hayal olsun düş olsun sarki sozleri / Nurettin Rençber kimdir ne iş yapar?

Hayal Olsun Düş Olsun Sarki Sozleri

hayal olsun düş olsun sarki sozleri

Facebook.

Koray Avcı Mavilim nerede çekildi?

Şarkının söz ve müziği Halil Karabacak'a düzenlemesi Can Güngör'e ait. İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde Bodrum'da çekilenvideo klipte, bir süredir spor ve sağlıklı beslenme metoduyla 16 kilo veren Koray Avcı, fit görüntüsü ile dikkat çekmekte.

Nurettin Rençber Söyle Sunam ne zaman çıktı?

Nurettin Rençber Söyle Sunam

Nurettin Rençber - Seydo

Açıklama

Yükleyen:netd müzik

Yüklenme Tarihi: 06 Kasım -

Albüm Adı: Yaralı Gemi
Çıkış Tarihi:
Türk Halk Müziği

Şarkı Sözleri:

Şu feleğin işleri
Döktük kanlı yaşları
Geliyor arkadaşları

Kader ağını örmüş
Dediler seydo ölmüş
Kimler ağlasın sana seydo

Dağların rüzgarıydı
Öfkenin tufanıydı
Görseniz ne ihtişamlıydı
Çevirmişler dört yandan
Kurşun yağmış her yandan
Yıldızlara yoldaş ol seydo

Hey lo, lo lo seydo
Hey lo, lo lo seydo

Çarşıya varmasaydı
Yatsıya kalmasaydı
Vadesi tamam olmasaydı

Çölde ceylan yitmezdi
Seydo'ya güç yetmezdi
Zaten yaralı olmasaydı

Dağların rüzgarıydı
Öfkenin tufanıydı
Görseniz ne ihtişamlıydı
Çevirmişler dört yandan
Kurşun yağmış her yandan
Yıldızlara yoldaş ol seydo

Hey lo, lo lo seydo
Hey lo, lo lo seydo

Etiketler:

Nurettin Rençber - Leyla

Nurettin Rençber - Leyla Şarkı Sözleri

Sen Leyla'ydın bende Mecnun
Çöller içinde
Sen alevdin bende rüzgar
Küller içinde
Gel de bir gör şu halimi
Kullar içinde
Yeşermez bahçem
Kapanmaz yaram zaman içinde

Ağlama yar
Bir gün gelir bu hasret biter
Döneceğim ağlama
Bekle beni ağlama

Her selamın her kelamın
Yanadır bende
Son bir kere görse idim
Son nefesimde
Sende git yar sende bırak
Sende unut beni
Kanasın yaram
Sararsın bahçem zaman içinde

Açıklama

Yükleyen:netd müzik

Yüklenme Tarihi: 05 Kasım -

Albüm Adı: Ay Düşünce
Çıkış Tarihi:
Türk Halk Müziği

Şarkı Sözleri (lyrics):
Sen Leyla'ydın bende Mecnun
Çöller içinde
Sen alevdin bende rüzgar
Küller içinde
Gel de bir gör şu halimi
Kullar içinde
Yeşermez bahçem
Kapanmaz yaram zaman içinde

Ağlama yar
Bir gün gelir bu hasret biter
Döneceğim ağlama
Bekle beni ağlama

Her selamın her kelamın
Yanadır bende
Son bir kere görse idim
Son nefesimde
Sende git yar sende bırak
Sende unut beni
Kanasın yaram
Sararsın bahçem zaman içinde

Etiketler:

"Bu Düş Çok Güzel" şarkı sözleri

You May Also Like

Ece Mumay - "Galaksi"(Karaları bağlamadan hadi bana gel) (Durma, durdurma beni) (Saçını başını toplamadan bana gel) (Sorma, sordurma beni) (Tavrını, tarzını saklamadan gel) (Zorla oldurma bizi) (Memleket neresi? Ver

LVBEL C5 - "Aynen Öyle"C5 mode, ya, ey, ey, (Segah) Ey, ey, AKDO! Ey, ey, woah Ay-ay-aynen öyle; yüzümde maske var, aynen öyle (Ey, ey, ya) Aynen öyle; her şeyim parlıyo', aynen öyle (Grr-pow) (Ey, ey, ya) Aynen öyle;

Merve Özbey - "Vuracak"Bu kadarı az mı, yeter, tükendi içim; zorsun, zor Şşt! Kenara çekil, biter burada, zorla değil Suçu günahı boynuma bırak, kabulüm Yeter ki düş yakamdan, aman, canım yoluna feda değil Kime böyle

Adamlar - "Hikaye"Alevler içindeyim, alemler içinde Aşık olan çekiyor, hayat durmuyo acele Ben kendi yoluma bakarım, gel demiyorum Sen de gelme istemiyorum Ben toprağım sen su, çamur ediyosun O şöyledir bu böyledir,

Diyar Pala - "Anla"Anla Anla Bebegim halimi Özledim seni cok Ben sensiz yasayamam Hisset Duygularimi hisset Acilarimi hisset Bak simdi ne hallerdeyim Sev beni deliler gibi Gecmisi gecmise birakip Ileriye dogru

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası