anker 35c teknosa / Anker Eufy RoboVac 35C Wi-Fi Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları - Yorumsepeti.co

Anker 35c Teknosa

anker 35c teknosa

Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Comsitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Anker Eufy Robovac 35c Hepa Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - T2117 HBV00000MK46I

Yüksek teknoloji tasarımına ek olarak sesli bilgilendirme sistemiyle maksimum kolaylık sağlayan Anker Eufy Robovac 35c hepa filtreli akıllı robot süpürge temizlik ihtiyaçlarınız için büyük oranda destekçiniz olur. Cihaz, yıkanabilir filtre özelliğinin yanı sıra toz haznesinin varlığı ile sürekli boşaltım yapmadan birkaç temizlik üst üste kullanılabilir niteliktedir. Dokunmatik ekran özelliğini kullanarak odalarınızı sınırlayabilir ya da zaman ayarı yapabilirsiniz. Temizleme bölgeleri sizin kontrolünüzde olabilir. Belirleyeceğiniz alanlar dışına çıkmadan çalışan, erişemediğiniz koltuk altlarının uzak bölgeleri gibi farklı alanlara rahatça giren cihazlar görünmez köşelerde toz birikmesinin önüne geçer. Anker Eufy Robovac 35c yorum ve müşteri deneyimleri sayesinde uzaktan yönlendirme özelliğinin büyük bir kolaylık sağladığını anlayabilirsiniz. Navigasyon özelliğini kullanabilir, cihazın önceden oluşturduğunuz sanal duvarların dışına çıkmadan bölgesel temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz.

• Yüksek emiş gücü
  • Dayanıklı şarj
  • Anker Eufy Robovac 35c Wi-Fi bağlantı desteği

Akıllı Navigasyon Sistemiyle Eufy Robovac 35c

Akıllı Navigasyon Sistemiyle Eufy Robovac 35c

Yoğun tempolu günlerde temizlik arka planda kalabilir. İşlerinizi halletmeye çalışırken temizliğin araya girmemesi için akıllı robot süpürgeler evdeki yardımcınız olarak siz evde değilken dahi tek tuşla evinizin temizliğini yapabilir. Anker Eufy Robovac 35c akıllı robot süpürge özellikleri kullanışlı oluşuyla öne çıkar. Otomatik şarj özelliği uzun süreli dayanıklılık sağlayarak temizliğin yarım kalmasını engeller. Anker Eufy Robovac 35c yüksek sensör sistemiyle basamaklı alanlarda düşmelerin önüne geçer. Wi-Fi özelliğiyle cihazı akıllı telefonunuza bağlayarak uzaktan kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz. Ürün, BoostIQ teknolojisiyle zemin ayrımı yapabilir. Emiş gücü ayarlamasını halı veya parke yüzeyler için farklı şekilde sağlar. Cihazın ses seviyesi oldukça düşüktür. Temizleme alanı içerisinde cihazın kaybolduğunu düşündüğünüz zamanlarda uygulamadan yararlanabilirsiniz. Akıllı telefonunuza kurulumunu yaptığınız uygulama üzerinden cihazın sesli uyarı vermesini ve hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Evcil Hayvan Fırçasıyla Akıllı Robot Süpürgenin Özellikleri

Evcil Hayvan Fırçasıyla Akıllı Robot Süpürgenin Özellikleri

Anker Eufy Robovac 35c Wi-Fi akıllı robot süpürge yaşam alanlarınızın temizliğini sağlarken normal hayat rutininize devam etmenize izin verir. Çocuklu ailelerde halı üzerinde oynayan bebeklerin steril ortamda oyun kurmalarını sağlar. Evcil hayvan besleyen kişiler için kolaylık sağlayarak dökülen tüylerin sürekli temizliğine yardımcı olur. Böylece evin her noktası tüy olmaz. Anker Eufy Robovac 35c Wi-Fi akıllı robot süpürge siyah renk tasarımıyla her ev dekorasyonuna uyum gösterir. Sade ama dekoratif görünümüyle eşyalarınız arasında göze çarpmaz. Ev süpürmek yorucu olmaktan çıkarken temizliğe ayrılan süre de azalır. Ürünün özel teknolojiye sahip motoru sessiz çalıştığı için gürültü çıkarmadan günün her saati temizlik yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Cihazın şarj olma süresi kısa olduğu kadar batarya ömrü uzundur. Temizleme aralarında şarj ihtiyacı duymadan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Anker Eufy Robovac 35c Fiyat Aralığı

Anker Eufy Robovac 35c Fiyat Aralığı

Yaşam alanlarınız genişledikçe temizliğe ayrılan süre de artar. Akıllı robot süpürgeler bu noktada zaman yönetimi sağlayabilir. Düzenli periyotlarla kullanılan cihazlar, sürekli olarak temiz kalan bir mekan sunar. Çekim gücü, pil ömrü ve Wi-Fi bağlantısıyla uzaktan kontrol gibi özellikleri bünyesinde toplayan bu süpürge, opsiyonel kullanımlar sunar. Anker Eufy Robovac 35c kullananlar memnuniyetlerini belirtirken kullanım sonrası fırça temizliğine özen gösterilmesinin altını çizer. Böylece uzun ömürlü bir cihaza sahip olunabilir. Ürün, zeminde yer alan kabloların ortadan kaldırılması sonucunda güçlü sensörleri yardımıyla eşyalara çarpmadan temizleme işlemi yapabilir. Pil ömrü azalınca şarj ünitesine geri dönebilir. Cihazın bu şekilde programlanması fonksiyonellik sağlar. Anker Eufy Robovac 35c fiyat seçenekleri, sunduğu performansa göre idealdir. Ürün hakkında Trendyol üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca cihazı detaylı inceleme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Anker Eufy RoboVac 35C Wi-Fi Akıllı Robot Süpürge - 1793₺ + 225₺ WP (gg Kazananlar Kulübü üyelerine)

• Onbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 66
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 53
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 376
  • Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 37
    Bir iki ay evvel teknosada 1300₺ bandındayı almamıştım. Bu robot süpürgeler Türk ev yapısına uygun değil. Çok fazla eşya var. Birde çocuklar canavar diye normal süpürgeyi kovalıyor. Bunu iki güne hiç ederler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 17
    mhmtkyrk kullanıcısına yanıt
    şu ana kadar almadıysan büyük hata yaptın.
    her eve lazım.
    kızım 5 yaşında onunla beraber oynuyor
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 339
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 1950
  • Binbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 410
    Fiyat piyasaya göre iyi.
    Roomba S605 ile bunun arasında kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 7 Nisan 2020; 18:20:2 >
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 11
  • Onbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 30
    sioux kullanıcısına yanıt
    Dostum ben bundan bir anama aldım çok beğendim devamında bir de kayınvalideme aldım.bende irobat quenn 1 vardı bi ara sıcak fırsatlara düşmüştü başlangıç seviyesi 600 tl ye almıştım annemler görüp çok beğenmişti,fiyat düşmeyince 1100 e nubia yı aldım,biraz pahalı olduğunu düşünmüştüm ama gelince aradaki farka değdiğini anladım.benim makineden çok daha iyi duruşu,haznesi,çekişi,hareketleri falan.ayrıca oldukça kaliteli duruyor.aldıklarım çok memnun,bu sebepten size de tavsiye ediyorum,hayırlı olsun şimdiden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 11
    quote:

Orijinalden alıntı: mucar70

Anker Eufy 35C mi o fiyattan satıldı, yoksa Anker Eufy 11S modeli mi? İkisi çok benzer, 35C'de ekstra olarak Wi-Fi özelliği var.

Akakçe'den geçmiş fiyatlara bakınca 35C son 6 ayda en düşük 1685'e satılmış görünüyor.

Xiaomi diyen arkadaş olmuş. Doğrudur, o süpürge tabii ki bundan üstün. Fiyat olarak da arada fark var hâliyle. Dediğim gibi bu ürün marka bilinirliği de olan başlangıç seviyesi için fiyat/performans ürünü denilebilecek bir ürün.
    35C modeliydi evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abide85 -- 8 Nisan 2020; 9:10:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 585
  • Onbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
  • Onbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 106
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 585
  • Onbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
  • Onbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Paylaşılan Sıcak Fırsat
    Bağlantı Sayısı: 106
    quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

Mapping eşyaların yerini mi öğrenmesi demek?
    Evet lazerle tarama yapıp odanın ve eşyaların yerini belirliyor. Ayrıca her yerden bir kez geçiyor. Evin Haritasını çıkarttığı için tam olarak nerde durduğunu biliyor. Mimari proje gibi düşünün. Elinde böyle bir harita oluyor cihazın.

2-3 bin aralığında ama asıl işi bunlar yapar. Ötekiler de iş görür dön dolaş dur bir şekilde temizler. Fakat biri 5 dakkada bir oda yaparken diğeri 30 dakka dolaşıyor icabında. Bir süre sonra bununlamı uğraşacağım diyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenofx -- 8 Nisan 2020; 14:27:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası