elimi bırakma 21 bölüm / Yorumlar | Elimi Bırakma bölüm 2. fragmanı

Elimi Bırakma 21 Bölüm

elimi bırakma 21 bölüm

Elimi Bırakma Bölüm 2. Fragmanı İzle! Azra&#;dan şoke eden Cenk çıkışı!

23

TRT1’de Pazar akşamları yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümü 16 Aralık’ta ekrana gelecek. Dizinin bölümünden 2. fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde Azra’nın Cenk’e bir sözü çok konuşulacak.

Azra yine büyük problem yaşıyor. Cenk’i Azra’ya karşı kışkırtmak isteyenler de var.. Ayrıca Azra ile Sumru da hesaplaşmaya başladı. Sumru’nun sözleri ise Azra’ya adeta deli ediyor. Cenk, Azra’yı sıkıştırıyor ve “Gözlerimin içine bak ve beni sevmediğini söyle” diyor… Azra da “Seni Sevmiyorum” diyerek Cenk’i şoke ediyor. Elimi Bırakma dizisinin bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

“Sanırım artık kaybetmekten korkuyorum” diyen Cenk, Azra ile gittikleri yemekte duyduğu sözlerle büyük şoka uğrayacak. Azra “Sen benim kalbimi yoruyorsun” itirafıyla, Cenk’i büyük şaşkınlığa uğratacak.

Aşkını itiraf eden kadının bir anda bu sözleri söylemesine inanamayan Cenk, “Ben bu rüyayı tek başıma mı gördüm” derken Azra, “Ben senin yanında mutsuzum, iyi değilim, ben artık seninle yapamıyorum” açıklamasıyla Cenk’i büyük bir hayal kırıklığına uğratacak

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Elimi Bırakma bölüm fragmanı yayınlandı! Cenk çok zor durumda

Elimi Bırakma bölüm fragmanı yayınlandı! Cenk çok zor durumda

TRT 1'in sevilen dizilerinden Elimi Bırakma'nın bölümünün fragmanı yayınlandı. Azra kardeşini almak için Cenk'i zor durumda bırakıyor. Yeni bölümleri ile Pazar günü yayınlanan dizinin bölüm fragmanında yine heyecan verici olaylar sahne alıyor

Başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz'un paylaştığı 'Elimi Bırakma' dizisinde Azra yapamadığını söyleyerek Cenk'i zor durumda bırakıyor. 

BÖLÜM FRAGMAN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahkemeden önce Azra kardeşi Mert’le daha samimi olur. Bu onun için tam bir fırsat olacaktır. Umudu canlanan Azra bu konuda Cenk ve Feride Hanım gibi Kadir’e güvenir.

Kadir ise her geçen gün Melise daha çok bağlanır. Cansu2nun gerçek babası ile karşılaşması Sumru'yu zor durumda bırakacaktır. Cenk ise Azra için doğum günü partisi hazırlar.

Oyuncu Mahershala: Irkçı davranışa maruz kaldım!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Mahershala: Irkçı davranışa maruz kaldım!Kristen Stewart Sultanahmet&#;te top sektirdi

İLİŞKİLİ HABER

Kristen Stewart Sultanahmet'te top sektirdiHollywood’un efsane aktörü yaşında!

İLİŞKİLİ HABER

Hollywood’un efsane aktörü yaşında!Kadın bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar gerçekleri görmeye başladı

İLİŞKİLİ HABER

Kadın bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar gerçekleri görmeye başladı

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir