müge anlı sedanur / Müge Anlı'da yeni gelişmeler yaşanıyor

Müge Anlı Sedanur

müge anlı sedanur

sedanur güzel Cinayetinde Sıcak Gelişme, 3 Şüpheli Himmet Uç, ertan bozkurt ve Ahmet Bilen Tutuklanmıştı.

Sedanur Güzel'in öldürülmesine ilişkin sıcak bir gelişme yaşandı. Sedanur Güzel cinayetinde Sedanur'un tırnak arasından alınan doku ile tutuklu zanlılardan Ertan Bozkurt'un DNA örneklerinin eşleştiği belirlenmişti. Ayrıca Sedanur'un bileklerinde ip izine de rastlandı. soruşturma dosyasında önemli bir itirafın olduğu da ortaya çıktı.

Sedanur Güzel Cinayeti En Son Gelişme

Ertan Bozkurt, Himmet Uç ve Ahmet Bilen Cinayeti Beraber İşlemiş

Tutuklu üç zanlıdan biri olan Ahmet Bilen, ifadesinde Sedanur'u diğer iki zanlı ile birlikte öldürdüklerini anlattı. Zanlının ifadesine göre E.B. ile Sedanur'u dere yatağına götürürken diğer zanlı H.U ile karşılaştılar. H.U'ya da kendileriyle birlikte gelmelerini teklif ettiler. H.U. da onlarla birlikte gitti.

Çocuğun bileklerini iple bağladılar ve cinsel saldırı sonrası da boğarak öldürdüler. Tutuklu diğer iki zanlı ise suçlamaları kabul etmedi. Üç kişi için kasten öldürme ve çocuğun nitelikli cinsel istismarından müebbet hapsi istendi. Cinayetin Ahmet B'nin itirafıyla çözüldüğü ortaya çıktı. 17 Aralık'ta Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Sedanur Güzel'in annesi ve babası katıldı. Tutuklu Ahmet'in kardeşi Volkan Bilen telefonla bağlandı. Volkan Bilen, “Bu olaydan dolayı mağdur durumdayız” dedi.

Savcılık İddianame de Ertan Bozkurt, Ahmet Bilen ve Himmet Uç İçin Müebbet Hapis Cezası İstedi

Kağızman Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede Ertan Bozkurt, Ahmet Bilen ve Himmet Uç hakkında ‘kasten öldürme' suçundan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet, ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçundan 24'er yıl,  ‘cinsel amaçlı kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan da 3'er yıldan 15'er yıla kadar hapis cezası istendi.

İçişleri Bakanlığı: Sedanur&#;a tecavüz bulgusuna dair herhangi bir veri yoktur

İddianamede, sanıkların ortak hareket ederek çocuk yaştaki Sedanur Güzel'i erik toplamak için Paslı köyünde bulunan ağaçlık alanda kandırıp, kaçırarak hürriyetinden yoksun kıldıkları, olayın devamında da cinsel saikle hareket ettikleri ve bu eylemlerinin ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçunu oluşturduğuna vurgu yapıldı.

3 kişinin Sedanur'a cinsel istismarda bulundukları, bu sırada ellerini ve ayaklarını tutarak cebir kullandıklarına işaret edilen iddianamede, “Sanıkların tüm bu aşamalarda birbirlerini engellemek yerine olay yerine birlikte gitmek, ayrı ayrı cinsel istismarda bulunmak ve öldürmek amacıyla darp etmek suretiyle eylemler üzerinde ortak hâkimiyet kurdukları, fikir ve eylem birliği içerisinde hareket ederek üzerlerine atılı tüm suçlar yönünden ‘kasten öldürme' iradesiyle hareket ettikleri değerlendirilmektedir” denildi. 31 Mayıs Tarihinde Görülen Duruşmada 3 katil zanlısı da suçlamaları reddetti.

İlgili

Tags:Ertan Bozkurt, Katil, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Sedanur Güzel, Soruşturma, Suç

Son Dakika Haberi: Müge Anlı'da Sedanur Güzel cinayeti aydınlatılıyor! Sedanur Güzel'i kim öldürdü?

SEDANUR GÜZEL CİNAYETİNDE FLAŞ GELİŞME!

Kars'ın Kağızman İlçesine bağlı Paslı Köyünde 9 yaşındaki Sedanur Güzel'i; zorla alıkoyup, cinsel istismarda bulunarak katlettikleri gerekçesiyle yargılanan 3 sanıktan ikisi ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırıldı. Diğer sanığın ise beraatine karar verildi.

Güvenlik gerekçesiyle Yozgat 2.Ağır Ceza Mahkemesinde görülen karar duruşmasına sanıklar Ertan Bozkurt, Ahmet Bilen ve Himmet Uç, tutuklu bulundukları Diyarbakır 2 Numaralı T Tipi Cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi aracılığıyla katıldılar.

Mahkeme heyeti, temyiz yolu açık olmak suretiyle sanık Ertan Bozkurt ve Ahmet Bilen'i nitelikli adam öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet, cinsel istismar suçundan 30 yıl, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçundan ise 9 yıl hapis cezasına çarptırdı. Sanık Himmet Uç ise beraatine karar verilerek tahliye edildi.

NE OLMUŞTU?

Kağızman'a bağlı Paslı köyünde yaşayan Handan ve Abdullah Güzel çiftinin büyük çocuğu Sedanur, 16 Eyül günü evinin önünden kayboldu. Sedanur'dan haber alamayan aile, köylüler ile birlikte kızlarını aradı, ancak sonuç alamadı. Bunun üzerine aile, jandarmaya haber verdi. Paslı Esin Çağdaş İlkokulu 3'üncü sınıf öğrencisi olan Sedanur Güzel'in bulunması için güvenlik güçleri seferber oldu. Jandarma Arama Kurtarma ekipleri, 23 Eylül günü köye 1 kilometre uzaklıkta, kayalık ve çalılık alanda, küçük Sedanur'un cansız bedenini, üzeri taşlarla örtülü halde buldu. Sedanur Güzel, otopsi sonrası köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Sedanur'un ölümüyle ilgili gözaltına alınan aynı köyde yaşayan Ertan Bozkurt (37), Ahmet Bilen (34) ve Himmet Uç (47) 28 Eylül'de tutuklanarak cezaevine konuldu. Kars T Tipi Cezaevi'nde kalan 3 sanık güvenlik nedeniyle Diyarbakır'daki cezaevine nakledildi.

Tutuklu sanıklar hakkında açılan ve güvenlik nedeniyle Yozgat 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın dün karar duruşması yapıldı. Tutuklu sanıklar duruşmaya Diyarbakır 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan, Sedanur'un annesi Handan ve babası Abdullah Güzel ise Kağızman Ağır Ceza Mahkemesi'nden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile bağlandı. Ertan Bozkurt ve Ahmet Bilen, 'kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet, 'cinsel istismar' suçundan 30'ar yıl, 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçundan da 9'ar yıl hapis cezasına mahkum edildi. Beraat kararı verilen Himmet Uç ise tahliye edildi.

ANNE- BABA SEDANUR'UN MEZARINA KOŞTU

Karar sonrası anne Handan ve baba Abdullah kızlarının mezarına koştu. DHA muhabirine konuşan acılı aile Sedanur Güzel'in mezarını öperek katillerinin hak ettiği cezayı aldığını söyledi. 'Bir gül idim açmadan soldum. Muradıma ermeden melek oldum' diye not yazılı mezarın her iki tarafına da küçük kızın ölmeden önceki son 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda gösteride kullandığı yazmalarını asıldığı görüldü. "İçin rahat olsun güzel kızım, sen yerinde rahat uyu" diyen anne Handan Güzel, mezardaki fotoğrafını öptü.

Sedanur'un acısını hala yaşadıklarını belirten baba Abdullah Güzel, kızları 7 yaşındaki Nuran ile 5 yaşındaki oğulları İbrahim'in de psikolojisinin bozulduğunu söyledi. Baba Abdullah Güzel, "Adalet yerini buldu. Bu ceza az, idam edilsinler istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanına sesleniyorum. Bunları desteklemesinler, bakmasınlar. 9 yaşındaki günahsız çocuk istismara uğramasın artık diyorum. Zor bir süreç oldu. Ağlayamıyorum, içime atıyorum. Zoruma giden benim kapımdan götürüp bu hale koydular. Vicdansızlık. Yeter artık, bu tür olaylar olmasın artık" dedi.

ANALAR AĞLAMASIN, CİĞERLERİ YANMASIN

Kızının kazağını hala sakladığını, kokusunun gitmemesi için yıkamadığını belirten anne Handan Güzel ise şunları söyledi:

"Kızımın acısı içimde, bir yandan seviniyorum, bir yandan üzülüyorum. Hak ettikleri cezayı aldılar. İnşallah oradan çıkamazlar. Cumhurbaşkanıma sesleniyorum. Çocukları istismar edenleri ve öldürenleri yaşatmasınlar. Ben kızımın kazağıyla yatıp kalkıyorum. Kızımın mezarına gidemiyorum. Vicdan azabı çekiyordum. Bu küçük çocuklara, yavrulara kıymasınlar. Analar ağlamasın, ciğerleri yanmasın yeter. Anaların yürekleri dağlanmasın. Leyla öldürüldüğünde acaba dedim, annesi taş mıdır, yüreği nasıl dayanıyor? İnsanın evladını nasıl oluyor da aç susuz bırakıp öldürüyorlar. Kendi kendime söylüyordum. Allah'ım sen bizim çocukları koru diyordum. Bilmiyordum ki benim başıma da böyle bir olay gelecek, ben de böyle bir olay yaşayacağım, ben de böyle bir evlat kaybedeceğim. Allah düşmanıma vermesin. Çok zor, Eylül'e bakıyordum üzülüp ağlıyor, Allah'ım sen kimseyi evlat acısı ile sınama diyordum. Leyla'nın annesi de gelmişti. Ben de onu ziyarete gittim. O derdini bana anlatıyor, ben ona anlatıyorum. Bu kızımızdan sonra nice tacizler oldu, nice kız çocukları gitti. Ayşe mi, Ecrin mi diyelim, bir sürü kız çocuklar. Bu çocuklara niye kıyıyorsunuz vicdansızlar. Ne yapmışlar. Bir düşmanlığınız olsaydı gelip beni vursaydınız. Buna kıymasaydınız. Onlarca çocuk, onlarca kadın öldürülüyor. Onlarca ana yanıyor. Yakmayın, sesleniyorum elinizi vicdanınıza koyun. Yeter deyin, bir idam olsun, tek bir kişi idam edilsin, anaların yüreği yanmasın. Etmeyin bu zulmü, analara da yazık. Biz nice haberler izliyoruz. Nice tecavüz olayları görüyoruz. Çocuklara kıymayın, yazık, günah. Ben kızımı gelinlikle görmek istedim. Kızımı okulda görmek istedim. Kızımın karnesi ile gelmesini istiyordum. Kızımın dileği kabul olmadı. Kızım hemşire olacağım diyordu. Kızımın hemşireliğini göremedim. Kardeşi her gün ağlıyor. Benim kızım gelinlik yerine kefen giydi. Tam seviniyordum. Kızım bana yetişti, yoksullukla büyüttüm. Ben onu 6 ay sırtımda taşıdım. Nasıl kıydın be vicdansız. Elin kırılaydı yapmasaydın. Onun bir bağrışına, bir sesine nasıl kıydın. Allah'tan korkmadın mı?"

Sedanur Güzel'in katili ortaya çıktı! Müge Anlı'da aranıyordu DNA örnekleri eşleşti

Türkiye'nin yüreğini yakan olayda yeni gelişme yaşandı. Küçük Sedanur'un katili ortaya çıktı.Kars'ta kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel cinayetiyle ilgili soruşturmada Adli Tıp raporu dosyaya girdi. Atv'de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında minik Sedanur için seferber olunmuştu. Canlı yayında cinayet aydınlatılmaya çalışılmıştı. Minik Sedanur'un katili Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına telefonla katılan şahıs çıktı. İşte minik Sedanur'un otopsi raporu ve detayları

Giriş Tarihi: 14 Aralık Cuma Güncelleme Tarihi: 14 Aralık Cuma

ABONE OL

Sedanur Güzel’in katili ortaya çıktı! Müge Anlı’da aranıyordu DNA örnekleri eşleşti

Kars'ın Kağızman ilçesi Paslı köyünde 16 Eylül'de yabani meyve toplamaya çıkan 9 yaşındaki Sedanur Güzel kaybolmuştu. Köylülerle kırsalda yapılan arama çalışmalarından sonuç alamayan aile, durumu jandarmaya bildirmişti.

DİĞER FOTOĞRAFLAR İÇİN İLERLEYİNİZ

Sedanur Güzel’in katili ortaya çıktı! Müge Anlı’da aranıyordu DNA örnekleri eşleşti

ADLİ TIP RAPORU DOSYAYA GİRDİ

Kars Kağızman'a bağlı Paslı köyünde 16 Eylül'de kaybolan Sedanur Güzel'in (9) ölü olarak bulunmasına dair soruşturmada Adli Tıp raporu dosyaya girdi.

SEDANUR GÜZEL'İN KATİLİ BELLİ OLDU

Sedanur'un tırnak arasından alınan doku ile tutuklu zanlılardan E.B.'nin DNA örneklerinin eşleştiği belirlendi. Ayrıca Sedanur'un bileklerinde ip izine de rastlandı.

Soruşturma dosyasında önemli bir itirafın olduğu da ortaya çıktı. Tutuklu üç zanlıdan biri olan A.K, ifadesinde Sedanur'u diğer iki zanlı ile birlikte öldürdüklerini anlattı.

MEĞER İTİRAF ETMİŞ

Soruşturma dosyasında önemli bir itirafın olduğu da ortaya çıktı. Tutuklu üç zanlıdan biri olan A.K, ifadesinde Sedanur'u diğer iki zanlı ile birlikte öldürdüklerini anlattı. Zanlının ifadesine göre E.B. ile Sedanur'u dere yatağına götürürken diğer zanlı H.U ile karşılaştılar. H.U'ya da kendileriyle birlikte gelmelerini teklif ettiler. H.U. da onlarla birlikte gitti. Çocuğun bileklerini iple bağladılar ve cinsel saldırı sonrası da boğarak öldürdüler. Tutuklu diğer iki zanlı ise suçlamaları kabul etmedi.

Müge Anlı'da yeni gelişmeler yaşanıyor

Müge Anlı'da Sedanur cinayeti ile ilgili yeni gelişmeler yaşanırkan aynı zamanda 8 Ağustos'tan bu yana kendisinden haber alınamayan Nursel Doğan hakkında şok gelişmeler yaşanacak. Müge Anlı canlı yayınında herkesin beklediği an geldi. Atv'nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün, herkesi şok eden anlar yaşanacak.

Müge Anlı canlı yayınında ilginç gelişmeler yaşanacak. 17 Aralık Müge Anlı canlı yayınında Nursel Doğan ve arkadaşı Deniz'den hala bir iz aranıyor.

Müge Anlı ekibi Haydar Sırça'nın anlattıklarının yalan olduğunu ortaya çıkardı. "Dikili'de evim var" diyen Hayrdar Sırça'nın Bergama'da evi olduğu ortaya çıkınca Müge Anlı ekibi bu ev üzerinde yoğunlaştı. Konuyla ilgili Müge Anlı canlı yayında şok eden gerçeği açıklayacak. 17 Aralık Müge Anlı'da neler olduğunu merak ediyorsanız, aşağıda yer alan Atv canlı yayınından Müge Anlı'yı canlı izleyebilirsiniz

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

MÜGE ANLI TATLI SERT - ATV CANLI İZLE

SEDANUR GÜZEL OLAYI NEDİR?

Kars'ın Kağızman ilçesi Paslı köyünde 16 Eylül'de yabani meyve toplamaya çıkan 9 yaşındaki Sedanur Güzel kaybolmuştu. Köylülerle kırsalda yapılan arama çalışmalarından sonuç alamayan aile, durumu jandarmaya bildirmişti. İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timleri, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) görevlileri çocuğun bulunması için çalışması başlatmış ve aramalar sonucu Sedanur'un cesedi köyün 1 kilometre uzağında üzeri taşlarla örtülü halde bulunmuştu. Olaya ilişkin daha önce küçük kızın komşusu Ertan B. tutuklanmıştı.

NURSEL DOĞAN OLAYI NEDİR?

gündür Müge Anlı'nın aradığı iki kayıp kadın Nursel Doğan ve Deniz bir türlü bulunamamıştı. Nursel Doğan'ın sevgilisi olan Haydar Sırça olayın bir numaralı şüphelisiydi. Programa aylar önce sadece bir kere katılan Haydar Sırça yalanlar söylemiş ve çelişkili ifadelerde bulunmuştu. Nursel Doğan ve arkadaşı Deniz, Haydar Sırça'nın Dikili'deki yazlık evinden kaybolmuştu. Fakat Dikili'de sanılan ev, Bergama'da bir köyde çıktı. Evin çevresinde yeni beton dökülen yerler bulunan Haydar Sırça'nın evinde inceleme yapıldı. Haydar Sırça'nın evindeki salon halısının değiştiğini söyleyen Haydar Sırça'nın eşi, 6 metrekarelik halının ortada olmadığını söyledi.

Fakat kayıp dosyasıyla ilgili Müge Anlı 17 Aralık şok bir gelişme yaşandı. Müge Anlı 17 Aralık günü Haydar Sırça'nın tutuklandığı haberi verildi.

Müge Anlı 17 Aralık günü Nursel Doğan ve Deniz'in kaybıyla ilgili kuvvetli şüpheler nedeniyle tutuklanan Haydar Sırça, Şakran Cezaevi'ne gönderildiği açıklandı.

Henüz kayıp kadınların nerede olduğuyla ilgili bir şey söylemeyen Haydar Sırça'nın, Müge Anlı 17 Aralık cinayet şüphesiyle tutuklandığı açıklandı.

Öte yandan Müge Anlı 17 Aralık günü Haydar Sırça'nın köy evinde bir kuyu bulunduğu söylendi. Yeni beton dökülen kuyuda bir çökme olduğunu söyleyen Müge Anlı buranın araştırılması gerektiğini çünkü kayıptan sonra kapatıldığını söyledi.

Müge Anlı 17 Aralık günü yaşanan gelişme herkesin içini rahatlasa da Nursel Doğan ve Deniz'in yakınları kayıp kadınların cesetlerinin bulunmasını istiyor.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası