osman kanat komando andı / Sakarya Fırat Komando Andı indir

Osman Kanat Komando Andı

osman kanat komando andı

asker marşları

T.C geçmişten günümüze hafızalarımızda yer edinmiş bütün marşları burada listeleyeceğiz. Görmek istediğiniz marşın üzerine tıklayarak ilgili marşın söz dizelerini görebilirsiniz.

Asker Marşları sürekli güncellenerek sitemize eklenmeye devam edilecektir.

Komando Andı

Korku nedir bilmeyiz
Biz dağların erleri
Yuva yaptık göklere
Baş döndüren yerlere
Engel tanımaz aşarız
Yüce engin dağları
El verir uzanırız
Mor siyah bulutlara
Ben Türk komandosuyum
Düşmanı çelik pençemle ezerim
Her yerde ben varım
Havada
Karada
Denizde
Çölde
Batakta
Çatakta
Her zaman ve her yerde
Hazır? daima hazır
Hazır? daima hazır
Kim? komando
Kim? komando
Olamazsın? yah
Olamazsın? yah
Komandolar? Allah
Komandolar? Allah
ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN

Marşı kapatmak için buraya tıklayın.

Aramalar: piyade marşı, komando marşı, bütün asker marşları, asker marşları, askerde söylenen marşlar, askerdeki bütün marşlar

in ASKER VİDEOLARI

Komando Andı

Sakarya Fırat Dizisinde Komando Andı, korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları KOMANDO ANDI korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN Amin..

Devamı

in ASKER TÜRKÜLERİ

Sakarya Fırat Kerkük Türküsü

Kerkük Türküsü Sakarya Fırat Dizinden TRT 1 de yayınlanan Sakarya Fırat dizinden Kerkük Türküsü .. Kerküğün zindanına attılar meni Mazlumlar sürüsüne Kattılar meni kattılar beni Bir yanım dağladılar ateşle annem Ne suçum ne günahım Yaktılar beni, yaktılar beni Türkmen obalarından göçen anneler Ne yuvaları kalmış Ne de haneler, ne de haneler Gök kubbeyi sarsar mazlum feryadım Elbet bir gün güler Bize seneler, bize seneler  

Devamı

in ASKER TÜRKÜLERİ

Kan Uykusu Sakarya Fırat

Sakarya Fırat &#; Kan Uykusu Ahmet Şafak Videosu İzleyin &#;Biri gider bini gelir. Al kınalı koçlar gibi. Herbiri cihana değer. Aslan yürekli yiğitler gibi&#; Ahmet Şafak-Kan Uykusu Ve Sakarya Fırat Poyraz Timi Şarkısını izinsiz olarak kullandığımız Ahmet Şafak&#;ın affına sığınıyoruz.

Devamı

in ASKER DİZİ VE FİLMLERİ

Sakarya Fırat Komando Andı

Komando Andı Sakarya Fırat Dizisinden Asker videoları izle Sakarya Fırat Komando Andı Sözleri KOMANDO ANDI korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN&#;&#;&#;

Devamı

in ASKER VİDEOLARI

Sakarya Fırat Cenaze Selasi Hasan Hoca

Sakarya Fırat dizisinde Hasan Hocanın Cenaze Salası Es Salatu Ve s-Selamu Aleyke Ya Rasulallah Videosunu İzleyin Asker videoları Sakarya Fırat dizisinin Bölümünde Sarı Hoca Lakaplı Hasan Turna Mehmetçiğin verdiği Cenaze selasi Es Salatu Ve&#;s-Selamu Aleyke Ya Rasulallah! Es Salatu Ve&#;s-Selamu Aleyke Ya Habiballah! Es Salatu Ve&#;s-Selamu Aleyke Ya Nûre Arşillah! Es Salatu Ve&#;s-Selamu Aleyke Ya Hayra Halgillah! Es Salatu Ve&#;s-Selamu Aleyke Ya Seyyidel Evveline Vel Ahirin! Vel Hamdü Lillahi Rabbil Alemin!

Devamı

in ASKER DİZİ VE FİLMLERİ

Sakarya Fırat Osman Kanat Ben Onların Yüzüne Al Bayrağımızı Örteceğim

Sakarya Fırat Dizinde Osman Ben Onların Yüzüne Al Bayrağımızı Örteceğim Komutanım Diyerek Şehitlerin Yüzüne Bayrak Örtüyor Her Çarşamba TRT 1 ekranlarında Yayınlanana Sakarya Fırat Dizinde Şehitlerin yüzüne Albayrak Örten Osman Komutan Videonun Sonunda Okunan Şiir: Sen ki, İslam'ı kuşatmış, boğuyorken hüsran, O demir çemberi göğsünde kırıp parçaladın; Sen ki, ruhunla beraber gezer ecramı adın; Sen ki, a'sara gömülsen taşacaksın&#; Heyhat, Sana gelmez bu ufuklar, seni almaz bu cihat&#; Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber, Sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber. Mehmet Akif Ersoy

Devamı

in ASKER ŞİİRLERİ

Çakallar ürüse de Şehit ölmezmiş Sakarya Fırat

Ümit 20 yaşta düştü toprağa Her mahluk ölse de Şehit ölmezmiş Muharremden yadigarı kaldıydı Manisadan bölük asker geldiydi Ümit bu dağların ala kurduydu Çakallar ürüse de Şehit ölmezmiş. Şiir Videosu Sözleri Ümit 20 yaşta düştü toprağa Her mahluk ölse de Şehit ölmezmiş Adları yazılsın altın yaprağa Silenler silse de Şehit ölmezmiş Ümit&#;i gönderdik fidanlar gibi Ardından ağladık figanlar gibi Peygamber yanında sultanlar gibi 40 kurşun yese de Şehit ölmezmiş Vatan hududuna ördük bir duvar Duvarda ruhumuz kanlarımız var Gül yüzü süzülür yarası kanar Mezara girse de Şehit ölmezmiş Babaya iftihar anaya izzet Askere şereftir kahpeye zillet KURAN&#;ında ALLAH verdi bir

Devamı

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası