istemede çikolata ne zaman dağıtılır / Kız İsteme - Kız isteme gecesi ve çikolata dağıtımı :) | Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

Istemede Çikolata Ne Zaman Dağıtılır

istemede çikolata ne zaman dağıtılır

Bu Yazıyı Paylaşın!

İSTEMEYE GELİYORLAR TATLI/TUZLU İKRAM NE HAZIRLAMAMI ÖNERİRSİNİZ ARKADAŞLAR ?

• elos (ELVAN CETINKAYA)

Hayirli funduszeue.info tariflerden
    Sakalli pogaca
    Burgu acma
    Kavala kurabiyesi
    Elmali kurabiye
    Sarma
    Mercimek koftesi
    Tatli olarak.
    Tas kadayif yada kadayif dolmasi
    Muhallebili kemal pasa tatlisi
    Gibi seyler

8 yıl 10 ay önce0
  • Zeliş&#;in Mutfağı

Feride hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin. bizde istemeye geldiklerinde sadece kahve ikram edilir birşeyler hazırlandığında sanki kızı vermeye çok gönüllü gibi oluyormuş :) &#;kız evi naz evi&#; ya :)O yüzden ben bir şey hazırlamamıştım :)

8 yıl 10 ay önce0
  • Aslim Naz Pak

şey ben bir çocuk olmama ramen bir kaç kere isteme gördüm onun için antep fıstıklı lokum güzel olur bence al

8 yıl 10 ay önce0
  • Şule Bulut Akpınar

Onlarca isteme toreninde bulundum hic gormedim tatli turu falan sadece agzimiz tatlansin seklinde lokum cikolata ikram edilir yanliz kahve icilir tatli tuzlu turu biseyler yapsaniz kahveyle gitmez cay demleseniz mecbur kahve icilecek yine olmaz

8 yıl 10 ay önce3
  • Feride

biz burda tecrübelilere sorduk da tatlı tuzlu ikram hazırlayın dediler gümüş çay takımlarını bile parlattık dün.. ama kafam karıştı şimdi ikram hazırlayınca çok istekli gibi olmak diyince :(

8 yıl 10 ay önce0
  • zeynep i

Feride oncelikle cevabiniz simdiden evet olsa bile istemeye gelibdiginde bizdede ikramlik bisey olmaz kahveler icilir verdik gitti dedikden sonra damatin getirdigi tatli yada cikolata neyse ondan tutulur genelde cikolata olur ikramlari bence ilk gelislerinde yapmak dunden raziyiz demek gibi olur kendi fikrim gene sizin bileceginiz kendi buyuklerin ne diyor annen teyzen diger yakinlarin felan varsa babaanne anneanne daha iyo bilir eskiler :-) hayirli ugurlu olsun

8 yıl 10 ay önce0
  • Profil fotoğrafı

Canim biz malatyaliyiz ve ben 23 yasimdayim funduszeue.info oyle bisi funduszeue.infoe kizi vermeye cok hevesli gibi funduszeue.info kahve verildi sözumde daha sonrasinda yüzükler falan takildi o funduszeue.info bazi yerlerde yapiyolar funduszeue.infoisi olsun hakinda allah mutlu mesut bi omur nasip etsin ins:-)

8 yıl 10 ay önce1
  • elos (ELVAN CETINKAYA)

Bizde de bisey hazirlanmaz kahve yeterlidir feride hanim sordu diye bende yapilabilecek ikramlari yazdim Allah tamamina erdirsin

8 yıl 10 ay önce1
  • funduszeue.info

Evet arkadaslara katiliyorum, istemede hazirlik yapilmaz sonrasinda geldiklerinde funduszeue.info simdi artik modernlestik yaa :) siz ailenizle konusun onlarinda fikrini alin

8 yıl 10 ay önce1
  • Profil fotoğrafı

bencede fazla bişeyler ikram edilmez kızı(sizi) vermeye hevesli görünürsünüz :))

8 yıl 10 ay önce0
  • KIVIRCIKKK :)

BENCE TUZLU KAHVE EN İTİSİ :)

8 yıl 10 ay önce2
  • Suekmek

Ege taraflarinda bazi aileler yapiyolar,sarma borek tatli gibi seyler&#; Hayirli ugurlu olsun&#;

8 yıl 10 ay önce1
  • *Mutfağın Gözde&#;si*

Konuyla alakasız ama birşey sorayım bende konu açılmışken dedim :):) bizde de istemede birşey yapılmaz kahve ve gelen çikolata yada lokum ikram edilir ama şimdi istemeden sonra söz yüzüğünü takınca söze özel pasta falan yaptırıp kesiyorlar ya o nasıl oluo peki yüzüğü taktık hadi diyip pastayımı ortaya çıkarıolar :):):) pasta falan kesildi mi yanında başka çeşit olmadan da olmaz valla kafamkarıştı bilgili ablalarım benide aydınlatın :)

8 yıl 10 ay önce2
  • elos (ELVAN CETINKAYA)

Gozdecim sana tavsiyem her yorenin kendine ozgu gelenegi var bu da hemen hemen heryoreninkiayni oluyor o ozel pasta kesmek biraz modern kesimlere aityani batililara ozentuden oluyor senin aile buyuklerin daha iyisini bilir onlari dinle bence

8 yıl 10 ay önce0
  • *Mutfağın Gözde&#;si*

Doğru söylüyorsun ablacım haklısın en güzeli eski usüller tabide işte şimdi öyle yapanlarda olunca insan bi düşünüo eksik yapan bizmiyiz ayıp mı oluo falan diye :) sağol cevabın için

8 yıl 10 ay önce0
  • elos (ELVAN CETINKAYA)

Gozdecim rica ederim hayirlisi olsun darisi basina:)

8 yıl 10 ay önce0
  • *Mutfağın Gözde&#;si*

Amin ablacım :)

8 yıl 10 ay önce0
  • Profil fotoğrafı

Onlar simdi el gbii gelip istckler sadece kahve he daha sonra burda lokum yeme vardir alis verisler ypilir yuzukler tklcagi zmn lokum meyve suyu fln e bittikten sonrada erkek tarafina yemek verilir en azndan sivasda bole

8 yıl 10 ay önce1
  • zeynep i

Feride istemenin sonucunu merak ettim :-)

8 yıl 9 ay önce0
  • Gonca gonca

Hayırlı olsun Feride hanım rabbim tamamına erdırsın:)

8 yıl 9 ay önce0
  • nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası