tekirdağ çorlu taç fabrikası / TAÇ MUTFAK EŞYALARI PAZARLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ | Anasayfa

Tekirdağ Çorlu Taç Fabrikası

tekirdağ çorlu taç fabrikası

yenilikçi, modayı ve teknolojiyi takip eden, tüketicilerimizin beklentilerini dikkate alarak mutfak ve sofra ürünleri üretimini sürdürmekteyiz

Taç Ekibi olarak sağlıklı yaşamın sağlıklı besinleri tüketmekten geçtiğinin farkındayız. Bu yüzden her zaman sağlıklı yemekler pişirebileceğiniz ürünler üretiyoruz. Besin değerlerini koruyan, kanserojen madde içermeyen

Taç ailesi olarak yenilikçi, modayı ve teknolojiyi takip eden, tüketicilerimizin beklentilerini dikkate alarak mutfak ve sofra ürünleri üretimini sürdürmekteyiz. Tasarımını ve üretimini yaptığımız her ürünğ kaliteden ödün vermeden sizlerle buluşturmakta ve en lezzetli yemekleri pişirmeniz içn ARGE çalışmalarımızı sürdürmekteyiz

Okumaya devam et

"Yemeklerde tıpkı giyim zevfkleri ve evlerinin iç dizaynları gibi insanları açıkça tanımlardı" Vaktinin büyük çoğunluğunu mutfakta geçiren hanımlar için kullanım kolaylığı sağlayan, pratik ve dayanıklı mutfak aletleri üretiyoruz. Mutfakta geçen geçen süreyi keyifli hale getiren
Taç ürünleri;
-Isıyı eşit dağıtır,
-Ergonomiktir,
-Dayanıklı ve kolay temizlenebilir,
-Yapışmaz tabana sahiptir,
-Yeni teknolojiyi ve iç açan renkler ile üretilir.

Okumaya devam et

Taç Mutfak Yönetim Kurulu Başkanı Esra Kuştemir'in Zuchex Fuarı Hakkındaki Görüşleri
Silver Titanyum serisinin iki hünerli ismi set halinde karşınızda! 2'li Tencere & Tava Seti, mutfağınızda ezberi bozmaya, tüm kuralları yıkmaya geliyor!
Yeni Nesil Taç Düdüklü Tencere fiziksel ve online mağazamızda satışa sunulmuştur. Hanımların düdüklü tencere korkusu TikTak Bravo ile tarihe karışıyor!
Global Innovation Awards Mağazacılık Ödülüne layık Görüldük

Kapaklı, Kapaklı Belediyesi/Çerkezköy/Tekirdağ ile Taç Perde Fabrikasi Satış Mağazası, Büyükkarıştıran Belediyesi/Lüleburgaz/Kırklareli arası mesafe

Mesafe ve Yakıt Detayları

Kapaklı, Kapaklı Belediyesi/Çerkezköy/Tekirdağ ile Taç Perde Fabrikasi Satış Mağazası, Büyükkarıştıran Belediyesi/Lüleburgaz/Kırklareli arası 58 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 58 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 35 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 32 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dizel bir araç bu mesafede ortalama Lt, benzinli bir araç ise Lt yakıt tüketir.

Kapaklı, Kapaklı Belediyesi/Çerkezköy/Tekirdağ ile Taç Perde Fabrikasi Satış Mağazası, Büyükkarıştıran Belediyesi/Lüleburgaz/Kırklareli arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için TL, benzinli bir araç için TL olacaktır.

UlaşımMesafeSüre
Araç Yolculuğu58 Km58 dakika
Uçak Yolculuğu35 Km32 dakika

Taç Fabrika Satış Mağazasının yerini bilen var mı

heather6 .!.:

kızlar selam, sanırım çeyizimiz için neler aldık başlığı altında gördüm bi arkadaşımız çorlu yolu üzerindeki taçın fabrika satış mağazasından aldığı çok uygun fiyatlı ürünlerden bahsetmişti. internetten araştırma yaptım biraz sonuca ulaşamadım. Telefonunu yada yerini tam olarak bilen var mı

acaba gerçekten avantajlı m. prselen takımımı da bu tarz bir fabrika satış mağazasından aldım gerçekten peşin ödemede çok fark oluyor. Duyan bilen varsa yardım lütfen şutarafagitti

Genişletmek için tıkla

o mesajı ben yazmıştım..
pamuk saten nevresim takımlarını 49 tl ye satıyorlar.. normalde türkiye pazarında bulamayacağın valeron nevresim takımları da 80 falandı bundan hafta önce..
yorgan aldım iki tane silikon..
onlar 30 ar liraydı.. çok amaçlı örtüler vardı.. 17 mi 18 mi neydi..
yatak örtüsü kampanyaları vardı almadığıma ssonra pişman oldum 99 liraydı.. silikon yastıklar 7 liraydı
yalnız pike takımları pahalıydı onları da ben tek pikeye çarşaf yastık kılıfını ayrı alarak takım yaptım.. stlerin yarısı kadar tutmadı :)
eğer hala gitmeyi düşünüyorsan
araçla(bagajı mutlaka boş olsun :))
sanırım istanbuldan geliyorsun..
ilk olarak tekirdağa geliyorsun tam tekirdağdan çıkarken muratlı tabelasını takip ediyorsun (yaklaşık 20 km)
muratlının içinden tek yol geçiyor o yoldan ayrılmıyorsun.. muratlıdan çıkınca yaklaşık yanlış hatırlamıyorsam km sonra büyük karıştıran kavşağı denen sola dönersen lüleburgaza sağa dönersen (benzinlik var zten yol ağzında)çorluya ayrılan bir kavşak var sen sağa dönüyorsun.. en fazla 1 km ötede sağda fabrika ve amblemi görürsün..o civarda şişe camında fabrikası var
gidersen bir mesaj olsun at bu kadar yazdığımın bir faydası olduğunu bileyim :)
ıyi geceler.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası