spor alanında iş ilanları / Spor Yeni İş İlanları | seafoodplus.info

Spor Alanında Iş Ilanları

spor alanında iş ilanları

İstanbul Spor salonu iş ilanları

Almanca Bilen Spor Danışmanı

Çalışma Koşulları:~ TL kazanç~+ TL hoş geldin bonusu~ Prim imkânı~ Home Office çalışma şekli~ Inbound çalışma~ Muhteşem yan haklar~ Satış yoktur!İleri seviyede Almanca ve orta seviyede İngilizce biliyorsan hemen başvur!Görevler:Tüm

Almanca Bilen Spor Sektörü Danışmanı Arıyoruz

Çalışma Koşulları:Danışmanlığını yaptığımız uluslararası spor sektöründeki projemiz için Almanca Bilen Spor Sektörü Müşteri Danışmanı arayışımız bulunmaktadır TL kazanç Prim imkânı Home Office çalışma şekli Inbound çalışma Muhteşem yan haklar Satış 

Flemenkçe Bilen Spor Danışmanı Arıyoruz

Çalışma Koşulları:Danışmanlığını yaptığımız spor sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmamız için Hollandaca Bilen Müşteri Danışmanı arayışımız bulunmaktadırSenin de spor sektöründe ilgin var ise ve ana dil seviyesinde Hollandaca biliyorsan bu iş tam sana göre 

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

yetişirler. Bu kapsamda Bil Koleji Avcılar Kampüsümüzde Eğitim öğretim yılında görevlendirilmek üzere Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni alınacaktır. ARANAN NITELIKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Pedagojik formasyonu olan MEB öğretmen 

İŞ TANIMI eğitim öğretim yılında Yenidoğu Okulları Bahçeşehir Kampüsü'nde görevlendirmek üzere Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır. ARANAN NITELIKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyon sahibi, Alanında 

Yaşam Liderliği- Beden eğitimi ve Spor Öğretmeni

Aranan Nitelikler İş Tanımı Arnavutköy de bulunan Nezir Tarık Özel Eğitim Rehabilitasyon ve Spor Otizm okulumuzda , özel gereksinimli öğrencilerle çalışmak üzere, beden eğitimi ve spor hocası çalışma arkadaşları aramaktayız. Günlük yaşam becerileri, hareket 

yılı için Yeni Türkiye Eğitim Vakfı’na bağlı okulların Anadolu Yakasında bulunan kampüslerinde konumlandırmak üzere “Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni” ihtiyacımız bulunmaktadır. ARANAN NITELIKLER GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 

İŞ TANIMI -Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinden mezun -Mücadeleci, Sabırlı ve İş Disiplinine sahip - İletişim gücü yüksek , görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, uyumlu, ekip çalışmasına yatkın -Sorumluluk bilinci yüksek -Tam 

İŞ TANIMI ÇEKMEKÖYDE KAVRAM FEN LİSEMİZ İÇİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. Çağdaş Eğitimcilere, Bambaşka Bir Kariyer Fırsatı!  Her gününden ayrı bir ders çıkardığımız 45 yıldan ve sayısı ’i aşan mezunumuzdan biliyoruz ki kaliteli eğitim, köklü

İŞ TANIMI Maltepe Sınav Koleji Soğanlık Kampüsü İlkokul / Ortaokul 'unda Eğitim Öğretim yılında görev yapmak üzere, alan bilgisi iyi olan, doğru iletişim becerilerine sahip, öğrenci ve velilerle nitelikli ilişki kurabilecek, öğretmen alınacaktır. ARANAN

SPA&SPOR KULÜBÜ SATIŞ YETKİLİSİ

İŞ TANIMI WYNDHAM Grand Istanbul Kalamış Marina Hotel’ in SPA ve Spor Kulübü’nün hizmetlerinden faydalanan kişilerin memnuniyetini en üst düzeyde gözetecek şekilde, SPA & Spor Kulübü’nün satışlarının gerçekleştirilmesi. ARANAN NITELIKLER Üniversite mezunu, Spor 

Uğur Okulları Ardıçlı Kampüsü Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

hazırlayan Uğur Okullarının Ardıçlı Kampüsünde Eğitim Öğretim döneminde Tüm Kademelerde görevlendirilmek üzere Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni alınacaktır. ARANAN NITELIKLER Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun,  Pedagojik formasyon sertifikasına sahip, 

Kemerburgaz Uğur Anadolu Lisesi-Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

hayallerindeki geleceğe hazırlayan Kemerburgaz Uğur Anadolu Lisesi  Eğitim Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni alınacaktır. ARANAN NITELIKLER -Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, -Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim 

ÖZEL KAVACIK UĞUR ANADOLU LİSESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ

geleceğe hazırlayan Uğur Okullarının Kavacık Kampüsünde Eğitim Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni alınacaktır. ARANAN NITELIKLER Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Milli Eğitim tarafından Özel Okullarda ataması 

Beylikdüzü Beykent Uğur Okulları Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

hazırlayan Uğur Okullarının Beylikdüzü Beykent Kampüsünde Eğitim Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni alınacaktır. ARANAN NITELIKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyon sertifikasına sahip, 

Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü-Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

geleceğe hazırlayan Uğur Okullarının Basın Ekspres Kampüsünde Eğitim Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere "Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni" alınacaktır. ARANAN NITELIKLER -Pedagojik formasyon sertifikasına sahip, -Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim 

ŞANTİYE MUHASEBESİ

Aranan Nitelikler İş Tanımı Zeytinburnu abdi ipekçi spor salonu şantiyesinde ön muhasebe departmanına , Giriş- çıkış işleri personel kontrol ve takibi gibi genel işleri yapacak, Genel fatura ve irsaliye takibi-genel idari işler gibi işlerle ilgilenecek, 

Sosyal Medya Koordinatörü

KOORDİNATÖRÜ arıseafoodplus.info Ne Sunuyoruz? : • Merkezi konumda keyifli bir ofis• Büyük markalarla çalışma imkanı• Yemek kartı ve spor salonu üyeliği• Hafta sonu çalışmıyoruz Başvuru Koşulları:Başvuru adresi: ****@*****.***CV ve ön yazı iletilmesi 

Almanca Bilen Müşteri Danışmanı

Çalışma Koşulları:Danışmanlığını yaptığımız spor sektöründeki kurumsal firmamız için ana dil seviyesinde Almanca bilen müşteri danışmanı arayışımız bulunmaktadırSpor sektöründeki kariyer fırsatında seni neler bekliyor? TL net kazanç! TL yemek 

Spor Salonu Yöneticisi (Silivri)

İSTANBUL SİLİVRİDE ÇOCUKLAR İÇİN AÇILAN SPOR SALONUMUZA YÖNETİCİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANIYOR. SPOR YÖNETİCİSİ BESYO MEZUNU VEYA ANTRENÖRLER ÖNCELİKLİ TERCİH SEBEBİDİR.

YARI ZAMANLI İŞ İLANI

Plates/Fitness alanında bilgili 1 Kadın,

Cankurtaran/Yüzme alanında bilgili 1 Erkek olmak üzere;

Yaşamkent’te yarı zamanlı çalışmak isteyen personele ihtiyaç vardır.

• Asgari ücret,
  • Sigorta,
  • Yemek,
  • Yol giderleri karşılanacaktır.

İrtibat Numarası: Meltem ŞENAY 55 91

JUST PT Spor Aktiviteleri Merkezi

Beytepe mah. Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı&#;nda bulunan Spor Merkezimiz için bizimle tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışacak

Kadın reformer pilates,mat pilates antrenör ve eğitmenleri aranmaktadır.

Ayrıca fitness ve kick boks eğitmenleri ile de çalışmak istiyoruz.

Sigorta ve Ders saat başına ödeme verilecektir.

web : seafoodplus.info

instagram : justpt_official

Burak Alkan: 80 67

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir