caşua son boks maçı 2019 / Son dakika: Anthony Joshua, Ruiz'i yendi! Kemelerini geri aldı / ÖZET

Caşua Son Boks Maçı 2019

caşua son boks maçı 2019

Joshua'yı devirmişti! Son hali şoke etti

Güncelleme Tarihi:

Foto: AP

Oluşturulma Tarihi: Kasım 01,

LinkedinFlipboardE-postaLinki KopyalaYazı Tipi

Anthony Joshua'yı yenerek ağırsıklet boks şampiyonluğu unvanını eline geçiren Andy Ruiz Jr, son görüntüsüyle hayranlarını şoke etti.

1/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
2/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
3/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
4/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
5/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
6/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
7/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
8/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
9/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
10/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
11/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
12/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
13/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti
14/14Joshuayı devirmişti Son hali şoke etti

Son dakika: Anthony Joshua, Ruiz'i yendi! Kemelerini geri aldı

Haberin Devamı

Joshua - Ruiz maçında neler oldu?

- Suudi Arabistan Milli Marşı çalındı. İki sporcu da ringe doğru geliyor

- Anthony Joshua şu anda ringe geliyor İngiliz boksör gergin gözüküyor.

- Andy Ruiz de ringe geldi. Meksikalı'nın yüzünde bilindik gülümsemesi yok

- Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletler Marşı çalındı. Birazdan maça geçilecek

- İlk raunt son erdi! Anthony Joshua'nın sert kroşesi Ruiz'in kaşını açtı!

- Joshua sol bilekleriyle Ruiz'i yaklaştırmıyor. Ruiz'den net bir hamle henüz gelmedi. Joshua ikinci raundu da kontrolünde götürdü. Ruiz'in kaşındaki kanama sürüyor.

- Ruiz agresifleşmeye başladı. Joshua'ya temas sağlamaya başlayan Meksikalı daha aktif şu anda

- Altıncı raunda girdik. İki taraf da kontrollü gidiyor. Joshua'nın tüm rauntlarda daha önde olduğunu söylemek mümkün.

Haberin Devamı

- Yedinci rauntta iki taraf da daha agresifti. Ruiz Joshua'yu sinirlendirerek yakına çekmeye ve disiplinden uzaklaştırmaya çalıştı. Raunt sonunda hala Joshua puan olarak üstün

- Ruiz ilk net yumruğunu sekizinci rauntta attı. Rakibini sinirlendirmeyi başaran Ruiz, ilk defa üstünlüğünü kurdu.

- raunta girildi. Gerilimli maçta Anthony Joshua son bölüme önde giriyor

- Son raunda girdik

- Joshua son rauntta da net yumruklar buldu. Ruiz yanına yaklaşamadı. İngiliz boksör taktik yoğunluklu bir maç çıkardı ve rakibine net bir üstünlük kurdu.

BEN DE NAKAVT ETMEK İSTERDİM AMA

Maç sonunda konuşan Joshua, "Tanrı'ya teşekkür funduszeue.infolah diyorum. Bunu kazanabileceğimi biliyordum. Bu boksla alakalı bir durum. Ben de nakavt etmek istiyorum herkesi. Ona da kredisini vermek lazım. Andy'ye ailesine saygı duyuyorum. İyi boskçular. Buradaki olay vurmak ver vuruş almamak. Mentalitemi hiç değiştirmem. Her zaman aç ve mütevazi kal. Her şeye hazırlanmak lazım. Kariyer tecrübe ile alakalıdır. Yenildim, saygı duydum. Haya iniş ve çıkışlarla dolu. Emekli olmamı söyleyenler vardı. Hadi oradan." ifadelerini kullandı..

ÜÇÜNCÜ RAUNDU İSTİYORUM

Maç sonunda bir rövanş daha isteyen Ruiz, "Yapmam gerektiği kadar hazır olamadım. Maçtan önce çok kilo aldım .. O boks yaptı etrafımda. Üçüncüyü yaparsak en iyi durumumda geleceğim. Daha çok çalışacağım. Mazeret yok. Joshua iyi bir iş çıkardı. Suudi Arabistan'da bana destek veren herkese teşekkür ederim. Çok fazla onu yakaladım. Çok fazla tereddüt ettim. Kombinasyonlarımı kuramadım." dedi.

"K&#x;z&#x;ldeniz'deki Öfke" Oleksandr Usyk - Anthony Joshua maç&#x; ne zaman?

Dünya ağır sıklet boks şampiyonu Ukraynalı OleksandrUsyk ile Büyük Britanyalı AnthonyJoshua, rövanş mücadelesinde 20 Ağustos'ta Suudi Arabistan'da karşı karşıya gelecek.

Tarafların menajerleri tarafından yapılan açıklamaya göre, "Kızıldeniz'deki Öfke" adıyla tanıtımları yapılacak rövanş maçı, 20 Ağustos'ta Suudi Arabistan'ın Cidde kentindeki 35 bin seyirci kapasiteli Super Dome'da gerçekleştirilecek.

İkili arasında geçen yıl eylül ayında düzenlenen ilk maçı hakemlerin oybirliğiyle kazanan 35 yaşındaki Usyk, rakibinin Dünya Boks Birliği (WBA), Dünya Boks Organizasyonu (WBO), Uluslararası Boks Federasyonu (IBF) ve Uluslararası Boks Organizasyonu (IBO) ağır sıklet kemerlerinin sahibi olmuştu.

İkili arasındaki rövanş maçı, önceki tarihlerde planlanmasına rağmen Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş nedeniyle Usyk, ülkesi adına cepheye katılmış ve organizasyon ertelenmişti.

Özel izinle savaştan ayrılarak antrenmanlarını sürdüren Ukraynalı Usyk, profesyonel boks kariyerinde çıktığı 19 maçın tamamını kazandı.

26 maçlık kariyerindeki ilk yenilgiyi Meksika asıllı ABD'li Andy Ruiz karşısında yılında alan Anthony Joshua, rövanşta rakibini yenerek kemerlerini geri almıştı. İkinci mağlubiyetini Usyk karşısında yaşayan 32 yaşındaki boksör, bu maçı kazanarak kemerlerini tekrar almaya çalışacak.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası