kahramanmaraş iş ilanları 2022 / Kahramanmaraş İş İlanları ! - Yeni İş İlanları K.Maraş - Yenibiris.com

Kahramanmaraş Iş Ilanları 2022

kahramanmaraş iş ilanları 2022

komisyon karşılığı EVDEN calışacak çalışma arkadaşları

₺ 20.000 her ay

komisyon karşılığı EVDEN calışacak çalışma arkadaşları İlan Tarihi: 15-06-2023 Bitiş Tarihi: 15-07-2023 İş Tanımı Sigorta ve turizm alanında faaliyetine devam eden firmamız çalışma kadrosunu genişletiyor . y Yurtiçi (istanbul, karadeniz, doğu anadolu ege turları ) ve yurtdışı tur(hac- umre kudüs ve bosna hersek turları) organizasyonu yapan İstanbul merkezli firmamız için uzaktan Çalışacak...

Firma Bilgisi Gizli

Kahramanmaraş

Kurye (Kahramanmaraş)

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 41 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratan Aras Kargo, teknoloji ve güçlü insan kaynağını birleştiren yenilikçi iş modeliyle, sektöründe ilk tercih edilen marka olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kargo...

Eleman.net

Kahramanmaraş

ULUSLARARASI GEMİLERE ELEKTRİK ELEKTRONİK PERSONELLERİ

ULUSLARARASI GEMİLERE ELEKTRİK ELEKTRONİK PERSONELLERİ İlan Tarihi: 14-06-2023 Bitiş Tarihi: 14-07-2023 İş Tanımı Türkiye'nin hızla büyüyen ” DENİZ TAŞIMACILIĞI ” sektöründe, TÜM DÜNYA SULARINDA ULUSLARARASI VE YURT İÇİ ÇALIŞAN GEMİLERİMİZİN VE ÖZEL-VIP YATLARIMIZIN; Elektrik, Elektronik alanında görevlendirilmek üzere M.E.B onaylı sertifikalı Elektrik, Elektronikçiler,Meslek lisesi veya...

ilkem denizcilik

Kahramanmaraş

ÜLKE ÇAPINDA RAKİPSİZ ÜRÜNÜN SATIŞ ELEMANLARI

₺ 60.000 her ay

ÜLKE ÇAPINDA RAKİPSİZ ÜRÜNÜN SATIŞ ELEMANLARI İlan Tarihi: 24-05-2023 Bitiş Tarihi: 24-06-2023 İş Tanımı FREELANCE SATIŞA UYGUN ÜRÜN İLE AYLIK 60.000 TL GELİR İMKANI İlaç, takviye edici gıda ve kimya alanlarında üretim ve ARGE yapan ve DÜNYADA COVİD19 salgınına karşı dünyada ilk ilacı bulan şirketimizce NİSA adı verilen ürünlerimizden oluşturulan; TÜBİTAK MAM, ODTÜ ve KONYA SELÇUK...

Venig ilaç gıda kimya Ltd. Şti.

Kahramanmaraş

Sevkiyat Dağıtım Ve Depo Elemanı

Sevkiyat Dağıtım Ve Depo Elemanı İlan Tarihi: 23-05-2023 Bitiş Tarihi: 23-06-2023 AddThis Sharing Buttons İş Tanımı sevkiyat ve depo sorumlusu eleman ihtiyacı işyerimiz toptan gıda dağıtımıdır, görüşmeler yüz yüze yapılacaktır, iki depo elemanı tecrübeli olmak kaydı ile üç sevkiyat dağıtımı yapmak üzere şoför alınacaktır Ek Bilgiler İlan Tarihi: : 23-05-2023 Bitiş Tarihi: :...

DERTLİ PLASTİK AMBALAJ GIDA İNŞ.

Nurhak

Bayan deneyimli Şarküteri elemanı

₺ 9.000 her ay

Bayan deneyimli Şarküteri elemanı İlan Tarihi: 24-05-2023 Bitiş Tarihi: 24-06-2023 İş Tanımı Şarküterimizde çalışmak üzere bayan personel arıyoruz. önceliğimiz deneyimli personeldir. diğer Detaylı görüşmeler yüz yüze yapılacaktır. Müşterilerle güler yüzlü ve ilgili olacak diksiyonu güzel deneyimli personel aranmaktadır Ek Bilgiler İlan Tarihi: : 24-05-2023 Bitiş Tarihi: :...

Firma Bilgisi Gizli

Kahramanmaraş

Restoran Yöneticisi

SALON EKİBİMİZDE RESTORAN YÖNETİCİSİ OLARAK GÖREV ALACAK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ Kahramanmaraş'ta ikamet ediyor olup , İzmir, İstanbul, Bursa ve Antalya'da yer alan BAYDÖNER restoranlarımızın salon bölümünde RESTORAN YÖNETİCİSİ olarak görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Aşağıdaki niteliklere sahip olduğunuzu ve belirtilen sorumlulukları üstlenebileceğinizi düşünüyorsanız bizimle...

Eleman.net

Kahramanmaraş

YOLCU GEMİLERİ VE VIP ÖZEL YATLARA AŞÇI VE YARDIMCILAR

YOLCU GEMİLERİ VE VIP ÖZEL YATLARA AŞÇI VE YARDIMCILAR İlan Tarihi: 26-05-2023 Bitiş Tarihi: 12-07-2023 İş Tanımı Türkiye'nin hızla büyüyen ” DENİZ TAŞIMACILIĞI ” sektöründe, TÜM DÜNYA SULARINDA ULUSLARARASI VE YURT İÇİ ÇALIŞAN GEMİLERİMİZİN VE ÖZEL-VIP YATLARIMIZIN; Yolcu ve mürettebatın yemeğinden sorumlu olacak, AŞÇI VE YARDIMCILAR ARIYORUZ. Yüksek gelir ve tüm sosyal haklarla çalışacak,...

ilkem denizcilik

Kahramanmaraş

Garson

Garson İlan Tarihi: 26-05-2023 Bitiş Tarihi: 26-06-2023 İş Tanımı Türkiye'nin hızla büyüyen ” DENİZ TAŞIMACILIĞI ” sektöründe, TÜM DÜNYA SULARINDA ULUSLARARASI VE YURT İÇİ ÇALIŞAN GEMİLERİMİZİN VE ÖZEL(VIP) - TURİSTİK YATLARIMIZIN; Servis alanında görevlendirilmek üzere, Yüksek gelir ve tüm sosyal haklarla çalışacak, Seyahat engeli olmayan, Denizcilik sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen,...

ilkem denizcilik

Kahramanmaraş

Uluslararası Yolcu Gemileri (Vıp) Özel Yatlara Host- Hostes

Uluslararası Yolcu Gemileri (Vıp) Özel Yatlara Host- Hostes İlan Tarihi: 26-05-2023 Bitiş Tarihi: 26-06-2023 İş Tanımı Türkiye'nin hızla büyüyen ” DENİZ TAŞIMACILIĞI ” sektöründe TÜM DÜNYA SULARINDA ULUSLARARASI VE YURT İÇİ ÇALIŞAN YOLCU GEMİLERİMİZİN; KARŞILAMA,(HOST- HOSTES) YÖNLENDİRME, ORGANİZASYON BÖLÜMLERİNDE, TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞMA GÜVENCESİ İLE, AYNI ZAMANDA YURTİÇİNDE,...

ilkem denizcilik

Elbistan

Gemi Personeli

Gemi Personeli İlan Tarihi: 25-05-2023 Bitiş Tarihi: 25-06-2023 İş Tanımı Türkiye'nin hızla büyüyen ” DENİZ TAŞIMACILIĞI ” sektöründe, TÜM DÜNYA SULARINDA ULUSLARARASI VE YURT İÇİ ÇALIŞAN GEMİLERİMİZİN VE ÖZEL-VIP YATLARIMIZIN; KARŞILAMA,(HOST- HOSTES) YÖNLENDİRME, ORGANİZASYON, SERVİS DEPARTMANLARINDA , GÜVERTE, MAKİNA (TEKNİKER-TEKNİSYEN -BAKIM ONARIM) ELEKTRİK - ELEKTRONİK, AŞÇI , GARSON...

ilkem denizcilik

Kahramanmaraş

İş İlanları

GENEL NİTELİKLER

Takımımızın İnci’si olmak ister misiniz?

Kahramanmaraş Piazza Avm'de yeni açılacak olan mağazamızda “ Part-Time Satış Danışmanı” pozisyonunda görevlendirilmek üzere;

• En az lise mezunu,
  • Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen,
  • Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesini sunabilecek,
  • İletişim becerisi gelişmiş, çözüm odaklı,
  • Takım çalışmasına uyumlu,

İŞ TANIMI

• Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde gerekli özen ve desteği sağlayacak.
  • Reyon düzeni, görsel düzenleme, ürün takibi, müşteri iletişim ve deneyimi konularında proaktif olarak çalışacak.
  • Mağazanın genel düzeninin sağlanması ve hizmet kalitesinin karşılanmasında aktif olarak rol alacak.

KARACA’da paylaşacağımız çok şey var!

Kahramanmaraş İş İlanları

Kahramanmaraş İş İlanları

Çeşitli tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Kahramanmaraş’ta, çeşitli ticaret alanları yer alır. Bölgede önemli enerji kaynaklarına dayalı pek çok baraj yer alır. Uğur böcekleri ile meşhur olan Uludaz Tepesi yerli ve yabancı pek çok turistin dikkatini çeker. Bu bağlamda Kahramanmaraş'ta farklı sektörlerden firmalar faaliyet gösterir. Çeşitli sektörlerde hizmet veren kurumlar bünyelerindeki personel ihtiyaçlarınına göre isinolsun.com üzerinden iş ilanları yayınlar. Kurumların yayınladıkları iş ilanlarına uygun niteliklere ve eğitim seviyesine sahip olan adaylar başvuru yapabilir. Kahramanmaraş'ta iş ilanları il genelinde yer alan pek çok ilçe için oluşturulur. Kurumlar, bünyelerinde yer alan personel ihtiyaçlarına göre sitede iş ilanları yayınlar. Kahramanmaraş denince akla gelen en popüler yiyecek olan dondurma alanında çeşitli üretim merkezleri bulunur. Bölgede bu alanda çeşitli dondurma üretimi yapan fabrikalar ve işletmeler yer alır. Bölge halkı için önemli istihdam alanlarından olan fabrikalar, çeşitli pozisyon ve departmanlar için farklı eğitim seviyeleri ve eğitim alanları olan adaylara ihtiyaç duyar. Ayrıca Kahramanmaraş’ta iplik alanında önemli bir üretim ağı yer alır. Maraş, ülkenin iplik alanında önde gelen merkezlerinden biri olmuştur. Maraş iş ilanı farklı alanlarda hizmet veren kurumlarda görev alacak, Kahramanmaraş'ta ikamet eden adaylar için istihdam alanı sunar. Adaylar, kurumların yayınladıkları iş ilanlarına isinolsun.com adresinden ulaşabilir. Sitede yer alan iş ilanlarına üyelik oluşturarak başvuru yapabilir.

Kahramanmaraş’ta İş Olanakları

Kahramanmaraş ilinde, çeşitli hizmet kollarına bağlı olarak görev alan pek çok işletme yer alır. Kurumlar bünyelerinde yer alacak adaylar çeşitli iş ilanları yayınlar. Adaylar isinolsun.com üzerinden işveren kurumların yayınladıkları iş ilanlarına ulaşabilir. İşveren kurumların yayınladıkları iş ilanlarına online olarak başvuru yapabillir. Kahramanmaraş iş ilanlarıtecrübeli ve tecrübesiz adaylar için çeşitli iş olanakları sunar. Kurumların yayınladıkları iş ilanları arasında, tecrübesiz adaylar için yetiştirilmek üzere yayınlanan iş ilanlarına da yer verilir. Adaylar tecrübe ve deneyim sürelerine göre kurumların yayınladıkları iş ilanlarına başvuru yapabilir.

• 18 yaşını doldurmuş ve ehliyete sahip olan adaylar Kahramanmaraş ilinde yer alan şoför ve kurye iş ilanlarına başvuru yapabilir. Kurye olarak yemek siparişlerinin teslim edilmesi, evrak taşınması ve kargo dağıtımı gibi işlerde görev alabilir. Uygun sınıf ehliyete sahip olan adaylar özel şoförlük, makam şoförlüğü veya lojistik firmalarında şoför olarak görev alabilir. 
  • Kahramanmaraş bulaşıkçı iş ilanlarıtecrübeli veya tecrübesiz adaylar için iş olanaklarına sahiptir. Adaylar bu alanda tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak görev alabilir.
  • Gıda alanında hizmet veren kurumlar bünyelerinde görev alacak aşçı adayları için iş ilanları yayınlar. Yemek yapma becerisine sahip olan ve bu alanda eğitim almış olan adaylar, yiyecek alanında hizmet veren kurumların yayınladıkları aşçı iş ilanlarına başvuru yaparak iş olanaklarına sahip olabilir. 
  • Kahramanmaraş ili pek çok sektörü içinde barındıran bir ildir. İlde yer alan iplik üretimi yapan işletmeler bünyelerinde görev alacak çeşitli niteliklere sahip adaylar için iş olanakları sunar. İplik işletmelerinde üretim, pazarlama ve satış gibi departmanlarda görev alacak adaylara ihtiyaç duyulur. Adaylar sahip oldukları eğitim seviyesine ve yeteneklerine göre bu alanda yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilir. 

Kahramanmaraş’ta Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Kahramanmaraşta birçok farklı alanda üretim yapan kurumlar yer alır. Eğitim, sağlık, turizm, eğlence, tekstil, sanayi, gıda, lojistik, otomotiv gibi çeşitli sektörler bölgede yer alır. İş ilanı Maraş ilinde ikamet eden adaylar için çeşitli pozisyonlarda ve departmanlarda çalışma olanakları sunar. Adaylar sahip oldukları yeteneklere göre kurumların yayınladıkları iş ilanlarına isinolsun.com üzerinden başvuru yapabilir. Tekstil alanında hizmet veren kurumlar bünyelerinde görev alacak; ortacılara, kesimhane elemanlarına, makinecilere ihtiyaç duyar. Tekstil sektöründe hizmet veren kurumlar bu doğrultuda iş ilanları açar. Kahramanmaraş Türkoğlu iş ilanları bölgede ikamet eden adaylar için çalışma olanaklarına sahiptir. Bölgede yer alan sağlık alanında hizmet veren kurumlarda çeşitli iş olanakları yer alır. Hastane, poliklinik ve özel muayenelerde adaylar iş ilanında yer alan özelliklere sahipse ve uygun alanda eğitim almış ise sağlık sektöründe yayınlanan iş ilanları ile çalışma olanağı bulabilir. Kahramanmaraş ilinde yer alan pek çok ilçe işin farklı sektörlerde iş imkanları yer alır. Adaylar eğitim aldıkları alanla ilgili olan iş ilanlarına isinolsun.com adresinden ulaşabilir. Kahramanmaraş iş arıyorum diyen adaylar için çeşitli meslek dallarında ve sektörlerde iş imkanları sunar. Mühendislik alanında eğitim almış olan adaylar eğitim dallarına göre Kahramanmaraş ilçelerinde yer alan iş ilanlarına başvuru yapabilir. Ziraat, inşaat, gıda ve tekstil mühendisleri için ilde çeşitli çalışma alanları yer alır. Adaylar, Kahramanmaraş ili için yayınlanan iş ilanlarına isinolsun.com adresinden ulaşabilir. Diksiyon ve hitap becerileri gelişmiş olan adaylar çağrı merkezleri için yayınlanan çağrı merkezi iş ilanlarına başvuru yaparak kazanç sağlayabilir. Çağrı merkezi görevlilerinin gelen çağrıları cevaplamak, müşterilere sunulan mal ve hizmetler hakkında bilgi vermek gibi çeşitli sorumlulukları bulunur.

Kahramanmaraş İş İlanlarına Başvururken Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Kahramanmaraş ilinde yayınlanan iş ilanlarına başvuru yaparken adaylar çeşitli özellik ve detaylara dikkat etmelidir. Kurumlar adaylara farklı imkanlar ve şartlar sunar. Kurumlar bünyelerinde görev alan adaylara yol ve yemek ücreti gibi imkanlar sunabilir. Kahramanmaraş Elbistan iş ilanları ilçede ikamet eden adaylar için uygundur. Adaylar iş ilanlarına başvuru yaparken işletmenin konumuna  ulaşmak için kullanılan ulaşım araçlarına ve imkanlarına dikkat etmelidir. Ayrıca, kurumların çalışma süreleri ve şekilleri de birbirinden farklı olabilir. Bazı kurumlar tam zamanlı olarak hizmet verebilmektir. Bu tür kurumlarda adaylar gece ve gündüz vardiyalarında farklı izin günlerinde hizmet verir. Adaylar iş ilanlarına başvuru yapmadan önce iş ilanlarında yer alan iş tanımlarına dikkat etmelidir. Kurumlar adayların çeşitli özelliklere ve eğitim seviyelerine sahip olmalarını isteyebilir. Ayrıca bazı kurumlar hizmet alanlarına göre bünyelerinde görev alan adayların yabancı dil bilgisine sahip olmalarını isteyebilir. İş ilanlarında adayların dikkat etmesi gereken bir diğer önemli unsur ise tecrübe süreleridir. İş ilanlarında adayların çeşitli sürelerde tecrübeye sahip olmaları istenir. İş ilanlarına başvuru yaparken adaylar istenilen tecrübe sürelerine dikkat etmelidir. Kahramanmaraş'da iş ilanları tecrübesiz adaylar içinde çalışma olanaklarına sahiptir. Tecrübe sahibi olamayan adaylar kurumların yayınladıkları yetiştirilmek üzere tecrübesiz iş ilanlarına başvuru yapabilir. 

Kahramanmaraş İş İlanlarında Hangi Çalışma Şekilleri Bulunur?

Kurumlar adaylara farklı çalışma şekilleri ve süreleri sunar. İsinolsun.com adresinde adaylar çalışmak istedikleri çalışma tipini filtreleyerek aradıkları iş ilanına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilir. Kahramanmaraş ilinde adaylar tam veya yarı zamanlı çalışma imkanı bulabilir. Tam zamanlı olarak çalışma şekline sahip olan kurumlarda adaylar gece ve gündüz sürelerinde görev alabilir. Şehirde dönemsel olarak çalışma fırsatı da bulabilirsin. Ayrıca bazı kurumlarda adaylar vardiya sisteminde görev alabilir. Sağlık alanında hizmet veren kurumlar bünyelerinde görev alan adayların tam zamanlı olarak çalışmasını ister. Kahramanmaraş iş ilanları güncel olarak isinolsun.com üzerinden yayınlanır. Sitede yer alan iş ilanları işletmelerin bünyelerinde yer alan personel ihtiyaçlarına göre farklılıklar gösterir. Kahramanmaraş iş ilanları bay ve bayan adaylar için çeşitli istihdam alanlarına sahiptir. Adaylar kurumların yayınladıkları iş ilanlarına siteden başvuru yaparak online olarak başvuru yapabilir. İsinolsun.com’da çalışma türünü filtreleme özelliği yer alır. Yarı zamanlı olarak çalışmak isteyen adaylar işletmelerin yayınladıkları iş ilanlarını filtreli arama yaparak hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilir. 

Kahramanmaraş’ta Nasıl İş Bulabilirim?

Kahramanmaraş'ta iş arayan adaylar isinolsun.com üzerinden bölge için yayınlanan iş ilanları ile iş bulabilir. Kahramanmaraş’ta yer alan pek çok kurum isinolsun.com’da iş ilanları yayınlar. Kurumların yayınladıkları iş ilanlarında adaylardan farklı özellikler ve niteliklere sahip olmaları istenir. Kahramanmaraş Pazarcık iş ilanları bölgede ikamet eden adaylar için çeşitli çalışma olanakları sunar. Adaylar isinolsun.com üzerinden iş ilanlarına başvuru yapabilmek için profil oluşturmalıdır. Profil oluşturma işlemi hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilebilir. Profil oluştururken aynı zamanda özgeçmiş de hazırlamış olursun. Profilinde eğitim düzeyine, iş tecrübelerine yer verirsen. Akabinde kriterlerini karşılayabileceğin iş ilanlarına başvuru iş imkanı bulabilirsin.

Kahramanmaraş’ta en çok hangi sektörde iş ilanları yayınlanır?

Kahramanmaraş’ta yer alan pek çok farklı sektör için iş ilanlar bulunur. Farklı meslek dalları ve kurumlar için yayınlanan iş ilanlarına uygun niteliklere ve özelliklere sahip olan adaylar isinolsun.com üzerinden başvuru yapabilir. Tekstil, gıda, inşaat, turizm, eğitim, lojistik ve otomotiv alanında hizmet veren sektörlerde adaylar çeşitli pozisyonlarda görev alabilir.

Kahramanmaraş’ta çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları var mı?

Kahramanmaraş’ta yer alan çeşitli kurumlar bünyelerinde görev alacak çağrı merkezi müşteri temsilcilerine ihtiyaç duyar. Bu alanda görev alan adaylar çağrı merkezlerinde gelen çağrılara bakmak, müşterilere satın aldıkları veya almak istedikleri ürünler hakkında bilgi vermek gibi çeşitli sorumluluklara sahiptir. Çağrı merkezlerinde adaylar tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak görev alabilir.

Kahramanmaraş’ta hangi ilçelerde iş ilanları yayınlanır?

Kahramanmaraş ilinde yer alan birçok ilçe için çeşitli pozisyon ve departmanlarda iş ilanları yayınlanır. Kurumlar Afşin, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık, Türkoğlu gibi çeşitli ilçeler için iş ilanlarına sahiptir. Adaylar ikamet ettikleri bölgeye göre yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilir. Kahramanmaraşın pek çok ilçesi için yayınlanan iş ilanlarına isinolsun.com adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Kahramanmaraş iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Kahramanmaraş’ta yer alan iş ilanlarına ilandaki özelliklere ve yeteneklere sahip olan adaylar online olarak başvuru yapabilir. Şehirde isinolsun.com üzerinden yayınlan pek çok iş ilanı bulunur. Adaylar ulaşım sorunu yaşamayacakları iş ilanlarına isinolsun.com üzerinden başvuru yaparak iş olanağına sahip olabilir. İş ilanlarında adayların çeşitli özelliklere ve eğitim seviyelerine sahip olmaları istenir.

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır