bisiklet almak istiyorum tavsiye / One moment, please...

Bisiklet Almak Istiyorum Tavsiye

bisiklet almak istiyorum tavsiye

Çocuklar için bisiklet tavsiyeleri

Akın KARAHAN demiş ki:

Selamlar, arkadaşımın çocukları için 2 adet 20 jant dağ bisikleti tarzında alım yapacağız. Bütçe olarak bisiklet başına 1.000 TL. gibi bir rakam düşünüyor. Bu bütçeye sadık kalarak marka ve model tavsiyeleriniz neler olur acaba ?

Tecrübe edenler ve tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum...

Hepsini görüntüle...

Ben cocuklarim icin su 2 modeli kullandım gecmiş yillarda. Sırayla kullandilar ve 24 olan halen kullanımda. Dayanıklı, sorun cikarmayan modeller. Ama fiyatlar ucmaya baslamiş. Çocuklar genelde cok hırpalamadan butyudukleri icin 2. el bakabilirsiniz.
Ama 2. elde elcik degissin, lastik yenilensin, vites ayarlansin, elimden gelmez tamirciye gitsin oradan olsun derseniz bisiklet basina minimum 200 TL den baslayan + masraf cikabilir. Ona gore dusunup degerlendirmek lazim.

20 inch teker
HİBRİT BİSİKLETLER - 6 / 12 YAŞ - ORIGINAL 500 HİBRİT BİSİKLET(sepeti sabitlemek zor. kazaya sebep olmasin diye söktüm ilk haftada. suluk yeri yok. camurluk okula gidip gelirken 10 numara işe yariyor)

20 inch teker
HİBRİT BİSİKLETLER - 6 / 12 YAŞ - ORIGINAL 120 HİBRİT BİSİKLET(ben aldıgımda bu model yoktu. camurluk ve sepet olmadigi icin sanırım 300 TL daha ucuz)

24 inch teker
DAĞ BİSİKLETLERİ - 6 / 12 YAŞ - ROCKRIDER ST100 DAĞ BİSİKLETİ(bu bisiklet 3 yil kullanıldı, şimdi kucuk kardese gecti ve 1 yıldır o kullanıyor)
Kucuk kardes camurluk sevdigi ve okul yolunda costugu icin 24 inch bisikleti verirken ek masraf yapip su camurlugu aldim. Gayet memnun gecirdi kış dönemini HİBRİT BİSİKLET ÇAMURLUĞU - 300 ÇAMURLUK SETİ)

Bu modellerde sorun yasamadigim icin tavsiye edebilirim.

Bisiklet birçoğumuzun çocukluğu için güzel hatıraların başlangıç noktasıdır. Günümüzde ise çocuk ve yetişkin her yaştan kişi bisikletle keyifli yolculuklara çıkabilir. Bu yolculukların yanısıra çevreye ve havaya zarar vermemesi, ekonomik olması gibi sebepler kullanım sıklığını arttırır. İşe, okula veya alışverişe giderken binebileceğiniz ya da dağ gezilerinde kullanılabilecek en iyi bisikletleri sizin için araştırdık.

En İyi 7 Bisiklet Önerisi!

Bisiklet sürmek sağlığınızı ve çevrenizi koruyan en eğlenceli aktiviteler arasında bulunur. Bir bisikletle kilometrelerce yol gidebilir veya ekonomik bir şekilde okula ve iş yerinize gidebilirsiniz. Güvenli bir bisiklet sürüşü, konfor ve bütçeye göre hazırladığımız liste en iyi bisiklet tavsiyesi almanızı sağlayacaktır. En iyi bisiklet markaları ve modellerini araştırdığımız liste BuldumZ uzmanlarının onayından geçti. Siz de aşağıdaki listeden en güzel ürünü bulabilirsiniz. Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için ‘’satın al’’ butonuna tıklayın!

Carraro 28″ Gravel G0 16-Vites

Carraro bisiklet sektöründe kendini kanıtlayan ve Ar-ge çalışmalarına önem veren markalardan biri. Modern tasarımı ile dikkat çeken bu ürün ise en iyi yol bisikletleri arasında bulunuyor.Çift kat alüminyum jant ve katlanır lastikler ise ürünün en fazla dikkat çeken özelliklerinden. Ayrıca dört farklı ölçüsü ve iki farklı renk seçeneği ile herkese hitap ediyor. Sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz son derece dayanıklı ve sağlam bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

SATIN AL

Kron CX 10&0

Kron ülkemizde en fazla tanınan bisiklet markaları arasında bulunuyor. Bayiilikleri ve teknik servislerinin fazla olması nedeniyle sıklıkla tercih edildiğini söylemek mümkün. Kron CX 100 ise profesyoneller için özel olarak tasarlanmış en iyi şehir bisikletleri listesinde yer alıyor. İşe, eve veya alışveriş için tercih edebileceğiniz en güzel ürünlerden biri. V Fren ile güvenlik sağlanıyor ve özel tasarımı sayesinde son derece konforlu. Bir şehir bisikleti ihtiyacınız varsa mutlaka bu ürüne şans vermelisiniz.

SATIN AL

Giant Revel 29ER2

Giant dünyanın en büyük bisiklet ve ekipman üreticileri listesinde bulunuyor. Konforlu ve özgür bir sürüş hissi istiyorsanız mutlaka bu markanın ürünlerini incelemelisiniz. Avrupa’da çeşitli ödüller alan Giant markası yol, dağ, elektrikli vb. bisiklet çeşitlerini üretiyor. Estetik tasarımın ve güvenliğin ön plana çıktığı nadir ürünlerden biri Giant Revel 29ER2. 27 vites dağ bisikleti olan bu model bozuk ve hasarlı yollarda sizi korur. Sarsıntıyı az hissetmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Güç, denge ve hafiflik için kadroda özel alüminyum kullanılıyor.

SATIN AL

Merida Speeder 100 Juliet

Merida Tayvan menşeili bir şirket olmasına rağmen Türkiye’de oldukça popüler. Türkiye’de ve dünyada bisiklet sürücülerinin en sevdiği markalar arasında bulunuyor. Speeder 100 juliet ise hoş tasarımı ile göze çarpan bir şehir bisikleti. Full karbon maşa kullanılarak üretilen bisiklet oldukça hafif ve titreşim emme özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde sürüş konforu büyük oranda artıyor. 28 jant bisiklet zarif görünümü ve hasara karşı ekstra koruması ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerden biri olabilir.

SATIN AL

Bianchi Rcx 526 H.

Bianchi çocukluğumuzun en lüks bisiklet markalarından biri. Günümüzde bisiklet marka ve üretimlerinin çoğalmasıyla popülerliği azaldı. Ancak hala sağlam ve kaliteli ürünleri ile piyasada büyük bir müşteri kitlesine sahip. 26 jant ve disk frenleriyle dikkat çeken ürün kolay kullanımıyla her yaşa hitap ediyor. Eğer bisiklet kullanmayı bilmiyorsanız veya başlangıç seviyesindeyseniz Bianchi Rcx 526 en ideal ürünlerden biri. Bu bisiklet dağ için özel olarak tasarlanmış ancak aynı markanın çeşitli bisikletleri bulunuyor.

SATIN AL

Peugeot T 15 24

Peugeot T 15 24 kadınlar için özel olarak tasarlanmış şehir turu bisikleti. Kadınların kullanımına uygun bir şekilde oldukça hafif. Çelik maşa kadro ve 24 jant özelliklerine sahip. Ayrıca kısa boylu erkekler de bu ürünü kullanabilir. Kadın tipi kadro ile sürüşü ve kontrol etmesi oldukça kolay. 21 vites ve tek kat alüminyum lastik kullanılmış. Şehirde ve yürüyüş esnasında rahatlıkla kullanılabilir. Ancak dağ ve bozuk yollar için uygun olmadığını söyleyebiliriz.

SATIN AL

Corelli Oldtown M 26

Şehir bisikleti olarak tasarlanan Corelli Oldtown M 26 dayanıklılığı ön planda tutuyor. 13 kg ağırlığına sahip olan bisiklet oldukça hafif ve kullanışlı. Şık tasarımı ise görenlerin hayran kalacağı şekilde dizayn edilmiş. V – Brake fren sistemi bulunan bisiklet güvenli fren yapmayı sağlıyor. Markanın her bütçeye uygun farklı fiyatlarda bisikleti bulunuyor. Ancak biz fiyat / performans anlamında başarılı ve uygun bir fiyata satılan bu ürünü tercih ettik. Sağlam malzemesi ve iki yıllık garantisi ile sizi memnun edecek markalardan biri.

SATIN AL

Uzun bisiklet seyahatlerini paylaşmak istediğin arkadaşlarına en iyi bisiklet önerileri listemizi hemen paylaş ve yolculuğun için eksikleri tamamla!
BuldumZ uzmanları Bisikletler hakkında yorum bölümünden sorduğunuz bütün soruları 12 saatte cevaplıyor!

Kategoriler TEKNOLOJİ

Paylaşmak Önemsemektir!

Feride Belet

Feride Belet

Ben Feride Belet, ODTÜ mezunuyum. Teknolojiyle yakından ilgileniyor, ürünleri değerlendirmeyi seviyorum. Yurt dışında ve Türkiye’de ürün inceleme üzerine çalışmalar yapıyor, ürünleri farklı açılardan değerlendirerek BuldumZ.com’da yorumlarımı paylaşıyorum.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır