tarık türkmen / TARIK TÜRKMEN - Futbolcu Bilgileri TFF

Tarık Türkmen

tarık türkmen

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN

Tarık TÜRKMEN

Psikoloji

İstanbul / Beylikdüzü

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN iletişim bilgileri henüz doktorumsun.com'da yer almamaktadır. Dilerseniz iletişim bilgilerini talep edebilir ya da aynı branştaki diğer doktorları görüntüleyebilirsiniz

Diğer Doktorları Görüntüle

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN iletişim bilgileri henüz doktorumsun.com'da yer almamaktadır. Dilerseniz iletişim bilgilerini talep edebilir ya da aynı branştaki diğer doktorları görüntüleyebilirsiniz

Diğer Doktorları Görüntüle

Mevam Psikoloji

Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Ekinoks Residence No:1 Kat:3 D:26, Beylikdüzü/İstanbul

İLGİ ALANLARI / TEDAVİLER

• Ağlama ve Öfke Nöbetleri
  • Agorafobi
  • Agresyon/Öfke Yönetimi (Öfke Kontrol Bozukluğu)
  • Aile Danışmanlığı
  • Akran Zorbalığı
  • Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı
  • Bedensel imajla ilgili sorunlar
  • Bilişsel Gelişim Programı Uygulaması
  • Bipolar Bozukluk Tedavisi
  • Borderline (Sınırda) Kişilik Bozukluğu
  • Boşanma Danışmanlığı
  • CAS (Cognitive Assesment System) Zeka Testi
  • Çift - Eş - Evlilik Danışmanlığı ve Terapileri
  • Cinsel Danışmanlık
  • Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
  • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)
  • Duyguları İfade Etme Konusunda Danışmanlık
  • Ergenlik Bunalımı
  • İhmal ve istismar
  • İlişki Danışmanlığı ve Terapisi
  • İnkontinans/Enürezis (İdrar/Çiş Kaçırma - Alt Islatma)
  • Kardeş Kıskançlığı
  • Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
  • Kişilik Bozuklukları
  • Kronik Erteleme Davranışı
  • Lohusalık Dönemi Problemleri
  • Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar
  • Okul Başarısızlığı ve Okula Uyum Sorunları (Okul Fobisi)
  • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
  • Panik Bozukluklar (Panik Atak)
  • Pass Bilişsel Müdahale Programı
  • Psikotik Bozukluklar
  • Tırnak Yeme
  • Üstün Zeka Sonucu Uyum Problemleri
  • Yeme Bozuklukları (Anoreksiya - Bulimiya)
  • Zeka, Gelişim, Dikkat Algı Testleri
  • Zeka Geriliği Kaynaklı Uyum Problemleri

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN HAKKINDA

EĞİTİM BİLGİLERİ

• Yakın Doğu Üniversitesi
  • İstanbul Üniversitesi

DENEYİM BİLGİLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN hangi alanda uzmandır?

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN Psikoloji alanında hizmet vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN hangi tedavileri uygulamaktadır?

Uzm. Kl. Psk.

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN nerede çalışmaktadır?

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN Mevam Psikoloji (İstanbul Beylikdüzü) bünyesinde hizmet vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Tarık TÜRKMEN için doktorumsun.com profil sayfasını ziyaret ederek randevu takvimi üzerinden ya da doğrudan iletişim bilgileri üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

DEĞERLENDİRMELER

Henüz değerlendirme yapılmamış.

MAKALELER

Uzm. Kl. Psk. Tarık Türkmen

Psikoloji

Randevu AlınDetaylı Bilgi Edinin

1985 yılında İstanbul'da doğmuştur.Lisans eğitimini Yakın Doğu Üniversitesi ''Psikoloji'' bölümünde tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi ''Klinik Psikoloji'' alanında tamamlamıştır.
"Aile Danışmanlığı Sertifika Programı" nı tamamlayarak "Aile Danışmanı" ünvanını almıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimine katılarak " Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Eğitimi " uygulayıcısı olmaya hak kazanmıştır..Eğitim süreci içerisinde ''Şema Terapi'' Eğitimi almıştır.Çocuk,ergen ve yetişkin alanlarında özel psikolojik danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.Bu süreçlerde çok fazla danışanla çalışma ve tecrübe edinme şansına sahip olmuştur.
Madde Bağımlılığı alanında gençlere ve ailelerine yönelik bireysel danışmanlık ,grup terapisi ve bağımlılık alanında eğitimler vermiştir.İstanbul Üniversitesinden “CAS (Cognitive Assesment System) Zeka Testi” eğitimi aldı ve zeka testi uygulamalarını yapmaya devam etmektedir. 5-17 yaş aralığındaki çocuklar ve gençlerle "Bilişsel Gelişim Müdahale Programı" çalışmaları yapmaktadır.

ALDIĞI EĞİTİMLERİN BAŞLICALARI ŞUNLARDIR:
1. Bilişsel Davranışçı Terapi
2.Şema Terapi
3.Varoluşsal Psikoterapi
4. Çözüm Odaklı Terapi
5.Aile Danışmanlığı Eğitimi (Jhon Gottman Modeli)
6. "Aile ile İşbirliği Eğitimi" / SATR GELİŞİM MODELİ
7. Terapötik Kartlar Eğitimi
8. Psikodrama Eğitimi
9.Psikodinamik Terapi Yaklaşımları
10.Çocuk Psikopatolojisi
11.Erişkin Psikopatolojisi
12.Bağımlılıkta Rehabilitasyon
13.CAS (Cognitive Assesment System) Zeka Testi
14.Pass Bilişsel Müdahale Programı
15.Frosting Gelişimsel Görsel Algı Testi
16.MMPI kişilik Envanteri
17.Risk Altındaki Çocuklar
18.Zor çocuklar

Okullar / Eğitimler

• Yakın Doğu Üniversitesi/Psikoloji Bölümü
  • İstanbul Esenyurt Üniversitesi/ Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı

Tümünü göster

Hastalıklar

• Depresyon
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Sosyal Fobi
  • Sınav Kaygısı
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
  • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
  • Stres
  • Obsesif-Kompulsif Bozukluk
  • Panik Atak
  • Çocuk ve Ergen Psikolojisi Problemleri
  • Yeme Bozuklukları
  • ilişki problemleri
  • dikkat dağınıklığı
  • Öfke
  • Kaygı Bozuklukları
  • Anksiyete
  • Kardeş Kıskançlığı
  • Evlilik Sorunları
  • Kişilik Bozuklukları
  • Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar
  • Panik Bozukluklar
  • Üstün Zeka sonucu uyum problemleri
  • Zeka geriliği kaynaklı uyum problemleri
  • CAS (Cognitive Assesment System) Zeka Testi
  • Agorafobi
  • Travma
  • Duygulanım Bozukluğu - Manik Depresif Hastalığı
  • Öfke Kontrolü
  • Çift-İlişki Danışmanlığı
  • Zeka Testi Uygulaması
  • Bilişsel gelişim programı uygulaması
  • öğrenme güçlüğü
  • Davranış Bozuklukları
  • Gelişim Bozuklukları
  • Dehb
  • Hiperaktivite
  • Dikkat Eksikliği
  • Motivasyon Eksikliği
  • Çocukluk dönemi korkuları
  • Okul Başarısızlığı
  • okul zorlukları
  • Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı
  • Anne-Baba ayrılığı
  • Çocuklarda Uyku Problemleri
  • Tırnak Yeme
  • Alt Islatma (Enürezis)
  • Öğrenme Güçlüğü
  • Pass Bilişsel Müdahale Programı

Tümünü göster

Randevu al

Hizmetler

Çocuk ve Ergen Psikolojisi Problemleri

Evlilik Danışmanlığı

Ebeveyn Danışmanlığı

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite

Destekleyici Psikoterapi

Davranış Bozuklukları

Cinsel Terapi

CAS Zeka Testi

Bireysel Terapi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Ağlama ve Öfke Nöbetleri

Eğitim Danışmanlığı

Varoluşçu Psikoterapi

Çift Terapisi

Online Terapi

Online Danışmanlık

Şema Terapi

İlişki Terapisi

Çözüm Odaklı Terapi

Çocuklarda Yeme Problemleri

Çocuklarda Uyku Problemleri

Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı

Aile İçi İletişim Sorunları

Aile Terapisi

Aile Danışmanlığı

Psikoloji Randevusu

Hasta ve Danışan Görüşleri

Evliliğimin bitmesi akabinde 12 yaşındaki oğlumun süreçten etkilenip etkilenmediğini anlamak adına geldik kendisine. Pozitif ve sıcak bir yaklaşımı var. Oğlumla frekansı çok tuttu. Diğer yandan 4-5 terapi sonrasında süreci kabullenmiş olduğunu ve çok da ihtiyacının olmadığını söylemesi oldukça profesyonelceydi. Seansları önce 2 haftada bire indirdik ve geçtiğimiz hafta son bir seans sonrasında sonlandırma kararı aldık. Verdiği geri bildirim ile içimin rahatlaması bana yetti. Kendisine çok teşekkür ederim…

Hasta

Hasta

İletişimi iyiydi. Empati kurduğunu düşünüyorum. Kendimi konuşurken anlatırken rahat hissettim. Güvende hissettim

Hasta

Hasta

Kızımızın sonradan gelişen olumsuz davranışlarından dolayı tarık türkmen beye götürülmek istedik ilgisi harika davranışları mütevazı ve saygılı çok yeni ama çokmemnunuz azda olsa gelişme var değerli hocamızla herşeyin değişeceğine inaniyoruz

Hasta

Hasta

Kendisi gerçekten iyi bir dinleyici , özellikle kendisiyle konuşmak çok iyi geliyor. Şuan yolun başı henüz , İnanıyorum ki ilerleyen süreçlerde çok yardımını ve desteğini alacağım bir psikolog.

Hasta

Hasta

Tarık bey ile ilk görüşmemizde, bu kadar çok şey konuşacağımı tahmin etmiyordum. İyi bir danışman, iyi bir konuşmacı, iyi bir dinleyici..Hayatımı yoluna koymak, ruhsal ve mental anlamda yaşantımı daha iyi devam ettirebilmek için, onun desteğine ihtiyacım olduğu kanaatindeyim..

Hasta

Hasta

Öfke kontrolünü yenemeceğimi düşünürken daha önemle şeyler var bu hayatta düşmem gerektiğini görmeme sebep oldu bu terapi

Hasta

Hasta

İlk seansimiz çok iyi geçti bazı şeyleri daha net görebildik ilişkimiz hakkında,empati kurabilen ,örnek anlatimlariyla yalın bir dil kullanıyor.tavsiye ederim

Hasta

Hasta

Çift terapisi için referans üzerine Tarık Bey ile görüşme sağladık. Kendisinden çok memnun kaldık. 2 seans görüşme sağladık ve olumlu netice aldığımız için sonlandırdık. Kendisi başarılı, konuşması ve anlatımı oldukça iyi olan, konulara hakim olan, ikna kabiliyeti çok iyi bir uzman.

Hasta

Hasta

Tarık bey samimi,iyi bir dinleyici bizim ailecek sevdiğimiz kişi oldu kızımjn boşanma sonrası destek tedavisi için yardım aldık 5 yaşındaki kızımla iletişimleri çok iyiydi kızım çok mutlu gitti ve geldi olumlu geri dönüşümleri oldu. Kendisi süreci iyi yönetti ben gidebilecek herkese gitmelerini öneririm

Hasta

Hasta

Boşanma sonrası terapi için kendisine danıştım. Her şey yolunda gibi geliyordu. Ama mutlu değildim. Yapılması gereken her şeyi yaptığım halde, iyi gelmiyordu. 10 seansa yaklaştık. Yolunda olmayanları tek tek yoluna koyduk kendisi ile birlikte. İyi bir yol gösterici, empatisi yüksek. Bu süreci atlatmamda çokça faydası oldu. Güleryüzlü enerjisi yüksek. Daha açık sözlü ve dürüst olmasını beklediğim alanlar oldu. Ancak kendisi bazı şeyleri kendim farketmem konusunda ısrarcı. Ona tereddüt etmeden her şeyi anlatabiliyorum, güven veriyor. Kimseyle paylaşmadığım şeyleri ona bir çırpıda anlatmak bana da ilginç hissettiriyor. Ağlamayacağım diye gittiğim her seanstan ağlayarak ve tazelenmiş hissederek çıkıyorum. Daha güçlü ve dik yürüyorum. Gerçekten destek almak böyle bir şeymiş. Kendisine de tekrar tekrar teşekkür ederim. Kendisi ile görüşecek danışanlara da hiç düşünmeden gidin derim. Aynada kendinizle konuşuyormuş gibi samimi hissedeceksiniz.

Hasta

Hasta

Çocuklarim için aldığımız psikolojik destek özellikle kaygı ve takintilariyla basetmeleri açısından verimli seanslar aldık.Suan çocuklarım aileleriyle ve akademik anlamda iyi durumdalar.. Destek almak isteyenlere kesinlikle tavsiye edebilirim.

Hasta

Hasta

3 çocuk sahibi bir anneyim.Ortanca çocuğum için hocamızdan danışmanlık hizmeti aldık.Süreç tam istediğim gibiydi gerek test süreci gerekse test sonrası terapi süreçleri sonrasında hocamızın benimle ve eşimle irtibata geçip bilgilendirmesi de bizim açımızdan çok olumluydu. Çocuğumun dikkat ve dersleri konusunda çok yardımları oldu bize.Beklendiğimden çok daha iyiydi.

Hasta

Hasta

Yaklaşık son 6-7 aydır içinde bulunmuş olduğum depresif ve kaygılı ruh halimden beni kurtardığı için Tarık Hocama çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok iyi geliyor. Ruhum ve zihnim aydınlandı.İşini çok iyi yapıyor, Profesyonel yardım almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

Tarık bey ile uzun süredir terapi desteği alıyorum bu sıkıntılı sürecimde her zaman yanımda oldu problemlerin üstesinden gelmekte ve farkına varmamda yardımcı oldu. Bundan sonraki yaşamımda kendime daha güvenli ve sosyal ilişkilerimde daha iyi bir noktaya geldiğimi düşünüyorum terapi desteği almayı düşünen kişilere tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

Ben çok memnunum, bana fayda sağladığını düşünüyorum.Kendimde ilerleme görüyorum. Danışanlarına olumlu yönde konuştuğu için rahatlatıyor sizi.Soruna çözüm odaklı yaklaşıyor.Olaylara artık daha olumlu ve sakin bakmaya çalışıyorum.

Hasta

Hasta

Kısa bir tedavi sürecim oldu ama çok etkili oldu.Çok iyi danışmanlık yaptı.Ben doktortakvimi.com sitesindeki yorumlardan fikir edinerek tercih ettim.Benim iş hayatımdaki karar verme sürecince etkili oldu,olaylara bakış açımda ve yorumlamamda etkili oldu.

Hasta

Hasta

Tarık beyle tanışmamız 5 ay öncesinde olmuştu. Bir takım takıntılarım üzerine çalışmıştık. Kendisi gerçekten iletişime açık, duyarlı ve ilgili bir psikolog. Seanslarım sonunda takıntılarımdan kurtuldum ve hayata bakış açım değişti. Hayatla beni barıştırdığı için Kendisine çok teşekkür ederim

Hasta

Hasta

Başlangıçta çok çekinerek gittim. Hatta tanımadığım insana derdimi nasıl anlatabilirim gibi bir sürü şey geçirdim aklımdan. Sonrasında bir baktım ki ilk seansta baya bir konuşmuşuz. Ve artık her hafta gitmeye başladım, dört gözle haftayı bekler oldum. Çünkü terapinin bana gerçekten iyi geldiğinin farkına vardım. Tarık Hoca ise kesinlikle işini harika yapan bir insan belki de bu yüzden terapinin bu kadar işe yaradığını hissediyorum... Teşekkürler Tarık Hocam

Hasta

Hasta

Tarık Türkmen uzm.kl.psk. Hayatımla ilgili bazı yaşadıklarımdan dolayı kendimi iyi hissetmiyordum depresyondaydım ve Tarık bey i bir arkadaşımın tavsiyesiyle buldum. Bugün 4. Seansımızı yaptık beni eleştirmeden dinlemesi ve beni anladığını hissetmem her seferinde beni iyi hissettiriyor. Bunun yanında terapi seanslarında her şeyi en ince ayrıntısıyla değerlendiriyoruz ve sayesinde kendime başka bir bakış açısı kazandım. İlk gittiğimden bu yana gerçekten hayatımda yaşadıklarıma karşı tepkilerim azaldı ve kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. Teşekkür ederim kendisine sürecimiz hala devam etmekte ve çok memnunum.Tarık Hocam

Hasta

Hasta

Aile danışmanlığı seanlarına katıldık güler yüzü güzel yönlendirmesi hepimizi mutlu etti ve hayatımızda güzel yer etti hocamızı dalında çok başarılı buldum ve herkese tavsiye ederim

Hasta

Hasta

Tarık bey, size kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir ortam sunar. Çekinmeden rahatlıkla konuşabileceğiniz biridir. Sorununuza yardımcı olmak için çabalar ve çaba sarfetmenizi sağlar. Mesleğini severek yapan ve kendisini alanında iyi yetiştirmiş bir psikologdur. Seanslara başladıktan sonra kendimi daha iyi ve mutlu hissediyorum. Kendimde olan değişimlerin farkındayım ve bundan dolayı kendisine teşekkür ederim.

Hasta

Hasta

Tarık Bey, gerek profesyonel bakış açısı gerek sıcakkanlı, ilgili tavrı ile gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim biri. Terapi sürecinde ki değişimin sancılarını Tarık Beyin alakasıyla çok daha kolay atlatabiliyorsunuz. Birlikte aldığımız yol sayesinde hayatım olumlu anlamda ileriye doğru akıyor artık. Düşüncelerimizin önemini ve hayatımızı ne denli değiştirtirdiğini, o tatlı üslubu ile kavramamı sağladığı için kendisine minnettarım.

Hasta

Hasta

Gayet memnunum.Gittiğimizde gayet güzel karşıladı,her şeyi konuşarak,anlatarak,çocuğumda 3 seansta sonuca ulaştık.Sonrasında 2 seans daha gittik.Oğlum kalan son seansta gitmek istemedi, artık sonuca ulaştık gitmeme gerek yok dedi.Tarık Bey de olumlu karşıladı.Her istediğinizde, problem sorun olduğunda kapımız her zaman açık, gelebilirsiniz dedi.Benim oğlum ortaokula başladı,okula gitmek istemiyordu.İlk başta biz görüşme yaptık,sorunlarımızı söyledik.Sonrası ilk seansta sadece oğlumla görüştü ve sonuca ulaşıldı.Ben zorla götürüyordum,ağlıyordu.Şimdi isteyerek kendi gidiyor.Her gün gitmemek için bahaneleri vardı, karnım ağrıyor diyordu ama şimdi ben olmadan kendi okula gidiyor.

Hasta

Hasta

Ben Tarık Bey'den memnunum.Hem kızım hem de kendim için gittim.Kızım hala destek alıyor ve memnunuz,ilerleme var.Benim kızım epilepsi ve hipertansiyon hastası. 6 yaşında ama var bunlar.Kızımdan dolayı psikolojim çok bozuktu.Bunlar yetmiyormuş gibi hiperaktivite,dikkat eksikliği ve disleksimiz de var.Haftada 2 gün Tarık Bey'e götürüyorum.Çocuğun dikkatini düzeltmek için oyunlar oynuyorlar.Önce gitmek istemiyordu ama ilerleyen süreçte doktora gideceksin dediğimde hangisine diye soruyor.Oyun oynayan psikoloğa dediğimde hadi gidelim diyor.Kızım tamamen dikkatli değildi ama şimdi yanlışın farkında.1.sınıfa gidiyor, bu sene yavaştı, 2 satır yazı yazdığında yoruldum diyordu.Ama şimdi hızlandı ,1 sayfa yazı yazdıktan sonra yoruldum diyor.Biz Tarık Bey'den memnunuz,gidiyoruz.Teşekkür ederim kendisine.

Hasta

Hasta

Bir tavsiye üzerine gittik kendisine. Oğlum fazla hareketliydi, şiddete meyili ve dikkat sorunu vardı. Bu anlamda yaklaşık 1.5 aydır gidiyoruz. Oğlum bu sürede daha ılımlı oldu. Tepkileri eskisi gibi sert değil ve konuşarak çözmeye çalışıyor sorunları. Tarık Bey'in çocuklarla iletişimi ve kendisini ifade şekli çok iyi. Çocuğum başlangıçta hiç gitmek istemedi, ağladı ama Tarık Bey ile tanıştıktan sonra gitmek istedi terapilere. Henüz yeni bir süreç olduğunun farkındayım ama daha iyi olduğunu görüyorum çocuğumun ve bu beni memnun ediyor.

Hasta

Hasta

Kızım için gitmiştim geçen sene. Memnuniyetim üzerine bu sene de ben gitmeye başladım. Kızım tüp bebek olarak doğdu; kalp rahatsızlıkları, tansiyon ve epilepsi gibi hastalıklar çıktı ileriki yaşlarında. Hastaneye gidip gelmek beni çok yordu ve yıprattı. Ayrıca yanlış ilaç verilmesi nedeni ile çocuğum çok zor günler yaşadı. Kızımdaki problemler nedeni ile çok yıprandım. Hiçbir şeye tahammülüm yoktu. Sinirlerim aşırı yıpranmıştı. Öyle ki kızıma şiddet uygulamaya başladım ve bu beni çok üzüyordu. Artık çıldırma aşamasındaydım. Ya kendimi öldürecektim ya da bir çözüm bulacaktım. Komşum bana hatırlattı Tarık Bey'i daha önce çok yardımcı olmuştu ve şimdi de desteğini alabilirdim. Bu anlamda seanslara başladık. Şu an çok iyiyim. Konuşuyoruz, sohbet ediyoruz ve bir yol çizmeye çalışıyoruz birlikte. Tarık Bey açıklamalarını ve önerilerini güzel bir şekilde anlatıyor. Yapılacakları, alternatifleri ve sonuçları konuşuyoruz. Sinirlendiğimde ortamı terk etmemi ve duş almamı söyledi. Onun dediği gibi yaptığımda daha rahat oluyorum. Seanslar süresince daha sakinim. Bir ara insanlara kin ile bakıyordum, şimdi umursamıyorum. Her şey olacağına varmış diyorum. Çok iyiyim artık.

Hasta

Hasta

Gerçekten çok memnun kaldım,çok iyiydi.İçinden çıkamadığım ve gitgide sağlığıma zarar veren ruhsal problemler olmaya başladı,bunun için gitmeye başladım.Sonrasında Tarık Bey'i tercih ettim.Sağolsun baya etkili oldu, bu kadar beklemiyordum.Şansımı deneyeyim diye gittim,çok etkili oldu,beni hayata bağladı.Görüşme sonunda hayata bakış açım değişti.Sabahları kalkıp işe gidemezdim,uyanamazdım,yemek yiyemezdim, hayattan tat almazdım hiç bir şekilde.Bu sorunlarım düzeldi,aştım.Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum, bu kadar olumlu olacağını beklemiyordum ama çok memun kaldım.

Hasta

Hasta

Psikiyatri doktorum yönlendirdi.İlk görüşmeden sonra faydalı olabileceğini düşündüm ve devam ettim.Anlayışlı,hoşgörülü,ılımlı bir danışman.Seansları gayet güzel ve başarılı geçiyor.Danışanına yön veriyor,seanslara başladıktan sonra kendimi daha iyi hissediyorum.Güvenilir bir arkadaş gibi,bir yakınımmış gibi sıcak ve samimi.Hem danışman-danışan ilişkisi mesafesinde hem de yakınen ilgileniyor.Seanslarım devam etmekte, iyi geldiğini düşünüyorum.İhtiyacı olanlara da tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

İşini seven,kaliteli yapmayı seven,empati yeteneği yüksek,insanlarla iletişimi kuvvetli,kendini yetiştirmiş bir psikolog.Danışman-danışan ilişkisinden ziyade arkadaşça konuşabiliyorsunuz.Kendisine ve aracı olduğu için doktortakvimi'ne teşekkür ederim.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim.Görüşme sonucu hayata daha umut dolu bakabiliyorum.Sorunlarım vardı, sorunlarımda iyileşme oldu.

Hasta

Hasta

Sıcak,yaklaşımı iyi,iyi niyetli bir danışman.Zaman ayırırken katılımcı oluyor.Olumlu buluyorum yaklaşımlarını.Kendisiyle sohbet ettiğimde sıkça soru sorması,konuya açıklık getirmeye çalışması etkili oldu diye düşünüyorum.Görüşme anında sadece konuşmaları ve olaya odaklanması önemliydi.Bu anlamda kesinlikle memnun kaldım.Yakınlarıma da tavsiye ederim.

Hasta

Hasta

Ben öğretim görevlisiyim.Bir yıl boyunca yurtdışına gitmem gerekiyor ve 5 yaşında bir oğlum var.Yaklaşık 10 ay-1 yıl boyunca beni göremeyecek.Bu süreci ona nasıl anlatmalıyız ve ondaki değişimleri nasıl yorumlamalıyız,neden gideceğimi düşünüyor ve hırçın davranıyor bu konuda Tarık Bey'den destek aldık.Oğlumla olan diyaloğum çok daha kuvvetli.Bir de bilgilerden,bakış açısından dolayı bu süreç hem kolaylaştı hem de bize farklı bir bakış açısı kazandırd.Oğlumla olan diyaloğum daha güçlendi.Bundan sonrada sürekli her türlü konuda irtibatta olacağımızı düşünüyorum.

Hasta

Hasta

Galeri

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası