balıkesir üniversitesi ömer toprak / Doktor Dr.Ömer TOPRAK - İç Hastalıkları - Dahiliye funduszeue.info

Balıkesir Üniversitesi Ömer Toprak

balıkesir üniversitesi ömer toprak

Ömer Toprak

Ömer Toprak

İç Hastalıkları

Bay, Meslekte 27 yıl

Ömer Toprak Hakkında

Ömer Toprak, İç Hastalıkları uzmanı olarak Balıkesir Altıeylül ilçesinde Balıkesir Üniversitesi Hastanesi isimli sağlık kuruluşunda görev yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Eğitim Bilgileri

Tıp Fakültesi: İstanbul Üniversitesi,

Uzmanlık: İç Hastalıkları, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi,

Uzmanlık: İç Hastalıkları, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi,

Randevu Bilgileri

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Üniversiteye bağlı bir sağlık kuruluşudur. Ömer Toprak için () 10 10 nolu telefondan veya Balıkesir Üniversitesi Hastanesi internet sitesi üzerinden randevu bilgilerini alabilirsiniz.

Yakındaki Diğer İç Hastalıkları Uzmanı Hekimler

Balıkesir'de görev yapan İç Hastalıkları Uzmanı Hekimler

Balıkesir'de görev yapan 84 İç Hastalıkları uzmanı bulundu. Görmek için tıklayın.

Nefroloji Bilim Dalı yılında Doç. Dr. Ömer TOPRAK tarafından kurulmuştur. Halen bir öğretim üyesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Eğitim

·         Nefroloji Bilim Dalı olarak tıp fakültesi 3. sınıf, 4. Sınıf ve 6. sınıf öğrencilerine teorik ve pratik stajlarımız bulunmaktadır. Ayrıca iç hastalıkları asistanlarımızın ve dış rotasyonla gelen asistanların eğitimine de katkı sağlamaktayız.

·         Her ayın ilk perşembe günü Doç. Dr. Ömer TOPRAK tarafından kronik böbrek yetmezliği ve kronik böbrek yetmezliği risk grubunda olan hasta ve hasta yakınlarına yaşam tarzı değişikliği ve beslenme konusunda 14 yıldır eğitim verilmektedir. Bu eğitimler aynı zamanda canlı yayın ile tüm dünya ile paylaşılmaktadır. Korona virüs pandemisi sonrasında bu konferanslara geçici olarak ara verilmiştir. Konferanslarda anlatılan konular ve eğitim programları 20 adet video ile Youtube’a yüklenmiş olup tüm hastalarımızın kullanımına ve faydalanmasına sunulmuştur.

·         Ayrıca geliştirmiş olduğumuz yeni bir model olan Toprak’s Kidney Care (Toprak’ın Böbrek Bakımı) ile kronik böbrek yetmezliği olan hastaların uzun yıllar boyunca diyalize veya böbrek nakline gerek kalmadan takip edebilmesini sağlamış bulunmaktayız. Bu amaçla Balıkesir dışından ve yurtdışından binlerce hasta bölümümüze gelmekte ve tedavilerini, yaşam tarzı ve diyet değişikliklerini ayarlatmaktadırlar. 

Poliklinik

Nefroloji polikliniği, hastanenin giriş katında yer alıp hafta içi tüm gün 1 öğretim üyesi, 1 araştırma görevlisi ve 2 sekreter ile poliklinik hizmeti vermektedir. Doç. Dr. Ömer TOPRAK tarafından yıllık ortalama 8 bin hastaya poliklinik hizmeti verilmektedir. Ayrıca sınırlı sayıda mesai dışı özel muayene de yapılmaktadır.

Servis

Nefroloji hastalarımızı 3. kattaki iç hastalıkları servisinde yatırarak takip etmekteyiz. Nefroloji Bilim Dalı Kliniği ise hemodiyaliz ünitesinin olduğu giriş katında, 13 yatak ile hizmete açılmayı beklemektedir.

Hemodiyaliz

Hemodiyaliz ünitesi hastane giriş katında yer alıp, içinde 7 adet hemodiyaliz cihazı ayrıca 1 adet hepatit B hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Covid pozitif olan hastalar için, diyaliz salonu dışında ayrı bir diyaliz odamız da bulunmaktadır.

Acil servis, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji ve anestezi yoğun bakımlarında merkezi su sistemi sayesinde mobil su sistemi kullanımına gerek kalmadan yerinde hemodiyaliz uygulaması yapabilmekteyiz. Ünitemizde 3 hemodiyaliz hemşiresi ve 1 hemodiyaliz teknisyeni ve 1 diyaliz teknikeri çalışmaktadır.

Doç. Dr.Ömer TOPRAK

DOKTORLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ İÇİN FOTOĞRAFLARA TIKLAYINIZ.

Doç. Dr. Ömer TOPRAK
(Ana Bilim Dalı Başkanı)

Doğum Yeri / Tarihi:
Erzurum, Türkiye /

E-posta:
[email protected]

Telefon:
0() 10 10 /

Eğitim:
• Nefroloji Yan Dal Uzmanlık Eğitimi: Amerika Vanderbilt Üniversitesi Tıp Fakültesi Nefroloji Bilim Dalı’nda Research Fellow (Ocak Aralık )
• Nefroloji Yan Dal Uzmanlık Eğitimi: İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ()
• İç Hastalıkları Uzmanlık Eğitimi: İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ()
• Tıp Fakültesi: İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi ()

Deneyim:
• İç Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi: Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı (Halen)
• Nefroloji Uzmanı: Balıkesir Devlet Hastanesi ()
• İç Hastalıkları Uzmanı: Ağrı Doğubeyazıt Devlet Hastanesi ()
• Pratisyen Hekimlik: Kütahya-Domaniç Çukurca Sağlık Ocağı ()

Araştırma Alanları:

·         • Toprak’s Kidney Care (Toprak’ın Böbrek Bakımı)

·         • Kronik böbrek yetmezliğinde alternatif uygulamalar

·         • Kronik böbrek yetmezliği olan hastaların ve hasta yakınlarının eğitimi

·         • Diyaliz öncesi hasta eğitimi ve yaşam tarzı değişikliğinin klinik etkileri

·         • Kronik diyaliz programında olan hastaların diyalizden çıkarılabilmesinin araştırılması

·         • Covid’un böbreklere olan etkisi

·         • Covid aşılarının böbreklere olan etkisi

·         • Beslenme modalitelerinin böbrek fonksiyonlarına olan etkileri

·         • Kontrast madde nefropatisi

·         • Metabolik sendrom, obezite, diyabet ve pre-diyabet

Doç. Dr. Hüseyin Utku Adilay

Doğum Yeri / Tarihi:
Ankara,Türkiye/

E-posta:
[email protected]

Telefon:
0() 10 10 /

Eğitim:
  funduszeue.info Osman İstanbul Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği-Araştırma Görevlisi ()
   Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi ()

Deneyim:
   Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi AD- Doç.Dr ( - Halen devam etmekte)
   Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği- Uzman Hekim ()
   Şırnak Asker Hastanesi – Tabip Asteğmen ()
   Bursa Karacabey Devlet Hastanesi (Mecburi Hizmet) – Uzman Hekim ( )
   İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği – Araştırma Görevlisi ()
   Bandırma SSK Hastanesi – Pratisyen Hekim ()

Doç. Dr. Ömer Toprak

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nden yılında mezun olan Doç. Dr. Ömer Toprak, İç Hastalıkları Uzmanlık Eğitimini İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi tamamladı. Nefroloji Yan Dal Uzmanlık Eğitimini de İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapan Doç. Dr. Ömer Toprak, tamamlayarak nefroloji uzmanı oldu

Üyenin Sosyal Medya Hesapları

Eğitim

• - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
  • - İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi / Uzmanlık Eğitimi
  • - İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi / Nefroloji Yan Dal Uzmanlık Eğitimi

Hizmetler

• Böbrek Hastalıkları Tedavisi
  • Böbrek Yetmezliği Tedavisi
  • Hemodiyaliz
  • Diyaliz
  • Böbrek Hastalıkları

Video

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Bölümü funduszeue.info Ömer Toprak, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Bölümü funduszeue.info Ömer Toprak konumuna Toplu Taşıma

Türkiye'deki Balıkesir Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Bölümü funduszeue.info Ömer Toprak adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Balıkesir Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Bölümü funduszeue.info Ömer Toprak adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Balıkesir Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Bölümü funduszeue.info Ömer Toprak adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Bölümü funduszeue.info Ömer Toprak için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Baü Sağlik Uyguluma Ve Araştirma Hastanesi.

Otobüs:G1

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Balıkesir Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Bölümü funduszeue.info Ömer Toprak için yol tarifi alın.

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Bölümü funduszeue.info Ömer Toprak adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Balıkesir konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Bölümü funduszeue.info Ömer Toprak için Otobüs fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nefroloji Bölümü funduszeue.info Ömer Toprak adres: Balıkesir Balıkesir (Bigadiç yolu) Sokağı

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası