jelibon olayı / CHP'den Melih Gökçek'e 'jelibon' yanıtı

Jelibon Olayı

jelibon olayı

, Türkiye,   Son dakika haber

"6 milyar dolarlık jelibon bulundu" açıklaması yapan Melih Gökçek ilk kez konuştu: Demek ki trollenebiliyorum

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, katıldığı bir canlı yayında sosyal medyada yer alan " Adıyaman'da 6 milyar dolarlık jelibon bulundu" şeklindeki paylaşımı gerçek sanıp üzerine değerlendirmede bulunması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Olayın yankıları sürerken Gökçek'ten dikkat çeken bir açıklama geldi.

"DEMEK Kİ TROLLENEBİLİYORUM"

Gökçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ankara masasında bir arkadaşımın gönderdiği bir haber üzerine, Eskişehir'de yer altında bulunan 'nadir toprak elementi' üzerine konuşurken, 'İçinde jelibon diye bir maddeymiş, ne olduğunu bilmiyorum' diye bir konuşma yaptım. Ne kadar solcu varsa aklınca alaya başlamış. Açıkça ne olduğunu bilmiyorum dememe rağmen mal bulmuş mağribi gibi saldırmaya başlamışlar. Demek ki trollenebiliyorum, demek ki bundan sonra daha dikkatli olmam lazım" ifadelerine yer verdi.

İşte Gökçek'in o paylaşımları;

Melih Gökçek '6 milyar dolarlık jelibon bulundu' sözlerine açıklık getirdi: Demek ki trollenebiliyorum

GÖKÇEK YAYINDA NE DEMİŞTİ?

Melih Gökçek, jelibon rezervi keşfine dair şu değerlendirmede bulunmuştu: "Araştırmış bulmuş ve kapatmışlar. Buralarda petrol olduğu ortaya çıkıyor. Bugüne kadar bunları araştırtmamışlar bile. Şimdi hepsini teker teker buluyor. Sadece Adana'da bulduğu 1 milyar. Adana'da yeni bir şey daha bulmuşlar. Bugün gazetede okudum. Ne anlama geldiğini de bilmiyorum. İtiraf edeyim. Araştıracağım ki bileyim. Onun adı var. Çocuklar yer ya. Jelibon. Jelibon bulunmuş. Ne demek jelibon bilmiyorum. Yeraltında 6 milyar dolarlık jelibon bulunmuş. Bu ne anlama gelmiyor bilmiyorum. Bugünkü medyaya baktım."

Sunucunun "Fake falan olmasın başkanım?" sorusuna ise Gökçek "Hayır fake değil. Resmî şey. Arka arkaya bulunuyor." cevabını verdi.

Son Dakika›Politika›'6 milyar dolarlık jelibon bulundu' açıklaması yapan Melih Gökçek ilk kez konuştu: Demek ki trollenebiliyorum - Son Dakika

Jelibon olayı nedir? (VİDEO) Melih Gökçek jelibon açıklaması! 6 milyar dolarlık jelibon rezervi sözü neden gündem oldu?

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Fuat Atik'in sunduğu Ankara Masası programına konuk olarak gündemi değerlendirdi. Gökçek'in "6 milyar dolar değerinde jelibon bulunmuş" sözleri ise yayına damga vurdu. Bu sözlerin ardından jelibon madeni var mı merak edildi. Peki, Jelibon olayı nedir? Jelibon rezervi nedir? Melih Gökçek jelibon açıklaması! Jelibon rezervi ne demek? 6 milyar dolarlık jelibon rezervi sözü neden gündem oldu?
Jelibon olayı nedir? Melih Gökçek jelibon açıklaması merak ediliyor. İşte detaylarJELİBON OLAYI NEDİR?Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, katıldığı bir canlı yayın programında sosyal medyada yer alan Adıyaman'da 6 milyar dolarlık jelibon bulunduğuna dair paylaşımı gerçek sanıp üzerine değerlendirmede bulundu. Gökçek, "Yeraltında 6 milyar dolarlık jelibon bulunmuş." diyerek bunun üzerine araştırma yapacağını söyledi. Sunucunun "Fake falan olmasın başkanım?" sözlerine ise Gökçek, "Hayır fake değil. Haber

seafoodplus.info

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir