havva öğüt hele bakın kim / Havva Öğüt Hele Bakın Kim Gelmiş Mp3 indir - Muzikmp3indir

Havva Öğüt Hele Bakın Kim

havva öğüt hele bakın kim

Havva Öğüt &#; Yola Bakın Belki Gelen Babamdır Sözleri

Havva Öğüt &#; Yola Bakın Belki Gelen Babamdır

YouTube player

Şarkı tekrar edecek

Yola Bakın Belki Gelen Babamdır Sözleri

Uzak yerden görünüyor karartı
Hele bakın belki gelen babamdır
Aylar günler geçti hasretim zatı
Yola bakın belki gelen babamdır

Giderken babamın peşine vardım
Gitme babam gitme diye yalvardım
Ben bir gonca idim soldum sarardım
Güle bakın belki gelen babamdır

Yavrum dünyada olmasın gurbetin adı
Garip kuşun yorgun olur kanadı
Aylar günler geçti babam gelmedi
Yıla bakın belki gelen babamdır

Aşık Ruhani&#;yim kim bana benzer
Bu dünyadan ümit keser el üzer
Ya haber gönderir ya mektup yazar
Pula bakın belki gelen babamdır

Video Hakkında En Çok Beğenilen Yorumlar

Babaların değeri paha biçilmezdir. Onemli olan hayatta iken Kiymet bilmek🤗 Tum babalarimiza gondermek istiyorum ve daha sonra klip çalişmasinda emegi geçen guz dostlara çok teşekkur ederim.. Keyifli dinlemeler❤🥰❤🙏🙏

TAYFUN SOYDEMİR&#;E DİYECEK SÖZ BULAMIYORUM. TAM BİR MÜZİK ADAMI, BESTECİ, SÖZ YAZARI, ARENJÖR, YAPIMCI SAY SAY BİTMEZ. EMEĞİNE SAĞLIK HEMŞEHRİM. VAROL&#;

Allah sıkıntılarını küçük eylesin seni ana babanı makamı mahmuda kumşu eylesin Allah diline nefesine zeval vermesin amin ❤️

Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
Bu derde düşmeden önce.

Böyle saz böyle söz yüreğime işledi ♥️

Agzına türeyine saflık hayırlı ugurlu olsun ben babamı kaybedeli yirmi yedi sene oldu hala dünkü gibi acısı içimde arkamdaki dagım giti😭😭

HAYIRLI OLSUN EMEĞİNİZE SAĞLIK BAŞARILAR DİLERİM YOLU AÇIK OLSUN

Yüreğine sağlık versin hele bakın yola belki babamdir keşke gelse dertlerimi doksem ama gelemez mekanı cennet olsun Amin

SÖZ VE MÜZİK SAHİBİ AŞIK RUHANI SANIRIM RAHMETLİ OLDU. ALLAH RAHMET EYLESİN CENNET MEKANI OLSUN İNŞALLAH.

Ağzına yüreğine sağlık güzel insan, gece gece yine yüreğimizi dağladın..🚬🚬

Ağzına sağlık hayırlı olsun havva hanım başarılarının devamını dilerim

Yüreğinize emeğinize sağlık Rabbım yokluklarini göstermesin inşallah 🙏

Yazanın söyleyenin emeği geçenlerin ellerine sağlık.

ŞARKI VE VİDEO KLİP HAKKINDA BİLGİLER

Yapım : Aşk Prodüksiyon Müzik Film funduszeue.infoŞti
Albüm Adı : Çatacak Yer Ariyorum
Sanatçı Adı : Havva Öğüt
Eser Adı : Yola Bakın Belki Gelen Babamdır
Söz &#; Müzik : Aşık Ruhani
Aranjör : Tayfun Soydemir
Mix &#; Matering : Tayfun Soydemir
Klip Yönetmeni : Tayfun Soydemir
Bağlamalar : Süleyman Harmancı

İlgili

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası