2017 hyundai elantra lpg uyumu / Hyundai Elantra - İkinci el yeni hyundai elantra lpg - Mitula Arabalar

2017 Hyundai Elantra Lpg Uyumu

2017 hyundai elantra lpg uyumu

1. mitula

2.   >  
  3. hyundai

4.   >  
  5. hyundai elantra

6.   >  yeni hyundai elantra lpg
27 araba ilanı bulundu
Hyundai elantra benzin lpg otomatik hyundai elantra
hyundai̇elantra, di̇ji̇tal göstergeli̇ kli̇masi var, ati̇ker marka sirali si̇stem lpg takili, 4 cam otomati̇ksensörlü geri̇ görüş kamerasi mevcut
Hyundai elantra benzin lpg 97 elentra full model
Full+fullimmolizer klima hava yastığı abs hız sabitleyici 4 cam otomatik sunroff merkezi kilit tüp tankı 0 dırlastikler yeni 1 yıllıkcamlar filmli
Hyundai elantra benzin lpg sahibinden oook temiz elentra
Lpg regülatörü, radyatör, üst kapak, değişti bütün bakımları yapıldı Lastiği yeni gibi ayağında yanında 4 adet yaz lastiğide verilecektir. Araçta
Hyundai elantra benzin lpg sahi bi nden elentra
Seti sıfır km önce değiştirildi.Tüp beyin regülatörü yeni değişti.ön
Hyundai elantra benzin lpg memurdan temiz hyundai elentra
Klima ve orjinal radyo akü yeni ön akisler yeni değişti triger seti ve v kayışları yeni değiştikomple bakimdan geçti tüpün beyni yeni değişti 3 parca
Hyundai elantra benzin lpg otomatik vites elentra
Kahramanmaraş Merkez, Kahramanmaraş
Aracın moturu sıfır yeni yapıldı tarihinde, tüm sıvı ve filtreleri, kayışları, tirger seti, amartisör kuleleri, buji ve kabloları, yağ pompası
Hyundai elantra benzin lpg uygun otomati k hyundai elantra 1 6 d cvvt prime plus
Pasta ci̇la boya koruma yeni̇ yapildi alt takım yeni değişti 2 rot değişti muayene daha 8 aya yakın varboyalı kısımlar; sağ ön kapı boyalı
Hyundai elantra benzin lpg sifir motor
Motor yeni sıfır yapıldı harcandı geçen yıl komple boyandı sorunsuz araba kendim 5 yıldır kullanıyorum muaynesi Ayında bitiyor
Hyundai elantra benzin lpg aci ll sati lik
model binde tavan hari boyal hasar kayd para para 23 bin deieni vardr bakmlar yeni yapld k lastikleri vardr yeni aracn ii fotoraflarda
Hyundai elantra benzin lpg kayseri ye hayirli olsun
Kahramanmaraş Merkez, Kahramanmaraş
Takimlarinda ön düzeni̇nde en ufak ses yoktur tüm bakimlari yeni̇ yapilmiştirki̇lometre
Hyundai elantra benzin lpg 2 sahibinden du uk km temi z aile arabasi
Anahtarları,hepsi faal ve funduszeue.infoesi temmuzdur yeni yapıldı.Fren sistemi tamamiyle yeni değiştirilmişfunduszeue.infoı bilen bilir çok fonksiyonlu

Hangi güncel motorlara lpg % uyumlu?

• Yarbay
    Merhaba beyler,

Benzinin pahalı olması malum lpg siz kullanım imkanı funduszeue.infoısı ile araba olarak &#;eşitli markaları araştırdığım şu d&#;nemde lpg uyumu konusunda tam bir karmaşanın i&#;erisindeyim ş&#;yle ki,

&#;ncelikle b7 kasa passatlara g&#;z attıfunduszeue.info motor teknolojisi vs derken tsi motorlara lpg nin halen %b uygulanamadığını g&#;rd&#;funduszeue.info diyor takılır,kimi diyor takılmaz,kimi diyor takılır ama %25 tasarruf sağlar.

daha sonra opel insignia ya y&#;neldim beygirlik ecotec motora lpg uyumu tam fakat sanırım manifoltların magnezyum alaşımdan olması ve lpg nin benzınden daha y&#;ksek bir ısı ortaya cıkarması bin km sonrasında erime yaptıgından insignia ya lpg taktıranların &#;oğu benzer sorunlar yaşamaya başlamıs.

daha sonrasında ford focuslara y&#;funduszeue.infoşımında kullandıgı &#;zere beygirlik duratec motora lpg uyumu funduszeue.info biraz daha g&#;&#;l&#; motor istendiğinde &#;rneğin ecoboost beygir gibi yine lpg uyumsuzlugu s&#;zkonusu..

en sonunda gidip alıcam bir tane renmo clio takıcam lpg yi kullanıcam:)

kısaca g&#;&#;l&#; ve lpg uyumlu bir motor bulamadıfunduszeue.infoi olan varsa paylasırsa sevinirim..

misal beygirlik polo gtı da var fakat yine motor funduszeue.info tsi motora lpg uyumu olsa zaten d&#;ş&#;nmeye gerek funduszeue.info sorunlu maalesef..

g&#;&#;l&#; ve lpg uyumlu bir motor aranıyor!!

• Yüzbaşı

3 senedir sıfır problem , 1 kere ayarlama yapılmadı , taktığım gibi kullanıyorum hala.

Tek yaptığım motor yağını yarım litre fazla koymak , biraz k&#;p&#;klenme yapar o kadar.
  • Yarbay
    quote:

Orijinalden alıntı: bafbaf

cc 8V bg Renault Megane Atiker sıralı

3 senedir sıfır problem , 1 kere ayarlama yapılmadı , taktığım gibi kullanıyorum hala.

Tek yaptığım motor yağını yarım litre fazla koymak , biraz k&#;p&#;klenme yapar o kadar.
    şimdi hocam eski motorlarda sorun funduszeue.info yeni nesil ecotec,ecoboost ve tsi motorlarda % uyum s&#;zkonusu değil..g&#;ncel motorlara bir an &#;nce % uyumlu lpg cıkması gerekiyor..
    ayrıca cc motor vergisi y&#;z&#;nden bana biraz uzak..
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: atiktuk

şimdi hocam eski motorlarda sorun funduszeue.info yeni nesil ecotec,ecoboost ve tsi motorlarda % uyum s&#;zkonusu değil..g&#;ncel motorlara bir an &#;nce % uyumlu lpg cıkması gerekiyor..
    ayrıca cc motor vergisi y&#;z&#;nden bana biraz uzak..

Alıntıları Göster
    Citroen c4 ve peugeot de kullanılan vti motorlar uyumlu. Ben 95 hp lik olanı sıfır alıp lpg taktırarak kullanıyorum. Siz y&#;ksek beygir istiyordunuz. olanı hp bilmem yeterli mi? Bir de elantra da kullanılan hp lik motor da lpg ye uyumlu. Aynı motorun hp lik olanı cerato da bayii &#;ıkışlı lpg li olarak alınabiliyor.

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: tamay_aytam

Citroen c4 ve peugeot de kullanılan vti motorlar uyumlu. Ben 95 hp lik olanı sıfır alıp lpg taktırarak kullanıyorum. Siz y&#;ksek beygir istiyordunuz. olanı hp bilmem yeterli mi? Bir de elantra da kullanılan hp lik motor da lpg ye uyumlu. Aynı motorun hp lik olanı cerato da bayii &#;ıkışlı lpg li olarak alınabiliyor.

Alıntıları Göster
    forumda lpi veya vialle diye aratırsanız % uyumlu sistem konularını g&#;rebilirsiniz.
  • Yarbay
    quote:

Orijinalden alıntı: bafbaf

forumda lpi veya vialle diye aratırsanız % uyumlu sistem konularını g&#;rebilirsiniz.

bahsettiğim motor tiplerine % uyum s&#;zkonusu değfunduszeue.info takılabılıyor fakat %40 tasarruf yapmıyor.%25 de kalıyor..
  • Yarbay
    quote:

citroen ve peugeotlara bir g&#;z atayım o funduszeue.info motor demek uyumlu..
  • Yarbay
    quote:

peugeot e oootl fazla funduszeue.infoi elentra cok daha iyi bir se&#;im gibi geldi funduszeue.infomem devam funduszeue.infoız citroen in de fiyatlarına bakamıyorum sitesinde kac g&#;nd&#;r sorun funduszeue.info yanı ilgilenen yok demek..

bu hyundai elentralarda da chip tuning olayı var mı?biliyor musun?
    quote:

quote:

peugeot e oootl fazla funduszeue.infoi elentra cok daha iyi bir se&#;im gibi geldi funduszeue.infomem devam funduszeue.infoız citroen in de fiyatlarına bakamıyorum sitesinde kac g&#;nd&#;r sorun funduszeue.info yanı ilgilenen yok demek..

bu hyundai elentralarda da chip tuning olayı var mı?biliyor musun?

Alıntıları Göster
    Ne yazık ki turbolu olmayan motorlara chip olayı uygulanmıyor. Verimli bir sonu&#; alınamıyor okuduğum kadarıyla. Benzinli motorlarda da se&#;enekler sınırlı maalesef. 40 bin az değil. Ben de 40 bine &#;ıksam aklımda elantra vardı. 6 vites hoş tasarım bir ara&#;. Yalnız ş&#;yle bir durum var c4 &#;n sıfır olmasa da az km yapmış ikinci ellerinden 92 hp dizel olan alınıp chip uygulaması yapılabilir. Model olarak bu

funduszeue.info

yeterli donanıma sahip bir ara&#;tır.

• Yarbay
    quote:

Ne yazık ki turbolu olmayan motorlara chip olayı uygulanmıyor. Verimli bir sonu&#; alınamıyor okuduğum kadarıyla. Benzinli motorlarda da se&#;enekler sınırlı maalesef. 40 bin az değil. Ben de 40 bine &#;ıksam aklımda elantra vardı. 6 vites hoş tasarım bir ara&#;. Yalnız ş&#;yle bir durum var c4 &#;n sıfır olmasa da az km yapmış ikinci ellerinden 92 hp dizel olan alınıp chip uygulaması yapılabilir. Model olarak bu

funduszeue.info

yeterli donanıma sahip bir ara&#;tır.

Alıntıları Göster
    hımm tamamdır &#;ok teşekk&#;rler

• Binbaşı

hımm tamamdır &#;ok teşekk&#;rler

Alıntıları Göster
    G&#;ncel motor olarak fransızlardan uzak durmanızı &#;neririm. Uzak doğu ara&#;ları LPG'ye daha yatkın, &#;zellikle hyundai ve kia motorları lpg referans alınarak tasarlanıyor, kore'de ciddi bir lpg kullanımı mevcut.
  • Yarbay

hımm evet bunu birka&#; yerde daha okumuşfunduszeue.info ki tesad&#;fte değil..&#;ok sağoalsın

Alıntıları Göster
    0 elantra'yı bayiiden lpg'li olarak funduszeue.infoi lpg ile en sorunsuz marka.
    quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

Alıntıları Göster
    Hocam hyundai elantra da lpg ye onay vermiyor. Ama bayiler sorun &#;ıkarmayabiliyor. Bir de ben aracımda lpg kullandığımı sorunsuz olduğunu belirtmeme rağmen uzak durma tavsiyesinde bulunan arkadaşlar hangi veriyle bunu yapıyor acaba. L&#;tfen tahmininizi değil bilginizi paylaşın. Benzinli motorun lpg ye uyumlu &#;retildiği de s&#;ylendi ya g&#;z&#;m arkada kalmaz artık.
  • Yarbay
    quote:

Orijinalden alıntı: engink

lpg li olarak satılıyor mu ya o ara&#;?sitesinde g&#;z&#;me carpmadı g&#;zden kacırdım herhalde bir daha bakayıfunduszeue.infoğolasın
  • Binbaşı
  • Binbaşı

Hocam aracın fabrika &#;ıkışlı lpg li olması ayrı bir şey , sizin dediğiniz gibi lpg referans alınarak motor tasarlanıyor iddiası ayrı bir şey. Ben de şimdi g&#;sterge panelinde lpg ışıkları bulunan focus, dahası lpg ile &#;alışan dizel ara&#; &#;rnekleri g&#;stersem aynı sonucu &#;ıkarabilir miyim? Benzinli motor benzinle &#;alışmak i&#;in &#;retilir, lpg ye uyumu vardır veya yoktur o ayrı konu. Dahası yeni elantra i&#;in lpg uygulamasının garantiyi bozacağını s&#;yl&#;yor hyundai. Bu durumda tasarım hatası mı yapmış oluyorlar? Yazınız gereksiz iddia i&#;eriyordu bu y&#;zden yazdım bunları. Psa grubu i&#;in bir haber vererek bitiriyorum. Saygılar.

funduszeue.info

Alıntıları Göster
    Uyum konusunda &#;oğu likit enjeksiyon ile &#;alıştığı i&#;in şu an T&#;rkiye'de takılan 2. nesil sistemler tabii ki firma garantisinde olmaz, yeni elantra gibi. Kaldı ki yeni Elantra GDI ve LPi olarak 2 tipte tasarlanmış bir ara&#;. Yani T&#;rkiye'de satılan d&#;z d-cvvt motor &#;zel değil, Lpi modelinde de bu motor kullanılıyor, yani direk enjeksiyon LPG'ye g&#;re tasarlanmış bir motor.

Ara&#;lar T&#;rkiye'de yada Avrupa'da ki gibi fabrika &#;ıkışı değil, motor bloğu &#;zerinde rail ve enjekt&#;r, elektronik olarakta aynı ecu ama farklı avans ve enjeksiyon haritası ile &#;retiliyor. Sonata o20 yılından beri likit enjeksiyonlu olarak kore'de satılıyor, aracın &#;zerinde benzin deposu v.s. benzinle ilgili hi&#; bir aksam yok. Bagajda yada stepne yerinde lpg deposu yok, depo benzin deposunun olduğu yerde, depo kapağını a&#;ınca lpg dolum ucundan başka hi&#; bir şey yok. Aynı şekilde kia sorento'da &#;retiliyor. Tabii yıl olmuş neredeyse (o20'den 7 yıl sonra) T&#;rkiye'de halen % likit enjeksiyon yok. Uyumluluk konusunda sizinle tartışabilmem i&#;in &#;nce mitsubishi sonrada hmc motorlarını iyi tanımanız gerekir. Mitsubishi teknolojisinin neden hmc'de farklılaştığını, bu farklılaşmanın hangi noktalarda neye istinaden yapıldığını araştırırsanız belki daha iyi anlayabilirsiniz. Tasarlanıyor derken zaten tasarlanmış bir motor teknolijisinin LPG g&#;z &#;n&#;ne alınarak tekrar &#;zerinden ge&#;ilmesinden bahsediyorum.

• Er
    12 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MSC Elektronik

Uyum konusunda &#;oğu likit enjeksiyon ile &#;alıştığı i&#;in şu an T&#;rkiye'de takılan 2. nesil sistemler tabii ki firma garantisinde olmaz, yeni elantra gibi. Kaldı ki yeni Elantra GDI ve LPi olarak 2 tipte tasarlanmış bir ara&#;. Yani T&#;rkiye'de satılan d&#;z d-cvvt motor &#;zel değil, Lpi modelinde de bu motor kullanılıyor, yani direk enjeksiyon LPG'ye g&#;re tasarlanmış bir motor.

Ara&#;lar T&#;rkiye'de yada Avrupa'da ki gibi fabrika &#;ıkışı değil, motor bloğu &#;zerinde rail ve enjekt&#;r, elektronik olarakta aynı ecu ama farklı avans ve enjeksiyon haritası ile &#;retiliyor. Sonata o20 yılından beri likit enjeksiyonlu olarak kore'de satılıyor, aracın &#;zerinde benzin deposu v.s. benzinle ilgili hi&#; bir aksam yok. Bagajda yada stepne yerinde lpg deposu yok, depo benzin deposunun olduğu yerde, depo kapağını a&#;ınca lpg dolum ucundan başka hi&#; bir şey yok. Aynı şekilde kia sorento'da &#;retiliyor. Tabii yıl olmuş neredeyse (o20'den 7 yıl sonra) T&#;rkiye'de halen % likit enjeksiyon yok. Uyumluluk konusunda sizinle tartışabilmem i&#;in &#;nce mitsubishi sonrada hmc motorlarını iyi tanımanız gerekir. Mitsubishi teknolojisinin neden hmc'de farklılaştığını, bu farklılaşmanın hangi noktalarda neye istinaden yapıldığını araştırırsanız belki daha iyi anlayabilirsiniz. Tasarlanıyor derken zaten tasarlanmış bir motor teknolijisinin LPG g&#;z &#;n&#;ne alınarak tekrar &#;zerinden ge&#;ilmesinden bahsediyorum.

Alıntıları Göster
    yeni elentra aldım d&#; gaz taktırdım ama saat gecenin 3 &#; ve ben bu gece uyuyamıcam sanırım bug&#;n 45 km yaptım hem gaz hemde benzin harcıyo bende bişe anlamadım yarın neyin nesiymiş brc ye gidip &#;ğrenicez bunu tasarruf i&#;in taktırdık eğer dedikleri gibi ısınıp eriyen şu benzin pompasımı neyse o erimesin diye hem gaz hem benzin harcısaksa ben km de 50krş tan aşa yakmam vallahi &#;yle sinirliyim anlatamam yarın ola hayrola.

• Binbaşı

Orijinalden alıntı: sosyetenet

yeni elentra aldım d&#; gaz taktırdım ama saat gecenin 3 &#; ve ben bu gece uyuyamıcam sanırım bug&#;n 45 km yaptım hem gaz hemde benzin harcıyo bende bişe anlamadım yarın neyin nesiymiş brc ye gidip &#;ğrenicez bunu tasarruf i&#;in taktırdık eğer dedikleri gibi ısınıp eriyen şu benzin pompasımı neyse o erimesin diye hem gaz hem benzin harcısaksa ben km de 50krş tan aşa yakmam vallahi &#;yle sinirliyim anlatamam yarın ola hayrola.

Gelişmeler nelerdir. Bilgilendirir misiniz?
    Teşekk&#;rler
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası