus.infode oluşan yani lnb yada kabloda yada tunerde oluşan sıkıntılar buda olasılıklar arasındadır ama 1 nolu seçenek ile bir çok kullanıcı bu olayı aşmıştır.!

Genişletmek için tıkla

Öncelikle cevap için teşekkürlerŞu anda elimdeki bu cihazdan hiç bir şekilde olumlu bir yanıt alamıyorum!

Bahsettiğiniz değerleri ve dahada fazlasını denedim,lakin sinyal alamıyorum vede arama yaptırdığımda (Program Sonlandırıldı) hatası alıseafoodplus.info sizin anlayacağınız bu cihaza şu an hiç sinyal gelmiyor (Nit Arama,Otomatik arama vs) hangi şekilde aratırsam aratayım cihaz hiçbir şekilde kanal bulmuyor ve dediğim gibi (Program sonlandırıldı) hatası alıyorum!

Not:Belirtmek isterim ki,uydu sistemlerinden yeterince anlayan birisiyimdir,kendi odamda 5 ülke uydusundan oluşan donanımlı serverli sistem kullanmaktayım vede diğer misafir odamızda'da (Hotbird & Türksat ) uydusundan oluşan cihazım var vede sinyal vede başka birşey ile ilgili hiçbir problem seafoodplus.infoimde tek bir kanal bile eksik değildir olamaz..Çünkü özel olarak (Lnb,Kablo,Switch) vs vs parçaları sürekli 2 - 3 ayda bir kontrol eder değişirimSürekli çatıya çıkar tüm kontrolleri sağlarım (Bu konuda hiç bir sıkıntım yoktur) Bu uydu,bir arkadaşımdan elime geçti ve sadece mini olduğu için ayarlayıp babamların odasına (37 ekran) tüplü tv ye takmak seafoodplus.info bu tür bir sorunla karşılaşıncada belki gözden kaçırdığım bir şeyler olabilir diye buraya başvurup ustalardan bilgi almak seafoodplus.info olarak bu cihaz hakkında başka türlü bilgi ve önerisi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa değerlendireceğim!

Aksi takdirde,cihazdan şüpheleniyorum (Belkide bir şekilde bozulmuş olabilir) diyerekten yeni bir sd mini cihaz alma yoluna gideceğseafoodplus.infoşekkürler.

Kanky HD

Next Kanky HD TGKS'li MPEG4 HD Tak Kullan Uydu Alıcısı
Tek Kumanda ile TV ve Uydu Alıcı Kontrolü
4 Digit LED Gösterge
Türkiye'nin Uygun Fiyatlı En Popüler Uydu Alıcısı
Yeni Kırmızı Renk Kasa
Made in TURKEY

Uydu Kanal Kapasitesi: İşlemci Hızı: MHz
Flash Hafızası: 4MB
RAM Hafızası: 64MB
İşletim Sistemi: RTOS & Next
USB Giriş: 2 Adet
HDMI Çıkış: Var
Analog A/V (RCA) Çıkışı: Var
Dijital Ses Çıkışı: Var (Koaksiyel)
TKGS Desteği
4-Digit LED Göstergeli IR Alıcı Modül
FullHD p/i Video Çözünürlüğü
Youtube & Hava Durumu Desteği
Teletext & Altyazı Desteği
Kayıt ve TimeShift Özelliği (USB Bellek ile)
USB Wi-Fi Aygıt (MT) Desteği
FAT & NTFS Dosya Sistemi Desteği
USB Medya Oynatıcı Özelliği
USB Aygıt Üzerinden Yazılım Güncelleme
Sat. Channel Capacity:
Processor Speed: MHz
Flash Memory: 4MB
RAM Memory: 64MB
Operating System: RTOS & Next
USB Inputs: 2 Ports
HDMI Output: Yes
Analog A/V (RCA) Output: Yes
Digital Audio Output: Yes (Coaxial)
TKGS Support
4-Digit LED Display & IR Sensor
FullHD p/i Video Resolution
Youtube & Weather Forecast Support
Teletext & Subtitle Support
Recording and TimeShift Function (with USB HDD)
USB Wi-Fi (MT) Support
FAT & NTFS File System Support
USB Media Player Function

Firmware Upgrading via USB Port Supported

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir