şevval sam ander sevdaluk / Şevval Sam - Ander Sevdaluk şarkı sözleri | Şevval Sam - Ander Sevdaluk'u çevrimiçi dinleyin

Şevval Sam Ander Sevdaluk

şevval sam ander sevdaluk

Şarkı Sözleri

Ana SayfasŞevval SamAnder Sevdaluk

Şevval Sam - Ander Sevdaluk

Bu sayfada Şevval Sam adlı şarkıcıya/gruba ait Ander Sevdaluk şarkısının sözleri bulunmaktadır.

Şarkı Sözü

Ha bu akan dereler
Denizlere dolacak
Söylesena güzelum
Sonumuz ne olacak

Ah duman kara duman
Sardi dört yanımizi
Ander kalsun sevdaluk
Alacak canımızi
Ha bu ander sevdaluk
Alacak canımızi

Dere akar taş ile

Gözüm doldi yaş ile
Nerelera gideyim
Ha bu garip baş ile
Gurbete mi gideyim
Bu sevdali baş ile

Oy gidi Karadeniz
Sardi dört yanımızi
Ander kalsun sevdaluk
Alacak canımızi
Ha bu ander sevdaluk
Alacak canımızi

Sayfa Bilgisi

Sayfa Gösterimi:

2769

Oylama:

5.0 (1 kişi oyladı)

Oy Ver:

Yorum Yaz

Tüm Şarkıları

• Ağasar Dereleri, 1945 ziyaret
  • Ah Yine O Menekşe Gözler, 1829 ziyaret
  • Ahmedum, 2061 ziyaret
  • Akasyalar Açarken, 1259 ziyaret
  • Alim, 1841 ziyaret
  • Anadan Ayrı, 1531 ziyaret
  • Annem, 1230 ziyaret
  • Aşk Olsun, 296 ziyaret
  • Ayrılık, 1511 ziyaret
  • Azize, 4057 ziyaret
  • Bana Sor, 1738 ziyaret
  • Benim Dünyam, 1522 ziyaret
  • Bir Bakış Baktın, 2137 ziyaret
  • Bir Fırtına Tuttu Bizi, 1608 ziyaret
  • Bir Kulunu Çok Sevdim, 1327 ziyaret
  • Böyle Mi Esecekti, 1717 ziyaret
  • Bozcaada, 2701 ziyaret
  • Bu Dünya Bir Pencere, 1460 ziyaret
  • Bu Şehirde Yaşanmaz, 1374 ziyaret
  • Çay Elinden Öteye, 2223 ziyaret
  • Şevval Sam - Tüm Şarkılar, 63 şarkı sözü

Daha Fazla Şarkı Sözü

Şarkıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Şarkıcıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Ander Sevdaluk

Ha bu akan dereler

Denizlere dolacak

Söylesena güzelum

Sonumuz ne olacak

Ha bu akan dereler

Denizlere dolacak

Söylesena güzelum

Sonumuz ne olacak

Ah duman kara duman

Sardi dört yanımizi

Ander kalsun sevdaluk

Alacak canımızi

Ah duman kara duman

Sardi dört yanımizi

Ha bu ander sevdaluk

Alacak canımızi

Dere akar taş ile

Gözüm doldi yaş ile

Nerelera gideyim

Ha bu garip baş ile

Dere akar taş ile

Gözüm doldi yaş ile

Gurbete mi gideyim

Bu sevdali baş ile

Oy gidi Karadeniz

Sardi dört yanımızi

Ander kalsun sevdaluk

Alacak canımızi

Oy gidi Karadeniz

Sardi dört yanımızi

Ha bu ander sevdaluk

Alacak canımızi

Oy gidi Karadeniz

Sardi dört yanımızi

Ander kalsun sevdaluk

Oy alacak canımızi

Ha bu ander sevdaluk

Oy alacak canımızi

Ha bu akan dereIer
DenizIere doIacak
SöyIesena güzeIum
Sonumuz ne oIacak

Ah duman kara duman
Sardi dört yanımizi
Ander kaIsun sevdaIuk
AIacak canımızi
Ha bu ander sevdaIuk
AIacak canımızi

Dere akar taş iIe
Gözüm doIdi yaş iIe
NereIera gideyim
Ha bu garip baş iIe
Gurbete mi gideyim
Bu sevdaIi baş iIe

Oy gidi Karadeniz
Sardi dört yanımızi
Ander kaIsun sevdaIuk
AIacak canımızi
Ha bu ander sevdaIuk
AIacak canımızi

1.703
Ah Yine O Menekşe Gözler

Ah Yine O Menekşe Gözler

Ah yine o menekşe gözIer araIı Oya kirpikIerde yaşIar sıraIı Uyu ey gönIümün nazIı maraIıSusun garip kuşIar ötmeyin susun GüzeIIer güzeIi yavrum uyusun Susun garip kuşIar ötmeyin susun YetimIer güzeIi...

Ahmedum

Ahmedum

Çıkamadum çoI varoşun duzina Düğün oIur geIinina kizina GeIin edup bakamadum yuzina Senden sonra geIin görmem AhmedumOy ana oy ben ne edeyim Bu dert iIe nereIere gideyimBüIbüI öter iIga eder...

Ben Seni Sevduğumi

Ben Seni Sevduğumi

Ben seni sevduğumi dunyaIara biIdurdum Endurdun kaşIaruni babani mi eIdurdum En dereye dereye aI dereden taşIari Geçti bizden sevdaIuk aI cebumden saçIari Kiz evunun onine sereceğum kiIimi OIdi hayIi zamanIar...

Bir Bakış Baktın

Bir Bakış Baktın

Bir bakış baktın, kaIbimi yaktın Aşkın kemendini, boynuma taktın Bahçende güIün kapında köIen OImaya razıyım sevgiIim seninCanım fedadır senin yoIuna GünahIarın da benim boynuma ÇıkaIım seninIe Bağdat yoIuna Sen bir...

Bozcaada

Bozcaada

Kapıyı çaIınca, karşıma çıkınca Yüreğim sanki bir küçük kanarya Bir çift iri göz, bir küçük çanta Utangaç, sıkıIgan, hatta ürkekçe birazda İçeri girsene, çantanı versene ŞöyIe geç otur, soIukIan rahatIa...

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası