natomed hastanesi diyetisyen / Özel Natomed Hastanesi - Ankara Özel Hastane - Tüm Branş Hastalıkları

Natomed Hastanesi Diyetisyen

natomed hastanesi diyetisyen

HİZMET KONUSU

İNDİRİM ORANLARI

MUAYENE, TEŞHİS VE TEDAVİLER

% 15 İNDİRİM

AMELİYATLAR VE YATARAK TEDAVİLER 

% 10 İNDİRİM

*Muayene katılım payı zorunludur.

Adres: Nato Yolu Caddesi No: 55

Mamak/ANKARA

Tel:     0 312 389 89 00

İSTANBUL, BURSA, ANKARA, İZMİR, SAMSUN, KONYA, SİVAS
İSTANBUL, BURSA, KOCAELİ, ADANA, ESKİŞEHİR, KAYSERİ, MUĞLA(BODRUM), ANKARA
İSTANBUL, BURSA, ÇANAKKALE, ANTALYA, ORDU, SAMSUN, TRABZON, ANKARA, KOCAELİ, ADANA
341673352605541616171
ANKARA, İSTANBUL, ANTALYA, KAYSERİ, DİYARBAKIR
İstanbul Medipol MEGA Sağlık Grubu
Anadolu Sağlık Merkezleri John Hopkins Hastanesi
İstanbul Üsküdar Üniversitesi NPİstanbul Beyin Hastanesi
İstanbul Özel Megapol Hastanesi
Medical Point Hastaneler Grubu
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
İstanbul Özel Hürrem Sultan Hastanesi
Antalya Özel Medikum Hastanesi
Antalya Anatolia Hospital
Antalya Özel Vitale Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi
İstanbul Özel Ersoy Hastaneleri
Antalya Özel Olimpos Hastanesi
Ufuk Üniversitesi Dr. Ege Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
Antalya Özel Yaşam Hastaneleri
Türk Kızılayı Sağlık İşletmeleri
İstanbul Özel Eren Hastanesi
Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri
İstanbul Özel Balat Or-Ahayim Hastanesi
Ankara Özel Güven Hastaneleri
Ankara Özel Demirtepe Life Hastanesi
Ankara Özel Koru Hastaneleri
Özel Reyap Hastaneleri
Özel Çağsu Hastaneleri
Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri
BURSA, İSTANBUL, KOCAELİ, SAMSUN
Özel Yüzyıl Hastaneleri
Adana Özel Avrupa Hospital
Adana Özel Ceyhan Çınar Hastanesi
Ankara Özel HLC Sağlık Grubu
Ankara Özel A Life Hospital
Ankara Özel Medisun Çayyolu Hastanesi
Ankara Özel Kudret International Hospital
ANKARA, GAZİANTEP, SAMSUN
Ankara Özel Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi
Yalova Özel Uzmanlar Hastanesi
Ankara Özel Natomed Hastanesi
Ankara Özel Ortadoğu İncek Fizik Tedavi Hastanesi
Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi
Ankara Özel Ortadoğu Damla Tıp Merkezi
Ankara Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi
Ankara Özel TOBB ETÜ Hastanesi
Ankara Özel 100. Yıl Hastanesi
Ankara Özel Çankaya Hastanesi
Ankara Özel Mim Hastanesi
Ankara Özel Akropol Hastanesi
Aydın Özel Egemed Hastaneleri
Aydın Özel Medinova Hastanesi
Nazilli Özel Referans Hastanesi
Batman Özel Dünya Hastanesi
Bartın Özel Aktıp Hastanesi
Bolu Özel Fatma Hatun Hastanesi
Bursa Özel Anadolu Hastanesi
Bursa Özel Nilüfer Esentepe Hastanesi
Bursa Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi
Bursa Özel Cihangir Hastanesi
Çankırı Özel Karatekin Hastanesi
Çorum Özel Elitpark Hastanesi
Özel Dencer Denizli Cerrahi Hastanesi
Denizli Özel Tekden Hastanesi
Eskişehir Özel Gürlife Hospital
Elazığ Özel Doğu Anadolu Hastanesi
Diyarbakır Özel Genesis Hospital
Eskişehir Özel Ümit Hastaneleri
Gaziantep Özel Defa Life Hospital
Gaziantep Özel Hatem Hastanesi
Giresun Özel Ada Hastanesi
Hatay Özel Defne Hastanesi
Özel Hatay Hastanesi
Isparta Özel Davraz Yaşam Hastanesi
Isparta Özel Meddem Hastanesi
İstanbul Özel Göztepe Hastanesi
İstanbul Özel Adatıp Hastanesi
İstanbul Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi
İstanbul Özel Avicenna Esenler Hastanesi
İstanbul Özel Başarı Hastanesi
İstanbul Özel Emsey Hastanesi
Beyoğlu/İstanbul Özel Okmeydanı Hastanesi
Türk Diyabet Cemiyeti & Türk Diyabet ve Obezite Vakfı NB KADIKÖY HASTANESİ
İstanbul Özel Medhome Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi
İstanbul Özel Refleks Fizik Tedavi ve Tıp Merkezi
Ankara Özel Turklab Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi
İzmir Özel Ekol Hastanesi
İzmir Özel Ata Sağlık Hastanesi
İzmir Özel Medifema Hastanesi
Kahramanmaraş Özel Marash Life Hospital
Kayseri Özel Erciyes Hastanesi
Kayseri Özel Medical Palace Hastanesi
Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi
Kocaeli Özel Akademi Hastanesi
Konya Özel Medova Hastanesi
Kütahya Özel Anadolu Hastanesi
Van Özel Akdamar Hospital
Mardin Özel Park Hastanesi
Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
Nevşehir Özel Kapadokya Hastanesi
Ordu Özel Sevgi Hastanesi
Ordu Özel Umut Hastanesi
Osmaniye Özel Park Hastanesi
Özel Büyük Anadolu Hastaneleri
Samsun Özel Liman Hastanesi
Şanlıurfa Özel Şanmed Hastanesi
Şanlıurfa Özel Nev Hospital
Siirt Özel Hayat Hastanesi
Tekirdağ Özel İrmet Hospital
Tekirdağ Özel Vega Hastanesi
Tekirdağ Özel Optimed Hastanesi
Gürgan Klinik Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi
Konya Özel Novafertil Tüp Bebek Merkezi
Aksaray Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Adana Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
Ankara Özel Cerrahi Tıp Merkezi
Ankara Özel Özkaya Tıp Merkezleri
Ankara Özel HC International Clinic Cerrahi Tıp Merkezi
Ankara Özel Servet Ünsal Tıp Merkezi
Ankara Özel Medipark Tıp Merkezi
Gemlik ve Orhangazi Özel Atakent Tıp Merkezleri
Ankara Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi
Bartın Özel Yaşam Tıp Merkezi
İstanbul Özel Neolife Tıp Merkezi
Ankara Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Dünya Göz Hastanesi
ANKARA, İSTANBUL, ADANA, ANTALYA, GAZİANTEP, BURSA,  KOCAELİ, KONYA, SAKARYA, SAMSUN, ÇORLU
6341727164142545559
Kudret Göz Hastaneleri
Ankara Özel Mayagöz Hastalıkları Merkezi
Ankara Özel Troyagöz Tıp Merkezi
Ankara Özel Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi
Adana Özel Kyd Barajyolu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel Adana Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ankara Özel Dent Active Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Dent Angora Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Candent Ümitköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ankara Özel Ankanaturadent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
Özel Hospitadent Sağlık Grubu
İSTANBUL, ANKARA, KOCAELİ, KAYSERİ, MERSİN, ANTALYA, MUĞLA
Ankara Özel Moondent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Yıldız Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ankara Özel Dent Hospital Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ankara Özel E-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Antalya Özel Dent Lara City Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Dent Boğaziçi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Antalya Özel Adalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Cebeci Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel A Clinica Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Aura Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Kuzey Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Dentapros Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Zeynep Yıldırım Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Uzman Dr. Behruz Aliyev Periodontoloji, Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji Diş Kliniği
Bursa Özel Dentaplan Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Piano Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Bulvar Bağlıca Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Bursa Özel Klinik 23 Nisan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Bursa (Yıldırım-Esentepe) Özel Hira Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Eskişehir Özel Serdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Balıkesir Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ankara Özel Seda Kalkan ve Esin Çeşmeli Çoruhlu Diş Kliniği
İstanbul Özel Erdem Azim Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Özel Golden Smile (Altın Gülüşler) Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Özel 360 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Özel Esthedent(Pırıltı) Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Özel Cerrahi Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Özel Klinik Artı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Sinop Özel Dentapremium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Samsun Özel Diş Hekimi Dilek Uçar Muayenehanesi
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hastanesi
İzmir Özel Dent Hayat Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İzmir Özel Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri
Kayseri Özel Erciyesdent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Samsun Özel Nevadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Van Özel Dentvan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Hakkari Özel Santedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Van Özel OneDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara Özel Favori Psikolojik Danışmanlık Ve Diyet Merkezi Ltd.Şti
Ankara Özel Resif Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi
Ankara Özel Elif Acarakçay Diş Kliniği
Ankara Özel Diyetisyen Sueda Çetin Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Ankara Mamak ilçesinde Hizmet Eden Sağlık Kurumlarından Biri Olan Özel Natomed Hastanesi Tam Teşekküllü Ve iyi Bir donanım ile ilçe’de Hizmetine Devam etmektedir.Özel Natomed Hastanesi ismin’de Belli Olduğu Gibi Özel Bir Hastane Olup Belirli Sigorta Kurumları ile Çalışmaktadır.Özel Natomed Hastanesi Nerede,Özel Natomed Hastanesi Nasıl Gidilir,Özel Natomed Hastanesi Telefon Numarası,Özel Natomed Hastanesi Adresi,Özel Natomed Hastanesi iletişim,Özel Natomed Hastanesi Doktorları,Özel Natomed Hastanesi Cildiye,Özel Natomed Hastanesi Pcr Testi,Özel Natomed Hastanesi iş Başvurusu,Özel Natomed Hastanesi Tahlil Sonuçları,Özel Natomed Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Özel Natomed Hastanesi Sahibi Kim

Adres: Tuzluçayır Mah, Natoyolu Caddesı No:49, 06620 Mamak/Ankara

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0312) 389 89 00

Fax : 0312 389 89 07

Özel Natomed Hastanesi Yol Tarifi

Özel Natomed Hastanesi Doktorları

Özel Natomed Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Tuğba Ay – 2 hafta önce YENİ
Kadın Doğum Uzmanı Ahmed Hicran Fakraden hocama gebeliğimin ilk ayından itibaren takipli olarak gittim.Önce Allah daha sonra hocam sayesinde normal bir doğumla evladım dünyaya geldi. Kadın doğum doktoru seçimi zordur keşke demeyeceğiniz değerli bir doktordur kendileri, gebeliğim boyunca cevapsız hiçbir sorum kalmadı ve ne zaman bir sorum olsa bir telefon kadar uzaktaydı. İlgisi, bilgisi kısacası bir doktorda görmek istediğiniz herşeye sahip iyiki varsınız hocam size ne kadar teşekkür etsem az…🙏🏻

Melinda İncr – 4 gün önce YENİ
Kadın doğum 1.kat girişte kayıt işlemlerine bakan renkli gözlü saçı örgülü , konuşmadan aciz ağzını açıkta iki cevap vermekten aciz , hocalarımız iyide bunlarda ki ego kimsede yok ağzının ucuyla cevap veriyor ödeme fişini direk bankoya atıyor müşteriye vermek yerine böylelerini burada tutarsanız çok kaybınız olur

İşletme sahibinin yanıtı 2 gün önce
Sayın İncir;
Öncelikle yaşanan olumsuzluktan dolayı üzgünüz.
Belirtmek isteriz ki,öncelikle personellerimize kişisel iletişim eğitimi verilmekte olup,konu tarafımızca incelemeye alınmış olup personellerimize gerekli uyarılar yapılmıştır.
Sağlıklı günler dileriz.

Sema Sağrı – bir hafta önce YENİ
Hastahane genel olarak güzel doktorları da iyiydi ama kulak burun boğaz Cafer Beye geldim pek bi ilgisini göremedim muayene parası alıyorlar muayene etmiyorlar hemen direk röntgen çek diyorlar tabi onunda ayrı bi ödemesi var gerçekten çok zor bi durumda değilseniz gitmeyin para tuzağı..

Birkan Şahin – 6 gün önce YENİ
Pazar günü acile geldik doktorun yazdığı reçeteyi alıp eczaneye gittiğimde bu doktorun hastane ile sözleşmesi görünmüyor dendi. Daha sonra hastaneyi aradım. Hastaneye gelin yeni reçete yazalım dediler. Yeni reçete ile eczaneye gittim tekrar aynı sorun ile karşılaştım

İşletme sahibinin yanıtı 2 gün önce
Sayın Şahin ;
Bahsettiğiniz konu ile ilgili tarafımızdan kaynaklanan bir sorun olmayıp,Sgk ile görüşülmüş,doktorun kaydı ile ilgili herhangi bir sorun olmadığı,sistemsel bir kaç kurumdan da aynı şikayet alındığı tarafımıza bildirilmiştir.
Sağlıklı günler dileriz.

ümit şener – bir hafta önce YENİ
Kadın doğum uzmanı Dr Ahmet beyin yanlış teşhisi yüzünden eşim 25 haftalık hamileyken bunalıma girdi. Psikolojisi bozuldu. Ondan sonra kaç tane doktora gittik koyduğu teşhisin alakası yok dediler . Yazıklar olsun.

Bülent Kolubüyük – bir ay önce
Bel’imde oluşan acının tedavisi için natomed hastanesine gitmiştim. Nöroloji doktoru Nadide hanımın tavsiyesi ile fizik tedavi oluyorum. Bu bölümünde görev yapan Yeter hanımdan, hastalığımla yakından ilgilenen, işini de çok iyi yapan Kevser Hanımdan ve eksersiz hareketlerini tarif eden doktor hanımdan pekçok kez memnun kaldım. Bahse konu hastane ile personellerinden tanıştığım için büyük mutluluk duydum. Şahsımı ile diğer hastaları, hasta gibi değilde evlerine gelen misafir gibi karşıladıklarını tespit ettim. Bundan büyük mutluluk duydum. İsimlerini bilmediğim diğer personellerde dahil bütün hastalara fevkalade kibar ve nazik davranışlarını gördüm. Böyle personellere sahip olan natomed hastanesi başhekimi ile sahip veya sahiplerini tebrik ediyorum. Ayrıca da bizlere kaliteli sağlık hizmeti verilmesini sağladığı için de teşekkür ediyorum.

Bektaş Arpacı – bir ay önce
Kesinlikle Tavsiye etmiyorum işe giriş için Solunum testi belgesi istediler telefonda 100 TL denildi oraya gittim ilk önce girişteki bayan akciğer filminiz varmı var ne zaman 10 günlük o olmaz pandemi sürecinde olduğumuz için geçerli değil
İsim acil olduğu için tmm dedim ne kadar o 80 TL dedi ha birde siz ise girişti deelmi dedi evet 20 de o dedi dedim bir an önce bu işlemi mi yapın az daha durursam 500 lük yapacaksınız beni geldiğime pişman oldum dedim ama.mecburiyetten aldım 100.TL liknil işlemin 200 TL ye çıktı .Göğüs hastalıklarında ki doktor saten hiç acikla ma bile yapmıyor iyisin veya kötüsün diye yani demem o ki ne hizmet ne kalite boşuna paranızı harcamayin.

Gözde Çakmak – bir ay önce
17.09.2021 tarihinde zorunlu vurulmakta olduğun deposilin iğnem için Özel Natomed Hastanesine başvurdum. Hastane acilinde reçetemin süresinin geçtiğini özel hastanelerin hepsinde bu reçete ile iğnemin vurulamayacağımı söylediler. Kendilerine pandemi süresinde olduğumuzu ve reçetemle iğne alıp vurula bildiğimi, daha önceki aylarda da buraya gelip aynı reçete ile vurulduğumu ve 2 yıldır özel hastanelerde iğnemi olduğumu böyle bir şey ile hiç karşılaşmadığımı söyledim. Kendileri kabul etmeyip reçetemi yeniletmem gerektiğini söylediler. Mecburen sağlık ocağına gittim ve yeni reçete yazdırdım. Sağlık Bakanlığı ile de görüştüm 31.12.2021 tarihine kadar reçetem ile işlem yapabileceğim söylendi, ben bugün ki yaşadığım rezilliği hiç yaşamadım.

ankara natomed hastanesi doktorlarıankara natomed hastanesi telefonnatomed hastanesi adresnatomed hastanesi doktorlarınatomed hastanesi lazernatomed hastanesi lazer epilasyonnatomed hastanesi online randevunatomed hastanesi telnatomed hastanesi telefonunatomed hastanesi ultrason fiyatınatomed hastanesi yorumlarnatomed kadin dogum randevunatomed özel hastanenatoyolu natomed hastanesiözel natomed hastanesi ankaraözel natomed hastanesi ankara iletişimözel natomed hastanesi bölümleriözel natomed hastanesi cildiyeözel natomed hastanesi covid testiözel natomed hastanesi dermatolojiözel natomed hastanesi diyetisyenözel natomed hastanesi doğum ücretleriözel natomed hastanesi doktorlarıözel natomed hastanesi iletişimözel natomed hastanesi insan kaynaklarıözel natomed hastanesi iş başvuru formuözel natomed hastanesi iş başvurusuözel natomed hastanesi kadın doğum doktorlarıözel natomed hastanesi laboratuvar sonuçlarıözel natomed hastanesi lazer epilasyonözel natomed hastanesi mamak/ankaraözel natomed hastanesi muayene ücretiözel natomed hastanesi ne zaman açıldıözel natomed hastanesi neredeözel natomed hastanesi online randevuözel natomed hastanesi organizasyon şemasıözel natomed hastanesi randevuözel natomed hastanesi randevu almaözel natomed hastanesi şikayetözel natomed hastanesi tahlil sonuçlarıözel natomed hastanesi telefon numarasıözel natomed hastanesi ücretleriözel natomed hastanesi yol tarifiözel natomed hastanesi yorumlar

Özel Natomed Hastanesi Ankara

Laboratuvar Tahlil Sonuçları

Ankara'da Özel Hastane

Özel Natomed HastanesiTahlil sonuçları, öğrenmek Randevu almak ve diğer işlemler için aşağıda'ki butonları kullanınız.Ayrıca Hastanenin adres, telefon , harita ve yol tarifi bilgileri aşağıda verilmiştir.

Tahlil Sonuçları »Randevu Al »YardımHastane Telefon : (0312) 389 89 00Adres : Tuzluçayır Mahallesi, Natoyolu Caddesı no :55, 06620 Mamak/Ankara, AnkaraWeb : http://natomed.com.trHata BildirHarita ve Yol Tarifi

Uyarı : Bu sayfa sağlık kurumunun resmi sayfası değildir.Muayene ücretlerini öğrenmek, iş başvurusu yapmak diğer sağlıklı ve güncel bilgiler için "Özel Natomed Hastanesi Ankara" resmi web sitesini ziyaret ediniz veya telefon numarasından iletişim kurunuz.

Özel Natomed Hastanesi Haritası

Nasıl Gidilir ? Yol Tarifi Al

Etiketler : #biyokimya sonuçları, #mhrs randevu al, #adres, #telefon, #tahlil sonuçları, #Laboratuvar, #test sonuçları, #patoloji, #iletişim bilgileri, #online randevu,

Tıbbi Bölümler

Diyetisyen nedir?

Diyetisyen nedir? ne demektir? Diyetisyen diğer adlarıyla diyet uzmanı ve besin bilimci, sağlık bilimleri beslenme ve diyetetik eğitim ve öğretim programını en az d...

Kardiyoloji nedir? neye bakar?

Kardiyoloji : Kalp ve kalple ilgili hastalıklarla ayrıca dolaşım sistemi hastalıklarıyla ilgilenen tıp bilimidir.Kardiyoloji önceleri dahiliye (iç hastalıkları) bölümünün...

Nöroloji nedir?

Nöroloji nedir? Neye Bakar? Nöroloji genel olarak beyin, beyin sapı, omurilik ve çevresel sinir sistemiyle kasların hastalıklarını inceleyen, teşhis ve cerrahi dışında...

Elektrokardiyografi nedir?

Elektrokardiyografi (Ekg) Nedir, Nasıl Yapılır? Hangi Hastalıkların Teşhisinde Kullanılır? Kısa adı (EKG) olan Elektrokardiyografi kalp kasının elektriksel faaliyetler...

Dermatoloji (Cildiye) Nedir?

Dermatoloji nedir? Neye Bakar? Dermatoloji, cilt hastalıkları ve tedavisiyle ilgilenen tıp dalıdır. “Deri bilimi” veya “cildiye” olarak da adla...

Diğer Ankara Özel Hastaneleri

Özel hastaneler, özel şirketlerin veya şahısların var edip işlettiği, gelir elde ettiği fakat denetlemesi devlet tarafından yapılan hastanelerdir.

Tüm Hastaneleri Gör

Makaleler

Tahlil sonuçları nasıl öğrenilir?

Tahlil sonuçları nasıl öğrenilir?

Hastanede yaptırdığım Laboratuvar tahlillerinin sonuçlarını nasıl öğrenebilirim? Herhangi bir hastanede yada başka b...

Laktoz nedir?

Laktoz nedir?

Televizyon ,internet , billboard ve diğer aktüel ürün broşürlerinde hemen hemen hepimiz laktozsuz süt reklamlarını görmüşüzdür.Bu ...

Hemoglobin Nedir?

Hemoglobin Nedir?

Hemoglobin (HGB) Nedir? Yapısı, Görevleri ve İşlevleri Nelerdir? Hemoglobin : Omurgalı canlıların kanında, alyuvarlarda bulunan...

MHRS Çalışma Saatleri?

MHRS Çalışma Saatleri?

MHRS randevu sistemi , Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirip vatandaşların dilediği hastane ve doktordan randevu alma imka...

Hiperestezi nedir? Nedenleri nelerdir?

Hiperestezi nedir? Nedenleri nelerdir?

Hiperestezi nedir? Hiperestezi (Hiperestesia) : herhangi bir duyu organıyla ve özellikle dokunma duyusuyla sağlanan her türden ...

PPD testi nedir? Nasıl yapılır?

PPD testi nedir? Nasıl yapılır?

PPD Testi Nedir? Neden Yapılır? PPD Testi, genellikle Verem Savaş Dispanserlerinde yapılıyor olsada AÇSAP merkezlerinde, Aile S...

Tüm Konuları Gör

Dış Bağlantılar

Sağlık RehberiMerkezi Hekim Randevu Sistemi : https://www.mhrs.gov.tr e-Randevu RehberiSağlık Bakanlığı : https://www.saglik.gov.tr Tahlil SonuçlarıE-Devlet : https://www.turkiye.gov.tr/Dünya Sağlık Örgütü : http://www.who.int/Türk Hematoloji Derneği : http://www.thd.org.trWikipedia : https://tr.wikipedia.orgTıbbi Biyoloji Derneği : http://www.tbgder.org

Makaleler

Tahlil sonuçlarımı nasıl öğrenebilirim?

Hastanelerde yada diğer sağlık laboratuvarlarında yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını internet üzerinden online öğrenebilmeniz ...

Kan tahlili nedir? Nasıl yapılır?

Kan tahlili nedir ? Kan tahlili niçin yapılır? Hastadan alınan bir miktar kanın laboratuvarda analiz edilmesi işlemi...

Mikrobiyoloji nedir? neye bakar?

Mikrobiyoloji nedir, hangi hastalıklara bakar, Mikrobiyoloji hakkında bilgi.   Mikrobiyoloji : mikrop bilimi, mikropla...

Hipotermi nedir?

Hipotermi nedir? Hipotermiya, vücut sıcaklığının tehlikeli boyutlarda düşük olmasıdır. Normal vücut sıcaklığı 36.2 il...

Renk körlüğü nedir?

Renk Körlüğü : Belirli bir renkleri kısmen veya tamamen görememe ayırt edememe ve seçememe hastalıklarına verilen genel ...

Adrenalin Nedir?

Adrenalin : Böbreküstü bezlerinin iç kısımları tarafından salgılanan bir hormondur. Tabiatta bu hormonun görevi, orga...

Simir(Smear) Testi Nedir? Nasıl Yapılır?

Simir Testi (Smear Testi) Simir testi, rahim ağzı (serviks) hastalıklarının özellikle kanser gibi tehlikeli durumları...

PPD Testi Nedir?

PPD Testi Nedir? Nasıl Yapılır? PPD Testi : Genellikle verem savaş dispanserlerinde yapılan bu test, kişide verem (tü...

Tüm Konuları Gör »

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır