mektebim öğrenci girişi / Mektebim Koleji Fiyatları , Bu Aya Özel İndirimli Fiyat Alın

Mektebim Öğrenci Girişi

mektebim öğrenci girişi

ŞUBAT

Mektebim Okulları Bursluluk ve Mektebim'e giriş sınavları bu yıl  Şubat  Cumartesi Pazar günleri gerçekleştirilecek. Mektebim Koleji Bursluluk Sınavına4. 5. 6. 7. 8. 9. ve sınıf öğrencileri katılabilecek. Mektebim Okulları Bursluluk Sınavına başvurmak için aşağıdaki linke TIKLAYINIZ.

MEKTEBİM KOLEJİ ERKEN KAYIT FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Millet Mekteplerinden alan Mektebim Koleji, yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir okuldur. - eğitim öğretim dönemi için yapılan erken kayıt indirimleri ve erken kayıt avantajlarından faydalanmak için yapmanız gereken aşağıdaki "erken kayıt" butonuna tıklamak. Mektebim Koleji ile ilgili detaylı bilgiye ve Mektebim Koleji Kayıt Ücretlerine aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. Tüm öğrencilere yeni eğitim öğretim döneminde başarılar.

MEKTEBİM OKULLARI BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI

Şubat Mektebim Bursluluk Sınavı Sonuçları, sınav ile ilgili ölçme ve değerlenedirmelerin tamamlanmasını müteakiben açıklanacaktır.  Çağdaş ve modern eğitim ortamlarında en son teknolojileri kullanarak öğrencilerine dünya standartlarında eğitim imkanı sunan Mektebim Okulları % Burs imkanından öğrenci faydalanabilecek. Sınav Sonuçları açıklandığında, Burs imkanından faydalanıp faydalanmadığınızı ve Mektebim Koleji Bursluluk Sınavı Puanınızı öğrenmek için TIKLAYINIZ

MEKTEBİM KOLEJİ BURSLULUK SINAVI OCAK

Mektebim Koleji Bursluluk Sınavı Ocak tarihlerinde 4,5,6,7,8,9,10, sınıflara yönelik olarak Mektebim Koleji Kampüslerinde yüz yüze uygulanacaktır. Mektebim Okulları Bursluluk Sınavına başvurmak için aşağıdaki linke TIKLAYINIZ.

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI 5. SINIF ÖĞRENCİ ALIM SINAVI

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Ortaokuluna Sınav ile öğrenci alınacak. 5. sınıf öğrencileri için düzenlenecek olan ODTÜ Geliştirme Vakfı Koleji Öğrenci Alım Sınavında başarılı olan öğrenciler kontenjan dahilinde okula kayıt yaptırabilecekler. ODTÜ Koleji Öğrenci Alım Sınavı; 4. sınıf Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler ve İngilizce ders kazanımlarını kapsayacak şekilde, çoktan seçmeli sorulardan oluşmaktadır. İngilizce yeterlik düzeyi düşük olan öğrenciler, Yoğunlaştırılmış İngilizce Programını takip eden sınıfa kabul edilecektirler. - Eğitim - Öğretim Yılı, 5. Sınıf İçin Aday Öğrencilerin Kabulü ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir. Başvuru butonuna tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

ŞUBAT

Mektebim Okulları Bursluluk Sınavı tarihi açıklandı. Mektebim Koleji Bursluluk Sınavı  Şubat  Cumartesi Pazar günleri gerçekleştirilecek. Mektebim Koleji Bursluluk Sınavına4. 5. 6. 7. 8. 9. ve sınıf öğrencileri katılabilecek. Mektebim Okulları Bursluluk Sınavına başvurmak için aşağıdaki linke TIKLAYINIZ.

MEKTEBİM BURSLULUK SINAVI

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır