mimar sinan erkek öğrenci yurdu ekşi / maltepe mimar sinan öğrenci yurdu - ekşi sözlük

Mimar Sinan Erkek Öğrenci Yurdu Ekşi

mimar sinan erkek öğrenci yurdu ekşi

Yorumlar

Ulaşım sıkıntısı olmasa kimsenin eve çıkmasına gerek kalmayacak bir yurt. Her anlamda (yemek, temizlik, ortam) harika bir yurt. Ama ulaşım konusunda biraz sıkıntı. Ha birde yurdun internetinden pek birşey ummayın, aşırı yavaş. Hadi onu geçtim kendi internetinizi kullansanız bile yurdun yeri dolayısıyla yine yavaş internet.
5 6 yıl önce ()

Hayatımda yaşadığım en güzel deneyimlerimden biriydi bir çok insanla tanıştım bana pek çok şey kattı. Gerçekten çok iyi dostluklar kurdum burada çünkü hiç ummadığın insanlarla tanışıyorsun ve bu insanlar seni tanımadığından(başta) olgun bir ortam oluşuyor tabii bu sanada bağlı fakat bu ortam oluştuğu vakit herkes birbirinden yararlanmaya(iyi) başlıyor böylece 1sene içerisinde büyük yaşanmışlık tecrübesi kazanıp böylece üniversite hayatına daha önde başlıyorsunuz. Devletimiz bu imkanı sağladığı için de müteşekkirim.
5 6 yıl önce ()

Ftöcülerin yaptığı devletin 15 temmuz sonrası el koyduğu site denebilecek bir yapı merkezi yerlere uzaklığı hesaba katılmaz sa öğrenciler için mükemmel bir yer Bu arada unutmadan söyleyeyim burası kyk yurdu.
5 6 yıl önce ()

Beyler yurt buram buram kapış arası kokuyo :))internet sabahları süper öğlen idare eder akşam çok yavaş yemekhane iyi birçok çeşit yemek çıkıyo tepenin başında eğer şanslıysanız odanız adalara denize ve boğaza bakar ama değilseniz odanız ormana bakar
1 6 yıl önce ()

Yurt bildiğin dağın başında km44 km43 geçiyor onlarda idare eder. Öğle bir yokuş rampa varki adam düz duramıyor o derece gitmeden abartı dedim ama bildiğin dağın tam tepesine şehir kurmuşlar şehir denmezde mimari 0 yüksek bina çöplüğü . dolmuş TL bildiğin karada rafting yapıyor adamlar :)) gelelim meseleye okula ulaşım çok sorun gidiyorsun dert gelmek istiyorsun dert.. yemekhane desen sıra gelmez.. kantinde birşey alırken bile sıra bekliyorsun. Kantin ile d blok arasına otoban yapsalar anca kurtarır.. 1 yıldız bile vermeye değmez oda güvenlikçi abilerimiz ve yönetim için.. Burada çalışan herkes 10 numara adam böyle adamları çalıştıracaksın işte ego yok kaytarma yok adamlar öğrencileri seviyor böyle bir şeyi ilk defa gördüm hepsinin anlindan opmek lazim.. yurt tam bir fiyasko.. yurtta 1 gün kaldım kaçtım.. imkanı olan uğramasın.. İstanbul'a bence hiç uğraşmayın.. o kadar puan alıp orda okuyan ne diyim artık.. oda arkadaşınız ya tam fırlama çıkabilir yada pasif bir tip çıkabilir.. buraya vermek yerine 3 arkadaş ev tutun üstüne de atın gecinin.. yemek zaten öğlen okuldan yiyorsunuz. Benim gibi okulu karşıda olup vakıfta okuyanlar asla uğramasın.. yurt bomboş gelen kaçıyor yedekler üzülmesin :)) Kat asansör ve tanzik sıkıntı.. Maltepe bin saçma sapan apartmanlarının arkasında gözüken deniz manzarası da neye yarar. Odan iyiydi diyorlardı hep.. neyse ot gibi yaşayacak olan adam girsin bu yurda.. İstanbul'da okunmaz rota yatay geçiş Akdeniz Ege ;) arkadaşlar İstanbul'da metro Marmaray tekrar metro metrobüs vb.. çekilecek çile değil.. ve okulun etrafında 5 tane yurt var buraya atan devletimize yazıklar olsun içimdeki milliyetçilik öldü resmen:) ve giden arkadaşlar mutlaka kantinden Zincir alın kaliteli kilit alın.. ulan kapınin anahtarı yok dolaba kilit yapmışsın kilitliyorsun parmağınla bile çekince açılıyor.. ve 1 anahtar bütün yürü açıyor böyle saçma birşey görmedim duymadım lanetliyorum :) biseyiniz calinsa bulamazlar kamera falan hikaye hiçbir şey yok.. ben laptopla gezdim mecburen omuzum morarmadigina seviniyorum..
1 6 yıl önce ()

maltepe mimar sinan öğrenci yurdu

• yani evime yakın olması beni biraz korkutmadı değil. başka yer mi yoktu acaba?

• ülkede gerçekten ilginç şeyler oluyor. bakalım daha neler göreceğiz. sınırlar zorlanıyor iyice.

• ülkenin başka şehirlerindeki bazı kyk yurtları gibi karantina amaçlı kullanılacak olan yurt.

• fetö&#x;ye parsel parsel peşkeş çekilen arsalardan birine dikilmiştir. zamanında fetö burayı otel ve kongre merkezi&#x;yani paralel devlet yapılanma merkezi&#x;olarak inşa ederken aralık&#x;tan sonra devlet el koydu ve öğrenci yurduna dönüştürdü. konumu ve manzarası güzel ama öğrenci için çok uygun değil üniversitelere uzak. korona günlerinde yurt dışından gelenlere ev sahipliği yapıyor sanırım.

• izolasyonda bile bütün kattakilerin seceresi öğrenilmiş.

• 'da geldiğimde yerel halkın dediğine göre fetö'nün oteli olacakken devlet elinden alıp öğrenci yurdu yapmış. böylece yurda ilk yerleşenlerden biriydim. yurdun kapasitesi o kadar büyük ki ilk sene d bloğunu açmamışlardı. b blok z13 numaralı odada sene kaldım. maltepe üniversitesi haricinde tüm okullara uzak kalıyor. internet yavaş ve hattım odadayken çekmiyordu. biriyle konuşacağım zaman avluya çıkıyordum.

iyi kötü güzel bi sene geçirdim orada. evim gibi olmuştu. okuldayken "yurda gitsem de yatağıma yatsam" derdim hep. bazen yurttan hiç çıkasım gelmezdi.

4 kişilik odada 3 kürt arkadaşla kaldım. ilk kez kürt arkadaşlarım olmuştu ve bu -osmaniyeden gelmiş biri olarak- kafa yapımı inanılmaz değiştirmişti.

son senemde çocuğun birinin kattan atlayarak intihar etmesi ve benim onun bedenini görmem beni çok sarsmıştı.

şimdi karantina yurdu olarak kullanılıyor diye duydum. eğer açılacak olursa ve size orası çıkarsa, elinizde başka bir alternatifiniz varsa orada kalmayın :) olm her gün 3 saatim yolda geçiyordu lan :)

• KYK yurtlarında ücretsiz tatil (Türkiye'deki tüm KYK yurtları listesi)

ADANA

Adana'da Beş Ocak ve Çukurova öğrenci yurtları yaz aylarında açık olacak.

CEYHAN YURDU Tipi : Karma
    Telefon : 0()
    Adres :: GAZİOSMANPAŞA MH. YURT seafoodplus.info:1

ADANA ÖĞRENCİ YURDU Tipi : Erkek
    Adres :: BALCALI MAH. GÜNEY KAMPÜS/6 Sk. NO.2/A Sarıçam/ADANA

MAHMUT SAMİ RAMAZANOĞLU ÖĞRENCİ YURDU  Tipi : Kız
    Adres :: BALCALI MAHALLESİ GÜNEY KAMPÜS 5 seafoodplus.info

KOZAN ÖĞRENCİ YURDU Tipi : Karma
    Telefon : 0()
    Adres :: ÇANAKLI Mah. ŞEHİT ŞEFİK UÇAK Sok. No: 72 Kozan Meslek Yüksekokulu karşısı 

FEVZİ ÇAKMAK YURDU Tipi : Kız
    Adres :: BALCALI Mah. GÜNEY KAMPÜS/5 Sok. SARIÇAM / ADANA

KUT'UL AMARE ÖĞRENCİ YURDU Tipi : Erkek
    Adres :: BALCALI MAH. MANOLYA CAD. NO: 7D SARIÇAM/ADANA

BEŞ OCAK ÖĞRENCİ YURDU Tipi : Kız
    Telefon : 0()
    Adres :: BALCALI MAHALLESİ GÜNEY KAMPÜS/5 SOK:9/A-B-C-F SARIÇAM/ADANA

TOROSLAR ÖĞRENCİ YURDU Tipi : Kız
    Adres :: BALCALI MAHALLESİ GÜNEY KAMPÜS/5 SOKAK NO/D/E/F SARIÇAM/ADANA

ÇUKUROVA ÖĞRENCİ YURDU Tipi : Erkek
    Adres :: BALCALI MAHALLESİ GÜNEY KAMPÜS / 5 SOK. 11/A 11/B 11/C SARIÇAM/ADANA

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir