onedio testi aşk / İlişki Testleri | Onedio - Sosyal İçerik Platformu

Onedio Testi Aşk

onedio testi aşk

Aptallık Testi Oyunu

funduszeue.info gayet güzel ben kere falan oynadım kendimi testb etmek için ve oldukça eğlendim sizede tavsiye ederim :)

cono queenARKADSLAR KESINLIKLE AILENIZLE OYNAMANANIZ GEREKEN BIR OYUN DUNYANIN EN SACMA OYUNU VE BU OYUNU OYNAMAYI SEVERIM

benim bir ismim yokenter tuşunu bulamadığım için testi yapamadım bilgisayardan oynayınca olmuyor

Hazal ÜNAL Oyunu ciddiye almadan sadece eğlenelim. Bence hiç kimse aptal değildir

E~l~i~f i~z~z~e~tBeşinci sorunun cevabı 7. çünkü ben saydım ve yanında bir taş gibi şey var onu sayma çünkü 8 olur şıklarda 8 yok. bu arada herkes akıllı hiç de aptal değil

İsimsizArkadaşlar oyun sadece eğlence amaçlı yapılmıştır lütfen sonucu ciddiye alıp saçmalamayın bence oyun çok güzel sadece eğlenmek için oynayabilirsiniz

elifsuBENCE GERÇEK DEĞİL OYUNU CİDDİYE ALMAYIN EĞLENME AMACLI BELLİ BİR YAŞA GELİNCE UNUTURSUNUZ BENCE OYUN MÜK

bosverbence cok guzel oyun oyuna baslarken sonucu bos ver fln gibi bisiy yazmisti eylence amacli birisi demiski kopya cektim nasil kopya ya :D

asya özcanzekamızı ölçüyor oyunun yapımcısına buradan selam yolluyorum

HAYRUNNİSA26 DOĞRUM VAR APTAL DEĞİLDİNİZ DEDİ KİMSE APTAL DEĞİL ZATEN

boşver ismimibence bu oyun eylenceli ama bana kimse aptal gibi gelmiyo eğer biz salak olsaydık bizi inek diye yaratırdı hayvanlar bile bazı yetenekleri var yani bu arada oyuna bi sözüm değil normalde böy bişey ben hep doğru yaptım üsün zekalısınız filan fiş mekan bide yanlış yaptım salladım aptallığın kitabını yazmıssınız diyo yok böyle bişey ağzımı bocam artık

küçük 3APTALLIK TESTİ CEVAPLARI YAZIN ONLARI NOT ALIN YAPIN APTAL DEĞİLSİNİZ YAZIYOR 29 DOĞRUYLA KOPYA ÇEKEREK OYUNU BİTİRDİM

GİZLİ KIZArkadaşlar oyun sadece eylenmek için ve yazanlar gerçek değil yani çok ciddiye almayın

aptallık testiçok güzel bir oyun 28 doğru yaptım çok güzel 2 si çıksın mük bir oyun

meloşArkadaşlar bazı kişiler demiş ki herkesi aptal yerine koymak için yapmışlar gibisinden konuşmuslar oyuna başlarken ki koskoca NOT yazısını görmicek kadar aptallar

Fatmagülün Suçu NeAbi çok saçma full çeken var mı??

DEMETÇOK GÜZEL OYUN BENCE . ÇOK EYLENCELİ. BENCE BEN APTAL DEĞİLİM 19 DOĞRUM ÇIKTI . VE BANA APTALSIN DEDİ . BENCE BU OYUNUN 2 Sİ ÇIKSIN

ersonunç ne olursa olsun geçerliliği yoktur her insanın bakış darsı farklılıdır gittiği yol doğru olsun seçim kula aittir değişmez kural sadece akıl yetmez diğer 5 etmeni beraber kullanmak gerek insanların kullanması gerekli olan 6 etmeni allah kullarına vermiştir kafaya takacak bir şey yok

yurdagülarkadaşlar bölüm 5'te takıldık yardım eder misini?

ÇAĞAN EFE AK29 DOĞRU VAR APTALA YAKIN DEĞİLSIN DEDİ SİZİ SEVİYORUM

berra eziği35 doğrum var ama aptallik testi yapicak kadar gerizekaliyim

ravzanurARKADAŞLAR APTAL DEĞİLİM APTAL DEĞİLSİNİZ ÇIKTI

BurakBELİNAY DİYE Bİ ARKADAŞIM VAR GERİZEKALI 22 DOĞRU YAPTI AYRICA KIRMIZI YAZANA KIRMIZI DEDİ KIRMIZI RENGİNE TIKLAMADI ÇOK APTAL ONUN YÜZÜNDEN BEN DE APTAL OLDUM BÖYLE OYUNLAR YASAKLANMALI

Aptal diyince akla gelen ilk kişiBana bunu dedi inanamıyorum 8 doğru yapmama rağmen okulu bırakıcam piskolojim bozuldu

büşraMÜK ABİ ÇOK İYİ ÇOK GÜZEL 25 DOĞRU YAPTIM ÇOK BASİT

STARMYLINKHEPSINI DOĞRU YAPAN VAR MI?

aysunçok güzel bütün ünlüler oynuyo ben ce çokgüzel

HAYRUNNİSAArkadaşlar bu tarz saçma konusu olan oyunlar oynamayın, kimse aptal değildir çalışmayan aptaldır bu tarz oyunlara oynamak ve bu konulu oyunlar oynamak yerine gidin ve ders çalışın ve ilerde boşa harcadığınız pişman olacaksınız asıl bu oyunları oynayan aptal derim ben

Ebubekir Çınar (Z kuşağı okusun)Ya bence bu oyun herkesi aptal yerine koymak için yapılmış. Z kuşağına kendini aptal hissettirip bu gençliği yok etmek istiyorlar. Böyle projeler duymuştum. Daha önce Amerika'da denenmiş ve Elon Musk sonucu 25'ten yukarı olanları Twitter ofisinde hemen işe başlatmış

asil oyun aptalbolum 18 de kare=4 ucgen=3 yuvarlak=

aydaben 28 doğru aptal değilsiniz diyor bazende 21 yapanlara aptal sayılırsınız diyor

uwuherkes engelli olmadığı ve derslerini çalıştığı sürece gayet zeki. Zaten oyunun başında da sonucunu önemsemeyiniz yazıyor. Eğer aptal çıktıysanız bilin ki, değilsiniz

LenaHer kese selam bende hepsi doğru çıktı inamıyom 30 sorunun hepsi doğru

ÖzgürArkadaşlar kendimin aptal olmadığına okadar eminimki testi çöfunduszeue.info sonuç yanlış çıkıyomuş.yorumlardan örendim

bi tane blink EĞLENCELİ Bİ OYUN SAÇMA ŞEYLER YAZMAYIN OYUNA DİKKATTE ALMAYIN YAZMIŞLAR ZATEN BU ARADA BLACKPİNK FANIYIYIM AMA CEMREYİ FALAN DA ÇOK SEVİYORUM HATTA ONA DA EDİİTLER YAPIYOTUM HR MECRAYA SAYGIM SONSUZ

Rana30 dogru ile akilli cikti bana, ama nekadar soru var bilmiyorum. Neden herkeze aptal cikmis ta bana cikmamis??

aylinçok şanslı biriyim aptal değilsiniz çıkdı ne kadar şanslı kızım 27 doğru yaptım

aptal değilsin yazıyohepiniz diyoki ben hepsini yaptım peki hepsini yaptığında ne söylüyo bu arada oyun çok güzel ben hepsini yaptım

BEN APTALIM21 DOĞRU YAPTIM yorumdkılere diyorum oyunun başında demiş zaten test sonucunu dikkate almayın diye

Benherkes cok agresif davranmış arkadaşlar oyun eğlence amaçlı yapılmıştır diyor

yarenYorumdakiler gerçekten aptal galiba oyunun başında diyor zaten sonucu dikkate almayın diye. Oyunun ironi olarak yapıldığını da anlarsınız yani

DAle DAle DAle huğEn Eski yorumlara gittim çok duygulandıfunduszeue.info oyunun ilk yorumunu 11 temmuz Tarihinde Cansu diye biri yazmış.Şansıma Tamda bugün 9.Yılına girmiş.Bu oyunda başka bir harika

Eslem Bence bu oyun zekileştirmiyor tam tersi aptallaştırıyor bence ben 22 doğru yaptım bence iyi kötü değil

yusufAptal çıktık aga zaten öyleydim bişey yapamayız değişmeyince değişmiyor

aga be!abi bişey diğimmi yanlız herkeste aptal çıkıyormuş ama ben aptal olabilirim çünkü doğru sayım 15

btsBütün HEPSİ Nİ YAPTIM AMA BANA APTALALIK VAR DEDİ. Kalbimizkırıldı . kardeşim oynamAYALIMDİYOR SİZ MALSINIZDİYOR MAL DERSİNİZ DİYOR . SİZ OYUNLARINIZI OYNAMİCA ÖNERMİCEZ

tamam30 soru var ve 23 doğru ayıptır sorması neden herkese aptal çıkmış

bruhher şeyi bilerek yanlış yaptım max 1 dogru yaptım ve aptallığın kitabını yazmışsınız dedi bruh

isimsizEn başta sonucu dikkate almayın yazıyor ve bana aptal değilsin çıktı ne yani şimdi sonucu dikkate almayım mı o zaman aptal mıyım

YunusAboraya kendi sitenizin ismini yazmışsınız bu baya iyi çok beyendim saygılar yunusab

sude sena oyun bence çok igüzeldi ve eğlenceliydi ama kaç soru olduğunu göremiyoruz

Uzay (evren)(galaksi)(dana)(dino)29 doğrum var. (matematiksınavısonucu95 ) hiç şaşırmadım ama aptal değilim!!!!

ALP ARSLAN YTBRARKADASLAR SİZLERLE BERABER APTALLIK TESTİ YANİ OYUNU OYNADIK GÜZELDİ KAC DOGRUNUZ CIKTI funduszeue.infoGİNİZ İCİN TESEKKÜfunduszeue.info DOGRUM TABİ BİLİYORSUNUZ Kİİ 21 SİZ DAHA DA GÜZELİNİ YAPMIS OLABİLİRSİNİZ,TESEKKÜRLER

MeralOyun güzelmiş fakat benim izlediğim yerlerde 70 soru ben en az 10 kez oynadım fakat her seferinde 30 soru çıktı buna hiç anlam veremedim

muratknk eminimki o kadın senden daha zekidir ve knk nerdeyse full yaptım demişin daha 27 yapmayan var sen nasıl 29 yaptın anlamıyom tamam ama değilse bruh

benoyun çok güzel bence oyunu şikayet edenler olmuş ama adı üstündü bu bir oyun yani ilk başta zaten yazıyor dikkate almayın diye banada aptal sayılırsın dedi ama kafaya takmadım hatta güldüm :D ve MİNJAE eğer oyunu beğenmediysen mantıklı bir yorum yap oyun zaten eğlencesine yapılmış sonunda aptalsın veya değilsin demeseydi ozaman oyun diye birşey kalmazdı başta diyor zaten DİKKATE ALMAYIN bence oyun çok eğlenceli ve komik ben çok beğendim tavsiye ederim boş boş yorumlara takılmayın oynayın :)

ELif Biraz aptallık varmıs bencede ılk ekranda yazan not gıbı dıkate almayalım ama o da bır yere kadar

minjaebomboş bir oyun madem sonucu dikkate almıyalım ne diye böyle saçma bir oyun geliştiriyorsunuz boşluktan böyle boktan oyunlar yapmışınız aptallık var çıktı bende madem dikkate almıcaz niye aptalsın yada değğilsin diye bir sonuç gösteriyor neye kime göre böyle bir saçmalık olduğunu bilseydim oynamazdım yine de emekleriniz için sağolun:)

Karmen30 bölümdü ama benim doğru sayım 42 ne güzel işte, sonuç aptal değilsiniz.

BilgiArkadaslar kendisi aptal yazanlar iyi mi? OYUNUN ALTINDA CİDDİYE ALMAYİN DİYO HİC BAKMADAN YAZMAYİN?!

İnsanNeymiş 29 doğrusu varmış aptal demiş siz ne kavgası ediyorsunuz ben 1 doğru çıkardım aptallığın kitabını yazmışsın dedi.

MELİKEYE YAZIOMKNK EMİNİMKİ O KADIN SENDEN DAHA ZEKİDİR,VE KNK NERDEYSE FULL YAPTIM DEMİŞİN DAHA 27 YAPAMAYAN VAR SEN NASIL 29 YAPTIN ANLAMIOM İRONİYSE TAMAM AMA DEĞİLSE BRUH

sanykotHepsini doğru yapmama rağmen son aşama saçma olduğu için 29 D yaptım bu arada ben 7,5 yaşındayım bilginize

Beren Yıldızyahu ben 10 yaşında olmama ramen yapamadım aptal çıktım dermişim aptal çıkmadım hihi

eylüleders içi başarın burayı etkilemez eğer derslerde bu bilgileri öğrenmeseydin yapamazdın

musab 28 doğru var ama baya zamanını lüpletiyo çözmeyin diyorum bişee katmadı bana sadece hep başırılı olup ailemin bunu umursamasını hatırlattı zaten cevabı dikkate almayın diyodu agamız başta

Bir abla çünkü oynayanlar 9 yaş ben 21 heheçocuklar bu oyunu puanla yani full bitirmek imkansız bu oyun bi troll oyun sorulardan 3 yada 4 tanesi hatalı bu yüzden üzülmeyin oyun yapımcıları açıkladı :)

Eylüle yazıyorum Heh aldım diyor birde yanlış yazıyor şahitlerimde var Eylülcük bu arada ben senin sınıf arkadaşın değilim ama sana gıcık olan biriyim ve 12 buçuk yaşındayım sizin sınıfta kardaşim var

oyunbilgisi $oyun qayet funduszeue.infoe tavsiye ederim funduszeue.info cidden cok funduszeue.info 30 bolumden funduszeue.info bu qayet oyunu eylenceli hale funduszeue.info oyunu yapanlarin eline funduszeue.info oyun yikiliyor Oyunu zaten ilk Duygu Koseoglunda funduszeue.info ilk gorduugumden zaten funduszeue.info benlik bir oyun olmus Yine her kesin eline funduszeue.info seni seviyoruz

eylüle yazıyorum Eylül burada yalan söyleme ben senin sınıf arkadaşınım ingilizceden 70 aldın ve öteki sınavlarından 2 tanesi dü yoksa hepsi ya 80 yada 65 70 di

ErenBen hepsini doğru çözdüm ama bana mal dedi bu arada yazmayı yeni öğrendim

vedatBazılarınız niye aptal çıktım diyorsunuz ve cümlenizin sonundada benim aklım almıyor diyorsunuz [BAZILARI]

melike 29 doğrum var aptal sayılırsınız diyo yaw havle yaw hawle iğrenç bir oyun ben cok zekıyım kımse bana lah edemez ben elizabetin kızıyım ya

YazıyabakArkadaşlar oyunun başında yazıyordu sonucu dikkate almayınız diye oyunda otuza yakın soru vardı ve yirminin üstünde yazan arkadaşlarımız var onlardada aptallık var yazmışlar aldırış etmeyin sadece eğlenmeye ve öğrenmeye bakın puan önemli değil buradaki amaç bilmediğimiz yada bildiğimiz soruları çözerek kendimizi test etmektir.Üzülmeyin ve kızmayın bu bir oyun

FURKAN AHMET AKSUBU OYUNDA BAYA IYI OLDUM OZUR DILERIM KENDIMI OVDUM AMA BU OYUNDA PUANIM YANI AKILLI VE MANTIKLI OLUN ARKADASLAR ISTE BU KADAR BASIT BI OYUN NIYE ZOR GELDIKI SIZE COK KOLAYDI AMA DAHA ZORUNU ISTIYOM LAN BEN 9 YASINDAYIM VE MAL OYU ZEKIYIM MAL OYUN SENIN ALLAH BELANI VERIYIM BOYLE OYUNMU OLUR BANA APTALIGIN KITABINI YAZDIN DEDI AMA ASIL KENDISI APTAL GERIZEKALI OYUN COK GUZEL BI OYUN VE BU OYUNDA PUAN ISTE BEN BUNA REKOR KITABI DERIM ARKAAS

GÖRL ZEYNEP GÖRL GÜDELİNİYE DİKKATE ALIYONUZ YA BANA APTALLIK VAR DEDİ AMA DİKKATE ALMADIM SİZ OKUMADIĞINIZ İÇİN GICIK OLUYONUZ KİMBİLİR OYUN DOĞRU DİYODUR

HanzadeAb 25 doğru deyip "Aptal sayılırsınız." demesi ne kadar mantıklı? Ama hakkını yemeyelim oyun eğlenceli

cemreabi zaten en başta test sonucunu dikkate almayın demiş moralinizi bozmanıza gerek yok. yanlış çıktıysa oyunun suçu yok siz yapamıyosunuz oyuna boşuna suç atmayın, bu hepiniz için geçerli değil. bende yanlış yaptım fakat çoğunuz gibi takmıyorum biraz oyun başlamadan önceki yazıyı dikkate alın.

NEkuzenime bana kardeşime denedim az aptalık var dedi bozuldu galiba

OLAYLAR OLMUŞArkadaşlar bu ne kavga biri herkes aptal demiş, diğeri seni ilgilendirmez demiş Yavaş lütfen .Hem o söyleyince siz aptal olmuyorsunuz tartışmaya gerek yok. Bu arada oyun çok güzel

saliholm 26 doğru ama aptalım (biliyorum aptalım ama zorlamayın üzülüyom)

Yazı önemli adım değil Ya hayır eğlencesine bi oyun herkes kızmış BENDE NEDEN APTALLIK VAR demişler malmısınız acaba testin sonucunu dikkate almayın yazıyo oyun ne olup ne olmadığınızı bilemez kesin sesinizi ve oynayın sevmediyseniz gidin kardeşim

İrem aptal çıkmadım ama daha önce yaptığımda aptal çıkmıştım buna nasıl bi oyun ya puanım

ÇOCUKİKİ KERE YAPTIM İKİSİNDEDE GERÇEKTEN YAPTIM APTALLIĞIN KİTABIN YAZMIŞSINIZ DEDİ ÜÇÜNCÜDEDE APTALLIK VAR DEDİ AMA BEN HİÇBİŞEY ANLAMADIM

ismimden sanane yazan kişiyeismimden sanane yazan kişi başta akıl parayla ölçülmez. Sen sadece kendi sonucunu biliyosun diğerlerinin aptal olup olmadığını bilmiyosun. Ayrıca da aptallıktan paraya ne arar geldin aklım almıyo

Eylül Sana Gelsinya eylül saçmalama ayrıca ingilizceden herkes alabilir ben bikere 90 almıştım. Ayrıca yalan söylemeyi bırak ne ü. Ve bu test gerçek sonucu göstermez aptal mısın?

Eylüle yazıyorumeylül, oyun başlamadan sağ altta yazan ''sonucu önemsemeyin yazısı'' senin aptal olduğunu gösteriyo

eylülya ilk 21 dedi sonra 18 dedi ben 10 yaşında kimsenin yapamadığı testi yaptım(sınavı) ingilizce 99 tüm dersler (sadece ben) ya nasıl aptallık var be?!

aptal değilimo kadar oynuyorum aptal çıkıyorum. anlamadım ki hem bu kadar zeki olup nasıl aptal olabilirim. not: sarışınım ondan olabilir mi babam öyle söyledi çünkü fikirlerinizi bekliyorum

MELEKAPTAL çIKTIM ANLAMADIM BENiM NEYiM EKSiK VE 18 doğru yapmişim

olur olur yeriz yerizyaa sond sona basın diyo ama yeşil olmasın diyo bide aptalım 19 olm doğruydu olsun sonda sıkıldım

bu seni hiç alakadar etmez'!hepsini yanlış yaptım aptallık kitabını yazmışsın dedi içimden dedimki zaten not:sonucu dikkate almayın yazıyor neyseki ben aptal değilmişim!

İKRANUR OYUN GÜZEL AMA HABİRE APTALILIK VAR DİYO ABLAMA SORDUM YOO DEDİ SEN APTAL DEYİLSİN DEDİ AMA ZATEN OYUNA BASLAMADAN ONCE NOT VARDI BENCE OYNAYIN TAMSIYE EDERIM :)

bu seni hiç alakadar etmezhepsi doğruydu ama ben BAZILARI gibi hava atmıyorum çünkü bu oyunu herkes istediği gibi oynamaya hakkı var

yağızsürekli aplallık var diyor sinir oldum biz ondan zekiyiz bide oynaya oynaya ezberledim

BlahBu arada arkadaşlar oyuna başlarken not vermiş onu okuyun alınmayın aptal dediğine bu arada 20 doğrum var.

ismimden sanane30 yaptım sizin gibi aptal değilim fakirler para yağdırırım valla öyle kalırsınız buda size ders olsun

Şebnem 30 doğrum var diyo aptal değilsin ama başlamadan önce not vardı en altda diyo sonucu dikkate almayın

DoğaYa adamlar size başlamadan önce test sonucunu dikkate almayınız diyor salak mısınız hepsini doğru yapsanız bile aptal diyor

UNKNOWYa hepsini doğru yaptım yemin ederim zorlansamda kontrol ettik hatta aptal sayılırsın diyor bozuk(bence).

ZEYNEP DENİZ KEEKESİNLİKLE APTAL DENİNCE AKLA BENGELİRİM 14 DORUM VAR BEN APTALÜM

apalın teşi yazıdan belliaptal diyince akla gelen kim bana oyun böğle dedi aptla diyince akla gelen sensin yusuf yusufcuk dedi.

APTAL SAYILIRIM Ab 24 doğrum var aptal sayılıomuşum neyse aptal olmak güzel:)

FilizAptal sayılıyormuşum 24 doğrum varmış ama biraz saçma olduğunu düşünüyorum

EcrinBANA DEDİ Kİ:APTAL DEYİNCE AKLA GELEN İSİMSİNİZ BÖYLE APTALLIK TESTİ Mİ OLUR YA

ben biraz aptalımBu yorumu görenler gülmesin amaBENİM BİR TANE DOĞRUM VAR-_

Bilal karakortyaa matamatik sınavından + 8. sınıfa gidiyorum hepsi doğru ama hep aptal deyince akla gelen isim ben oluyorum yaa bilmeyenlere söyliyim zula oyununu benim babam yaptı kodlamayı biliyorum ama bu kadarda olmazyaa ah rekoroyun insanları aptal yerine koymak için her şeyi yapıyorsun sen varye sen

EGE KRALYEŞİL HER HANGİ BİR ŞEYE TIKLAMA DİYOR AMA TIKLAMAK GEREKİYOR

KimsesizŞuan puanım 20 10 yanlışım var oyunda çok güzel, oynamanızı tavsiye ederim. (Aptal çıktım ve hiç şaşırmadım Xd.)

muratekranda aşağıda not yazıyor önce onu okuyun sonra oynayın sonra demeyin neden bana aptal dedi oyun

BTS JUNGKOOK24 DOĞRUM VAR AMA BANA APTAL DEDİ 24 DOĞRUYLADA APTAL DİYENEDE NE BİLEYİM

isimsiz4 kere oynadım hepsini full bildim ama aptalık var diyor oyun gerçekten çok değişik

BRAWL STARS;EDGARya super ama bisey diyecegim o biz aklimizi bu gorsellemi olcuyoruz

tuba başkıranoyun çok aptal bana diyor ki aptallık testi %13 ._. ama asıl oyun çok aptal saygısızlık yapmak istemem ama malesef

İKRANUR MENTEŞ OYUN GÜZEL AMA HİLEYLE ÇÖZDÜM GENE APTALLILIK VAR DEDİ OLSUN YAPCAK BİSEY YOK SADECE BİR OYUN BEN OYUN SEVDİM TAMSİYE EDERİM ZATEN OYUNA BAŞLAMADAN ÖNCE * TESTİ DİKADE ALMAYINIZ* DİYOR DU SİZDE ÜZÜLMEYİN OYNAYA OYNAYA BAŞARIRSINIZ

İKRANUR MENTEŞ GÜZEL BİR OYUN AMA 20 DORUM VAR APTAL CIKTIM AMA OYUNA BAŞLAMAN ÖNCE ZATEN NOTTADA YAZIYORDU TESTİ DİKKATE ALMAYINIZ DİYE BENDE ALMADIM AMA OLSUN BENİM PUANIM / BEN BEYENDIM TAMSIYE EDERIM IYI EYLENCELER

dayı25 DOĞRUM. Var çok gÜzl OYUN sevdim edimtrlere puan veirum

ZIPCIK OSMAN29 doğrusu olan ben -HOCAM 1 PUANI NEREDEN KIRDINIZ HA HANGİ SEREFSİZ ALDI O PUANIMI HA

REŞİTHAN TEMUR aptallık testi yaptınız ya en son cevapları göstermediğinizden dolayı kimin ne kadar aptal olduğu kafadan belli :)

Oyun Boss'ugebertecem onları ben ya enimkiler çok iyi ama aptal sayılırsınız dedi

Kelek kafaallah sizin belanızı vermesin bütün derslerim siz neyin kafasını yaşıyosunuz bana aptal dedi şuan karakola gidiyorum sizi şikayet etcem ben çok zekiyim psikolojim bozuldu

woow hehe24 dogrum var aptal sayılırsınız dedi olabilir cunku sonucu dikkate almayınız yazıyıdu zaten almadım ama iyi bence 30 soruda 24 dogru 4 yanlıs

bade suvalla ben oynadım 28 doğrum vardı.Ben herkese bu oyunu tavsiye ederim☺

azlu29 doğrum var aptal çıkmadım. mükemmel bir oyun herkese tavsiye ediyorum.

anonim25 doğru keşke yanlış yaptıklarımızın doğrusu test sonunda verilseydi

Cemre Nazoyun çok gzel 23 doğrum çıktı bence herkes oynamalı aptal değilsiniz deişti sonrada 1 kez de hepsini kafadan slladım 2 doğru ??? onddada aptallığın kitabını yazmışsınız dedi

Elif nurBen soruların hepsine doğru cevap verdim bana dedi ki aptal değilsiniz :D

Elif26 doğrum var. "APTAL DEĞİLSİNİZ" dedi Teşekkür ederim biliyorum :D

karamelPRO MRO İSİMLİ KİŞİ ZATEN KİMSE APTAL DEĞİL BU BİR OYUN BAŞTA ZATEN TEST SONUCUNU DİKKATE ALMAYIN YAZIYOR

PRO MRO21 DOGRU YAPTIM APTAL SAYILIRSIN DEDI AMA BURSLULUK KAZANDIM NASI APTAL OLIYIM

SENA YAZAR17 DOĞRUM VAR BAKALIM SİZ KAÇSINIZ LÜTFEN YAZIN BEN GALİBA APTAL DEĞİLİM

Adim ibrahim Aptal denince akla gelen kişiymişim adım ibrahim unutmayın he aptal denince aklınıza gelem

hayaloyuna başlamadan önce altta not yazıyo sonucu dikkate almayın diyo o yüzden dikkate almayın

cemoş bir PAPATYAulan bütün soruları doğru yaptım ama apattalık var diyo çıkdırıcağım

aptal olmayanArkadaslar herkese aptalsınız demıyor 25 yukar aptal deıl cıkıyor ben 30/30 yaptım vallaha aptal deılım yazıyor

B.E.G doğrum var ve aptal değilim bulamadığınız olursa sorun söylerim

Kübra Su Aptal deyince akla gelen ilk kişiymişim adımı unutmayın aptal dendimi Kübiş deyin

Nil pamukşeker bence oyunu ben sevmedim çünkü arkadaşımızın dediği gibi aptalsınız diyor ve doğruları yanlış gösteriyor

Asude Azraaptal yazmaya utanıyorum ve aptal değilmişfunduszeue.infoğru sayım

Reyhan kardesimedwards kardelim herkes kelimesini ayrı yazararak aptal olduğunu herkese gösterdin

Jeon Jungkook_Benim sevgilim var.Türk bir kıfunduszeue.infoa söylemeyecektim ama dayanamadım çünkü sevgilime hep nefret yorumları yazıfunduszeue.infoık durun!Bizi üzmeyin

yıldız ve gizemne çok aptal birisi yapmış 20 soruyu bildim aptallık var yazıyor o yüzden bu oyunu beyenesim yok bana katılanlar evet yazsın

EbrarKAÇ TANE BALIK VAR SORUSUNDA KAYANIN ARKASINDAKİYLE 6 TANE BALIK VAR RAKAMA TIKLA SORUSUNDA ÜÇ YAZISINA DEĞİL YUKARIDAKİ 9'A TIKLAYIN SONA TIKLA SORUSUNDA İSE YEŞİL YUVARLAĞIN İÇİNDEKİ SONA TIKLAMAYIN YOKSA YANARSINIZ SONA TIKLA YAZISINDAKİ SONA TIKLAYIN ADAM ASMACA DA Rekor Oyun yazın İNŞALLAH FAYDAM DOKUNMUŞTUR:-) BU ARADA BEN CSFC LİYİM CEMRE ABLAYI SEVENLERDEN

Handecim Ben hile yaptım YouTubedan baktım eheh oyuzden aptal cıkmadım zaten hicbiirimiz aptal degiliz

reyhanJENİİE KİM MERHABA BEN TÜRKCE BİLİYORUM VE BLACPİNK TEN JENNİE J kimse inanmıyor Artık yeter!polıse gidiceğim sacma seyler yazmayın!!

Emine funduszeue.info aptal degilim. 33'tane dogru çevabim var. Ama herkes aptal olmadigini biliyor zaten :)

tatsumi abadam 24 doğru var diyo aptalsın diyor yok artık tmm sonucu umursamayalım ama biraz mantık olur oyunu yapanda aptal herhalde

wehpiARKADAŞLAR SİZ APTAL DEİLSİNİZ NEDENİ TEKRAR OYNADIĞINDA SAĞ ALTTA TEST SONUCUNU DİKKATE ALMAYIN DİYOR APTAL DEİLSİNİZ

JENİİE KİM MERHABA BEN TÜRKCE BİLİYORUM VE BLACPİNK TEN JENNİE J

Hafsa Betüloyun çok güzeldi ve eğlenceliydi evde arkadaşlarımlan ve kardeşlerimlen kendi başımada oynayarak çok eğleniyorum biz çok beğendik oyunuzu

yarasaoyun güzel ama her oynadığımda aptallıq var diyor bence güzel ama BEN APTAL DEĞİLİM

mahmutdoğru sayım 2 rasgele yaptım aptallığın kitabını yazmışşın dedi yoh ama

vermek istemiyorum saçma ama güzel fakat 22 doğruya neden aptal sayılırsınız yazıyorsunuz. 30 yapan var mı?

MFKsüper oyun süper fikir keşke bu tip oyunları çoğaltsalar bu oyunu da geliştirseler ne kadar aptal olduğumu bir kez daha öğrensem teyit ettirsem :D

kurgu24 DOĞRUN VAR YAZDI BU ARADA RAKAMA TIKLA SORUSUNDA ÜÇ YAZISINA DEĞİL YUKARIDAKİ 9'A TIKLAYIN SONUNCU BÖLÜMDE İSE YEŞİL YUVARLAK İÇİNDEKİ SONA DEĞİL SONA TIKLA YAZISINDAKİ SONA TIKLAYIN ADAM ASMACA DA Rekor Oyun YAZIN KAÇ TANE BALIK VAR SORUSUNDA ALTTAKİ TAŞIN ARKASINDAKİYLE BİRLİKTE 6 BALIK VAR 2. Yİ GEÇEN KAÇINCI OLUR İSE TABİKİ DE 2. :-)

RÜYA SOYİSİMSİZ ALT KISMINA BEN BİR APTALIM YAZ DEDİYA BENDE SENSİN APTAL DEDİM

Aleyna Hayal ; ) oyun mükemmel !! çok beğendim ve bana aptal değilsiniz çıktı çok şanslıyım diyebilirim

ALFAcino ^^çok saçma oyun 23 doğru yaptım aptal sayılırsınız yazıyor asıl aptal sizsiniz

Nehir Yavuz 22 doğrum var ama isa nın dediği gibi oyunda kaybetmekte var. Kazanmakta

ELİF AYKARBU OYUN GÜZEL DE BEN 12 BÖLÜM YAPIMADIM BEN BİR APTALIM YAZDIM AMA OLMADI YARDIM EDEMİSİNİZ HARKESİN BAYRAMIZA KUTLU OLSUN

Rkr Oyn FanArkadaş hep farklı bir şey veriyor , hep aynı cevapları yapın farklı sonuç çıkıyor bu ne ya . He aptalmışım ben kendimi bildim bileli hep başarılıydım

isa15 dogru cevabim oldu ama yinede olsun oyun bu kazanmakda var kaybetmekde

gecehiç yanlışım funduszeue.info değilsiniz dio ve sonda bu sözlere dikkata almayın dio

CSFC ZÜLAL'i28 doğrum var aptal değilsiniz diyor ayrıca başta yazan yazıda sonucu dikkate almayın diyor

AylinArkadaşlar oynayabilirsiniz zaten oyuna başlamadan test notunu ciddiye almayın yazı bu bir oyun eğlenmek için olan birşey

HATIRA DEFTERİMBANA 15 DOĞRU ÇIKTI KANALIMA ABONE OLUN SİZİ SEVİYORUM CANLARIM

rekor oyunsiz öyle söylüyorsunuz da aptallık testi hem sınav gibi hem de komiktir. boşuna böyle söylenmeyin arkadaşlar

mc yaralı şişko penguen ğağkadaşlar benim otuz doğrum çıkdı. heğ kes ayakını denkal sın Ğ.

esma denizlisakın oyunu oynamayın siz aptal değilsiniz oyun sizi aptallığa boğmuş oynamamanızı tavsiye ederim

cemreAYNEN CEMRE APLA 28 DOĞRUM VAR AMAM APTALLIK VAR DİYO KENDİSİ APTAL BİZ GÜZEL Bİ PUAN ALMIŞIZ AMA APTALLIK VAR

MHA hayranı28 yapıpta aptal diyosa yalandır doğru yaptım aptal değilsiniz dedi

SUDENAZLAN BU NASIL BIRSEY HEPSI DOGRU CIKTI AKLA İLK GELEN APTAL BENMİŞİM BU NASIL BIR SEYYA

CEMRE SOLMAZARKADAŞLAR LÜTFEN BENİM ADIMI KENDİ ADINIZ YAPMAYIN !!! 28 DOĞRUM VAR APTALIM BU NASIL İŞ ABİ BEE

Özgür Deniz Cellat 36iyi bir oyun bende aptallık çıkmadı seversiniz bence bu oyunu tiktoktan takip edin

bir oyun hepsini doğru yapıyorum ama yine aptal çıkıyorum güzel bi oyun ama düzenlemesi gerekiyor diye düşünüyorum yorumu okuduğunuz için tşk bb

özgür BENİ DELİ ETİ OYUN BOZUK GELİP BANA DİYİO 0 DOĞRUN 10 YANLIŞIN VAR DİYİYOR KARDEŞ BEN 10 DOĞRU YAPMIŞTIM

CEREN30 DOĞRUM ÇIKTI YAŞIM 12 OLMASINA RAHMEN ÇOK İYİ BENCE BEN OYUNU BEYENDİM

sanane ismimden lan bune alta test sonucunu dikkate almayın yazmışlar valla oyun yalan

asya özdemirBen bu oyunda bikere böyle istediğime tıkladım bana aptallığın kitabını yazmısınız çıktı :)

cemosh22 yanlış vay anasını ya sory küfür yok demi neyse aptal sayılırmışım

pqueençok güzel oyun 30 doğru çıktı fakat aptalsınız yazdı bi problem var

SANA ASLA SOYLEMEM ISMIMI BEN NEDEN HEP APTAL OLUYORUM 7 DOGRUM VAR YA NEDEN YA BILGISAYARIMDAMI SORUN VAR SANIRIM .

sanane ismimdenabi her geçengün aynı cevapları vermeme rağmen gün geçtikçe daha aptal çıkıyom

MERHABA BEN APTALYAW ALTTA SONUCA BAKMA DİYO SONUÇTA MEH BİRAZ APTALLIK VAR ON YEDİYDİ 15 OLMUŞ

isimsizsadece 1 yanlış çıktı.Keske hangi soruları yalnış yaptığımız gözükseydi

beratya arkadaşlar tam puan bile çekseniz oyun size aptal dicek çünkü bu testi yapmyanlar zaten kendini bilir diye oyun sizi böle uzak tutmak istiyor ama asla aptal olmıcaksınız

OyuncaX tv ilk tam ekrana girdim 20 doğrum oldu aptalık var dedi tam ekrandan çıktım yine ilk deki gibi soruları aynısını yapdım 22 doğru aptal sayılırsınız yazdı?

rekor oyunaptallığın kitabını yazmışsınız diyor birdaha oynuyorum bu seferde aptlayılırsınız diyor sonra birdaha oynuyorum aptal değilsiniz diyor saçmalık soruları aynı cevaplıyorm

Ben Malımo kadar aptalım ki oyun buga girdi doğru sayısını göstermiyo ve Aptallığın kitabını yazmışım.. ne diyim alın okuyun .d

sahabearadaşlar oyunu bitirdim 4 doğru çıktı aptallığın kitabını yazmışsınız dedi

Sanane ismimdenArkadaşlar zaten not olarak sonucu dikkate almayın yazıyo siz kör müsünüz? insan saygılı olur biraz insanlar işte ne güzel uygulama yapmış :(

ismim bu19 doğrum çıktı aptal olmaktan memnunnum sağlıkla kalın .d

ÜLKÜ HİLAL ÇİFTCİBENDE APTAL DEĞİLİM CANLARIM HEE BİRDE YARIN AKŞAM SAAT 8. 50 DE CANLI YAYIN ACICAM İSTEGRAM DEFNE ERŞEN İLE CANLAR BAYY HEPİNİZİ YAYINDA BEKLİYORUM BEBEKLERİM

merveyalcinÇOK GÜZEL CANLARIM BENİM MERVE ABLANIZ SİZİ ÇOK SEVİYORUM APTAL DEĞİLMİŞİM

aptal değilim gençleroyun güzel de 30 sorudan 22 doğrum var aptal sayılırsın diyor ulan 30 sorudan sadece 8 yanlışım şimdi ben aptal mıyım 22 doğurum var ya işte ben aptal değilim!!

azra yalan söylüyo azra nisanın 17 sinde pazartesi günü robert kolejinde ders var nasıl oyun oynayıp yorum atabiliyosun yalancı pislik

Barış Özcanyutubdan kalan vaktimle bu oyunu oynuyorum zinciri kırma metodu sayesinde geçen sene -5 olan doğru sayımı 25 e çıkarttım teşekkürler doping hafıza

Adımdan sanan ne?2 kere oynadım ikisinde de aynı yapdım sadece birkaç soruyu farklı yapdım ilkinde 1 doğru 2. sinde 24 doğru aldım yapacağınız oyunu bensizin

dobroolm hiç bir soru bilememişim zaten o yüzden testin sonucunu dikkate almayın dedi

Damla Nur ben 10 yaşında olarak 7 yanışım var bi tebrik bi alkış yapmanızı öneririm ama oyun kurucusuna sesleniyorum son yerde nereye basıcaktık ben bulamadığım için yeşil yuvarlagın içindeki sona bastım

Feyza İpek ERTOPOyun gayet iyi. Oyun sonunda aptal değilsiniz dedi. Sizde denemelisiniz

↯!-Venom Girl -?↯Güzel ama oyunu yapan kişiye birşey diyeceğim bence kimse Aptal değildir

ÇAĞAN EFE AKHEPSİ İLK DENEMEDE DOĞRU ÇIKTI APTAL DEĞİLSİNİZ DEDİ

prensespelinben çok sevdim hepsi doğru çok akıllıyım ben siz eziksiniz ağlayın

oyuncu selam kankalar altta ince ve gizli nonücü dikkate almayın yazıyodu ı am cool

Helen Elif21 doğru aptal sayılırsınız ama bu oyun eğlence amaçlı ve bilerek yapıfunduszeue.info oyunun zaten cevapları yanlış.Oyunda tek doğtu bir şey varsa o da başlangıçta”Sonucunuzu çok dikkate almayın”yazısı.Oyun eğlenceli boş vakitlerde oynanabilir ama Apple’dan oynamayıfunduszeue.info’dan iki şıkkı işaretliyor.

DAMLA DİRİBEN YA 23,24,25 DORU YAPIYORUM BANA APTAL SAYILIRSINIZ DEDİ AMA BEN funduszeue.info GİDİYORUM O YÜZDEN BAZI SORULARI YAPAMADIM MESELA 30 OĞUSTOS İLE 13 KASIM ARASINDA KAÇ GÜN VAR BİDE 3 BÖLÜMDE İŞLEMİ ÇÖZÜN ONLARI YAPAMADIM AMA ÇOK GÜZEL BİR OYUN HERKEZ OYNAMALI GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR OYUN

Erva ÇavdarcıBenim 27 doğrum var aptal değilsiniz diyor arkadaşım önerdi gerçekten çook güzel size de tavsiye ederim

Dünyanın En Zeki Adamışey bence bu uygulama hatalı hepsinden eminim ve 2 doğru vay be yok ya ben çok zeki bir adamım kesin sorunlu uygulama yani ben öyle bi zekiyim ki anlatamam yani benim gibi harika birinin 2 doğru yapmasının 28 yanlış yapmasının imkanı yok yani

Konya il müdürlüğüİLİMİZDE VE İLÇEMİZDE ÇILDIRIYORLAR ŞİKAYE EDİYORLAR NEYMİŞ APTAL DİYORLAR BİZE ZATEN 9 SORU VAR DİYOLAR 9 YAPMIŞLAR OYIN DEMİŞ "APTAL DİYİNCE İLK AKLA GELEN SİZSİNİZ" DİYORMUŞ KÜFÜR EDİP KIRIYORLA MONENÜTERİ DİZ ÜSTÜ BİLGİSAYARLARI OYUNU KALDIRINIZ HES KENDİNİ APTAL SANIYOR SİZ BELMESSİNİZ ALLAH BİLİR KALDIRIN ŞU OYUNU ÇABUK!

Ceylin Naz Mestan soruda takıldım. bitince puanımı da yazıcam. Bitirdim 21 doğrum vardı bana (Aptal Sayılırsınız.)Dedi. Peki size ne dedi ve puanınız kaç yorumlara yazabilirsiniz

tuana30 doğrum var diyenlerin hepside yalan söyluyor benim bile 22 doğrum var

OYUNSEVERBen sizi geçiyorum yani sayım 29 yemin ederim kuran kitabını verseniz elimi koyarıfunduszeue.info ya bana inanmıyorsanız inanmayın çünkü ben bir aptal değilim

OYUNCU SELAM KANKALAR BEN YOUTUBIR OYUNCU - BEN APTAL DEĞİLİM ÇİKTİ

Ayşeben oyuncakxtv de gördüm melikenin sekiz doğrusu var benimse 18 doğrum var aptallık var dedi ama üzülmüyorum çünkü melikenin videosunda yazmıştı ki ([ aptal dedince akla gelen ilk sizsiniz.)]yazıyordu

RÜYA39 DOĞRUM VAR BANA APTAL DEĞİLSİNİZ DEDİ AMA APTALLIK VAR DESEYDİ DE UMURSAMAZDIM ZATEN TESTİN BAŞINDAKİ NOTTA DA ÖYLE DİYORDU:D

HELLO23 DOĞRUM VAR AMA BANA APTAL SAYILIRSINIZ DEDİ OFF KÜSTÜM YAA

ismimi ne yapcan22 dogrum var bana>> Aptal sayilirsiniz diyo ama hic ama hic umrumda degil cunku oyun basladiginda: not test sonucunu dikkate almayin dedi :D

birisiyim ama bil bakalım kimbenim 23 doğrum var ve aptal sayılırsın diyor o 7 yanlışı Allah bilir nerde yaptım

Ezgi İle NilBen 4. Sınıfım 16 Doğrum Var Dedi Ki Aptallık Var Dedi Bilgisayardan Oynadım Ondanmı Neyse

zeynep kılıç benim hepsi buydu aptaLDEĞİLSİNİZ DEDİ AMA HEPTE MATEMATİK SORMUŞ

Ben Kimim18 doğrum var. Ama bilin ki aynen oyunun başlarında dediği gibi dikkate almayın!!! Dikkate almayın ne kadar doğru yaparsanız yapın bazılarının cevaplarında siz doğru yapsanız da yanlış diyor!!!

bilinmyenhepsini doğru yaptım kontrol ettim ama 28 doğru diyor 30 doğru yazması gerekirken 28 yazıyor

elif kara ya ben 18 doğrum var aptallık var diyor bence bizde aptallık yok biraz onlarda var galiba

NİSAtestin sonucunu dikkate almayınız diyo olm neden dikkate alıyosunuz

kuzilerSENSİN APTAL TMM MI BENİ SİNİRLENDİRME BAK TERAZİ BURÇLARININ TERSİ ÇOK PİSTİR HABERİN OLSUN APTAL ŞEY SENİ!!! >:(

adsasd30 dogru çıkınca aptalsınız diyo ya çünkü oraya ben bir aptalım yazdınız

animeci miuYA ARKADAŞLAR BAŞTA DİYORKİ TESTİN CEVABINI DİKKATE ALMAYINIZ AMA HEPİNİZ DİKKATE ALMIŞSINIZ AKILLILAR

75kardeşim 12 doğru yaptı aptal denince akla gelen ilk isimsiniz dedi ben yaptım 28 doğru yaptım aptal değilsiniz yazdı

bilinmeyen benimki 30 çıktı bana sen bir aptalsın diyo ama hepsini doğru yaptım

Zoom KullanıcısıOyun aşırı iyi arkadaşım önermişti ve o arkadaşım sağolsun bu oyunu oynayabildim

elif ya ben 12 .bölümde takıldım enter e bas diyo ama ekranda enter bile yoktuyani bence hiç inan mayın böyle şeylere

ALLAHA İNAN YETƏR!!! :) :) :0HEY KARDEŞİM SAKIN İNANMAYIN BU OYUNA KENDİNİZE GÜVENİN YETER BURAKIN KİM NE DİYORSA DESİN ÖNEMLİ OLAN ALLAH SİZİN HAKKINIZDA NE DÜŞÜNDÜYÜ!!! :) :) :) BENDE HEPSİ DOĞRU OLDU AMA SEN KOS KOCA BİR APTALSIN YAZIYO İNANMAYIN ARKADAŞLAR İNSANLARI KAZIKLIYORLAR!!! :) :) :)

DENEYİN!bazı levellarda yanlış şeyi seçdikçe yeniden baslıyor garip bütün soruları yanlış yapmak isteseniz yapında test edin ciitten doğru söylüyorum

sanane kardeşbu gerçek aptallığınımızımı gösteriyo he doru aptalsnız belki ama neyse hakkı gel olm buraya

KFCEATBOXoyun güzel ama yanlış ben aptakım ama 27 DOĞRUM VAR BN ASLINDA APTALIM BARIŞ ABİ GİBİ 1 DOĞRUM OLMASI LAZIMDI

Büşra ÖZCANBenim 29 dogrum var vallahi billahi ekmek kur an carpsın yemin ederim 29 dogrum var. *LÜTFEN İNANIN*

asyaben hepsini yaptım desem yalan olür oyün güzel ama zor aptallık var dedi bana ama ben aldırmadım

bilinmeyendediki bana siz aptallığın kitabını yazmışsınız doğru sayısı 1 ben bu kadar aptal olduğumu bilmiyordum

üç kardeşlersilinmeden önce ne yazıyordu diyordu ben de bilmiyorum yazdım

ezgiarkadaşlar bana aptal dedi ama ben aldırmadım dikkat edersineniz testin başında test sonucunu sikkate almayın yazıyo gerçek değil yani rastglee fazla abartıyorsunuz küçük bi trol oyun okadar

yıldız ben bu oyunu çok sevdim ama kaç tane balık olduğunu sayamadım ama 6 dedim hihi

wehu1 yanlışım çıktı tek, ama bu aptal olduğumu değiştirmiyor

pqueenFan baya güzel bir oyun ben ilk kez oynadım 28 doğru dedi bence bir acemiye göre iyi ama keşke yanlışlarımızı gösterseydi saçma diyenler oynamayın diyenler var anlamadım zaten sonucu ciddiye almayın diyor siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

İsimsizBana defa aptalığın kitabını yazmışsınız dedi hah şöyle doğruyu söyleyin

Ömür HanımYani yaptığınız oyun güzel aptal sayılırmışım ama dikkate almadım ama oyun güzeldi

CİDDİYE ALDIK MIBenim 18 doğrum çıktı ztn youtubede yapan var unutmuşum cevapları

Damla21 doğrum vardı ve bana aptal sayılırsınız dedi fakat oyun başında sonucunuzu dikkate almayın dediği için sonucumu takmadım ve zaten aptal olmadığımı biliyorum

AyArkadaşlar zaten başta ''Not :test sonucunu d,kkate almayın.'' yazısı var ama yinede eylenceli

malikardeş 19 d0gru ile nası aptal oluyom en baştan yapsam en az 28 dogu

Senceilk yaptığımda 28 doğru oldu yine yaptım 29 oldu yne yaptım 28 oldu bune bugmı var bi 30 omadı ve bu arada zekiye 17 az cnm artistlenme hah

APTALMIYIM BEN YA BU OYUN ÖBÜRLERİNDEN ÇOK GÜZEL LÜTFEN BU OYUNLADAN DAHA ÇOK OLSUN LUTFEN

BERİLBEN AKILLIYMIŞIM MUTLUYUM DOGRUSU AZ OLAN ARKADAŞLAR ÜZÜLMESİN ÇÜNKÜ DOGRU OLDUGU KESİN DEGİL

Deniz Kerimlioyun çok güzel ve soruda yeşil herhangi bir şeye tıklama şeyine tıklamayı tıkla yaptım

akılıyım ben bana ilk akılısın dedi ikincide aptalık diyerek akla gelen ilk isimdir dedi anlamadım ya

aptal sayılırsınız30 doğrum var ama aptal sayılırsınız dedi anlayamadın bu arada 2. oynayışım ama yinede güzel oyun :)

TİKTOKCUYUM2 KERE OYNA DIM 2 SİNDEDE 23 YAPTIM funduszeue.info APTAL DEĞİLSİNİZ ÇIKTI funduszeue.info APTALSINIZ ÇIKTI NASIL OLUYO

Müq oyunİlk önce oyun çok güzel. Ama youtubede cevapları yayınlıyorlar.O yüzden cevapları verenlerin kanallarını kitleyin veyalinç koyun

benim kanalımoyun şaşırtması çok va youtube çekiyorum kanalıma abone olabailirsiniz :)

DefneMütiş Bir oyun 20 soru doğru diyor Aptallık var diyor NOT sonuça aldanmayın.

zeki çocuk :)29 doğrum var. ilk onayışım. ilk oynayışa göre iyi funduszeue.info ben hırs yaptım bida oynıcam bidakine de full yapmayı düşünüyorum. aptalsınız diyen vqar mıdır ki bana aptal değilsisniz funduszeue.info biliyordum yüksek yapacağımı kimse egolu algılamasın ama öyleyim bir yandan da öğretmenlerim her sene beni taktir ediyor. bursluluk sınavında falaln da türkçem matematiğim sosyalım full dü fende bvir yanlışım vardı dinde full ddü. okul birincisiydim o yüzden bekliyodum kazanacagımı:) iddalıyım abi kapışmak isteyen varsa buyursun gelsin kapım her zaman açık ama kaybedeceğinizi göze alarak gelin kapışmaya her türlü funduszeue.info buyrun gelin

selin barışoğluoyun güzel ama aptallık kelimersi karmaşık doruyu bul gibi olmuş ama güzel olmuş teşekkkürker rekor oyun

*•_•*Soruların birçoğu çok anlamsız bence ve örneğin bir kedi insana daha vahşi gelebilir bu insanın kendine göre yorumudur örneğin ben kediden çok daha korkarım bu yanlış değildir. Ve son soru aptalca hem sona tıklayın diyor hemde yeşil her hangi bir şeye tıklama diyor buna nasıl sona basalıfunduszeue.info oyuna bence şu yenilik gelmeli, hangi soruları yanlış yaptığımızı görmeliyiz

Asya ElifBir bilgisayar nasıl akıllı yada akılsız olduğumuzu gösterir ki zaten bunu yapan aptal olduğu için diğerlerini de aptal yapmak istemiş lütfen böyle saçma oyunları siteye koymayın

bennasıl birinci oynayışımda 27 doğru yapıp ikinci oynayışımda 20 doğru yapabilirim xd

İSMİ YOK20 SORUYU DOĞRU YAPTIM BİRAZ APPTALIK VAR DİYOR AMA BU OYUNLARI CİDDİYE ALMAYIN

İsminizbana herzaman 26 oluyor ve aptal sayılırsınız diyor ama olsun testin sonucunu ciddiye almayın diyor

inci ben on ikinci souyu yapamadım ben bir aptalım yazdım sonra enter tuşuna bastım ama on üçüncü bölüme geçemedim

ezberçimeevet ben 30 soruyu doğru bilen bir kişiyim hepsi kolay aslında ama biraz zor anlaşılıyor bence oynayın güzel oyun ben sedim ama bazı mallar var 23 26 doru bilmiş haha

beyza sunarkadaşlar bilmem okudunuz u ama not yerinde test sonucunu ciddiye almayın yazıyor bu sızın probleminiz oyunda sıkıntı yok

OYUNCUBen 26 doğru yaptım aptal değilsiniz çıktı.Oyun çok eğlenceli ve çok güzel tşk

arkadaşarkadaşlar oyuna iyi baksanız yapabilirsiniz mesela ben 26 doğru 4 yanlış yaptım 30 sorudan kolay olsun

funduszeue.infoşlar bu aptallık testi değil.. Birkaç yanlışımız olsa bile. Aptal sayılmayız. Çünkü funduszeue.infoSınavlarında mesela ya da daha fazla yanlışımız çıktığında biz kendimize aptal mı diyoruz

BTS

aptal ve maloyun güzel ama sürekli aptal çıkıyok o neden soruları zorlaştırın *-*PLEASE*-*

Neclaben 23 doğru yaptım bana aptal sayılırsınız diyo bende içimden sensin o aptal dedim ama çok zevkli

Melike Arkadaslar oyunda 13 seviyede diyorki kucukden buyuge dogru tikla orda bir cogumuz hatta bende ilkez oynadigimda o kucuk halkaya tikladik ve sonra diger seviyeye geciyor bu demek ki yalnis yapiyoruz o 13 seviyenin sol tarafinda tam yukarida cemberin icinde halka goruceksiniz ona tiklayin sonra kucukden buyuge tiklayin bu kadar tesekkur etmeye gerek yok

Acun kızı Melisa Reis23 doğru ile nasıl aptalın teki olabilirim yaaa sınavda bu kadar doğrum olsa deha olurum

Aptal 1 Elegantoyunun başında sonuçları dikkate almayın diyor ve ben testi 3 kere yaptım aynı cevapları yapmama rağmen birinde 24 birinde 1 birinde 23 çıktı yani arkadaşlar sonuçları dikkate almayın

pelinsuSORULAR BIRAZ ZORDU BENDE DOGRU SAYISI 30 DA 30 CIKTI SEVINDIM YENI BOLUMLER ISTERIM

ELAOYUN GUZEL AMA COK ZOR HEP BİRAZ APTALIK VAR ÇIKIYO OF YA BİRAZ DAHA KOLAY OLABİLİR SORULAR

pelinsukotu oyun deyil yaparken zevk aldim amma soru cok cabuk gelip geciyo

yaw he bence sacma ama eylenceli bi oyun kısaca vakit öldürmek için iddal

Ben akıllıyım20 tane doğru yaptım ve Ben Bir Aptalım yaz dedi ama ben ise Ben Akıllıyım yazdım

melikeya en son aptallık sonucunu takmayınız ı görmedim ve 2 kere yaptım -_

doliibir şey sorucam bir oyun çok saçma 3 sorudan 34 doğru im kan sız 11 doğru olunca aptal değilsiniz 22 doğruda aptal sayılırsınız diyor

Melisa prenses ben ciddiye aldım çünkü normaldede bazı kişiler bana aptal diyor ve burdada aynı seyi duyunca aptal olduğumu anladım

GİZEM NİSA KÖSE Oyun zevkliydi birkaçtanesini kafadan attım 24 doğru6 yanlış var. :)

Rebeccatest çok saçma vekötüablam yapınca 42 doğru çıktı ama ben aynı cevapları tekrar geçirince 21 doğru oldu saçma sapan bir test denemeyin ama zaten oyunun başında sonucu dikkate almayın demiş bende almıyacağım

ismail ben oyunu sevdim ama 17 dogrum var zor olanda 30 Agustos ile 13 Kasım arasındaki gun zor ama sevdim BAY BAY

jikookaslında cevapları biliyorum ama uydurduğumda aptallk diyince akla gelen ilk şey sizin isminiz dedi

DenizBana aptal değilsiniz çıktı.Benim 30 sorudan 29 doğrum 1 yanlışım funduszeue.info çok zevkli,bağzılarına aptal sayılırsınız çıkarsa üzülmesinler bu test gerçek bir sonuç vermiyor. :)

UmutBana Aptallık Var Dedi 25 Doğrum Varmış Ama Oyunu Tavsiye Ederim Çok Güzel

ADDYBEN İLK 25 DOĞRU YAPTIM APTAL DEĞİLSİNİZ ÇIKTI SONRA KENDİ KENDİME ACABA HEPSİNİ SALLASAM NOLUR DEDİM 4 DOĞRU ÇIKTI BANA DADİ Kİ APTALLIĞIN KİTABINI YAZMIŞSNIZ SONRA DÜŞÜNDÜM BİRAZ DEDİM Kİ OYUNA AFFERİN DOĞRULARI ŞÖYLEYİN YA BENİM NORMALDE 0 DOĞRUM OLMALIYDI BİR YANLIŞLIK VAR DEDİM TEKRAR OYNADIM 0 DOÜRU ÇIKTI SONRA DEDİM Kİ HAH ŞÖYLEE DOĞRULARI SÖYLEYİN

tuanabende aptal değilmişim .sorulardan 26 sı dogru cıktı.bu arada sizin testlerinizde kaç soru vardı?

swearosiearkadaşlar girişte *NOT: test sonucunu dikkate almayın* yazıyor.

fatma zehrayanlışıkla büyükten küçüğe doğru sıralamada küçüğün bir büyüne tıkladım

Büşra ÖZCANEskiden oynadıgımda sürekli 16,17,veya 18 dogrum cıkıyordu bazenleride 19,20 veya 20 ve 21 dogrum cıkıyordu ve aptallık var veya aptal sayılırsınız diyodu ama bir gun oynadıgımda 27 dogru cıktı ve aptal degilsiniz dedi cok sevindim ama bazen insanin 25 dogrusu bile olsa aptal sayilırsınız diyo lutfen bunu duzeltin ve oyun gayet guzell herkese tavsiye ederim. Bayyy

Sularda Elekmi olurYanlış yapınca aptal değilsin diyor doğru yapın sen tam bir aptalsın diyor

Aslı Kayalan test sonucunu dikkate alamayin funduszeue.info arada YT videoumu izlerseniz funduszeue.info THE ASLI

Hatice Kızılay kesin bunlar yalan arkadaşlar inanmayın bu arada benim testim ilk başta 15 sonra

iremgerçekten ilk yaptım 11 doğru çıktı 6. yapışımda hepsi doğru çıktı tüm aileme yaptırcam (: (:

gerçek adım nilben 25 bildimde benim yanlışımda 5 yanlışım var nasıl hepsini yapamıyom

şekkercocukoyun güzel ama bu oyun çok basit ben pek beğenemedim oyunun yapımcısına sesleniyorum bence daha zor olabilir

beyza nuroyunun basında sonucu dikata almayın diye bi not var benim puanım 51

aptal değilimharika bir oyun kötülemeyin çünkü bana aptal değilsiniz dedi

BİLGEBEN 5. SINIFA GİDİYORUM 28 DOĞRUM VAR APTAL DEĞİLSİNİZ DEDİ

Rekor OyunAptal değilim 28 doğru yaptıfunduszeue.infoşke yanlış olo,anları gösterselerdi ama olsun zaten REKOER OYUNLARIN oyunları EFSANE

isimsizbişey söyliycem neden kerkes kendini büyük göstermek için melike elif dila kent cemre solmaz oyuncax tv hem o youtubeurlar gibi olsaydınız kanalınızda oyunun videosu olurdu aptalmısınız siz onların hakkını yemeyin bu arada bir kaç kez sinem kobalın yorum yaptığını gördüm belkide o değildi emin değilim

ben kimimArkadaşlar bu oyun herkesin sonucunu siz aptalsınız diyeçıkarıyo o yüzden sinirlenmenize gerek yok

Rüzgar 30 doğrunuz varsa hala aptal diyorsa sinirlenmeyin çünkü bir not var:test sonucunu dikkate almayın

kimse aptal değilAptal denince ilk akla gelen isimsiniz dedi akşam aşam sinirlendim

MeryemAllahım her oynamamda aptalsın diyo beynim yandı yalnız ama oyun harika tavsiye ederim

YARENMERHABALAR ben oyunda bir şey funduszeue.info sol alt köşesinde "NOT TEST SONUCUNU DİKKATE ALMAYIN "dediği için kızmaya gerek yok bence ama bana inanmıyorsanız kendiniz bakıfunduszeue.info arada oyun 24 doğrum çıkmasına reğmen çok güzel ben beğendim.

pesetöbe töbe resmen beynim yandı ama 18 yaptım idare eder benim açımdan dünyalara bedel

ECOŞBENİM SONUCUM 30'DA 29 BANA APTAL DEGİLSİNİZ DEDİ AMA BANA DEHA DEMELİYDİ :D

BTS T ARMYbenim 30 tane doğrum çıktı aptal deil mişim zaten hiç birimiz aptal deil eğer oyuna girmeden incelediyseniz not olar vemiş zaten oyunda kş sonuç ları dikkate almayın die

Cemre SOLMAZBEN İNTERNETTE OYUNUN TROLÜNÜ BULDUM DEDİM YALAN SONRA DENEDEDİM HEPSİNİ Bİ KENARA YAZDIM SONRA CEVAPLARI YAZDIM APTAL DEİLSİNİZ YAZDI ŞOKA GİRDİM DEDİM HARBİDEN GERÇEK İŞTE O GÜN APTAL OLMADIĞIMI ANLADIM

Cemre İkinci çözdüğümde aptal sayılırsınız dedi ama ilk aptal değilsiniz dedi

LEMAN18 CI BOLUMDE NE KADAR TIKLADIM AMA GITMIYO BU ARADA THE ASLIDA BU OYUNU OYNAMIS

EKREMMAKRAPTAL DEYINCE AKLA GELEN ILK ISIMSINIZ DEDI BANA SONUC

Ecrin SuAcaba Oyunun Yapımcılarıda Denedimi? Bu arada 21 Çıktım Ama Biz Aptal Değiliz

kumsalama başta not olarak test sonoçlarını dikkate almayınız yazıyor

melisaeğer ben bir aptalım kısmına ben çok zekiyim yazarsanız aptal değilsiniz diyo deneyin görün

gizemli kız27 doğrum var aptal değilim ama sadece 30 soru sordu 75 soru sorması gerekiyo ve son soruda oyunu bitirmek için sona basındiyo altada yeşl herhangi br şeye tıklamayın dyo bende tıklamıyorum yazıdaki sona basıyorum kabul etmyo bence bazı yerleri düzelmeleri gerekiyo ama oyun güzel tavsiye ediyorum DİLA KENT den geldim ve THE ASLI izleelisiniz o videoları

ecrin bende 4. sınıfa gidiyorum 9 yaşındayım 26 tane doğrum var bana aptal değilsiniz diyor

elyanura eglenceli oyun tafsiye ederim bu arada burdan azerbaycana selamlarimi iletiyorum ve tabiki gurcustana

semaBENİM 20 DOĞRUM VAR APTALLIK VATR DİYO YA ALLAH ALLAH OMEYGATT!

yaren hırçınBen 9 yaşındayım 4. sınıfa gidiyorum ve oyunun köşesinde "NOT. TEST SONUCUNU DİKKATE ALMAYIN"diyor ve bence sinirlenmeye gerek yok ama bana inanmiyorsanız kendiniz bakın

PROsonucu bulun diyen sorunun cevabını yazdım ama neden diğer soruya geçmedi

Aylin25 doğrum çıktı aptal sayılırsınız dedi yahu yani 5 yanlışa nasıl aptallık oluyor sınavda olsam net 80 almışımdır herhalde

aptal cimbolloku15 dogru yaptim 1cide aptal diyince ilk akla gelen ilk isim sensin dedi ama 2cide 29 dogu aptallik yok

AZERBAYCAN25 DOGRUM OLDU OYUN COK APTAL AMA EGLENCELİ)) TURKİYEYE SELAMLAR AZERBAYCANDAN SEVGİLER)))))

ROSEBİLEREK HEPSİNİ YANLIŞ YAPTIM 1 DOĞRU OLDU BANA APTALLIĞIN KİTABINI YAZMIŞSIN DEDİ

yağmurhatay adamı hasta etme 1 yanlış ne. Benim 4 doğrum var kaç tane yanlışım var senin is 1 tane

ebrar yıldırım arasıra bende oynarım oynamışlığım var bencede çok güzel benim doğrum 25 tebrik ederim

recep24 doğru var ve ben 55 tane yzdim cocuklarin kafasini yormayin talibov islesinler

MeRvE BeLa BeLa KONUŞOR MeRvE BeLa BeLa AKILIYIM AMA TEST SONUCUNU ÖNEMSEMEYİN DEYİNCE "YIKILDIM" BEN BİLGİSAYARDAN OYNİYİM 10 OYNAYISIM

hataysiz nesiniz gı benim bir yanlışım çıkmış ya öff zekisiniz yazıyo da bir yanlış ne aga çok mutsuzum :(

Kuzey21 doğrum çıktı bir dahakine cevaplarına bakarak yapacağım acaba ne diyecek?

8. defa yorum yazıyorum Merhaba bence oyun çok kötü toplasam defa denemişimdir hala APTALSINIZ diyor ne yapsam da size tavsiye etmem hiç gerek yok zamanınızı başka eğlenceli işlere harcayıfunduszeue.infoım bu yorum faydalı olmuştur :)

kiranHAPSİ DOĞURU AMA APTALSIN DİYOR AMA ÇOK FAZLA DİCİĞE ALMAYIN BANCE BENDE HAPSİ DOĞURU AMA APTALSIN DİYOR

twice nayeon 12 doğru ya aptalım kafayı yicem bunu oynamayım akıllı çay bardağı oynayın

EFEMAL OYUN ONLAR APTAL ASIL 1 TANE ÇÖP ADAM ÇİZMİŞLER APTAL DEĞİLİZ DİYE GÖSTERİYORLAR KÖPEK ÇİZMİŞLER AĞAZI YÜZÜ YAMUK NASIL BİR OYUN BU YA PİSKOLOJİM BOZULDU YA BU OYUNU BİDAHA OYNAMAYIN YADA OYNAYIN SİZE KALMIŞTIR OYNAYIP OYNAMAMAK BANA OY VEREN YORUMA EVET yazın lütfen haklı değilmiyim he bunu yorumda duya bilirmiyim başaramadık

HeçbeşeyOyun: aPtAlLıĞıN KiTaBıNı yAzMıŞsInIz Ben: biliyorum .. Arkadaşlar oyunun başında zaten sonuçları dikkate almayın diyo

serkan çetintaşmelike benim kızım değil harbi 8 doğru ne bu arada oyuncax tv kanalımıza abone olursanız sevinirim destekleriniz için teşekkürler

melike elif oyuncax tv8 doğru var abi ya şaka gibi bu arada videomu kanalımda bulabilirsiniz ve oyuncax tv kanalımıza abone olursanız sevinirim

AlminaİLK YAPTIĞIMDA 1 AYNISINI TEKRARLADIĞIMDA 30 DOĞRU KUTLUYORUM

melike elifçok güzel bir oyun 30 doğru çıktı kanalıma abone olmayı ve videolarımı beğenmeyi unutmayın.

Prenses elif merhaba arkadaşlar çok güzel oyunmuş 30 doğru funduszeue.infoşlar kanalıma abone olmayı unutmayın sizleri çok seviyorum

harry potter eğelenceli ama hangi soruların yanlışım çıktığını merak ediyorum. (isim takmadır )

no no nooyun çok güzel ben 4 doğru yaptım bilerek yanlış yaptım oyunun amacı bu zaten aptallığın kitabını yazdın dedi

reynmenoyun cok iyi doğru sayısı 1 bu ne ya aptalım anladım yeni şarkı çıktı bu arada ismi melek

DİLEK HAVVA GÜLEREVET GERÇEKTEN DE ÇOK GÜZEL BİR OYUN HERKESE TAVSİYE EDERİM

dila kent aptal çıktın ama testin başında onuca inanmayın diyodu her neye kanala abone olmaı unutmayın sizleri çook seviyoru m

damla kartalvallaha ne yalan söyliyim aptal değilim geçtim bu oyunu hepsi doğru yuppii

army yıdızı23 doğru aptal sayılırmışım yanlız oyuna başlamadan sonucu dikkate almayınız yazıyor yani herkes bu günlerde cin gibi

Esila Yıldız Dila hn birkere hepsini doğru yapmadığınızı biliyorum .Benim doğrularım 40 funduszeue.info aptal sayılırıfunduszeue.info hn ben yalan söylemem tmm mı.Diyer kişilerde ihşallah yalan söylememiştirler. Neyse ben diyiyiceğimi dedim .Dila hn sizinde bana burdan mesaj atın . Ayrıca sizinde ne olduğunuzu biliyorum, aptal sayılırsın .

you instegramben bu oyunu beyenmedim üstünede gıcık oldum cinnet geçirti lafımı çeşke yüzüne söylüyebilsem ya sinir ediyor insanı ya

marryhello my marry ım it is fell like classes fovorite aptalık testi you likes your

elif soruda normalde yeşilin içindeki sona değil sona tıklayınızın son yazana basmak gerekiyo ama olmuyo secret forest daha eğlenceli

elmas ladıkcıgılya nasıl oluyor kendim yapıyorum olmuyor ınternetten araştırıyorum yine olmuyor

MELEK KAYRA DEMİRBENİM HEPSİ DOĞRU OLDU ÇOK MUTLUYUM DEMEKKİ APTAL DEĞİLMİŞİM bu oyunda en başta dikkat önemli sonra zeka en son başarı birde akıl gerekiyor zaten bazılarının aptal çıkması çok normal adı üstünde aptallık testi değilmi

ZekalıAptal1. de 30 da 30 Yaptım funduszeue.info aksine hepsini yanlış yaptım cevapları biliyodum 22 doğru yaptım

KUMSAL QUEENHEPİNİZ EZİKSİNİZ 30 SORUYU BEBEK DE YAPAR ! TABİKİ SİZİN AQ YERLERDE OLDUĞU İÇİN ANLAYAMAZSINIZ !!

ELİF TANEM EMLAKMalesef 23 oldu çok mutsuzum ama genede oyun çok güzeldi ve yaşımda

ipekbikere aptal değilmişim oyun 10 numara 5 yıldız oynamayanlara tavsiye ediyorum oyunu yapanlara ellerine sağlık yine bravo

bihter yıldız 28 doğru aptal deyilim bir kaç defa yaptım bu arada en sonunda 28 çıktı

Lale Gül BacitolarArkadaşımla oynadım ikimizde de aptallık var çıktı. Birimiz 16 doğru diğerimiz 14 doğru yaptık. Burdan ona selamla

Harry Potherhepsi doğru 9 yaşındayım kardeşim 3 yaşında onunki bile hepsi doğru yani ikiminkininde hepsi doğru çok güzel bir oyun

genel aptal muduru1 dogruyla aptalıgın kıtabını yazmak yazarken bile yazmadım kitabi öyle işey aptallık kitabı yazmak

ayşe nur ÇOK MUTLUYUM HEP APTALLIK VAR VEYA APTAL SAYILIRSINIZ DERDİ ŞİMDİ APTAL DEĞİLSİNİZ DEDİ

turk sevdalı fan23 doğruym vAR ABLAM APTAL DENİNCE AKLA GELEN İLK İNSAN BEN APTAL SAYILIRMIŞIM

FARKLIBAŞTA ZATEN DİYORYA SONUCU DİKKATE ALMAYINIZ O YÜZDEN YANİ

ZEYNEP BUSE 21 DOĞRUM VAR APTAL SAYILIRMIŞIM AMA ABLAM APTAL DENİNCE AKLA GELEN İLK İNSANSINIZ ÇIKTI

MERYEM CanSelamlar ben Meryem doğru yapmışım bu arada ebubekir arkadaşımız çok iyi

yalancıları buldumyav oyunda 30 soru var nasıl 45 dogrun cıktı yavhu oyunda yok dogrum cıktı nıye diyon kardes bi bu kızın adını hatırladım ebruycum oyun 20 soru deyil 45 de degil 73 de degil. allahım sen sabır verr

isimsizcikyavhu oyun cok kotu 73 mü ne oyle hatırlıyorum ama 30 soru cıktı,ve bierek her seyi kafamdan attım 8 dogrum cıktı ve aptallık diyince akla gelen ilk isimsiniz diyor

ebubekirAptallık testi oyunundan çıkan sonucu ciddiye almamanızı tavsiye ederiz. Oyun sadece eğlenmek için yapılmıştır

bilmem baslamadanonce not:test sonuclarini dikkat almayin diyor yani aptalsin desede zekisin

SizinKafadanBendeİstiyomtest sonuçlarını ciddiye alanlar harbi aptalsınız başta test sonuçlarını ciddiye almayın yazıyo

Ben Bir AptalımDoğru : 1 Aptallıgın kitabinı yazmışım. ozaman bi imza günü ayarlarız bro

Yusufcansaçma 28 doğru ile aptal sayılırsın diyor aptal bence o kendi sınavından geçsin aptal 30 doğru yapsında aptal sayılırsın yazar bare. haha

berra ya cevapne yalancı bir insansın çözmemişsin bile toplam 30 soru var teste

Yusuf27 doğrum var aptal değilim fakat 45 doğrum var diyen salak bebe zaten 30 bölüm var sen bence aşırı yalancı aptalsın

youtube teknoismetvay be vay be sınıfı 1. ortalamayla bitiren ben ama aptal olan yine ben

İlhanadamı asma bölümünde secret forest yazmamız funduszeue.info büyük üçüncü rakam dir.7+6-ya basmamız gerakiyor çünki ondan başqa bütün hesablamlar 12 funduszeue.infoı araba daha hızlıdır ben onları şimdi biliyorum yapdım 28 doğru aptal değilsiniz dedi

Jennie JungkookARKADASLAR OYUNUN KENDISI APTAL APTAL APTAL SORULAR VAR YANI YANLIS CEVABI VERIN

murat özbekben de 18 çıkdı bence bu oyun çok güzel ama ben aptal deyilim yani tamsiye ediyorum

feride bu aptalik testi deyil bana aptal deyince kendine bak tamam anladinmi ok

iremgül çetinselam takipcelerim ben defarlarca oynadın ve bida oynarim sizi seviyorum iyki varsınız ve yarın vidyo gelçel takipte kalmayı unutmayalım evde kalın bay bay

kübra güzel oyun ama keşke yanlışlarımızıda gösterse 25 doğru var ama hangileri beli değil

isimsizbune be allah allah aptalsınız mış full çektim diyo aptalık denin ce akla gelen isim sinz

ebru20 full çektim ama aptallık var dedi yanlışımı da göstereydin bari

ya keşkeyta keşke hangisinde doğru hgangisinde yanlış olduğunu görürdük ve çok güzel oyun olmuş kim yaptıysa çok beğemdim kim yaptıysa kalp

DEFNEYA 23 DOĞRU APTAL SAYILIRSINIZ DEDİ HALBUKİ BEN 30 DOĞRUM OLCAK SANDIM YA

Duru SuEmre seni öldürcem Gel lan buraya Öldü gerizekalı Amerikana başlıyıcam he Amerikanın Üstüne kaç tane TÜRKİYE düşer bilmiyom ay yazık birşey bilmiyor BEBEK. Adam olun diyonda daha sen adam değilsin Niye siliniyomuş he niye oyun oyundur be silmeyin efsane asıl AKILLI ÇAY BARDAĞI nı silin ulan Bu arada sdwsws ne yapalım he ne yapalım asıl sensin EZİK

saliha30 sorudan 16 doğru aptallık varmış ( önce bi kendine bak da sonra bize aptallık var de )

İSİMSİZ hepsini salladım aptallığın kitabını yazmışsınız dedi 23 doğrum var aptal sayılırım :/

Duru Su1. 75 Tane soru sormadı 2. 21 ' ni biilmişim diye " Aptal Sayılırsınız " diyo çıldırdım ama güzel tercih ederim. Oyun için çıldırmayın oyun oyundur be

Emreyapmayın lan bu oyunu einstenim ben olm amerika benim arkamda adam olun alırım aklını silin şu oyunu yoksa amerikayı üstünüze attırım adam olun benden izinsiz bir daa oyun yaparsanız adam olun

T-rexselam dostlar. bu oyun pek zor gelmedi. bu oyun fena değil. 14 tane doğrum var ama sonucunda bana aptal demedi. galiba bana aptal demekten korktu cünkü ben T-rex'im!!!! neyse bu oyun kötü değil iyide değil yani orta

Dila Kent Youtube26 bildim yani ben zekiymiş kızlarrr evet videoya el sallayın bakayım iq um hepinizden üstütünüm yakında olacak ayiştan olicam bin

Dila Kent Youtubeymişmiş Ulan mal man kafalı künefe dila kent buraya yorum yazacak ve YuTUbE diyecek salak kafalı

EmreKardeşim abi bi oynasana dedi hani ben de kırmadım da lan ben Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim. Hani biz Matrix, Determinant, Akışkanlar mekaniği, toprak mekaniği dersleri görüyoruz ve bana kalkmış bu oyun aptal sayılırsın diyor. Kusura bakma da seni kodlayan benim kadar matematik ve fizik bilmiyor zaten nasıl aptal olayım. Çok içerledim

ALEYNAvalla ben bu oyundan bişey anlamadım arkadaşlar defalarca oynadım hiç birşey anlamadım anlayan varsa eğer bana mesaj atsın bekliyorum

dila kent yutubeselam takipcilerim mert ile birlikte bu oyunu defalarca oynadik ama hepsinde aptal deyince ilk akla gelen isimsiniz cavabini aldik s sizde demi oyle oldu ha bu arada cok yakinda dis sesin yuzunu gosterecem takipde kalin

bana aptal dediarkadaşlar ben 24 yaptım bana aptal sayılırsın dedi!!!! mehmete selamlar :))

Ne BakıyonHepsini yanlış yapmayı denedim Aptal deyince akla gelen ilk isimsiniz dedi

sarenur kılıçben yaptım 20 soru doru aptal dediyi bumu bildiğin bana matamatik sınavı verdi allah allah allah

azra benim zekam 38 babamın 49 ben aptal değilim merak ettim sonunu hep yanlıs cevap vrdim sonuc bu sen aptalık ismınde ışilsın

Sanane ismimdenkimse kimseye aptal diyemez ayrıca doğru söylediğinizi nereden bilicez ben aptal diyenelere söylüyorum söylmeyenler üstüne alınmasın

Berat 23 DOĞRU APTAL SAYILIRSINIZ OLUM BENİM NOTLARIM HEP 90 80 FALAN GELİR NASIL AMA OYUN GÜZEL

isimmBenim 14 aptal deyince akla gelen ilk isimsşniz diyo ama merak etmeyin cevabı ciddiye almayın demiş

sude yavuzbence bu oyun aptal biz değil tüm cevapları doğru yapıyorum "Biraz Aptallık Var" diyor bu ne be aptal olan bu oyun

anıllan sadece 15 tane bildim gerçekten bende aptallık var bunu bende anladım

doğruya ben 23 doğru çıkardım bana aptal SAYILIRSINIZ diyo sinirlerim bozuldu

MUCİZE UĞURBÖCEĞİ ben birazdan parisi kurtaracagım imza için bana buradan yazın tatlışlar

fatmabu aptallık testleri eğlenceli ama yanlışlarını göremiyosun o yüzden iraz sevmedim bu oyunu

mustafa emirbana dedi ki sistem aptal deyince akla ilk ben geliyomuşum 11 doğru da yaptım

funduszeue.infoNU FAZLA OYNAYIP CİDDİYE ALMAK SUÇUNDAN funduszeue.info SİTESİNE SONSUZA KADAR ERİŞİM HAKKI YASAKLANMIŞTIR!

Rekorcutest sonucunu dikkate almayın diyor, bana sorarsanız oynayana hakaret etmek amacıyla tasarlanmış bir şaka oyunu

Ecrin Sümeyye zaten oyun da dediklerimizi dikkate almayın diyo bence almayın

basketbolcubence bu oyun yalan çünkü her bu oyunu oynadığımda bana 20 doğrun var diyor yani ister doğrunuz olsun size yine de aptal sayılırsın der ama bi ayrıntıyı dikkate alın diyor ki NOT: TEST SONUCUNU DİKKATE ALMAYIN bu oyun çok sinir bozucu bi oyun bence bi kere oynayın bi daha da oynamayın oyunun amacı sizin sinirlerinizi zıplatmak ben 10 üzerinden 3 veriyorum sırf emek için yani kısacası ben oyunu BEĞENMEDİM

zeynepaptal değilmişim yes ama oyun galiba aptal çünkü ilk başta 75 soru var düyor ama 30 tane soru çıkıyor bu arada 26 tane doğru yapmışım

asenabu mu yani aptalik bu oyunu oynamak ya ben iyi bir zekaya sahibin bu oyunlari oynamama ihtiyac yok. hadi diyelim oynadim ay parasini verib oyunda kendini zeki gosterirsin olur biter

güldərən18 doğrum var aptallık var diyo yaa bide sonu bitirmek için sona tıklayın deri altada yazmış ki yeşil herhangi bir şeye tıklama son da yeşil renkde ben nereye tıklasaydım mecbur yanlış yapdırıyo oyunun kendisi aptal bana aptallığın var diyo yaa sinirlerim bozuldu

sananeya sude bakıırhan diye birii 16d 1y var yazmış senin ozaman 17 soru oluyo olum benim25 doğrumçıktı bu arada bana aptal sayılırsınız dedi.

Mallar Diyarı Aptallık Oyunu _:_Ya abi ben 4 dk kaybettim ne 76si derin adli kisi acaba mal misin ? Ona gore seni robloxta ki big brain simulator a gondericem beyin kazanin bari!

derinbenim doğru sayım 76 mış ee okulda funduszeue.infom burda neler yaparım ben oh çok mutluyum

ravza nuroyun güzel ama sonda torll ü yo ve benim puan ım ve aptal sayılırsınız diyo oyun torll resmen

dila kentgüzel oyun çok begendim oyununun hazırlayalanların elelrine saglık

esmabenim kuzenim oynadı çok beğendi çok değilde biraz ben o kadar beğememedim akkıllı çay bardağı dha güzel

MINNACIKbende dila kenti hep izliyorum aycan yanacida yani survivoruda izliyodum ama o gitdi survivorda bitdi dila kentide izliyorum her gun bir birinden guzel videolar cekiyo gercekten cok eylenceli bir kanal her kes izleyebilir

SUREYYAeditorler bakin benim bu ucuncu yorumum yalvaririm ilk yorumumumu sitede yayinlatin sizden hic bir sey istemem sonra

leyla sargınyorumlara bakarken survivor aycan yanac ı gördüm ve dila kent ve enes batur u ve ben fero yu gördüm. ve bu arada oyun çok güzel ama oyuna başlarken not :sonucu dikkate almayın yazıyodu ve oyunda kaç tane kedi var level ını hemen geçiyodu ve eğer yorumlar daki dila kent gerçek se dila kent seni çok seviyorum videolarını hep izliyorum tekraar tekrar . yun çok eğlenceli ve çok güzel. ama oyuna başlarken not :sonucu dikkate almayın diyodu o zaman boşuna mı oynadıfunduszeue.info oyunun gerçeğini yapabilir misiniz

mortal kombatben baya yaptım genelde 26 doğru çıktı en son şimdi yaptım 27 doğru aptal değilsiniz

mal oyunbu oyun farklı doğru olanları doğru yasıyosun bir baktımki yanlış diyor oyun hatalı biz aptal deiliz

elifle cansu youtubesoruları fulledim yani APTAL değilim. bu arada elifle cansu kalına göz atıp abone olurmusunuz, lütfen

aycan yanac12 dogrum var. Aptallik var yazdi. Survivordan ciktiktan sonra kafam calismiyor galiba. Evrimede cok aptalsin cikti

Thank You25 cevabla aptal sayilirsiniz dedi inanmiyorum amma asagi da yazmis ki Not:Test sonucunu dikkate almayin bilemiyorum yani

dila kentbilgili dei bana gayette doğru söyledi harika bir oyun ama cahil olupta hepsini yanlış yapanınız varsa gerçekten pes doğrusu yuh yuh şaştım dondum kaldım yani

Redilebenim 22 duzum funduszeue.infoi yanlis onu oyren mek istiyorum. Ve bu oyunu Dila abladan oyrendim

AYŞEGÜL DİLA ABLA VİDEOLARIN ÇOK GÜZEL VAMPİR KOYLUNUN DEVAMI GELECEKMİ BENİM 1 APTAL SAYIM VAR

esma19 yanlışım var ama 70 75 soru var diyordu testin başında 30 soru çıktı ben buya nını sevmedim öbür yanları ve soruları çok güzel ama testin sonucnu dikkate almayın diye şöyişi de güzel görüşmek üzere

esma arzuDorusu cok komik bir oyun. Akillica tabiii Ben cok karisik oynadim, amma ne yazik ki, APTAL cikdim. Kac soru var hic bilmiyordum. 16 dogru cikti. bu arada DILA KENT sizleri cok seviyorum

ilahemerhaba ben azerbaycanlıyım türkce konuşmayı iyi biliyorum 75 sorudan ni bildim sadece ve aptal değilim yazıldı

beril 49 doğrunuz var aptal değilsiniz yazıyo ben çok sevdim her gün yapıyorum

esra berilbence oyun güzel ama hep aptalsınız yada aptallığın defterini yazmışsınız diyor ve altında şöyle azıyor test sonucunu dikkate almayınız yassada aptalsınız dese bile birazcıkta olsa üzülüyoruz doğru değil mi

OYUN DELİSİİLKTE 15 Dİ SONRA 19 DU SONRA 20 SONRADA 30 OLDU YANİ APTAL DEİLMİŞİM

mortal kombatben baya yaptım genelde 26 doğru çıktı en son şimdi yaptım 27 doğru aptal değilsiniz

ceren yıldızsiz önce kendinize bakın tanımadığınız kişilere aptal demeyin demeye hakkınız yok

ayşe nazben yaşımdayım ben 30 sorudan 18'zini doğru yaptım sizin sorularda aynısımı mesela (hangisi farklıdır) diyo sizdede öylemi ?

sevvalbenim önce 17 doğrum vardı tekrar oynayınca 14 doğrum oldu aptallık testini oynuyan aptaldır aptal deyince akla gelen ilk isim sizsiniz

büşra aybekeciğim çok haklısın bende dila kent hayranıyım yunus eğer dila kent e küfür edersen seni öldürrüm

soy lunabanada cıktı aynısı ama ben inanmıyorum aptal olduğumu bu sadece bir oyun de mi

aybükeyunus bana bak hickimse dila kente bisey soyliyemez ben onun hayranlarindan biriyim dila yagmur mert yigit cagla diren ve nehir burdan size selamlari mi gonderiyorumsizi cok seviyorum

Kerim MimarBen Aptalmışım pislikler ben aptal dilim bi kere Şaka Harika bir Oyun Ama Keşke Yanlışlarıma bakabilseydim

oyunseverbana birde aptallığın kitabını yazmışsın dedi hayır sana ne yani oyun güzel ama sonuçlar saçma yorumlara birazcık baktım, bazılarınız da benim gibi söylemiş mesela: rabiş melek zeyno telefon manyağı zeki adam nil yani çoğu kişi ama önceki yorumumda söylediğim gibi beğenenlere sözüm yok, kendi fikrim UZUN OLDU AMA UMARIM OKURSUNUZ!

oyunsever75 bölüm mü ne diyordu ama 30 da bitti resmen ayrıca 30 soruda 3 doğru diyor ama en az olmalıydı yalan, çok oynamak istiyorsanız başka sitelere girmeli, öyle oynamalısınız. ama bunlar tabii ki benim fikirlerim beğenenlere sözüm yok

yunus Oyun güzel bende televizyondan yaptım 3 kere oyun güzel güzel ama bi sorun o sorunda ben oynuyorum hepsini Doğru Yapıyorum Ama / Olmuyorum Oyun Böyle Bir Hata Vermiş Kimsenin Kazanmasını İstemiyor Zaten Dila Kent De 25 Falan Aldı Dila Kent Akılsız Mı Yani

şikayetMehmet Özay Mavru'nun yazmış olduğu yorum argo kelime içermektedir

Başak22 doğrum varmış hepsi yalan hepsi delirtiyo adamı ya cevaplarda sonradan geliyo püf bence sıkıcı bir oyun

proAbi ben 30 sorudan 25 ini bildim orada 13 bildin diyor! VE APTAL DEYİNCE AKLA GELEN SENSİN ÇIKAN KİMLER!

kenanHE BİDE ORDA YAZDIRDIĞI ŞEYE BAK BEN BİR APTALIM YAZIYO ULAN OYUN SİNİRLENDİM VALLAHA YA

hakkıDEVRİM BEN 30 SORUDAN 30 BİLDİM BANA DA ÖYLE DEDİ YEMİN EDERİM

melek75 sorudan 69 doğru APTALLIĞIN KİTABINI YAZMIŞSIN DEDİ !

DuyguBence oyun çok güzel siz oyunu nasıl bitirirseniz bitirin aptalsınız diyor dediniz ama oyunun girişinde zaten yazıyor sonuçlara aldanmayın diye onu bir tek ben mi okudum ya

BİLİNMEYEN KIZ ?Oyun 75 soru diyor 30 tane var 30 sorudan 23 ünü bildim aptal sayılırsınız diyor aptal sizsiniz lan oğlum siz aptalsınız bu oyunu yapan her kimse allah belasını versin

ebrar demirciyarabbim 75 soruda 67 doğru ama beklemiyordum ama abi min benim 75 soruda 57 doğru bana iyi dedi arkadaşlar

zeki kız yemin ediyorum ki 26 sorudan 26 dogru yaptım yani aptal degilim bu teste eger aptal çıkanlar lütfen üzülmesin bu sadece bir oyun

yaprak ve toprakbenim 25 doğrum var ve BANA DEDİKİ APTAL SAYILIRSINIZ dedi ben bunu üstüme almıyorum çünkü aptal değilim neden siz bukadar çok abartıyorsunuz kötü söz sahibine

KORELİTÜRKBANA APTALLIĞIN KİTABINI YAZMIŞŞIN DEDİ SAKIN KİMSE 28 DOĞRUYLA KENDİNİZE APTAL DEMEYIN. ÇÜNKÜ BEN TAMI TAMINA BAKIN SÖYLÜYORUM AMA GÜLMEYİN BEN TAMI TAMINA TAM 6 DOĞRU YAPTIM NE KADAR ÇOK DİMİ

kelebekArkadaşlar oyunun başlangıcında cevapapları ciddiye almayın yazıp yazmaması önemli değil siz aptal olmadığınızı bildiğiniz sürece sizde aptallık diye birşey yoktur zaten. Sadece oyunun yapımcıları kendilerini çok zeki sanıyorlar o kadar

kelebekiyi bir insan çok haklı o kadar çok soru sordular ki oyunun başlangıcında altta yazan mesajı unutmuşuz ve ayrıca o ilsubirsu denen cadaloz bana baksın ben arslan ailesinden bir aslanım orada olsaydım şimdiye kadar cenazen olup biterdi kızım sen kendini birşey sanıyorsun o küçücük beynine kanıyorsun

ebrarben oyunu sevmedim hepsini doğru yapsamda sonucu aptal veriyor

esılaoyunda hile var o da kopege tıkla dıyo bızde zannettık kopek balıgı bıraz beleyın sonra cıkıyo bunu oyuncax tv de gördüm♥

YARALI YÜREKlan bu nasıl bir oyun 29 doğru yaptım tam aptalsınız dedi çıldırıcam

gizemli2 kere oynadım 1. sinde 0 doğru 2. de hepsi doğru hiç bir yerden bakmadım endüstiri meslekliyim

Derya ULUTAŞ23 DOĞRUM VAR VE 30 DA 30 DİYENLERE DE İNANMIYORUM

Başak GültekinSorular çok güzel ama bazılarını saymak için vakit bulamadım. Mesela ben 2 defa oynadım 2. oynaşımda at kaç kere salanmıştır diye bir soru varya funduszeue.info sallandı ama funduszeue.info sallanmadı.Ben de kafadan attımde 14 Demekki çok aptalmışm

hayrunnisavalla güzel ama asıl onlar aptal. 22 doğrum var aptallık var diye yazıyor

duru asya75 SORU YOK GERÇEKTEN 30 SORUDAN 22 DOĞRU. BUNUN BİR VİDEOSU VAR BÜTÜN CEVAPLAR VAR. ŞUAN YUOTUBERİN İSMİNİ UNUTTUM. AMA SİZ APTALLIK TESTİNİN BÜTÜN DOĞRU CEVAPLARI DİYE YAZARSANINIZ BELKİ BULABİLİRSİNİZ. ÇÜNKÜ BEN İZLEMİŞTİM. NİYEYSE ŞİMDİ 22 DOĞRUM VAR. DEMEKKİ O VİEOYU İZLEYEREK HEPSİNİ DOĞRU YAPABİLİRİZ

Dilek oyunu beyendim ama 75 soru yok 30 soru var benim 29 doğru 1 yanlışım var bence gayet iyi o bir yanlışta doru cevabı buldum yanlışlıkla bastım yani hepsi doru oluyor 30 da 30 yaptım 1 yanlışımda dediğim gibi yanlışlıkla oldu iyiki böyle bir oyun yapmışlar sıkıldıkça oynuyorum günde en az 6 kere oynuyorum oyuna BAYILIYORUM

zeynep ya bu oyun saçmalık ya bir de yazmış alta NOT. TESTİN SONUCUNU DİKKATE ALMAYIN madem dikkate almıcaz niye oyunu oynuyoruz şimdi oyunu oynamanın ne anlamı kaldı ki şimdi saçmalık ya yalan bize aptal değiliz bence bu oyunu kuran aptalın teki ya biz kesinlikle aptal değiliz

ÖZGÜR24 doğrum var bana aptal sayılırsın diyor sen adam ol benle sonra konuş

elanur bela bence oyun çok güzel zaten oyuna başlamadan önce test sonucunu dikkate almayın diyor güzel oyun bence

aydanben aptal funduszeue.info 22 tane dogru cevabim var bu nasil olur sonucda 30 sorudan 8 yanlis cevabim funduszeue.info yinede guzel bir funduszeue.info aptal oldugumu sanmiyorum;]

elifnur2 kez yaptım sonda sona tıkla diyo ama yeşile tıklama son da yeşil çemberin içinde yazdığı için bu oyunu çıkaran şahsiyet daha aptal ve salak

iyi bir insanarkadaşlar oyunun altında çıkan sonuçları cittiye almayın yazıyor. siz neyin kafasını yaşıyorsunuz. yorumlara kötü kötü şeyler yazıyorsunuz. Sorun oyunda değil sizlerde mesela örnek olarak deniz Berkay v.b lütfen ama arkadaşlar beğenmediysen çık yani

KRALİÇEDOĞRU SAYIM 73 TANE YANLIŞ SAYIM 1 ÇOK GÜZEL TAVSİYE EDERİMN

BETÜL ATABaşla tuşunun altında test sonucunu dikkate almayın yazıyordu. Haberiniz olsun

berrakcemre üstün zekalı olman için çalışman lazım 27 den üstü aptal değilsin diyor.

cemreher gün oynuyorum bu sefer hepsi doğru ama 19 doğru var aptallık var diyo sizdede bu oluyo mu

BERÇİNben aptalmışım ALLAHIN SALAKLARI MISINIZ SİZ ben aptal isem 29 soruyu cevaplayıp da 1 soruyu nasıl yanlış yapıyorum uyduruyorlar yahu yaa

gece meleğiBENCE ÇOK funduszeue.info BİZE APTAL DEĞİLSİNİZ funduszeue.info ÇOK BASİT AMA YAPAMAYANLAR ÜZÜLMESİN . ÇÜNKÜ HERKESİN YAPABİLDİKLERİ ÇOK FARKLIDIR

laranurgerçekten çok saçma insanları sitrese sokuyor bana oyunda aptal denilince ilk akla gelen kişisin dedi

nareben çok beyendim ama biraz daha gelişmesi lazım ve benin doğru sayım tam 18

Selin VuralBu yorumu sırf bir gün "Vay bee aradan kaç yıl geçmiş" demek için atıyorum. Saygılar

rümeysa ben aptal çıkmadım yee çünkü cevaplara baktım sizde bakın aptallık testi cevapları yaz çıkar

dahi kızarkadaşlar bunda bi değişiklik yok mu 75 soru var diyo ama 30 soru var tamam 30 soru varsa 46 doğru nasıl oluyor bence biz değil oyun aptal

gece meleğiBen normalde aptal değilsiniz funduszeue.info yaptıklarım tam tersini yapınca aptal deyince akla gelen ilk isimsiniz diyo. normaldede 27 doğrum 3 yanlışım var

KeremKerimasıl kimsenin salaklığı değil herkesin salaklığı kör müsünüz başlarken altta sonucu dikkate almayın diyor

ECRİNOYUNU OYNADIM 21 DOĞRU ÇIKTI 21 DEN DAHA FAZLA ÇIKANLARIN SÖYLESİN LÜTFEN SÖYLERSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM

lalisakendini akıllı sananlar beni salak yerine koyarsanız ve bunu fark edersem seni bozmam kendini akıllı zannederken yaşadığın keyfi izler yerinde olmadığın için şükrederim BU KALSIN AKLINDA

AZRABENDE 30 SORU OLDU 25 D 5Y VAR AMA BÖLÜMDE YEŞİL OLMAYAN SONA TIKLIYOM GİNEDE SORUDA TAKILI KALIYO BANA 72 SORU ÇIKARTMIYO

birsuoyun en basta 75 soru var diyor ama oyun 30 soruda bitiyor HEY MANTIK NEREDESIN ?

NEHİROYUNU DİKKATE ALMAYIN BU BİR OYUN HİÇ KİMSE APTAL DEĞİL KAFANIZA TAKMAYIN

AsyanurBen hiç aptal çıkmadım. 26 doğrum var. Saadece 30 soru çözdüm ama 75 soru diyordu. Onun dışında harika bir oyun

melek nazyalan soylemeyin cok güzel bir oyun kesilikle yukleyin yada oynayın çok eğlenceli bir oyun

Fresh leydimSadece 30 soru var 29 doğrum var bana aptallığın kitabını yazmışsın diyor

lavinyaOYUNUN NORMALDE 75 BÖLÜM OLMASI GEREKİYORDU. AMA BURDA 30 BÖLÜM VAR. VE ADAM ASMACANIN CEVABI "Secret Forrest" OLMASI GEREKİYORDU. AMA BURAD CEVABI İSE "Rekor oyun" NEDEN BÖYLE OLDUĞUNU BİLEN VARSA LÜTFEN SÖYLEYEBİLİR Mİ? -,

ACILI ADANAAptalmıyız değilmiyiz yalan söylüyor Cevaplarını internetten bakarak oynadım aptallık var dedi

Elif Reyyan KARANURÇok güzel ama sadece 72 doğrum var yani tüm sorular doğru ama 2 saatimi aldı bir soru.

süper deha tam 4 kez oynadım funduszeue.info sayılırsınız dedi funduszeue.info bir aptalsınız dedi funduszeue.info diyince akla ilk gelensiniz dedi funduszeue.infoığın kitabını yazmışsınız dedi (hepsini salladım gerçeğini bilmiyom şaka yaptım)funduszeue.info bana böyle dedi. Aptal sayılırsınız dedi tövbe

adagüzel bir oyun ama 30 sorudan 23 doğru çıktı aptal sayılıyomuşum biraz üzüldüm ama bu bir oyun

IrmakHiç fena değil ama 75 soru diyor ama bizim bilgisayarda 30 soru gösteriyor Ya bizim bilgisayarda sorun var yada test yanlış gösteriyor Ağlıyacağım

nuray bence fena oyun deyil güzel amma o, at kaç defa salandı sorusu çok zor okuyanakadar at salanıyo

Bomba AdamYalnız Rekor Oyunda iki tane o var bu yüzden adam asmaca sorusu hatalı

batuhaan bilerek tum soruları yanliş yaptım aptallığın kitabını yazmişsınız dedi

BAHADIRBEN BUNUN 70 SORULUĞUNU OYNADIM CHROMEDE ARATIRSANIZ BULURSUNUZ

DenizAslinda oyun 75 degil 30 soru sordu Bu arada ben hepsini cozdum valla :)

eflinen son da yeşil tarafa tıklama diyor tamam bende öbür sona tıklıyorum olmuyor ondan sonra aptal sayılırsınız diyor

denizoyun aptal dediğinde biz aptal mı oluyoruz kendilleri aptal asıl

zeynepbence rekor oyun bize siz bu oyunu oynadığınız için aptalsınız diyor troll

AYLİNYALAN OYUN 3YANLIŞIM VAR HEM APTALSAYILIRSIN DİYORLAR ARTI 5 YANLIŞ SAYIYO

emir oyuna başlamadan önce diyor ki test sonucunuza dikkate almayın dyo

muhammetzaten cidiye almayın diyordu yani genel soruları bilsek yetiyor onun dışında çok eğlenceli oyun

aslınur doğanbu oyun hep aynı cevabı veriyor, hep oynadım ama hep aptal sayılırsınız diyor ayrıca bazen enter tuşuna bastığınızda tıklamıyor . ben 25 soru çözdüm

Sıla Bu oyun çok güzel 10 soru sordu ve 9 çıktı doğru yanlış'ım 10 Çok akılıyım deme ???

YAĞMURBEN OYNADIM 22 DOĞRUM VAR APTAL SAYILIRIM AMA ÇOK GÜZEL BİR OYUN ÇOK BEĞENDİM HEM KENDİMİ TEST ETMİŞ OLDUUM İYİ GECELER

elenabisefer 22 diyerinde ise 19 dorum oldu amma ayni cevablari verdim simdi epsini bilerek yalnis soylucem

ZEYNEPKÜBRA SENİN SENİN 65 DOĞRUN VAR APTALDAN DAHA BETERSİN SEN ÖZELLİKLE MERYEM

sema47 doğrum çıktı aptal sayılırsınız dedi oğlum kaç saat uğraştım o kadar

Nermin Guzel funduszeue.info soruda kirmizi butona tikla yaziliyor kirmizi butonu bulmak icin bir seye basib cikatiyorsuz ben doru anlata bilmedim her funduszeue.info arada Azerbaycanliyin butun turkiyeye selam

Ecekafadan salladım 15 tane bildim bana aptal diyince ilk akla gelen sizsiniz dedi ama ben hepsini bildim gerçek puanda

JaleBen bu oyunu biraz sevdim ama ara sira kolay ara sira zor oluyor birden 38 birden 35

meryemya bu test hepimizden aptal kırmızı butona tıkladeyip önümüze sadece yeşil buton koyuyor

ilayda oyuna başlamadan önce notu kaç kişi okudu ki bu oyunu bu kadar ciddiye alıyor

akıllı insanhepsi doğru kıskanın tamammı bide hani diyosunuz ya benim 71 73 doğrum bu kadar doğrunuz yok ama benim hepsi doğru

MERAL KENDIRBENIM 45 DORU COK MUTLU YIM COK ZOR DEGIL AMA YANI BILIYORIM COK DEYISIK KIM BENI TANIYOR KIRGIN CICEKLERDEN HERKESE SELAM BURDAN

İNCİ TANEMDAHA İLK DEFA OYNUYORUM BİRAZ KÖTÜ OLDU AMA BEN OYUNDAN ÇOK ZEVK ALDIM

melikeönce kendinize bi yapsaydınız bu funduszeue.info uzun ve salakça bir oyun olmuş

öyküanlamadım gitti bana aptalsın diyor bazen aptal denilce akla ilk gelen isim sissiniz diyor böyle bişey yok arkadaş bir daha oynamam

cemre su75 sorudan 67 doğru yaptım 8 yanlış ama bir yerde hemen geçti ya yapamadım bu arada 3,sınıfım ve 9 yaşındayım

YavuzTesti yapan ağır aptaldır üçgen sorusunda yamukları üçgen saydırıyor beyinsiz hergeleler

hilal 45 DOĞRU ÇIKTI YANİ APTAL SAYILIRMIŞfunduszeue.info 1 SORUYA YARDIM ETTİ DİĞERLERİNİ BEN YAPTIM

betüloyun güzeldi ama sorular birazı hemen gecdi benimmde 70 doğru

cemre su69 doğru 6 yanlış sorular bir yerde hemen geçti yapamadım o yüzden

ece53 doğrum var ama bazıları çok hızlı geçti yetişemedim 5. sınıfım

AZRANIN MİNİK DÜNYASI64 doğru yaptım ve şunu demek istiyorum seni çok seviyorum ve konyada buluşma düzenler misin

BETÜL VE YUSUF ÇOK İYİYDİK DOĞRUMUZ YUSUFUN 69 BENİM YANİ BETÜLÜN DOĞRUSU 65 ÇOK ZEKİYİZ KISKANIN EZİKLER

semaASİYE YALAN SÖYLEME ORDA 75 TANE SORU VAR SEN NASIL 96 DOĞRU YAPARSIN ALLAH AŞKINA

ZEYNEP ADAİLK YAPTIĞIMDA 69 DOĞRU YAPTIM APTAL DEĞİLSİNİZ DEDİ YORUMLARDA GÖRDÜM BİRİSİ 1 DOĞRU YAPMIŞ APTALLIĞIN KİTABINI YAZMIŞSINIZ DEMİŞ BENDE DENEDİM 2 DOĞRUM ÇIKTI BİLEREK YAPTIM

davut3 doğrurekor funduszeue.info de yapın göreyim. en çok yanlış bende :)

sıla tecer çok güzel bir oyundu hepinizi tebrik ederim bu dünyada aptal bile olsak birbirimizi seviyoruzya bu yeter arkadaşlar

matematikçiYa arkadaşlar atıyorsanız biraz yavaş atın rüyanızda bile 50 doğrunun üstüne çıkmazsınıfunduszeue.info doğru yapan daha yavaş atsın çünkü soru yok zaten isminizden bile aptal olduğunuz belli funduszeue.infoı ama gerçek

eylül sultan arkadaşlar hani dogru yaptım diyenlere gelsin zaten 75 soru var testi cözseydiniz anlardınız

matematikçigeçin bu hepsi doğru ayaklarını bence hepsi doğru diyorsunuz sizin mal olduğunuzu düşünüyorum, Einstein bile o kadar doğru yapamaz MALLAR

fadim ben bir aptalım yazan çümleyi yazamadım nasıl o ben o çümlede kaldım

renginarkadaşlar doğrum var 94 doğrum vb. demeyin inanmıyoruz çünkü zaten 75 soru var yalan söylediğiniz çok belli bu arada benim 51 doğru çıktı

cansu74 dogrum var hepsını salladı bence bu oyun un ısmi benaptalmıyım olmalıydııı

hilal asya MERHABA BEN HİLAL APTALLIK TESTİ OYNADIM 38 DOĞRU SİZ KAÇ DOĞRU BİLDİNİZ

sevdasen aptalca sorular soruyosun bikere üstelik mantıksıs sorulardı bu durumda aptal sen oluyosu

LEYLABİRAZ APTALSIN DİYENLER SİZ BU OYUNU YAPARKEN NE DÜŞÜNDÜNÜZ

ayşe kayaÇOK SAÇMA DOĞRU CEVAP VERSEK BİLE YANLIŞ DİYOR. ZATEN EN SONDA HEP BİZE APTAL DİYOR

üzgün yavrucak30 aldım bu nedir ya sınavdan otuz alsam kendimi gömerim ama bunda biraz aptallık var diyo bence kendisi aptal haberi yok

pehlülarkadaşlar fark ettiyseniz 50 yi geçince Ehh işte diyo acaba full çekersek ne olucak çok merak ediyorum

ARDA40 ÇIKTI BANA APTAL SAYILIRSINIZ DEDİ LÜTFEN DİKKATE ALMAYIN KERKEZ BANA ZEKİ DER AMA OYUN APTAL DEDİ SEN APTALSIN OYUN

ali evrenben hepsini bitirdim ve ödül verdi bana evime geldi bana ve ablama altın madalya verdi bide dolar verdi sizde bitirin aynı şeyleri benimki gibi kazanın anladınız mı beni anladıysanız benim ki gibi kazanırsınız.

melekböyle bir şey olamaz ya bana aptalsınız diyo bu ne biçim bir oyun ya ama yine de eğlenceli bir oyun

MERVEBu oyun aptallık testi filan değil. Sadece eğlenme funduszeue.info doğrum 61 tane

veysel kerem ben 75 doğru kolay sorular sen böyle yaparsan yüz alırsın dedi bana yazık oldu çünkü 99 aldım 1 puanla kaybettim beyler

burçin2 kere aynadım 1. 44 dogru aptalık var diyor digerinde kafadan salladım 38 çıktı eh işte biaz altalsın dıyor oyun kötunya kımse aptL DIYEMZ

hiranurrrrarkadaşlar kırmızı butona tıklayın dediğinde mavi yerdeki şeyleri çıkardığınızda kırmızı buton çıktı

GENÇ BİR DEHA75TE 75 YAPDIM YEDMİŞBEŞ ALTINDA YAPAN KENDİNE ZEKİ DEMESN

Aslı62 doğrum çıktı bana aptal diyo ayrıca bu oyunu yapan kişinin bize aptal deme hakkı yok deme

zelya iptaşbu oyun mükemel bu oyunda 75 deyil 74 soru var çünkü son tuşu soru deyil yinede mükemel

Belinayçok güzel benim kaç doğru var 75 sizi çok teşşekür ederim APTALLIK TESTİ 23 MART CUMARTESİ

nisaben 11 yaşındayım ve bunu çözdüm kaç doğrum çıktı biliyor musunuz

irenbenim 32 doğru kafanıza çok takmayın zaten oyunun başında gerçek değil yazıyo

sınıfın en çalışkanıslm millet kim aptal çıktı benimki hepsi doğru 1 yanlışı olan utansın bu oyunu 8 yaşındaki çocuk yaptı yani

eceaptallık testi çok saçma bir oyun insan kendine ben bir aptalım diyor

kumsalabi hiç birimiz aptal değiliz teste başlarken dikkat ettiyseniz altta notu okuyun

yüsra tuncay35 doğru ama yinede aptal çıktım zaten herkeste bir aptalık var ama oyun acı gerçekleri söylüyor

buray hoşözbana dediki aptal sayılırsınız çok zeki olduğum için yani kıskanmayın 48 doğru

eda nur arıakarkadaş 75 doğru birde bir ip ucu önce yorumlara bakın birde bu yorumu okuyun şifreyi bul bölümündeki şifre aptallık oradaki defterin her yerlerine değin çıkıyor sizi bilgilendirmek istedim

ecrin su çoban çok iğrenç bir oyun aptal çıktım bide ünlüyüm beni beğenmeyi unutmayın

AYŞEGÜL MAMACANBEN BİR İNGİLİZCE ÖĞRETMENİYİM BANA DEDİKİ SEN İYİ BR APTALSIN DEDİ ÇOK HOŞUMA GİTTİ

beyza nur ekici18 inci bölüme kadar geldi gerisini oynayamadım valla dislike atıyorum bir daha da bu oyunu oynamıyacağı aptal isimli aptal oyununuz sizde kalsın Hole io daha iyi daya mantıklı mahallemize muhtar gelecek ona söylerim aptal oyununuzu belediyeye şikayet eder aptal oyununuzu internetten kaldırttırır her sorununuza çare bularım demiştibu oyun ne kadar zararlı bir oyun bu siz ne yapıyorsunuz böyle bu oyunu çocuk oynayacak bu aptal oyunu yapan aptallar

zekaoyun en fazla 75 soruyla başlar nasıl 92 oluyor yalancılar benim 71 çıktı

Deniz Yılmaz66 doğrum çıktı aptal sayılırsınız diyo lan sinirim bozulda kimi görürssem dalacam lan sen kim köpek bana aptal sayılırsnız diyo abii olmaz böyle yaa üffff

Beyza ZekisiBenim 64 doğru var ve 5.sınıfa gidiyorum aptal değilim ve rakama tık lada yani 9. soru da 9a tıklıycaksınız ve zaten aptallık testi cevap yazın çıkar googlede bay ve çok zekiyim

BANUFULL ÇEKTİM YAZANLARIN HEPSİ YALANCI Bİ KERE ŞİFREYİ NERDEN BİLİYOSUNUZ MALLAR

SELİNARKADAŞLAR BEN SELİN 56 DOĞRUM VAR VE BENCE SİZİN YALAN SÖYLEDİĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ OYUNDA 75 SORU VARKEN SİZ 90 YADA SÖYLÜYORSUNUZ BEN BOŞVERİYİM ALLAH ZATEN HER YERDE SİZİ VE BENİ GÖRÜYOR

albaranARKADAŞLAR 60 DOĞRU APTAL DEĞİLMİŞİM ARKADAŞLAR ASLLINDA BU OYUNUN CEVAPLARI VAR APTALLIK TESTİ OYUNU CEVAPLARI YAZIN ORADA ÇIKIYO BEN BELEŞÇİYİM

albaran arkadaşlar 48 doğrum değil şimdi oyunu bir daha oynadım tüm soruları düşünerek yaptım şimdi 12 doğru fala yani 60 doğrum var utanın lan utanın

MERVE insanlar neden kendini aptal yapsın ama ? bu oyun çok guzel çok begndim 1 like lütfen

İDALBENİM HEPSİ DOĞRU ÇIKTI 1 YANLIŞIM VAR BANA ÇOK BAŞARILISIN DEDİ 4 SINIFA GİDİYORUM UTANIN

BUSE 75 SORU ÇÖZMEDİK BENCE YALAN SÖYLÜYOR BU ARADA BENİM 51 DOĞRUM VAREHH İŞTE ÇIKIYOR

tuğçe içlibana 22 doğrulu diyor aslında 22 doğru bir yalan çünkü aslında doğruları aklımda tutmuştum gerçek doğrum 59 gerçekten, bu oyun bazen doğrularda yalan söylüyor

UTABUNLARIN HEPSİ YALAN SÖLÜYORLAR. BİRTEK BEN DOĞRU SÖLÜYORUM 73 DOĞRUM BEYİNSİZLER SİZİ

Rüya34 doğru çıktı ama bazı yerlerelere heliki yazılı yerlere yer kalmadı

ElifOlum yürüyün gidin ya bu bize yalan söylüyor ben Türkiye 2.'siyim

ceyhun en 70 tanesine doğru cevap verdim bunu cevaplayın mən hamısına düzgün cavap verdim

duru yüz doğrum var diyenler var zaten 74 civarı soru var doğru olması imkansız

ahmaklara mesaahmaklar zaten 75 soru var siz gerizekalılar lerden bahsediyorsunuz o kadar soruyu nereden buldunuz veya hepsini nasıl doğru yaptınız kesinlikle inanmıyorum

MUHAMMED EMİN SADEBEN BU OYUNU BEĞENDİM HERKESE BU OYUNU TAVSİYE EDERİM BENİM TAM TAMINA 52 DOĞRUM ÇIKTI

bir insan54 doğrum var eh işte dedi. Bu arada saçmalamayın doğru çıkamaz yada 85,90 falan birde valla, yemin ederim yazmışsınız bence oyunu ounamanıza gerek yok sonuç zaten ortada (bunu yazanlar)

cemre42 dogrum var ve bana biraz aptallık var dedi bidaha oynadım 32 dogrum vardı dedi ki aptal degilsi dehasın

Cemre56 doğfunduszeue.info bir soru aptalcaydı kırmızıya tıkla diyor ama etrafta kırmızı bir renk bile yok

esra betüloyun çok güzel herkese tavsiye ederim de ben oynadıfunduszeue.info tam bir aptalmışım

aysuncok guzel bir funduszeue.info funduszeue.infour ederimdogrum var

şevvalbidaha yaptım 85 doğru çiktibu arada kirmizi butona tikla diyoduya camin altindaydi buton çok mantikliydi

Miraç5 kez funduszeue.info hep 46 çıkıyo ama güzel oyun 10 puan 5 yıldız veriyorum

Melisa 58 eh işte dedi ama bütün bölümleri düşünerek yapıyorum 58 doğru diyor lütfen 50 yada üstü sayılarda güzel kelimesi yazmalı bence bu arada 75 doğru olunca ne yazıyor onuda söyler misin lütfen bay bay

fatimeben oynayamadim cunki ben rusca cok iyi bilmem bende oyun ruscaydi ha bu arada turkiyeye azerbaycandan selamlar ben azerbaycanliyim ben turkceyi azerbaycan dilinden daha iyi biliyorum 2 yasim dan turkce konusmaya basladimmmmmmmm

Gece3 e gidiyorum :D 65 doğru :) 30 alanlar bişi olmaz kendisi aptal oyunun şifreyi bul da Aptallık Diceksiniz bi site var sitede hepsi yazıyo cevapların ordan bakmadım ben :D ilk de baktım sonra tek başıma yaptım yine 65 çıktı :D

hazalbu sadece bir oyun burda kimsenin birbirine mal demeye vesayre bu tarz kelimeler kullanmayya hakkı yok ben burda bişey dicem kötü bişey ama size deyil kullandınız kelimelerinize diyeceğim bu sözler size geçiyor mal mal şeyler demeyin

ali arda öztürkerlan bu ne aptal bir oyun sadece 24 doğru yaptım ve şunu söylüyor evet bir aptalsı bu oyunu hiç sevmedim

MELEK ARAS SORUDA TAKILIP KALDI TAVSİYE ETMİYORUM beğenmedim sakın ama sakın OYNAYIP DA BENİMKİ GİBİ OLMAYIN

sudenaz kavbu ne yhaa büssürü soru soruyo yarım saatimi buna ayırdım 43 doğrum çıktı evet bir aptalsın diyo

Zeynep GülBugün ilk oynadığım zaman 40 doğru ikinci kez oynadığım zaman 45 doğrum oldu :D

SUBİR ŞEYE TIKLATMIYO ADAMLAR HEMEN ÖTEKİSİNE GEÇİYO . APTAL ÇIKTIYSANIZÜZÜLMEYİN EN BAŞTA BUTONA BASMADAN ÖNCE NOTU OKUYUN

gurkan oztashepsini bildim yanlisim yokmus siz kendi derdinize aglayin tammi arkadaslar bunlar size aid ttaammmiiii aaaa beni sinirlendirmeyinya abicim oynayamiyossamnissa oynamayinlan

merve43 doğrum var soruların bazıları saçma ama genel olarak güzel bir oyun

Irmakcevap anahtarı ilede yaptım çok hızlı geçiyor :/ cevap anahtarıyla cevap anahtarı olmadan bu arada malmısınız doğru ne okadar soru yok aq

zeynep sarıkaya bana bir özür borçlusunuz bana resmen aptal demeymi çalışıyorsunuz sizi şikayet edicem birdaha böyle birşey olmasın bey efendi

SELİNARKADASLAR BENİM 47 DOGRUM VAR VE SİZİN YALAN SÖYLEDİĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ 75 SORU VARKEN SİZ 90 DİYORSUNUZ PİS CADILAR

gizemlibiraz aptallık varmışmış sorular biraz saçma bi soru da basıcakken soru kapandı ya

nehir VARYA BE ZATEN ZEKAMA GÜVENİYORUM BENİ Bİ APTALLIK TESTİ İİN KAFAMI YORMAYIN ZATEN OYNADIM VE YEMİNLE dogru sayım 78 ayrıyetten irem sende aptalsın bize bebek deme hakkın yok se napak mal

Defne5 kere bu oyunu oynadım hep yarıdan fazla yanlışım oluyordu ama bu sefer 62 doğrum var

aylin bende 75 ama hava atmiyorum cunku herkez olabilir gerizekali sensin ece cunku cok hava atiyosun peki biz bak ornek al

ayliniremcim kendini cok akili sanma cunku mat fen ing sosyal turkce resim muzik canim ama galiba biz daha akiliyiz irem

iremkızlar kenninize hiç güvenmeyin çünkü ben aptal değilim fen din mat ingilizce sosyal bilişim türkçe resim müzik hepsi yüz sınavlarımım ama siz aptalsınız bıcırıklar bebekler

selam3 doru tam bir malim ama sınavlarda 1. oluyom yazılı yaptık 5 tane mat fen 95 sos din ingilizce

ZEHRAAYLİN SEN TAVSİYE ETSENDE ETMESENDE OYNARIZ BANA KATILANLAR ZEHRA EVET DESİN MAL AYLİN

ÜLVİSALAM MEN AZERBAYCANLİYAM COX GOZEL OYUNDU MEN TÜÜRKİYEYE GELMEK İSTİYİREM TÜRKİYE COX GOZELDİR TÜRKİYE AZERBAYCANİN QAN QARDASİDİR TÜRKİYEYE SALAMLAR

adilemen adile azerbaycanlıyam bugün uşağimin ad günüdür uşağım kamal ad günün mübarek ola

su erdem herkes oyun yanlış yazmış ama başlarken gelen ekranda bir not var test sonucunu dikkate almayın diyor

Sümeyye Bence kimse aptal değil bu sadece bir oyun ve eğlenceli de buradan kimse zekiliğini test edemez

ceren yukselbence siz oynamasini bilmiyorsunuz cunku onlar bizim ben bir aptalim yazmzmamizi istediler ama ben sen bir aptalsin yazdim

SERDANcamal mende azerbaycandanam salam amma ben turkce bilirem meraba arkadslar bence bu oyun cok guzel zevmeyenler bence oynamasini bilmiyorlar o yuzden zevmiyolar amma oynamasini bilince cok guzel bi oyun simdi acilmiyo diyenlere bi sozum var arkadaslar bi adobe fles yuklu olmasi gerekiyor

camalmen Azerbaycanlıyam turk dılını bılırem tercuume ben Azerbaycanlyım turkce konusa bılıyorum 37 soru dogru

nisa37 yaptım ayrıca hava atanlara söylim zeki insanlar yaptıklarını herkese göstermez sadece söyler ve akılı uslu durur

MERVE NURHEPSİ ÇOK BASİT BUNU BEBEK BİLE YAPAR BÖYLE BASİT Bİ OYUN MU OLURELİF İNAN BENDE 40 ALDIM DERSELER DESİNLER ONLAR KENDİLERİ APTAL :D

aydanayet bence cok havalara girme cunku ben tam 57 tane doru bildim kikananlar catlasin

rabiaben ilk oynadığımda 40 doğrum çıktı ikincide ise 44 doğru yani saçma deil aslında güzel oyun

metisarkadaslar lutfen aptallik testi nasil oynaniri okuyun buyuk harflerle yazilanida okuyun o zaman biliceksiniz neden acilmadigini

orxanben gizemli qizin kardesiyim 30 duzum var yasima gore cox yigdim cok sevincliyim

gizemli kizsadece ben oynadim az yigdim amma qardasimla oynadim dha vazla yigdim aslinda ben azerbaycanliyim sagolun

simge yalan söyleme beyinsiz su bendede doğru çıktı hepsi biraz aptallık var yazyo yalancı oyu

feyza demiryayayayaaa ben 1 yanlış kaçırdım 74 doğru 1 yanlış ya ben neyi kaçırıpta hata yaptım

LaleIyi bir test ama sonucu dikkate almak lazim deqil nede olsa testin basinda diyordu bunu

feyza demiren akıllınız sanırım sadece MURAT,GÖLGE VE BENİM ÇÜNKÜ BENNN KENDİMİMİ OYNAYA OYNAYA GELİŞTİRDİM YORUMLARDA GÖRMÜŞSÜNÜZDÜR VE OYUN BİR HARİKA

gizemli kızbiraz aptallık var diyo 31 doğrum var mememe salak bişgisayar bana biraz aptallık varmış la siktir oç

ben aptalımben çok aptalım 0 doğrum var arkadaşlar ben aptal olmayı seviyorum bana aptal deyin arkadaşlar

Zeynep İnal ben 54 doğrum var ama ben bazı şeylerde zorlandığım için onlardada hata yaptım

cansumalesef 30 doğrum çıktı ama orada test sonucunu dikkate almayın yazıyo yani ben aptal değilim bu arada test biraz uzun sürüyo

ESLEMÇOKTA İYİ DEĞİL AMA 51 DOĞRUM VAR AYRICA HEPSİNDE BİRAZ APTALLIK VAR DEMİYOR MESELA BANA EHH İŞTE DEDİ

EMIRHANMAL TESTINDE HANGISI YAVAS KOPEK KEDI BEN KOPEK DEDIM APTALLIK OYUNU YA

kubraMobilden baglananlar ben bir aptslim(senbiraptalsin) yazisini nasil gececek

CEYDA SUDEMELEK BENİM 32 DOĞRUM VAR BUNUN DEDİĞİNİN HEP ZITTINI YAPIYORUM YAZIYOR YA BEN APTALIM YAZ DİYE BENDE BEN ZEKİYİM SENSİN APTAL YAZDIM

büşraüçken ve karenin cevabı kenar sayısınına göre hesaplanıyor yani cevap 0 52 Doğru :)

En Hakkımızda hayırlısı olsun bakalım neler çıkacak ve bu konuda çok dikkatli olun ve aklınızdan çıkarmayın

ayselben hepsini kolayca cevapladim ve hepinizden akilliyim kendinizi abartmaya gerek yok gidin calisin bence

melekcok guzel oyun fakat sure odugu sorular oluyordu arada o beni cok sasitdi

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası