cebimde on liram var sözleri / Manga - Dünyanın Sonuna Doğmuşum - Akor (Kolay ve Orjinal Ton)

Cebimde On Liram Var Sözleri

cebimde on liram var sözleri

Şarkı Sözleri

Müzik ruhun gıdasıdır. Edebiyat da öyle. Edebiyat ile müziği birleştiren en önemli faktör de şarkı sözleri. Bazı şarkı sözleri öyle değerli ki, en büyük şiirler kadar etki bırakıyor dinleyende. Pek çok şarkı sözü yazarının ozan olarak anılmasının sebebi de bu sanırız. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız. Bazı şarkılar dilimize takılır, nakaratını söyler dururuz ama sözlerinin gerisini unuturuz. Şimdi bütün şarkı sözlerini tek tıklamayla önünüze seren bir site var -> seafoodplus.info

Bu Site

Şarkı Sözleri

Sitesidir şarkı notaları

Yerli ve yabancı şarkı sözlerini, sanatçıların biyografilerini, şarkı sözü notalarını, müzik haberlerini, akor-tab bilgilerini ve popüler şarkıların çevirilerini seafoodplus.info'te bulabilrisiniz.

Lyrics for cebimde 10 liram var taylan kaya by roggie

Canım sıkıldı yine kalem kağıt elimde Geldin yine aklıma yazmak istedim beste Yazmakla bitmek bilmez bu kalpten bu aşk bitmez Defalarca söyledim seven kalp aşka yenilmez Sevmek sevilmekmidir aşka yenilmek midir? Yoksa her yattığında onu düşlemek midir? Göz göze geldiğinde çocukça gülmek midir? Söylesene sevgili senin gözünde aşk nedir? Aşkı tarif et bana içinde sen ol ama Ben severken terk ettin gözümde yaş var hala Sevgi nedir bilmedin ben sevdim sen deymedim Kırmızı bir mercedes bedeninle takas ettin Cebimde 10 lira var ne yapsam bilmiyorum Güzeltepe yolunda torbacı bekliyorum Ben kendimi içerek teselli ediyorum Deymezmiş hiç bir şeye kendimi mafediyorum Çarsaf aldım elime boş tütün koydum bir de Biraz esrar savurdum hayallerimin üstüne Sardım baba bir üçlü seni unutmak güçlü Bir duman çektim sonra gülüşün aklıma düştü Ne güzel gülümserdin bu yazdığım son derdin Sevmiyorum deymişsin seni ben çok mu gerdim? Gözümden akan seldin sevmeye götün yer mi? Sevmeyi bilmem ama yediğin şeylerde belli İnsan kalpsiz yaşarmı tüm insanlar kaşar mı Senle çıktıktan sorna kardeşine yavşar mı Böyle kahpelik olmaz sevenler böyle yapmaz Bunu yapan kaşarın bu kalpte hiç işi olmaz Anlatıyorlar bana o da seni çok sevdi Senden sonra kimseye sen gibi güvenmedi Buluştuğunuz yerde saatlerde bekledi Sen gelmeyince oda hayallerine yol verdi Diyarbakır misali muamele yapma kardeş Biz biliriz kim doğru kim yanlış kimse kalleş Seviyor dediğin kız içime düşürdü ateş Artık bundan sonra o benden kopan büyük bir leş Taylan Kaya yazdı bak iyi dinle bu sözleri Aklına geldiğimde belki dolar gözlerin Eskiyi hatırlayıp dönmek istersen geri Dönme artık istemem senin o kahpe kalbini

Can&#x;m s&#x;k&#x;ld&#x; yine

Kalem kağ&#x;t önümde
geldim yine akl&#x;ma
yazmak istedim beste
yazmakla bitmek bilmez
bu kalpten bu aşk gitmez
defalarca söyledim seven kalp aşka yenilmez
sevmek sevilmekmidir aşka yenilmekmidir
yoksa her yatt&#x;ğ&#x;nda onu düşlemekmidir
göz göze geldiğinde çocukca gülmekmidir
söylesene sevgili senin gözünde aşk nedir
aşk&#x; tarif et bana içinde sen ol ama
ben severken terk ettin gözümde yaş var hala

sevgi nedir bilmedin ben sevdim sen değmedin
k&#x;rm&#x;z&#x; bir mersedes bedeninle takas ettin
cebimde on liram var ne yapsam bilmiyorum
güzeltepe yolunda torbac&#x; bekliyorum
ben kendimi içerek teselli ediyorum değmezmiş hiç birşeye kendimi mahvediyorum
çarşaf&#x; ald&#x;m elime boş tütün bide biraz esrar savurdum hayallerimin üstüne
sard&#x;m baba bir üçlü seni unutmak güçtü

bir duman çektim sonra gülüşün akl&#x;ma düştü
ne güzel gülümserdin bu yazd&#x;ğ&#x;m son derdin
sevmiyorum demişsin seni ben çokmu gerdim
gözümden akan seldin sevmeyi g***n yermi
sevmeyi bilmem ama yediğin şeylerde belli
insan kalpsiz yaşarm&#x; tüm insanlar kaşarm&#x;
senle ç&#x;kt&#x;ktan sonra kardeşine yavşarm&#x;
böyle kahpelik olmaz sevenler böyle yapmaz
bunu yapan kaşar&#x;n bu kalpte hiç işi olmaz
anlat&#x;yorlar bana o da seni çok sevdi
senden sonra kimseye sen gibi güvenmedi
buluştuğunuz yerde saatlerce bekledi
sen gelmeyince o da hayallerine yol verdi
Diyarbak&#x;r misali muamele yapma kardeş
biz biliriz kim doğru kim yanl&#x;ş kimse kalleş
seviyor dediğin k&#x;z içime düşüyor ateş
art&#x;k bundan sonra o benden kopan büyük bir leş
Taylan Kaya yazd&#x; bak iyi dinle bu sözleri
akl&#x;na geldiğimde belki dolar gözlerin
eskiyi hat&#x;rlay&#x;p dönmek istersen geri
dönme art&#x;k istemem senin o kahpe kalbini

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir