şehit profesör ilhan varank eğitim ve araştırma hastanesi / Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Şehit Profesör Ilhan Varank Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

şehit profesör ilhan varank eğitim ve araştırma hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (44)

A

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Hafize Miray Aytaç • Bipolar Bozukluk Tedavisi

Kendisi ailemizin hayatının kurtarıcısı oldu. Üstümüzden bir yük aldı. Bu günleri görebileceğimizi hiç tahmin bile edemezdim. Doğru teşhis, doğru tedavi ve mükemmel sonuç. Allah onun da hayatını kolaylaştırsın. Benim annem hastalığını ve tedaviyi kabul etmeyen bir bipolar hastası, 34 yaşımda ilk defa bu sene annemin atak döneminin aslında doğru tedaviyle nasıl da rahat geçebileceğini gördüm vesilesiyle. Daha önce doğru teşhis bile konmamıştı. Atak dönemleri 6 ayı bulmaya başlamıştı. Yılların tükenmişliğini yaşarken bize umut oldu. Şimdi kendisini kaybetme korkusu sardı beni. İnşaAllah annemin tedavisinde hep yanımızda yardımcımız olur.

A

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Engin Karaman • Diğer

Önce babamın egzaması için sonra oğlum da nükseden sedef için nokta atışı teşhis ve tedavi uyguladı. Hem başarılı tedavileri hem de ilgili, mütevazi davranışları için kendisine çok teşekkür ederim.

E

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Beslen Göksoy • Diğer

Beslen hocayla şans eseri karşılaştık sonuçlarımızı göstermiştik araştırdığımızda çok iyi bir doktor olduğunu öğrendik ve ameliyatımızı onun yapmasını istedik bizi kırmadı eşim mide kanseri hastasıydı ve midenin 3 de 2si alındı beslen hoca kapalı ameliyat yaptı ve çok iyi geçti ameliyatı ameliyat öncesi ve sonrasında çok ilgiliydi ne olursa olsun yardımcı oldu bize eşim 1 haftada kendini çok hızlı bir şekilde toparladı beslen hoca sayesinde beslen hoca olmasaydı belkide eşim bu kadar iyi olmıcaktı beslen hocadan minnettarız çok iyi ve tecrübeli bir doktor her konuda başvurabiliceğiz ve kefilsiz hastanızı emanet edebileceğiniz bir doktor

N

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Hafize Miray Aytaç • Diğer

yaklaşık 10 senedir bir çok doktora gittim hiçbirinde bu kadar güvende hissetmedim kendimi. Miray hanıma yoğun anksiyete krizleri ve intihar düşüncesi sebebiyle Nisan ayında başvurdum, kesinlikle işinde çok iyi bir doktor sakinliği insana güven veriyor, doğru ilaçlarla destek oluyor, ilk defa bir doktorla konuşurken rahatım tüm sorunlarımı paylaşabiliyorum direkt ilaç yazıp göndermiyor sizi dinliyor, anlamaya çalışıyor. Sayesinde krizlerim durdu, kısacası gözünüz kapalı randevu alabilirsiniz. Her şey için çok teşekkür ederim hocam iyi ki yolumuz kesişti :)

S

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Hafize Miray Aytaç • Diğer

Çok ilgili ve samimi bir doktor ilaç
    Verip kestirip atmıyor sonuna kadar dinleyip ilgileniyor. Panik atağımı ve sorunlarımı Miray hanım sayesinde aştım güzel sohbeti beni yönlendirmeleri ile şuanda çok daha sağlıklıyım. İyi ki yollarımız kesişti iyi ki Miray hanım doktorum.

S

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Mehmet Kay • Diğer

Mehmet bey hem insan olarak hem de hekim olarak çok iyi. Uzun zamandır gözlük kullanıyordum. Artık gözlüklerden kurtulmak için kendisiyle iletişime geçtim ve lazer yaptırmak istediğini söyledim. Bu arada doktor bey şu anda Üsküdar'da batigoz Hastanesi'nde çalışıyor. Telefonda ameliyatı olmak istediğimi soyledim. Tesadüfe bakın ki kendisi de bir gün sonra lazerle gözlerini çizdirecekmis. Bir göz doktorunun bizzat kendisinin bu tedaviyi uyguladığını görünce tedaviye olan güvenim arttı ve ben de smile lazer ile gözleri cizdirdim. Kendisi son derece ilgili, işinde çok başarılı ve titiz bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim. Bugün sabah gözlerimi cizdirdim ve şu anda gayet iyiyim.

M

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Esra Polat • Diğer

Oğlumda karın ağrısıyla başlayan hastane sürecimizde Esra Hocam ile tanıştık. Biz bir gaz sıkışması diye düşünürken meğer oğlumun karaciğerinde büyük bir habis tümör varmış. Kendisi il dışında olmasına rağmen oğlumun emar sonuçlarına bakıp bizi ameliyat için cerrahpaşa'ya yönlendirdi. Allah razı olsun hocamdan. Bizi doğru yere yönlendirdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Oğlum sizin vesilenizle ikinci kere bu hayata merhaba dedi. Çok sağolun. Çok teşekkür ederim.

M

Doğrulanmış

Doktor: Op. Dr. Beslen Göksoy • Diğer

Babam Mehmet DURAN'ı başka yerde kolonoskopi yapılmış sigmond TM teşhisi konmuştu, bir yakınımın tavsiyesi ile Doçfunduszeue.info GÖKSOY hocamızdan randevu alarak babamın ameliyatı gerçekleşti güven veren yapısı, pozitif enerjisi ve tecrübesi sayesinde zor olan ameliyatı başarılı şekilde sonuca ulaştı. hiç bir belirsizlik yaşamadık, aradığımızda mutlaka geri döndü ne olacak, nasıl olacak ve ihtimalleri tek tek anlattı hiç bir ayrıntıyı es geçmedi sağolsun, babam taburcu olana kadar sürekli ilgilendi. Gecenin on ikisin'de hastaları dolaştığını gördüm yani işini aşk ile yapıyordu. Sağlığına kavuşan babam ve ailem adına değerli hocama minnettarlığımızı belirtirken ekibine de teşekkür ederiz .

M

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Hafize Miray Aytaç • Psikiyatri Randevusu

Yıllardır çok fazla psikiyatr ve psikolog gezdim, aradığım ilgi ve tutumu Miray Hanım'da buldum diyebilirim. Majör depresyon tedavisi gören ben bipolar bozukluğa sahip olduğumu Miray Hanım sayesinde keşfettim. Randevularda oldukça ilgili ve aklınıza takılan her şeyi çekinmeden danışabileceğiniz bir doktor. Uzun uzun teşhis ve hatta reçete ile ilgili dahi açıklamalarda bulunuyor. Randevular sohbet havasında geçiyor. Kesinlikle klasiklesmis, hastalarin kabusu olan 5dk içinde bir antidepresan yazıp gönderen doktorlardan değil:) Imkanı olan herkes için Miray Hanım'ı gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

Z

Doğrulanmış

Doktor: Uzm. Dr. Hafize Miray Aytaç • Anksiyete Bozukluğu Tedavisi

Kendisi uzun süredir hayatımda olan anksiyete ve panik atak tedavisinde bana çok yardımcı oldu. İşinde uzman, oldukça ilgili ve çok tatlı bir doktor. Bundan sonra hep hayatımda olucak bana yön veren gözünüz kapalı tedavi olabileceğiniz çok başarılı bir hekim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Tümünü göster  

İletişim

Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS randevu al! Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi online randevu için tıklayın

Sağlık Bakanlığına bağlı tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına muayene randevu hizmeti sunan Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ya da Alo çağrı merkezi numarasını arayarak iki ayrı yolla randevu almak mümkün. Peki, MHRS üzerinden nasıl randevu alınıyor? Yanıt ve ayrıntılar adım adım haberimizde

İstanbul Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS randevu portalı Vatandaşlar, aşağıdaki link üzerinden Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden istediği hastane ve doktordan (randevu boşlukları varsa) randevu alabilir.

👉🏼Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden randevu almak için tıklayın

ÖNEMLİ BİLGİ👀

MHRS internet sitesi üzerinden veya Alo çağrı merkezi numarasından randevular iki yolla alınabiliyor. İnternet üzerinden randevu alacak kişilerin MHRS sistemine kayıt olması gerekiyor.

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hizmet Başarısını Sürdürüyor

1 Şubat tarihinde ek hizmet binasından ayrılarak Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektir.

Sancaktepe ve yöre halkının özlemini çektiği beklentilere uygun kapasite ve donanımda 53 bin metrekarelik bir alanda inşa edilen ek hizmet binasıyla birlikte toplam yatak kapasiteli hastane bünyesinde Profesörler, Doçent'ler, Uzman Doktorlarla hizmetini sürdürmektedir.

Tıp alanındaki birikimin paylaşılıp geliştirileceği Eğitim ve Araştırma hastanesi sadece Sancaktepenin değil çevre ilçelerin ihtiyaçlarına cevap verecek ölçekte olduğu yetkililerce de ifade edilmektedir.

Sancaktepe'ye ve bölge halkına katacağı değerin sağlık alanında küçümsenmeyecek çapta olacağı öngörülmektedir.

Başhekim Doç.Dr. Nurettin Yiyit liderliğinde emin adımlarla hedefine ulaşmak için canla başla büyük bir enerji sarf ettiklerine defaten tanık olduk.

An itibariyle araştırmalarımızda doktor açığından başka sağlık dışı eleman olarak sekreter, güvenlik, temizlik elemanı açığının giderilmesi beklenmektedir. Aldığımız bilgiye göre eylül ayı içinde çok sayıda hekim ataması beklenmektedir.

Başhekim Doç. Dr. Nurettin Yiyit bir konuşmasında hastanemize bağlanan Çekmeköy ek hizmet binasıyla ileri teknoloji kullanılarak bilginin üretildiği ve uygulandığı uluslararası standartlara uygun bir hastahane olarak hizmet vermeye kararlıyız demesi ne kadar istekli olduğunu gösterdi.

Başhekim Doç.Dr. Nurettin Yiyit'in açıklamaları halkın yüreğine su serpti güven aşıladı. Bugüne kadar bir çok ilke imza attıkları gibi bundan sonra da ilkler devam edecektir dedi.

Başhekim Doçfunduszeue.infoin Yiyit ve Ekibinin azim ve kararlılığı iyi niyet çabalarına rağmen Doktor açığını kapanmadığı bir gerçektir. En önemli sıkıntıları mevcut doktorların başka hastaneleri tercih etmeleridir.

Ülkemiz gerçeğinde yapmış olduğumuz araştırmada çalışma koşulları ve ücret yetersizliğini gerekçe göstererek özel hastaneleri tercih edenlerin azımsanamayacak sayıda olduğu bilinen bir gerçfunduszeue.infoığın bir an önce bu sorunu çözüme kavuşturması halkımızın ortak öfunduszeue.infoımız özel hastanelere mahkum olmak istemiyor bu sorun Sancaktepe Şehit funduszeue.info İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin değil tüm kamu hastanelerinin ortak sorunudur.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi yaşanan beyin göçü başlı başına ulusumuz için yaşanan bir kanamadıfunduszeue.infoerimiz, Mimarlarımız, Mühendislerimiz, Bilim insanlarımız yetişmiş teknik uzmanlarımız yurt dışını tercih etmeleri ülkemiz adına acı bir kayıptıfunduszeue.info surette önüne geçilmesi bir zarurettir..

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi tek başına bir hastane olarak çalışmaya başladığı yıllık süre zarfında en hızlı ilerleyen hastane olmuştur.Kısa süre zarfında İstanbul Anadolu yakasında en çok hasta bakan hastanelerden biri oldu.Örnek vermek gerekirse kadın doğum ve çocuk hastane ve kliniklerinin bulunduğu İstanbul Anadolu yakasında aylık olarak en çok doğum yaptıran en çok çocuk hasta bakan hastane olmuş durumdadıfunduszeue.info yüksek acil başvurusu kabul eden hastanelerin başında gelmektedir.

En önemlisi birçok köklü hastanenin başaramadığı kısa sürede By-pass dahil, açık kalp ameliyatları, akciğer kanseri, beyin kanseri, anevrizma ameliyatlarının yapılabildiği bir merkez haline dönüşmüş durumdadır.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi olması nedeniyle eğitim kliniklerinin kurulması gerekiyor.

Doçent ve Profesörlerin atanabilmesi, uzmanlık eğitimi verilmesi ancak bu şekilde olacaktır. Hastane Başhekimin bireysel çabası ile 8 klinik eğitim kliniği yetkisi aldı. Ağustos uzmanlık sınavında ilk defa uzmanlık öğrencileri atanacak.Kısa sürede eğitim kliniği sayısının 15'e çıkması bekleniyor.Eğitim ve Araştırma Hastanesi genelikle bir üniversiteye bağlı çalışıyor.

Bu konudaki yönetmelik yeniden yazıldığı için hastane herhangi bir Üniversiteye bağlanamadı. Halihazırda toplamda 16 Doçent ve Profesör unvanında hekim bulunmaktadıfunduszeue.info konuya ilişkin yönetmelik yayınlanınca çok daha fazla akademisyen olacaktır.

Çekmeköy Devlet Hastanesi Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile organik bağını sürdürdüğü sürece bir Eğitim ve Araştırma Hastahanesi gibi yapılandırılması amaçlanmaktadıfunduszeue.infoul'un kuzeyinde hiç bir hastayı güneye sevk etmeyecek şekilde özellikli birimleri Çekmeköy Devlet Hastanesinde açmak istiyorlar.

Tüm branşlarda polikilinik hizmeti ve acil servis hizmeti verilmeye başlanan hastahanede bir ay içinde fizik tedavi ünitesi, diyaliz merkezi iki ay içinde yoğun bakım ve ameliyathanelerinin planlandığı ileri göz cerrahisi merkezinin yetişkin ve çocuk palyatif birimlerinin kurulmasında son aşamaya gelindiği açıklandı.

Doç. Dr. Nurettin Yiyit ve ekibinin bugüne kadar bir çok ilke imza attıkları funduszeue.inforik, palyatif ünitesi ülkemizde ilk olacak

Kısa sürede Sancaktepe ve Çekmeköy hastaneleri entegre şekilde bölgenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde yapılandırılması yetkililerce ifade edildi.

Başhekim son sorumuzu ise yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır, yapmamız gereken çok işimiz var diyerek noktayı koydu..

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası