aras kargo aliexpress takip / Aliexpress kargo takibi | DonanımHaber Forum » Sayfa 3

Aras Kargo Aliexpress Takip

aras kargo aliexpress takip

Kargom Nerede - Kargo Takip

Kullanıcı puanları ve yorumlar

phone_androidTelefon

tablet_androidTablet

Hazal Yüce

İlk iki kargomun gayet iyi bir şekilde nerede olduğunu görebiliyordum. Fakat AliExpress'ten sipariş verdiğim kargoyu sadece internet sitesinden görüntüleyebiliyorum. İnternet sitesinden ben de biliyorum yapmayı, fakat kolaylık olsun diye indirdiğim uygulama böyleyse. Ayrıca reklam aşırı derecede fazla. Tamam reklam olmasın demiyoruz da bu kadarı da fazla artık. Nereye basarsam reklam, bir zaman sonrasında gerçekten canı sıkılıyor insanın. Kısacası uygulamanın fazlaca eksiklikleri var.

2 kişi bu yorumu faydalı buldu

Bunu yararlı buldunuz mu?

Bora Beyefendi

Birkaç yıl önce bu uygulama henüz bu kadar gelişmemişken olumsuz yorumlayıp, Kolibu uygulamasını kullanmaya başlamıştım. O uygulama o zamanlar yeni çıkmıştı. Aslında iyi uygulamaydı ama geliştirilmesi durdu, bazı kargolar takip bile edilmiyor. Geliştirici arkadaşa yorum ve mail yolu ile durumu ilettim ama dikkate almadı. Kısacası artık Kolibu tam olarak hizmet vermiyor. Bu uygulama geçen zaman içerisinde gelişmiş, şimdilik iyi görünüyor. Bir süre deneyip ücretli üyelik alacağım. Destek olalım 👍

79 kişi bu yorumu faydalı buldu

Erin Andaç Kıran

Uygulama başarılı, sade ve güzel ancak aynısını websites için diyemeyeceğim. Premium üyeliğim olmasına rahmen web sitesinde reklamlara denk geliyorum ve mobil uygulama kadar stabil çalışmıyor. Şuan uygulamada e-ticaret entegrasyonu Hepsiburada için çalışmıyor ve bu özelliği websitesinde de görebilirsek güzel olur. Hesap olmadan yıllık üyelik almıştım şuan bir hesaba giriş yaptığımda göremiyorum onu, size de bu konu hakkında yazmıştım uygulama içinden ilgilenebilirseniz sevinirim. Elinize sağlık

18 kişi bu yorumu faydalı buldu

Alibaba ve Aras Kargo arasında teslimat için iş birliği sağlandı. Siparişleriniz Çin’den sadece 5 gün içerisinde elinize geçecek.

Ürün çeşitliliği ve geniş fiyat yelpazesiyle e-ticaret siteleri kullanıcıların hayatını önemli ölçüde kolaylaştırmakta. Fakat uzun süren hatta kimi zaman kaybolan kargolar kullanıcılar için hiç de sevilen bir durum değil. Bu noktada Çin’in e-ticaret devlerinden Alibaba ve Aras Kargo arasında teslimat için iş birliği yapıldı

Alibaba holding bünyesindeki dev ticaret platformu Aliexpress ve Alibaba gönderileri için Aras Kargo ile anlaşma sağlandı. Normalde Çin üzerinden gelen siparişler için Türkiye’ye kadar Çinli firmalar görev alırken, yurt içerisinde gümrük ve ulaşım hizmetlerini PTT vermekteydi.

PTT ile 7-45 gün arası sürede teslim edilen kargolar Aras Kargo ile bu 5 gün içerisinde teslim edilecek kadar kısalıyor.

Dijital Dönüşüm

Aras Kargo Genel Müdürü Hikmet Nuri Bulduk “Kargo sektöründe, e- ticaretin önemli oyuncularından biri olma hedefimiz için dünya e-ticaret devi Alibaba ile büyük bir adım attık. Türkiye’de Alibaba’nın kargo teslimatlarını yapacağız. Öncesinde 25-40 gün arasında gelen siparişler, işbirliğimizle çok daha kısa sürede teslim edilecek” dedi.

Hikmet Nuri Bulduk, Dijital Dönüşüm başlığıyla düzenlediği basın toplantısı sırasında önümüzdeki 5 yıl içerisinde teknolojik dönüşüm için 30 milyon Euro yatırım planlarının bulunduğunu ve bu dönüşümün ilk adımlarını yapılan toplantı içerisinde tanıttı.

Hem taşıma hem de gümrük

Taşımacılık ve gümrük faaliyetlerini üstlenen Aras Kargo, teslimat hızlarına göre farklı fiyatlandırmalarla paket teslimatını gerçekleştirecek. Önümüzdeki hafta 10.000 adet ürün gönderimi ile süreç başlamış olacak.

Yurt içi gönderilerin Aras Kargo’nun sitesinden yapılabiliyor olsa da bu bilgiler anlık olarak yenilenmediğinden konum bilgisi güncel olmamakta. Bu durumu çözmek için canlı kargo takip sistemini tanıtan Aras Kargo, 2018 yılı itibariyle kullanıcıların takip numaralarıyla 7/24 kargolarını anlık takip edebileceğini belirtti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır