avea esnaf 1000 / Türk Telekom Süper Esnaf Tarifesi Taahhütlü faturasız 12 Ay taahhütlü tarifesi - ENUYGUN

Avea Esnaf 1000

avea esnaf 1000

TechTurkey > TechTurkey > Sohbet > faturalı hat tarifesi yardım

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : faturalı hat tarifesi yardım

faturalı hat almak istiyorum tarifeler hakkında bilgim yok biraz baktım karışık geldi sizlere sormak istedim kimler hangi tarifeyi hangi operatörü kullanıyor kaç tl kç dk vs konuşuyor yazarlarsa sevinirim ve hangi tarifeyi hangi operaötürü önerirsiniz

Boost Up

,

Ben hafta içinde Turkcellin kampanyası olan 55 liraya dakika her yöne. Mantıklı geldi bana, birde lik sms paketi:)

Ben hafta içinde Turkcellin kampanyası olan 55 liraya dakika her yöne. Mantıklı geldi bana, birde lik sms paketi:)

55 tl nin içindemi sms ?

Boost Up

,

Yook, SMS paketi dahil değil. Onu ben kendim alacağım:D.

onursumer

,

bende turkcell faturalı kullanıyorum

genctarife benim paketim uzun suredir çok telefonla konuşan biri değilim ve ayrıca çevremdeki herkes turkcell

aylık sabit bi 14 tl ucreti var

Her yöne arama 2 saat Ücretsiz
gençTarife'den gençTarife'ye HER 10 dakikası 12 Kr
2 saat sonrası Turkcell'lileri arama 29 Kr/dk
2 saat sonrası sabit hatları arama 29 Kr/dk
2 saat sonrası diğer operatörleri arama 29 Kr/dk

Kısa Mesaj (yurt içinde her yöne) 15 Kr / Kısa Mesaj
Günde her yöne 3 ücretli kısa mesajdan sonra tüm Turkcell'lilerle mesajlaşmak Ücretlendirilmiyor

şeklinde + mb internet paketim ve + sms paketim var

her ay ortalama arası oduyorum ne aşağı ne yukarı :)

kansu_ilhan

,

turkcell super paket 55 lira her yöne dakka aksam 9 sabah 9 turkcellıler sabır hatlar bedava lik sms paketi ayda 80 lira fazlasıyla görüyor insanın işini ;)

paket alırsan kesınlıkle mesaj paketi al değilse sms ucreti 30 kurusu gecıuyor ;)

halilkarakas

,

turkcell super paket 55 lira her yöne dakka aksam 9 sabah 9 turkcellıler sabır hatlar bedava lik sms paketi ayda 80 lira fazlasıyla görüyor insanın işini ;)

paket alırsan kesınlıkle mesaj paketi al değilse sms ucreti 30 kurusu gecıuyor ;)

benimkide bundan numara tarife valla :)

ben vadofoneye gectım faturalı
55 TL verıyorum
Sabit hatlar + vodofonlularla Sınırsız!
turkcell ve avealara DK

onursumer

,

vodafone nin iphone vs kontratlı paketleride çok ucuz ayrıca

bayağı iyi paketleri var ;)

vtecmaniaa

,

şana özel avantaj şağlayacak bir işte çalışıyormuşun?
ne biliyim kamu gibi

recepserkan43

,

heryöne kamu dk 35 tl artı 11tl ye sms paket ama ben hep 55 60 tl veriyorum sevmiyorum türcell i

turksell golt tarife iyi ben ticaretle uğraştığımdan çok konuşuyorum o yüzden güzel

bide türksell esnaf tarifesi var ona geçmeyi planlıyorum aylık dk her yöne 30 tl olması lazım

türksell den şaşmayın derim denizin ortasında bile full çekiyodu ölü denizde arkadaşlarda avea ve vodafon vardı hiç çekmiyodu:)

kansu_ilhan

,

turksell golt tarife iyi ben ticaretle uğraştığımdan çok konuşuyorum o yüzden güzel

bide türksell esnaf tarifesi var ona geçmeyi planlıyorum aylık dk her yöne 30 tl olması lazım

türksell den şaşmayın derim denizin ortasında bile full çekiyodu ölü denizde arkadaşlarda avea ve vodafon vardı hiç çekmiyodu:)

turkıye esnaf konfederasyonuna uye mısın ;)
uye değilsen geçirmiyorlar :D

lethaldoze

,

Yıllardır tukcell faturalı kullanıyordum.1 Sene önce ayda fatura ödemeye başlayınca avea avantajlı geldi numara taşımacılığı ile geçfunduszeue.info du ama 6 ay funduszeue.infoll kalitesi yok hiçfunduszeue.info en kötüsü.Şİmdi bide vodafone faturalım var kamu tarifesi ve mesaj paketim var. 2 hatıma aylık tl oduyorum istediğim kadar konuşup mesajlaşıyorum.

Yıllardır tukcell faturalı kullanıyordum.1 Sene önce ayda fatura ödemeye başlayınca avea avantajlı geldi numara taşımacılığı ile geçfunduszeue.info du ama 6 ay funduszeue.infoll kalitesi yok hiçfunduszeue.info en kötüsü.Şİmdi bide vodafone faturalım var kamu tarifesi ve mesaj paketim var. 2 hatıma aylık tl oduyorum istediğim kadar konuşup mesajlaşıyorum.

aynen bende 10 kusur yıldır turkcell deydım aynı senın gıbı oldu : )

Xenomorph

,

Yıllardır Faturalı Turkcell Kullanıyorum lük sms paketi+dk turkcellilerle+dk diğer ve sabit hatlarlarla 90 tl ödüyorum çok memnunum telefonum elımden hıc dusmuyor :D

ara sıra vodafone ıphone paketlerıne kaysada gozum yemıyor :D

DogukanB

,

zamanında 35 lira her yöne dk + 21 lira her yöne sms almıştım. total 56 lira. ama daha liranın altında gelmedi. arıyorum o vergi bu vergi sayıyoda sayıyo. sokaktaki çimene bile vergi alcaklar yakında. turkcell gold paketlerine bak. lira olması lazım. en azından her şeyi içinde ve sabit fatura.

DogukanB

,

dk Turkcell içi + dk Her yöne + SMS + 1GB internet lira.

Aveada;

dk avealı
dk sabit hatlar
dk diğer operatorler

Ben bu paketi kullanıorum tam 1 yılı doldurdum daha paket fiyatı olan 44 tl herşey dahili geçemedim. Konuşuorumda köküne kadar

Aveada;

dk avealı
dk sabit hatlar
dk diğer operatorler

Ben bu paketi kullanıorum tam 1 yılı doldurdum daha paket fiyatı olan 44 tl herşey dahili geçemedim. Konuşuorumda köküne kadar

buna sms paketide alabliyormuyuz? de sms verse iyi olur yahu..

şana özel avantaj şağlayacak bir işte çalışıyormuşun?
ne biliyim kamu gibi

Yok çalışmıyorum çevremdekilerle uygun fiyata konuşacak bi tarife bakıyorum :beuj:

heryöne kamu dk 35 tl artı 11tl ye sms paket ama ben hep 55 60 tl veriyorum sevmiyorum türcell i

bu dediginiz kamu tarifesimi ? eger oysa hala geçebiliyormuyuz ?

bunu herkes alabiliyormu yoksa esnaf olduguna dair belgemi olması lazım :soru:

S.Özeren

,

kamucell 14 saat heryöne 49 tl çalışman gerekmez bi kamu çalışanı arkadaşın olsun yeter gidip birlikte kendi adına alabilirsin..

cagri

,

Aveada;

dk avealı
dk sabit hatlar
dk diğer operatorler

Ben 2 ay önce kamu tarifesinde avea ya geçtim..

dk avea içi dk avea dışı ve sabit hat ilk ay geldi şimdi de o civarlarda :(

Senin tarifen ne olmadı bende ona geçeyim.. ?

ben vodafone sınırsız kullanıfunduszeue.info hatlar ve vodafone ile yapılan görüşmeler ücretsiz,turkcell ve avea ile dk konuşma hakkım var tl ücreti funduszeue.info alınan 55 tl lik pakette bu sınır dk.

ben vodafone sınırsız kullanıfunduszeue.info hatlar ve vodafone ile yapılan görüşmeler ücretsiz,turkcell ve avea ile dk konuşma hakkım var tl ücreti funduszeue.info alınan 55 tl lik pakette bu sınır dk.

Bende yıllarca turkcell zedelik yaptım şimdi vodafone un bu paketini kullanıyorum aydır daha bir kere bile sabit ücretten fazlası gelmedi sabit vodafone sınırsız,diğer operatörler dk bendeki..

ali_utku

,

bizi sürekli turkcell den ariyorlardi sirket tarifesi içfunduszeue.info son turkcell extra dan bi eleman çağfunduszeue.infouk.7 hattimiz var funduszeue.info 35 tl her yone funduszeue.info kamu hatti funduszeue.info turkcell mesajlarinda iştecell funduszeue.info yaptilar bilmiyorum ama ben şahsen memnunum

Ersin YILDIZ

,

avea her yöne dk, aylık 5 saat yapıyor 30 tl mesajlar extra

recepserkan43

,

bu dediginiz kamu tarifesimi ? eger oysa hala geçebiliyormuyuz ?

valla sanırım her yöne dk 35 tl idi sanırım bi sor istersen ama arkadaşlarda olduğu gibi hiç daha 35 gelmedi

avea almada ne alırsan al serefsiz avea:ofk::ofk::ofk::ofk:

imparatoR

,

alo paketi trkcll 39 lirayı geçmicek dolduramazsın süreyi derler yine bu aralar ortalama ödüyorum yıldır aynı numara turkcel faturalı hattayım artık sıkıldıfunduszeue.infoı çok seviyo trkcell..göz gezdiriyorum avea 19 luk tarıfe gozume carptı numara tasımada arastırmalı..

türkcellden şaşma bence tl ayda heryöne dk akşam 9dan sabah 9 a tüm türkcell ve sabit hatlar ile konuşacağın dk veriyor tl civarındada aylık 10, sms yapıfunduszeue.info mis funduszeue.infoör-tünel-gök gürültüsü-konser farketmez alayında çeker:D

fsunnetci

,

Bu üç At hırsızı Şebekelerden en iyi hizmet veren yine Şebek TürkcellTL her yöne dk ve sabah akşam sınırsızicon_tup:

SekoLive

,

vodafone 55lik tarifedeyim bir kere 65 lira ödediğimi bilmiyorm en düşük fatıram 70 geldi bu ayda 87 nasıl iştir çözemiyorm

EMRE

,

Vodafone heryöne tarifesi aylık 55 tl vodafone ve ev,sabit hatlara sınırsız diğer operatörler dak.6 tl karşılığı sms ayrıca numaranı taşırsan özel bi indirim söz konusu.

EMRE

,

vodafone 55lik tarifedeyim bir kere 65 lira ödediğimi bilmiyorm en düşük fatıram 70 geldi bu ayda 87 nasıl iştir çözemiyorm

abi bana 53 geldi:)neden öle..

SekoLive

,

abi bana 53 geldi:)neden öle..

demekki istediğine istediğini yolluyolar seninkisi daha da ilginçmiş :)

EMRE

,

bende şaşırdım sms paketi ile 60 tl beklıyodum 53 funduszeue.info o zaman diğer operatörlere verilen i aştın yada diğer şebekye msj atıın.

SekoLive

,

altı üstü msjın onu geç dk nın faturası 20 lira fazla olurmu :D

benim bir turkcell hattım var bu tarigfe birde aveanın hattı war turkcelli yeni aldım tl fatura geldi sınırı aşmışım aveda turkcelle konuştugum katı konusuyorum msj paketi yapmadan msjda atıyorum en çok 80 tl gibi bir rakam funduszeue.info avea al 2sinide kullanan biri olarak sölüyorum)

bence avea alma doğru dürüst sinyal çekmez.. kapalı bina içinde adam gibi çekmez.. avea çöp..

avea kamu ekstra kullanıyorum. kuzenim öğretmen onun adına.
dakka avea içi dakka diğer operatörler ve sabit hatlar.

3 ay oldu ilk iki ay 22 lira bu ay 34 lira geldi. babam bile çağrı atıyor ben arıyorum :D

sms lira
süre aşımında dakika başı lira

edit: sms için en güzeli turkcell kontörlü. 8 küsür liraya sms fazla bile geliyor :D

EMRE

,

çok can yaktı bu turkcell:)nasıl son nefesini vericek bunlar bilmem:)

Boost Up

,

benim bir turkcell hattım var bu tarigfe birde aveanın hattı war turkcelli yeni aldım tl fatura geldi sınırı aşmışım aveda turkcelle konuştugum katı konusuyorum msj paketi yapmadan msjda atıyorum en çok 80 tl gibi bir rakam funduszeue.info avea al 2sinide kullanan biri olarak sölüyorum)

Abi bende hep Turkcell numarası var, zaten öğrenci adamız öyle günde telefonla konuşmam maksimum 20 dakika vardır-yoktur. SMS ile işi götürücem:D. Zamanında Avea hattımda vardı faturalı, çoğu arkadaşım Turkcell kullandığı için pahalı geliyordu. Hoş şimdi zaman rekabet zamanı, herkes müşteri çekebilme peşinde ama Turkcell'in kaliteside bir başka:D.

turkcell kamu tarifesi kullanıyorum dakika her yöne gayet mantıklı ve funduszeue.infoıca turkcell kalitesi:icon_tup:

bende anlamadım 55 dıyorlar ama bi 55 i goremedım:D 67 gelmiş

cagri

,

avea kamu ekstra kullanıyorum. kuzenim öğretmen onun adına.
dakka avea içi dakka diğer operatörler ve sabit hatlar.

3 ay oldu ilk iki ay 22 lira bu ay 34 lira geldi. babam bile çağrı atıyor ben arıyorum :D

sms lira
süre aşımında dakika başı lira

edit: sms için en güzeli turkcell kontörlü. 8 küsür liraya sms fazla bile geliyor :D

Bende aynı tarıfeyım malesef altı gelmedı nasıl ıs cozemedım :S

hepsi birbirinden pompacı bu operatorlerın ama turkcell gold plus kötünün iyisi ;)

Aynen. Ama sanirim paketin fiyati 45 tl ye cikmis en son turcellden oyle dendi bana. 11 lira da sms paketi = 56 tl vermem lazimdi ama bu ay niyeyse 52 odedim :) bide dakkalar den e cikti sanirim. Bence pahali ama turkcellin hizmeti iyi simdiye kadar hicbi sknti cekmedim

kamucell 14 saat heryöne 49 tl çalışman gerekmez bi kamu çalışanı arkadaşın olsun yeter gidip birlikte kendi adına alabilirsin..

hala geçiş varmı geçiş bitti diye duymuştum :beuj:

ben kampuscell kulanıorm faturalı her ay fix felan gelio

avea almada ne alırsan al serefsiz avea:ofk::ofk::ofk::ofk:

bi ara çok sıktı canımı faturalısı :ofk:

iyice karıştı kafam :D

Selcuk SAGLAM

,

vodafone sabit hatlar ve vodafone ile sınırsız görüşme diyer oparotörlerle dk aylık 55,00 tl

vodafone sabit hatlar ve vodafone ile sınırsız görüşme diyer oparotörlerle dk aylık 55,00 tl

bende bunu kullanıyorumda kaç dakika konuşma hakkımızın kaldığını öğrenmenin bi yolu yok mu :soru:

Powered by vBulletin® Version Copyright © vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

1 ESNAF ve UZMAN TARİFELERİ İNDİRİM KAMPANYASI (SÜPER ESNAF TARİFELERİ) TAAHHÜTNAMESİ AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin ( AVEA ) Esnaf ve Uzman Tarifeleri İndirim Kampanyası ndan ( Kampanya ) işbu Taahhütname de ( Taahhütname ) belirtilen şartlar kapsamında yararlanacağımı, GENEL ŞARTLAR 1. Kampanya dan faydalanmak için Süper Esnaf veya Kontrollü Süper Tarifesinden birine ( Tarife ) yeni hat tesisi veya numara taşıma yolu ile geçmek şartıyla, işbu Taahhütname nin 1. no&#;lu Ek&#;inde numarası belirtilen hatlarımızı Tarife ile aşağıda belirtilen şartlar kapsamında 12 ay süre ( Taahhüt Süresi ) ile faturalı sistem kapsamında kullanmayı taahhüt ettiğimi(zi); 2. Söz konusu Tarife içeriği ile taahhütlü/indirimli ve indirimsiz tutarlarının Özel Şartlar da yer aldığını, 3. İşbu Taahhütname yi imzalayarak Kampanya ya dahil edildikten sonra SIGORTA yazıp ya SMS göndermem halinde AVEA tarafından GÜNEŞ SİGORTA A.Ş ( Sigorta Şirketi olarak anılacaktır.) ile yapılan işbirliği kapsamında, detayları Özel Şartlarda belirtilen ve prim ücretlerin AVEA tarafından ödenecek, Ücretsiz İşyeri Sigortası hizmetinden ücretsiz olarak faydalanacağımı(zı), 4. Kampanya kapsamında 3. Maddede belirtilen şekilde SMS göndermemiz halinde Ücretsiz İşyeri Sigortası hakkımızın 12 (oniki) aylık Sigorta Süresi ile sınırlı olduğunu, Taahhüt Süresinin sona ermesi ve/veya herhangi bir nedenle süresinden önce sonlanması halinde bu hakkında sona ereceğini, 5. Taahhüt Süresi nden önce; - 1. funduszeue.info ekte yer alan hatlarımızdan bir ya da birkaçını haberleşmeye kapatmamız ve/veya aboneliğimizi sona erdirmemiz, - AVEA tarafından 1 funduszeue.infoüt Süresi nin sona ermesinin ardından servis bedellerinin AVEA ya başka bir tarifeye geçmek istediğimi bildirmemem halinde indirimsiz bedeller üzerinden Tarifeden yararlanmaya devam edeceğimi, AVEA Nın Taahhüt Süresinden sonra ve/veya herhangi bir surette sonlanmasını takiben Tarife indirimsiz bedelini değiştirme hakkına sahip olduğunu, Süper Esnaf Tarifesi kapsamında sağlanan ses, SMS ve data limitlerinin aynı fatura dönemi içerisinde aşılması halinde Özel şartlarda yer alan aşım bedellerinin faturama yansıtılacağını, tabloda yer alan fiyatlara KDV ve

2 ÖİV nin dahil olduğunu; bildiğimizi, Kampanya dan ancak bu şartlar kapsamında yararlanabileceğimi kabul ettiğimizi, tarihinde imzaladığımız işbu Taahütname nin 1 (bir) asıl nüshasının AVEA da kaldığını, imzalı nüshasının bir suretini elden teslim aldığımı beyan ve taahhüt ederiz. Kampanya nın işleyişi için tarafımıza ait olan firma ünvanı/kurum adı, tarafıma ait kimlik bilgileri, imza yetkililerimize ait T.C. Kimlik Numarası, hat tesis adresi, şehir ve ilçe bilgisi, Kampanya ya katılım tarihi, Abone ID, Vergi Numarası, Vergi Dairesi, MSISDN numarası, olağan durumda Taahhüt Süresi nin tamamlanacağı tarih/taahhüt Süresi nden tamamlanmasından önce Kampanya dan ayrılmamız yada çıkarılmamız durumunda bu tarihin Kampanya yı gerçekleştiren AVEA ve Sigorta Şirketi tarafından bilinmek zorunda olduğunu, bu nedenle, işbu Taahhütname yi imzalayarak Kampanya dan yararlandığım(ız) süre boyunca Kampanya kapsamında, bu bentte belirtilen kişisel bilgilerim(iz)in ve aboneliğin aktif olup olmadığı ve iptaline ilişkin bilgilerin AVEA tarafından Sigorta Şirketi ile paylaşılmasına onay veriyoruz. ÖZEL ŞARTLAR; Tarife Adı Tarife İçeriği Taahhütsüz Ücret 12 Ay Taahhütlü Ücret Kontrollü Süper Esnaf /Süper Esnaf Tarifesi Her Yöne Dakika + Her Yöne SMS + 2 GB İnternet + Avealı Esnaflarla Limitsiz Konuşma 40 TL 32 TL 1. TARİFE BİLGİLERİ Kontrollü Süper Esnaf Tarifesi ne İlişkin Bilgiler; - Kontrollü Süper Esnaf Tarifesindeki dakika, SMS ve internet avantajı tüketildiğinde konuşmaya, mesajlaşmaya ya da interneti kullanmaya devam edebilmek için abonelerimizin ek paket alması ya da hattınıza lira yüklemesi gerekmektedir. Ek paket alınmadığı ya da hatta lira yüklenmediği durumda hat sadece dışarıdan gelecek aramalara açık kalacaktır. - Tarife kapsamında sunulan Avealı esnaflarla limitsiz konuşma; Esnaf Tarifeleri, Kontrollü Esnaf Tarifeleri, Esnaf Menü Tarifeleri, Uzman Tarifeler ve Kontrollü Uzman Tarifeler arasında yapılan görüşmeleri kapsamaktadır. - Hatta lira yüklenerek yapılan kullanımlarda konuşma ücreti 43,89 KR/dk, SMS ücreti 33,25 KR/SMS, Cepten İnternet Ücretleri: Internet: 0,5 TL/ KB, WAP: 0,2 TL/10 KB tır. - Hatta lira yüklenerek yapılan geri kalan tüm kullanımlar için standart faturasız ücretlendirmeler geçerli olacaktır. - Tarifedeki müşterilerin hatlarına yükledikleri liralar fatura tutarına ilave edilmeyecektir. - Müşteriler hatlarına yükledikleri liralar ile bireysel/kurumsal faturalı ya da faturasız müşterilere sunulmakta olan diğer konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketlerini satın alınamayacak, sadece tarifeye özel sunulan ek SMS, internet ve dakika paketlerini satın alabileceklerdir. Bu paketlerin aylık ücretleri tarifedeki müşterilerimizin fatura tutarına ilave edilecektir. - Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. - Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Sunulan ücretsiz dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. - Tarifelerden, Avea tarafından sunulmakta olan diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapıldığında müşterilerin hatlarında kalan Paket kullanım hakları silinecektir.

3 - Avea tarafından sunulmakta olan faturasız tarifelerden söz konusu tarifeye geçiş yapıldığında hatta kalan lira bakiyesi varsa bakiye kaldığı yerden devam edecektir. - Kısıtlı statüsüne geçtikten sonra fatura borçlarını ödememeye devam eden müşterilerimiz, hatlarına yüklü liraları varsa söz konusu liraları kullanamayacaklardır. - Tarifedeki müşterilerimizin her yöne konuşmaları öncelikli olarak tarife kapsamındaki kullanım haklarından tüketilecektir. Tarifedeki kullanım hakları tüketildiğinde müşterilerimizin hattına tanımlı ek paketler varsa ek paketler kapsamındaki kullanım hakları tüketilecektir. Ek paketler tüketildiğinde müşterilerimizin hattına lira yüklüyse hatta yüklenen liralar tüketilmeye başlanacaktır. - Kontrollü Süper Esnaf Tarifesi&#;nde olup, kampanyaya kayıt olan abonelerin, kontrollü esnaf ve uzman tarifeleri arasından daha yüksek ücretli bir tarifeye geçiş durumunda, taahhüdü ve indirimi devam edecektir. - Süper Esnaf Tarifesi ne İlişkin Bilgiler; - Tarife kapsamında sunulan grup içi limitsiz konuşma; Esnaf Tarifeleri, Kontrollü Esnaf Tarifeleri, Esnaf Menü Tarifeleri, Uzman Tarifeleri ve Kontrollü Uzman Tarifeleri arasında yapılan görüşmeleri kapsamaktadır. - Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikaların aşılması durumunda yurt içi her yöne konuşma Kr/dk ile ücretlendirilecektir. Tarife kapsamında bulunan SMS içeriğini aşılması durumda, ise yurtiçi her yöne SMS Kr/SMS olarak ücretlendirilecektir. Tarife kapsamında sunulan internet içeriğinin aşılması durumunda ise ücretlendirme 0,05 TL/MB üzerinden yapılacaktır. - Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. - Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Yurt içinde Avea hatlarından yapılan Avea Müşteri Hizmetleri aramalarının; 1. dakikada sonlanması halinde görüşme ücreti 43,89 Kr, aramanın 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 45 Kr olarak ücretlendirilecektir. - Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakika kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. - Esnaf tarifelerindeki müşterilerimiz bireysel/kurumsal faturalı ya da faturasız müşterilere sunulmakta olan diğer konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketlerini satın alınamayacak, sadece tarifeye özel sunulan ek SMS, internet ve dakika paketlerini satın alabileceklerdir. - Süper Esnaf Tarifesi&#;nde olup, kampanyaya kayıt olan abonelerin, esnaf ve uzman tarifeleri arasından daha yüksek ücretli bir tarifeye geçiş durumunda, taahhüdü ve indirimi devam edecektir. ÜCRETSİZ İŞYERİ SİGORTASINA İLİŞKİN BİLGİLER Ücretsiz İşyeri Sigortası, sigortalanan işyerinde ( İşyeri ) meydana gelecek yangının, yıldırımın, infilakın veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin İşyerindeki mallarda doğrudan neden olacağı maddi zararlar ile İşyerinde meydana gelecek hırsızlık ve/veya dahili su basması neticesi İşyerindeki mallarda doğrudan meydana gelen kayıp ve zararlar için belirli hüküm ve şartlarla sigorta teminatı sağlayan 12 (oniki) ay süreli bir sigorta paketidir.

4 Ücretsiz olarak sunulan Ücretsiz İşyeri Sigortası nın toplam teminat tutarı funduszeue.info Yangin hariç diger teminatlar için her bir hasarda TL muafiyet söz konusudur. Sigorta Poliçesi, Sigorta Şirketi tarafından online olarak iletilecektir Aynı adresteki bir iş yeri için en fazla 5 (beş) adet hattı ile Kampanya ya katılınabilecektir. Bu durumda, aynı adresteki işyeri için, bu işyerinde kurulu olan hatların teminatlarının toplamı tutarında teminat geçerli olacaktır. 5 (beş) adet hat sınırlaması, müşterinin farklı adreslerde bulunan işyerleri için geçerli değildir. Aynı adresteki İşyeri için 5 ten fazla Kampanya katılımı yapan müşteriye, hasar anında ilgili işyeri için en fazla aynı adresteki 5 hat için alınabilecek teminat toplamı dikkate alınarak hasar değerlendirilir Sigorta Konusu Teminatlar Ücretsiz İşyeri Sigortasının ana teminat konuları aşağıdaki gibidir: Yangin hariç diger teminatlar için her bir hasarda TL muafiyet söz konusudur. Ana Teminat Konusu Yangın, Yıldırım, İnfilak ( Yer ve Muhteviyat ) Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler Terör Hava ve Kara Taşıtları Çarpması Sel ve Su Baskını Dahili Su Duman Yer Kayması Kar Ağırlığı Hırsızlık Sigorta kapsamında sağlanacak teminata ilişkin özellikler aşağıdaki gibidir: Ana Teminatlar Yangın Sigorta Teminatı Sigortanın Kapsamı Bu sigorta teminatı ile yangının, yıldırımın, infilakın veya yangın ve infilak sonucu meydana gelen duman, buhar ve hararetin sigortalı mallarda doğrudan neden olacağı maddi zararlar, Sigorta Bedeli ne kadar teminat altına alınmaktadır. Sigorta Bedelinin Kapsamı Taşınmaz mallarda: Aksine sözleşme yoksa; binaların dışındaki bahçıvan evi, garaj, su deposu, kömürlük gibi eklentiler ile binaların içlerinde veya üzerlerinde bulunan her çeşit sabit tesisat, asansör ve yürüyen merdivenler, yıldırımlık, televizyon anteni gibi binayı tamamlayan şeyler ile temeller ve istinat duvarları sigorta bedelinin kapsamı içindedir. Bahçe ve çevre duvarları, rıhtımlar, teraslar, iskeleler, çeşmeler, bina dışındaki heykeller, sarnıç ve havuzlar gibi şeyler ancak poliçede belirtilmeleri kaydıyla sigorta bedelinin kapsamı içindedir. Sigorta bedelinin tespitinde arsa kıymeti dikkate alınmaz. Taşınır mallarda: Sigortalı yerlerde bulunan; a) Sigortalı şeyler nitelikleri bakımından madde veya gruplara ayrılmış ise bu madde ve gruplardan herhangi birinin içine giren, b) Sigortalı şeylerin hepsi için tek bir sigorta bedeli öngörülmüş ise bu bedele ilişkin tanım içine giren, her şey, Poliçede ayrıca belirtilmiş olsun olmasın, ikame veya yeni satın alma dolayısıyla sonradan girmiş bulunsa dahi sigorta kapsamı içindedir.

5 Aksine sözleşme yoksa, yalnız Sigortalıya ve Sigortalı ile çalışanlarına ait şeyler sigorta kapsamı içindedir. Malik veya Kiracının Komşuluk Sorumluluğu Malik veya kiracının komşuluk sorumluluğu yangın veya infilak hasarının sirayeti yüzünden komşu bina ve mallarına vereceği zararları karşılar. - Su sızıntısı TL ile sınırlıdır. Teminat bina yaşının 15 yıldan az olması ve daha önceden oluşmuş hasarların bulunmaması kaydıyla geçerlidir. - Asistans Hizmetleri sigorta kapsamına dahil değildir Teminat dışı haller - Nükleer Patlama - Politik Riskler - Siber / Virüs Saldırıları - Deprem ve yanardağ püskürtmesi Kampanya kapsamında müşteriye hediye edilecek İşyeri Sigortası paketine ait prim ücretleri, Sigorta Ettiren sıfatıyla AVEA tarafından ödenecektir. Kampanya dahilinde sunulan Ücretsiz İşyeri Sigortası kapsamında verilen tüm hizmetlerden, hizmetlerin gereği gibi zamanında ve tam olarak yapılmasından, teminat kapsamındaki ve dışındaki hallerden, teminat altına alınan menfaatlerin ödenmesinden münhasıran Sigorta Şirketi sorumludur. Bu nedenle, Abone, Kampanya kapsamında sahip olduğu Ücretsiz İşyeri Sigortası nedeniyle bilgilendirme ve sigorta teminatlarından doğan her türlü talep ve şikayetinin muhatabının, sigorta teminatını veren Sigorta Şirketi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Müşteri ayrıca, Kampanya kapsamında AVEA nın tek yükümlülüğünün, Sigorta Şirketi tarafından müşteriye sağlanacak ve ayrıca müşteriye faturalanacak olan Ücretsiz İşyeri Sigortası hizmetine ilişkin prim bedellerini Sigorta Şirketi ne ödemek olduğunu, Ücretsiz İşyeri Sigortası Hizmeti nin müşteri ile Sigorta Şirketi arasındaki hukuki ilişkiye binaen müşteriye sağlanacak olduğunu, AVEA nın hiçbir suretle müşteri ile Sigorta Şirketi arasındaki hukuki ilişkiye taraf olmadığını kabul ve beyan eder.

6 2. AVEA nın Kampanya kapsamında Sigorta Ettiren durumunda olması hiç bir şekilde sigorta sağlayıcı veya sigortacı veya sigorta aracısı sıfatına haiz olduğu anlamına gelmeyecek ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. İşbu Kampanya ile ilgili hiç bir durum, Sigorta Şirketi nin müşteriye karşı olan hak ve yükümlülükleri ile ilgili AVEA Nın Sigorta Şirketi ile sorumluluğu paylaştığı anlamına gelmeyecektir. 3. Abone, abonelik sırasında sunduğu adresin, işyeri adresi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Abonelik sırasında AVEA ya bilgisini verdiği adresin ev adresi olması halinde ise, işbu Kampanya dan hiçbir şekilde faydalanamayacağını, bunun hiçbir şekilde kendisine sigorta teminatı satın alındığı anlamına gelmeyeceğini, Ücretsiz İşyeri Sigortası teminatları kapsamına alınmış olsa dahi herhangi bir hasar halinde kendisine Sigorta Şirketi tarafından teminatın ödenmeyeceği konusunda bilgi sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. 4. Müşteri, Ücretsiz İşyeri Sigortası ile ilgili her türü sorun ve şikayetlerini numaralı çağrı merkezine veya aşağıda açık iletişim bilgileri yer alan Sigorta Şirketi ne iletebilecektir. GÜNEŞ SİGORTA A.Ş.: Adres: Güneş Plaza, Büyükdere Cad. No: Esentepe-Şişli / İSTANBUL [email protected] EKLER: EK 1: Kimlik Fotokopisi EK 2: Kampanyaya dahil edilecek Numaralar EK 3: İmza Sirküleri (Kurumsal Müşteriler için) Bireysel Müşteriler için; Tarih: İsim: İmza: Kurumsal Müşteriler için; Tarih: Şirket Ünvanı: Şirket V.D ve funduszeue.info: Şirket Yetkilisi İsmi ve Ünvanı; İmza : Kampanyaya Dahil Edilecek Numaralar; İsim: T.C. Kimlik No : Tarih: İmza:

Nisan Ayı Bedava İnternet Dakika ve Sms Paketleri - Türk Telekom - Avea- Vodafone - Türkcell

Türkcell Bedava İnternet - Dakika- Sms Paketleri

Tukcell bedava Sms ve 1Gb internet için iptal izin yaz gönder size mesaj geldiğinde Devam yaz Gönder ve Hediye Sms ve Bedava internete davam et.

Turkcell 3 ay 1gb internet için : 3AY1GB yaz ve ye gönder 3 ay 1Gb internetin tadını çıkar.

Turkcell Bedava internet için İNTERNETİM yaz yolla bedava internet deneme hakkı kazan.

Turkcell Ücretsiz Dakika kazanmak için : GEL yaz ye sms yolla 24 saat boyunca kullanabileceğin dakikaları  kazan.

Turkcell MB internet için : TATİL yaz ye sms gönder mb bedava internet kazan.

Türk Telekom - Avea  Bedava İnternet -Dakika- Sms Paketleri

TÜRK TELEKOM KULLANICILARIN 10 GB İNTERNET HEDİYE

1 Nisan tarihinde g ye geçiş olacağından ötürü Türk Telekom kullanıcılarına rahatçadenesinler diye 10 gb internet armağan sağlıyor. Evimizdeki Adsl internet bağlantısında bile büyük bir sürate kavuşacağımız bu tarihlerde her kişiin aklında internet paketinin nasıl yeteceği sorusu olmaktadır. İşte bu internet farkının hayat sürdürmek adına Türk Telekom müracaat yapan bin kullanıcısına 10 gb internet armağan ediyor.

TÜRK TELEKOM 10 GB İNTERNET ŞARTLARI

1) G amacıyla müracaat yapmış olmanız, hattınızı değiştirmiş ve telefonunuzun G servisini desaksaklıksi.

2) Kişisel faturalı hat sahipleri

3) En sonBİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ , Kontrolü SEÇ , Kontrolü SEÇ Maksi, Kontrollü Esnaf , Kontrollü Esnaf , Kontrollü Esnaf , Kontrollü Esnaf , Kontrollü Esnaf , Kontrollü Süper Esnaf, Kontrollü Esnaf Dostu , Kontrollü Esnaf Dostu , Ortak Tarife kullanıcıları da bu kampanyaya katılamamaktadırlar.

ÜYELİK İÇİN

Türkiye, Türk Telekom’un fiber kuvvetli GİGA G'siyle tanışıyor. Türkiye’nin 81 iline eş zamanlı 3 kattan daha süratli G geliyor. Bu sürati herkes doya doya test edebilsin diye şimdi 10 GB cepten internet armağan! HEDIYE 10GB makalep ' e iletin.

*Kampanyadan G tüketiminin lüzumluliklerini gerçekleştiren müşteriler yararlanabilir.

*Kampanya 18 Mart Nisan arasında geçerli olacaktır.

*Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ , Kontrolü SEÇ , Kontrolü SEÇ Maksi, Kontrollü Esnaf , Kontrollü Esnaf , Kontrollü Esnaf , Kontrollü Esnaf , Kontrollü Esnaf , Kontrollü Süper Esnaf, Kontrollü Esnaf Dostu , Kontrollü Esnaf Dostu , Ortak Tarife ve data tanımalerinde tespit edilen müşteriler yararlanamazlar.  

Yurtiçi G servisinin tüketiminin açılmasına izin veren müşteriler SMS veya Müşteri Hizmetleri vasıtasıyla kampanyaya khamle amacıyla müracaatte bulunabilecektir.

*SMS ile kampanyaya khamle amacıyla HEDIYE 10GB makalelıp ’e bedava SMS gliderilmesi lüzumludir.

*Hediye edilecek 10GB, 30 gün vakitsince geçerlidir.

*18 - 31 Mart arasında kampanyaya katılan müşterilere Nisan arasında geçerli, Nisan arasında kampanyaya katılan müşterilere kampanyaya khamle tarihi itibari ile 30 gün vakitsince kullanabilecekleri vatan içi 10GB internet armağan edilecektir.

*Kampanyaya khamle müşteri ile sınırlıdır.

*Kampanyadan cep telefonu ve sim kartı G uyumlu olan kişisel faturalı müşteriler yararlanabilir.

*Kampanya kapsamında verdiği armağan internet dönemdilemez ve diğer bir hem de aktarma işlemi edilemez.

*Kampanyanın geçerli bulunduğu vakit amacıylade hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine nedeniyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, faturasız tanımalere geçiş yapan veya kampanya kapsamı dışındaki bir tanımaye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.

*İnternet hakkının sona ermesinin sonrası diğer paket/kampanya yoksa sahip olunan tanıma üstünden ücretlendirme yapılır.

*Kampanya kaydının iptal edilmesi durumunda kampanya kapsamında kalan yarar hemen sonlanır.

*Kampanya iptali amacıyla IPTAL HEDIYE 10GB makalelıp ’e bedava SMS gliderilir.

Vodafone Bedava İnternet- Dakika- Sms Paketleri

Vodafone 1gb Bedava internet için : ABONE SUPER1GB yaz sms gonder 1gb internet kazan.

Vodafone Vodafonlularla Dk kazanmak için : Evet yazıp e sms gönderin dk vodafonlularla konuşma paketi kazanın.

Vodafone Dk konuşma kazanmak için : DK yaz e sms gönder dakika kazan.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası