motosiklet lastik fabrikası / Billas Lastik A.Ş. - Billas

Motosiklet Lastik Fabrikası

motosiklet lastik fabrikası

Motovento
REKLAM ALANI
  • 25 Nisan , #1

Merhaba rs motosiklet aldım ve yaza girmek üseafoodplus.infoa lastiklerini sürekli kötülerler ve ben de erkenden değiştirmek istiyordum.
    Sorum şu:Kışa kadar fabrika lastikleri idare eder mi(İdareden kastım kaydırmaması, kitlememesi)?Ya da lastik alacak olursam hangi lastikleri alayım?
    Motosikleti kış aylarında da kullanmayı düşünüseafoodplus.infoulda kullanıcam hava durumunun dengesiz olması da var.

Reklamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
  • 25 Nisan , #2

seafoodplus.info - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üstündeki lastikler baya kötü. Bütçe sıkıntısı yoksa pirelli varsa anlas

• 25 Nisan , #3

Arkadaşlar ne garip hap bilgiler peşindesiniz? Şahsına alınma sadece sen değil genel olarak böyle garip garip hap şeklinde acayip şeyler soruluyor.
    Üstündeki lastiklerle ben yağmurda da giderim desem ne anlam ifade edecek senin için? Üstündeki lastik yaz sonuna kadar idare eder mi? Eder tabi ona göre sürersen de.. Alabileceğin en sakız lastiği alsan sihirli bir değnek değmeyecek ki, o da kayacak o da kilitleyecek?

Konu fabrika lastiklerinin kötülenmesi mi? Bırak insanların kötülemesini. Sen o lastiklerin iyi olmadığını hissediyorsan değiştir.

• 25 Nisan , #4

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kuru ve güzel asfaltta kurtarır. Ancak parlak, tozlu ya da ıslak zeminde acımaz. Ben Pulsarı aldığımda hatırlıyorum da, onlarla lastik kullanmış biri olarak, üstündeki stok eurobilmemne lastikler kullandığım en kötü lastikti. Islakta düşmeden eve zor gelmiştim. Ertesi gün Mitas taktırmıştım.

• 25 Nisan , #5

Motosiklet daha elime ulaşmadığı için sordum.Bütçe ayıracağım bir kaç şey vardı lastiği de ekleyeyim mi diye seafoodplus.info gereksizse cevap yazmazsanız olur seafoodplus.infoğ olun cevabınız için.

Mesajlar birleştirildi - bir önceki mesaj zamanı

Pirelli veya anlasın hangi modellerini tercih ederdiniz?Michelin pilot street de var o nasıl kullandınız mı?

Bir de nasıl alıntı yapacağımı bulamadıseafoodplus.info konuda yardımcı olabilir misiniz

• 25 Nisan , #6

Alıntı yapmak istediğin mesajın sağ alt köşesinde yapmak istediğin işlemin adını taşıyan bir buton var.

Konu gereksiz falan değil, almadığın ve deneyimlemediğin şeyle ilgili "kışa kadar idare eder mi" gibi son derece muğlak bir soru soruyorsun. Ben o lastikle yaz kış gezerim bişey olmaz. Bu cevap da sana bir şey kazandırmaz zira cevabında bir şey kazanılacak bir soru değil. Bu kadar alınıyorsan sen de insanlara fikrini sorma diye de uzatabilirim, gerek de yok sanki.

• 25 Nisan , #7

2 sıfır motor aldım 2sininde fabrika lastiklerini sonuna kadar bitirdim. Ekonomik durumum her şeyi çöpe atacak kadar iyi değil.

• 25 Nisan , #8

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ülkemizde maalesef bazı markaların bazı modelleri hariç tüm motosikletler dandik ya da dandiğe yakın lastiklerle geliyor. İmkan yaratıp iyi bir takım lastik almak şart gibi duruyor. Size "ısınınca problem kalmıyor" diyebilirler ama unutmayalım ki bir çok kaza da lastik ısınana kadarki süreçte yaşanıyor. Sizin sorunuzun cevabına gelecek olursak belki hiçbir şey olmaz ama belki de ilk gün dandik lastik yüzünden kaza yapabilirsiniz. Yerinizde olsam risk almazdım, motosiklet yedek parçaları zaten pahalı, bozulan sağlığınızı yerine getirmek daha da pahalı.

• 25 Nisan , #9

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seafoodplus.info
    Seç beğen al. O fabrika çıkış lastikleri seni motordan soğutur.

• 25 Nisan , #10

Sonuçta değiştireceksen bence bunu hemen yapmalısın.

• 26 Nisan , #11

4 mevsim kullanılabilecek seafoodplus.infoini önerirsiniz.

• 26 Nisan , #12

Hocam konunu gasp etmiş gibi olmayayımda motora yeni başladığım için hiç bilgim yok yapılan yorumlardan dolayıda endişelendim şimdi geçen hafta motorumu teslim aldım lastik olarak üstünde michelin city grip lastikler var bu lastikler iyi mi yağmurda yolu nasıl tutuyor?

• 26 Nisan , #13

hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıVladiciusadlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam konunu gasp etmiş gibi olmayayımda motora yeni başladığım için hiç bilgim yok yapılan yorumlardan dolayıda endişelendim şimdi geçen hafta motorumu teslim aldım lastik olarak üstünde michelin city grip lastikler var bu lastikler iyi mi yağmurda yolu nasıl tutuyor?

Dostum sen PCX almıştın değil seafoodplus.infoın lastiklere dokunma, okşa sev o city gripleri, seni çok koruyacaklar&#;
    Şaka bir yana City Gripler son modelde kondu PCX lere. Başkalarının stokları atıp yerine aldığı lastiklerin en başlarında gelir scooter camiasındaHer yönüyle iyidir Ama lastik sonuçta, pilotaj başta gelir.

• 26 Nisan , #14

Alıntıhakanadlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dostum sen PCX almıştın değil seafoodplus.infoın lastiklere dokunma, okşa sev o city gripleri, seni çok koruyacaklar&#;
    Şaka bir yana City Gripler son modelde kondu PCX lere. Başkalarının stokları atıp yerine aldığı lastiklerin en başlarında gelir scooter camiasındaHer yönüyle iyidir Ama lastik sonuçta, pilotaj başta gelir.

Evet hocam pcx kullanıyorum tamamdır hocam teşekkür ederim &#;

• 26 Nisan , #15

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıVladiciusadlı üyeden alıntı Mesajı göster

Micheln city grip zaten piyasadaki scooterlar için en iyi lastiklerden biridir. Ben xmax'ı aldığımda da üzerinde vardı. Yalnız yıldan sonra her lastik gibi sertleşir, tutuşu düşer. Çok km yapıyorsanız zaten yıla kalmadan eskitmiş olursunuz ama benim gibi 5 yılda 7binkm yapınca üzerinde dişleri bile sağlamken niye tutmuyor diyordum sonra süre olayının farkına varınca değiştirttim.

Michelin city grip'lerin city grip 2 versiyonu var onlar daha da iyi, ama üzerinde city grip geldiyse eskiyene kadar yıl kullanın sonra dğeiştirirsiniz.

• 26 Nisan , #16

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uygun lastik ölçüleri varsa yaz/kış wintergrip2 kullandım. Cbf 'de çok iyi performans gösterdi. Frenleme ve ıslak zeminde hiçbir sorun yaşamadım. Tek sorunum yazın 'ulan bu lastikler harbi güzel tutuyormuş' dedikten sonra gazlarken çok parlak bir asfalttaani kontra vererek dönmeye çalıştım ve ön lastik kaydı, düştüm. O yüzden asfaltın kalitesi de tutuş konusunda önemli. Genel anlamda wintergrip2 tavsiye ederim. Benim 12 bin km oldu ve arka lastik epey yıpranmış artçılı çok gezmiştim onun da etkisi olabilir. Ortalama 10 binde bir değişmek gerekiyor bu modeli.

• 26 Nisan , #17

0Km aldığım Drift L motorum var cst marka lastiklerle geliyor güven vermediği için mitas mc50 ile değiştirmiştim tüm kış kar harici kullandım motoru bütçen elveriyorsa değiştirmeni tavsiye ederim resmen motorun kaderi değişiyor çıkan lastikleri de yine güzel sayılacak bir paraya satmıştım.

• 26 Nisan , #18

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıİnceMemedadlı üyeden alıntı Mesajı göster

4 mevsim kullanılabilecek seafoodplus.infoini önerirsiniz.

İş yoğunluğundan bakamadım foruma. Ben yaz kış mitas sport force plus, o bitince anlas viento sport takılıyorum. Karlı yolda sürmeyeceksen pirelli angel city övülen bir lastik. Yok ben karda da sürerim dersen yaz kış farklı lastik gerekir. Anlas winter grip lastikler dünya çapında övülen lastiklerdir ama yumuşak ve dişli olduğu için yaz sıcağında hızlı biter.

• 26 Nisan , #19

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AlıntıRemzidemir41adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uygun lastik ölçüleri varsa yaz/kış wintergrip2 kullandım. Cbf 'de çok iyi performans gösterdi. Frenleme ve ıslak zeminde hiçbir sorun yaşamadım. Tek sorunum yazın 'ulan bu lastikler harbi güzel tutuyormuş' dedikten sonra gazlarken çok parlak bir asfalttaani kontra vererek dönmeye çalıştım ve ön lastik kaydı, düştüm. O yüzden asfaltın kalitesi de tutuş konusunda önemli. Genel anlamda wintergrip2 tavsiye ederim. Benim 12 bin km oldu ve arka lastik epey yıpranmış artçılı çok gezmiştim onun da etkisi olabilir. Ortalama 10 binde bir değişmek gerekiyor bu modeli.

Bence sen yazın kışlık lastik kullandığından dolayı ön teker kaymıştır. wg2 kullanan bazı kişilerde yazıyor. Yazın fazla ısındığından kayma yapabiliyor diye

Ben ns ile hala fabrika lastiklerini kullanıyorum. Yazın kuru zeminde yol tutuyor ama çok maceraya girmemek lazım yoksa kayabilir.
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa !

Reklamlar

REKLAM ALANI
  • Motosiklet Kaygan Lastik

Kaygan lastik: / 70R17 ve / 60R17

花纹

MODEL

规格

BOYUT

负荷指数

YÜK ENDEKSİ

速度级别HIZ

断面宽

GB

外直径

OD

负荷

YÜK

气压

seafoodplus.info

轮辋

RIM

K00

/ 70R17

MT

K00

/ 60R17

MT

内 页 jpg

Motosiklet kaygan lastiği için herhangi bir tercihiniz varsa, makul fiyatlarla yüksek kalite ve indirim lastiğini bizimle birlikte satın almaktan çekinmeyin. Üretken bir fabrika ile donatılmış olarak, çeşitli motosiklet radyal lastiklerinin önde gelen üreticilerinden biriyiz.

Popüler Etiketler: Motosiklet kaygan lastik, üreticileri, fabrika, fiyat, al, indirimli

Honda

Soichiro Honda, Japonya'nın Hamamatsu kentinde doğdu. Babası aynı zamanda bisiklet de tamir eden bir demirci dükkanına sahipti. Honda, gençliğinde Tokyo'daki bir otomobil garajında çırak olarak çalıştı.
    : Honda, kendi otomobil tamir dükkanını açmak için Hamamatsu'ya geri döndü. Hıza olan aşkı sonucu,  kendi yarış arabasını üretti.
    : Honda, bir otomobil yarışı kazasında yaralandı.
    : Piston segman üretmek için bir şirket kurdu. (metalurji konusundaki eğitimsizliği sebebiyle) sallantılı bir başlangıçtan sonra şirketi başarılı hale geldi. Aynı zamanlarda otomobil üretimine başlayan Toyota'nın ana tedarikçisi oldu.
    Soichiro Honda, piston segman şirketini sattı. Japonya, İkinci Dünya Savaşı'nın sonlarında tamamen bombalandığı için yeniden kalkınmaya çalışıyordu. Honda, ucuz ulaşım ihtiyacını fark etti ve savaştan kalma iki zamanlı motorları bisikletlere takmaya başladı. (Motorlar orjinalde askeri telsizler için taşınabilir jeneratör görevi görüyordu.)
    Soichiro Honda, Honda Teknik Araştırma Enstitüsü'nü Japonya'nın Hamamatsu, Shizuoka bölgesinde kurdu.
    : İlk motosiklet motorunu üretti.
    : Honda Motor Co. Ltd kuruldu. Ekonomik operasyonlar Takeo Fujisawa tarafından yönetilirken, Soichiro Honda işin mühendislik kısmına yoğunlaştı.
    Şirket, 98cc'lik iki zamanlı bir motor ile çalışan, ilk gerçek motosikletini üretti. Bir çalışan, ilk motosikletin birleştirilmesinden sonra fabrika dışına sürüldüğünü görünce "It's like a dream" (Rüya gibi) dedi. Resmi olarak Model D olarak tanınan bu modele "Dream" ismi verildi.
    : Bay Honda, Japonya sokaklarını dolduran bu iki zamanlı motosikletlerin seslerinden, kokularından ve dumanlarından bıktı. Cevap olarak şirket, ilk dört zamanlı motosikletini üretti, Dream E (cc).
     : Bu tip "ilkel" güç kaynaklarını küçümsese de Honda, bisikletler için yardımcı motorların orijinal kavramı ile bir süre daha devam etti. Cub F (iki zamanlı, 50cc) klipsli motor, Japonya genelinde binlerce bisiklet bayisi tarafından satıldı. Sadece iki yıl üretildi fakat on yıllarca, çeşitli görünümlerde popüler olacak "Cub" markasını tanıttı.
    : Benly J (4 zamanlı, 90cc) çıkarıldı. En azından bazıları "Benly" depo armaları ile satıldı ve Honda ismini sadece motor kapaklarında taşıdılar. Benly serisi aynı zamanda uzun süre ayakta kaldı ve performansın geliştiği bir çağ başlattı. Bir anda Japonya'nın amatör yarışçıları arasında popüler olmuştu.
    : Soichiro Honda kendi hayalini paylaştı; Grand Prix motosiklet yarışında başarılı olmak. Şöyle yazdı: "Çocukluk hayalim, kendi yaptığım bir makineyle motosiklet yarışlarında şampiyon olmaktı. Fakat dünya şampiyonu olmadan önce istikrarlı bir kurumsal yapıya, hassas üretim tesislerine ve üstün ürün tasarımına ihtiyaç büyüktü. Bu bakış açısında, Japon tüketici talebini karşılamak için yüksek kaliteli ürünler sunmaya konsantre olmuştuk ve şimdiye kadar motosiklet yarışlarına emek harcayacak yeterli zamanı bulamamıştık Artık amacımız, TT yarışına katılmak ve çalışanlarımla birlikte tüm enerjimizi ve yaratıcı gücümüzü kazanmaya vermek."
    Bay Honda o yıl, Isle of Man yarışlarına izleyici olarak katıldı, ve klasmanlarına hükmeden Alman yapımı NSU motosikletlere dikkatini verdi. Honda'nın bu makinekleri "kopyaladığı" düşünülse de, doğru değil; NSU yarış motosikletleri, konik kamlı tek silindirli makinelerdi - İlk Honda yarış motosikletleriyle alakaları yoktu.
    MV Agusta, Gilera ve Mondial gibi lider İtalyan üreticiler, artan fiyatlardan yakınarak Dünya Şampiyonası'ndan çekildiler. MV Agusta sözünden geri döndü ve yarışmaya devam etti. Honda, son Mondial yarış motosikletlerinden birini aldı. Japon firması İtalyan motosikletini kopyalamadı fakat ulaşmaları gereken standart için bir ilham kaynağı olarak kullandılar.
    : Super Cub (C, CA veya sadece "Honda 50") markete sürüldü. Preslenmiş çelik şasi, önden bağlantılı çatal, adım atarak binilen tasarım ve 50cc dört zamanlı motor gibi özelliklere sahipti. Çeşitli isimlerle satıldı, 70cc ve son olarak 90cc'ye büyüdü. Kısa zamanda en popüler motosiklet oldu, hatta tüm motorlu araçlar içindeki en popüler.
    : Honda ilk kez ünlü Isle of Man TT yarışına katıldı. Firma cc "Ultra Lightweight" klasmanında beş makineye sahipti. Motosikletler cc çift silindirli, önceki yıl Japonya ulusal yarışına katılan tiptendi. Naomi Tanaguchi, altıncı bitirerek takımın en iyi TT sonucunu elde etti. Honda bu klasmanda üretici ödülünü kazandı. 
    Honda, American Honda Motor Co. olarak Los Angeles'da açıldı.
    : Honda TT yarışında, cc ve cc klasmanlarının her ikisinde de şampiyon oldu. Mike Hailwood iki yarışı da kazandı, Honda'lar her durumda 1.'den 5.'ye kadar olan pozisyonlardaydı. Isle of Man Examiner gazetesi kısaca, "Doğu, ezici şekilde kazandı." dedi.
    : Bu yıl Honda, F-1 yarışlarına odaklandı ve motosiklet yarış programı zarar gördü. Sokak motosikleti satışları iyiydi; Super Cub, Fransız Modu Kupası kazandı; Honda ilk deniz aşırı fabrikasını Belçika'da açtı; Grey Advertising, ünlü "Honda'daki en iyi insanlarla tanışın" kampanyasını başlattı. Sonraki yılın başlarında Honda, Super Cub'un da içine bulunduğu "en iyi insanlar" televizyon reklamı için Akademi Ödüllerinde ticari süre satın aldı.
    : İki zamanlı motorlar, düşük hacimli yarış klasmanlarına hakim olmaya başladı. Dört zamanlı motorları kullanarak cc klasmanlarında rekabet etmek için Honda, altı silindirli cc, 3RC'ü üretti. Bu mühendislik harikası, yarış dünyasının gözlerini kamaştırdı fakat Phil Read'in iki zamanlı Yamaha'sıyla şampiyonayı kazanmasını engelleyemedi. Ancak ve 'de Mike Hailwood, cc Dünya Şampiyonasını kazanırken altı silindirliyi kullanıyordu.
    : 19 yıl sonra firmanın ilk iki tekerlisi fabrikadan çıktı, Honda 10 milyonuncu motosikletini üretti.
    : Honda CB, 'lerin sonlarına doğru Tokyo Motor Show'da tanıtıldı fakat markete sürülmesi 'ların başlarında gerçekleşti. İlk kez disk fren kullanan ve ilk dört silindirli kitlesel pazar motosikleti olan bu modelin yaptığı darbeyi küçümsemek imkansız. 'lere kadar CB'ler, normal döküm motor kabı yerine kum döküm kullanıyordu. Doğrusu, normal döküm daha hafif, güçlü ve yağ sızdırmazdı. Fakat koleksiyoncuların değer verdiği modeller kum döküm olanlardı.
    : Honda, Daytona 'e dört yarışçıyla girdi fakat sadece biri -Dick Mann- bitirdi. Diğer üç yarışçı, Mann'ın şampiyonluğunun yanında gölgede kalmıştı. Honda Amerika için büyük bir şampiyonluktu. O yıl Daytona pistinde yeni üç silindirli Triumphlar, BSA ve ilk XR Harley-Davidson'lar bulunuyordu. Fabrika modelleri CR olarak adlandırılsa da, CR hiç bir zaman bir motosiklet modeli olarak satılmadı; Yalnızca CB üzerine takılan parçalardan ibaretti. Fabrika yarış motosikletleri Honda'nın Yarış Servisleri tarafından (Günümüzdeki HRC'nin atası) üretiliyordu ve resmi olarak "CB Racing Type" adı verilmişti.
    : Honda sonunda, rekabetçi bir motocross makinesi üretmek için başka bir iki zamanlı motor yapması gerektiğini kabullendi. CR "Elsinore", 'lerin başlarında Amerikaya ulaştı. Anında kendi klasmanındaki en efektif yarış motosikleti oldu ve ilk yılında Gary Jones, AMA motocross şampiyonasını kazandı.
    : Soichiro Honda, firma başkanı olarak emekli oldu. Yönetim Kurulunda bulunmaya devam etti ve bu da ona 'de verilen onursal "Yüce Danışman" ünvanını kazandırdı.
    : İlk Goldwing, GL, Köln'de tanıtıldı. Amerikan marketine 'lerin başlarında ulaştı. Goldwing, ilk dört silindirli, su soğutmalı Japon motosiklet oldu. Aynı zamanda şafta sahipti ve benzin pompasına sahip olan ilk motosikletlerdendi. Benzin deposunun yerinde aslında elektronikler bulunuyordu ve radyatör taşmasını gizliyordu. Pompa, bu sebeple arka selenin altında bulunan depo için takılmıştı. Depo ağırlık merkezini alçak tutuyordu.
    : Kumamoto Fabrikası operasyona başladı. Brezilya'da motosiklet üretimine başlandı.
    : GP Dünya Şampiyonasında rekabetçi, dört silindir bir motosiklet üretme çabalarındaki Honda, oval pistonlu NR'ü üretti. Efektif şekilde "dört silindir V-8, 8 bağlantı çubuğuna sahip ve 32 valfli" bir modeldi. Teknolojik bir güç gösterisiydi fakat üretim zorlukları sebebiyle sezonuna kadar yarışamadı. Honda sezonunda da bu makineyi kullanmakta ısrar etti ancak Freddie Spencer bile bu motosikletle kazanamadı.
    : Honda Gold Wing üretimi Japonyadan, Ohio'daki yeni fabrikaya taşındı.
    : Freddie Spencer cc Dünya Şampiyonasını kazandı. Honda ilk kez "blue riband" şampiyonasını kazandı. (Firma ilk Üretici Şampiyonasını cc klasmanında 'da kazanmıştı.)
    : Çalkantılı bri başlangıçtan sonra dört silindirli V motor "VF" serisi yol motosikletleri, yeniden tasarlanan VFRF "Interceptor" modeli ile telafi edildi. Dişli sürücülü üstten kamları sonunda kam sürücüsünü ve aşınma problemlerini kaldırdı ve bu model gelecek on sene boyunca "her alanda iyi motosiklet" olarak anıldı.
    CBRF "Hurricane", Honda'nın ilk tam granajlı, dört silindirli sokak motosikleti.
    : Japonya'da üç yıl satıldıktan sonra VFRR (RC30), sonunda Birleşik Devletler'e ulaştı. Interceptor'un iki katı fiyatına satılan, gerçekten homologasyona özel ve sokak için safkan bir yarış motosikleti.
    : Firma Soichiro Honda'nın ölümüyle yas tuttu.
    Motosiklet üretimi Suzuka'dan Hamamatsu ve Kumamoto fabrikalarına kaydırıldı.
    : Efsane NR (NR ), adet üretildi. Ünlü Grand Prix yarışçısı NR'ün trafiğe uygun versiyonu olan bu model, nefes kesici olan 60,$ ile satıldı. Zamanının ilerisindeki özelliklerinin arasında karbon fiber gövde, dijital gösterge, sele altı egzoz, tek kollu maşa ve yakıt enjeksiyonu bulunuyordu. Karbon ve hafif alaşımların çok kullanılması sebebiyle yaklaşık kiloydu ve onu süren çoğu (toplamda az) kişi hayran kalmıştı.
     CBRRR, sportbike dünyasını salladı. Tadao Baba tarafından tasarlanan  "Fireblade", açık klasmanlı bir motosikletin performansıyla, bir 'lüğün hafifliğini ve kullanılabilirliğini birleştirmişti.
    : Köklü EXP-2 (iki zamanlı cc) Granada-Dakar rallisini kendi klasmanında kazandı. Dönen valfiyle egzoz portunu kapatan bir teknolojiye sahip motosiklet, daha temiz yanan ve güçlü iki zamanlı motor konseptini hayata geçirdi.
    Türkiye Gebze Şekerpınarda fabrika temeli atıldı.
    : Valentino Rossi son cc Dünya Şampiyonasını iki zamanlı NSR ile kazandı.
    : Rossi, cc MotoGP döneminin ilk Dünya Şampiyonasını beş silindirli, dört zamanlı RCV ile kazandı.
    Honda, gücünü yakıt hücresinden alan bir motosiklet prototipi üretti.
    : 50,, Super Cub satıldı.
    Honda, hava yastığı korumalı motosiklet sunan ilk üretici oldu.
    : Motosiklet üretimi Hamamatsu Tesisi'nden Kumamoto Fabrikası'na taşındı.
    : VFRF tanıtıldı. Beklenilen gibi bir sportbike değildi ancak düğme ile vites değiştirilmesi için, isteğe bağlı çift kavramalı şanzımana sahip ilk motosiklet oldu.
    'ların başlarında modeli olarak tanıtılan motosiklet ile Honda, kalıpları kırarak chopper ilhamlı Fury'yi çıkardı. cc V çift silindirli motosiklet, geleneksel olarak muhafazakar olan şirket için bir sapmaydı.
    Daytona Motorsports Grubunun AMA'yı satın almasıyla oluşan karmaşa ile birlikte Honda, bu seriden ayrılmaya karar verdi ve "AMA/DMG yarış ortamı, şirketin mevcut hedefleriyle uyuşmuyor" dedi.
    Gelişmeye başlayan başlangıç motosikleti segmentine giriş amacıyla, CBRR tanıtıldı. cc tek silindir motoruyla minik CBR, Honda'nın Tayland fabrikasında üretilip tüm dünyaya satıldı.  : NC serisi modeller piyasaya çıktı. CRFL ve Crosstourer sunuldu. CBRRR yıla özel bazı yeniliklere sahip oldu.
    : CBR serisi modeller sunuldu.
    : CBRRR SP, yenilenen CBRF ve MSX (Grom) sunuldu.
    : Yeni CRFL Africa Twin çıkış yaptı. VFRX Crossrunner yenilendi.
    : CBR serisi yenilendi.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir