mustafa kayalar hangi partiden / Mustafa Akın’dan çarpıcı ‘seçim’ yorumu: İstesem, aday olur seçilirdim!

Mustafa Kayalar Hangi Partiden

mustafa kayalar hangi partiden

İzmir'de Türkiye yerel seçimleri

İlçePartiİlçePartiİlçePartiİlçeParti AliağaCumhuriyet Halk PartisiÇeşmeCumhuriyet Halk PartisiKarşıyakaCumhuriyet Halk PartisiNarlıdereCumhuriyet Halk PartisiBalçovaCumhuriyet Halk PartisiÇiğliCumhuriyet Halk PartisiKemalpaşaAdalet ve Kalkınma PartisiÖdemişCumhuriyet Halk PartisiBayındırAdalet ve Kalkınma PartisiDikiliCumhuriyet Halk PartisiKınıkCumhuriyet Halk PartisiSeferihisarCumhuriyet Halk PartisiBayraklıCumhuriyet Halk PartisiFoçaCumhuriyet Halk PartisiKirazAdalet ve Kalkınma PartisiSelçukCumhuriyet Halk PartisiBergamaAdalet ve Kalkınma PartisiGaziemirCumhuriyet Halk PartisiKonakCumhuriyet Halk PartisiTireCumhuriyet Halk PartisiBeydağCumhuriyet Halk PartisiGüzelbahçeCumhuriyet Halk PartisiMenderesCumhuriyet Halk PartisiTorbalıCumhuriyet Halk PartisiBornovaCumhuriyet Halk PartisiKarabağlarCumhuriyet Halk PartisiMenemenCumhuriyet Halk PartisiUrlaCumhuriyet Halk PartisiBucaCumhuriyet Halk PartisiKaraburunCumhuriyet Halk Partisi

CHP'li Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar görevden uzaklaştırıldı

CHP'li Menderes Belediyesi'nde yolsuzluk yapıldığı iddiaları üzerine Menderes Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında elde edilen bilgi ve belgeler ile bilirkişiler tarafından hazırlanan raporların incelenmesi sonrasında Menderes Belediyesi tarafından düzenlenen çöp toplama, iş makinesi ve araç kiralama ihalelerinde yapılan usulsüzlükler sonucunda 10 milyon liralık kamu zararı oluştuğu tespit edildi. Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar'ın da gözaltına alındığı operasyonda, Menderes İlçesi Özdere Mahallesi'nde bulunan yapıların imar mevzuatına ve kıyı kanununa açıkça aykırı yapıldığı, bu yapılara ilişkin Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar ve Belediye Meclis üyesi Ertan Güleç'in menfaat sağladığı tespit edildi. Bu kapsamda Belediye Başkanına yakınları üzerinden Bodrum İlçesinde villa verildiği, bazı firmalar ile Menderes Belediye Mustafa Kayalar'ın eşi Aslı Kayalar arasında para transferi gerçekleştirildiği tespit edildi. Menderes Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar ve Belediye Meclis üyesi Ertan Güleç sevk edildiği nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI HAREKETE GEÇTİ

İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma kapsamında tanıkların, ifade sahiplerinin baskı altına alınmaması, suç delillerinin karartılmaması için Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar ile Belediye Meclis üyesi Ertan Güleç'in soruşturmanın sağlıklı yürütülebilmesi için görevden uzaklaştırıldı.

YENİKENT BELDE BELEDİYE BAŞKANI DA GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

Aksaray Yenikent Belde Belediyesinde beldenin ortak kullanımında olan ve belediyenin mülkiyetindeki taşınmazları başkalarına satarak haksız kazanç elde edilmesiyle ilgili Aksaray Yenikent Belde Belediye Başkanı Mehmet Emin Yumuşak ve sorumlular hakkında soruşturma yapıldı. Belediyeye ait 11 taşınmazın satıldığı ve bu satışların piyasa değerinin altında yapılarak bin bin lira kamu zararı oluştuğu belirlendi. Ayrıca belediyenin araç garajında bulunan ve belediye ait olan petrol istasyonundaki yakıtın sürekli olarak Başkan Yumuşak'ın kendi özel araçlarına ve akrabası olan kişilere vererek kamu zararına sebebiyet verildiği ortaya çıktı. Bu kapsamda bağımsız Belediye Başkanı Mehmet Emin Yumuşak, soruşturma ve kovuşturma sürecinde delillerin karartılmaması amacıyla İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırıldı.

İSTİFA ETMESEYDİ İHRAÇ EDİLECEKTİ

Milliyetçi Hareket Partisinden, 31 Mart yerel seçimlerinde Yenikent belediye başkanlığına seçilen Mehmet Emin Yumuşak yılında istifa etmiş, MHP İl başkanı Mustafa Çölkesen "Yenikent Belediye Başkanı Mehmet Emin Yumuşak parti disiplinine aykırı davranışları nedeni ile Belediye Başkanları listemizden düşürülmüştür. Partimiz ile bir bağı kalmamıştır" açıklamasını yapmıştı.

Yolsuzluk soruşturmasında yeni gelişme! CHP'li Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar gözaltında

İzmir'de Menderes Belediyesi'ne yolsuzluk operasyonu! Çok sayıda şüpheli gözaltında

Mustafa Akın’dan çarpıcı ‘seçim’ yorumu: İstesem, aday olur seçilirdim!

Muhittin AKBEL / EGEDESONSÖZ – Menderes Belediye Başkanvekili seçimi bitti, ancak yankıları devam ediyor. Mustafa Kayalar’ın başkan yardımcılarından olan Mustafa Akın,dünkü seçimden önce CHP’den istifa ettiğini duyurdu. Başkan adayı gösterilmemesine tepki olarak böyle bir eylem gerçekleştiren Mustafa Akın, Egedesonsöz’e konuştu. Akın, istifasının tek sebebinin Mustafa Kayalar ve onun tutumunun olduğunu söyledi.

BENİ ADAY YAPMAYIN, AMA KAYALAR’IN İŞARET ETTİĞİ İSMİ DE ADAY YAPMAYIN, DEDİM
Seçim öncesi son 10 gün içerisinde Mustafa Kayalar’ın, Erkan Özkan’ı başkanvekili adayı göstermek için elinden geleni yaptığını belirten Mustafa Akın, “Diğer bir deyişle, benim aday olmamam için her şeyi yaptı” dedi. CHP’den sonra Başkan yardımcılığı görevinden de istifa eden Mustafa Akın, "Ailem siyaset yapmamı istemiyor. Neden siyasetten uzaklaşmamı istiyor ailem? Bana yapılan büyük haksızlık yüzünden… Evet, seçimden önce istifa ettim, ama bağırıp çağırmadım. Benim sesim biraz yüksek çıkar, belki o ses tonu bağırmak çağırmak olarak algılandı, bilemiyorum. Dışarıda gazeteciler var, onlara istifa etmediğini söyle dediler. Ben yalan söyleyemem, dedim, öyle bir davranış içine girmedim. Ben, Mustafa Kayalar’ın işaret ettiği ismin aday gösterilmesini istemiyordum. Ona kızdım. Tamam, beni de seçmeyin ama Mustafa Kayalar’ın istediği adamı da seçmeyin, dedim. Dinletemedim” diye konuştu.

İLÇE BAŞKANIMIZ AHMET İŞLER GİBİ GÜVENİLİR İNSANLAR OLSUN YETER Kİ…
İlk turda 8 oy alan Mustafa Akın, aday olmadığı halde ikinci turda 9 oy aldı. Bu durumu değerlendirmesini istediğimiz Akın, şu değerlendirmede bulundu:

“Bağımsız üye olarak oyumu kullandım. CHP zarar görsün istemedim. Eğer isteseydim, bağımsız başkan adayı olur, pekala kazanırdım. Benim CHP grubunda beş oyum vardı. 9 oy AK Parti ve MHP’den geldi. Arkadaşlarım, AK Parti’nin oylarıyla başkanvekili seçilmeni istemiyoruz. Bu sana yakışmaz, dediler.  Ben de böyle bir yola girmedim zaten, sadece bağımsız aday olduğumda kazanacağımı bilmelerini istedim, konuyu kapattım. Bundan sonra siyasi hayatım olacak mı, bilmiyorum. İleride neler olur, tahmin edemiyorum. Temiz insanlar olur, temiz meclis üyeleri olur, dört dörtlük, pırıl pırıl insanlar olur, onlarla birlikte siyasete dönebilirim, onlarla birlikte olabilirim. O parti CHP de olur, başka parti de olur, fark etmez. Burada sıkıntı yok. İlçe başkanımız Ahmet İşler gibi güvenilir insanlar olsun yeter ki. Öyle insanların arkasında durmaktan onur duyarım.”

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası