biri sana biri bana / Biri Sana Biri Bana - Memet Kalkan | Shazam

Biri Sana Biri Bana

biri sana biri bana

MaunaHome Ikili Yeşil Kırmızı Porselen Kupa Set - Biri Sana Biri Bana Hediyelik Kupa MAUNAIKILIKUPA

MaunaHome Ikili Yeşil Kırmızı Porselen Kupa Set - Biri Sana Biri Bana Hediyelik Kupa

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : MaunaHome

Koleksiyona Ekle

Son 4 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 8 gün içinde

• Materyal:Porselen
  • Renk:Kırmızı
  • Parça Sayısı:2
  • Hacim: cc
  • Boyut/Ebat:11 x 12
  • Ebat:9 cm

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün MaunaHome tarafından gönderilecektir.
  • • Materyal: PORSELEN
  • • MAUNAHOME GERÇEK PORSELEN Hediyelik set kupalar
  • 2 ADET SET ŞEKLİNDE GÖNDERİLECEKTİR.
  • MAKİNEDE YIKANABİLİR
  • • Yüzey Yapısı : Parlak,
  • • Ürün Bilgileri
  • • ml - ml 2 ADET
  • Gerçek porselenden yapılmıştır
  • • Ürün kullanımı: Renkleri solmaz. Kolay temizlenir, mikrop barındırmaz. Bulaşık makinesinde 50°C'de yıkanabilir. Tamamen sağlıklı ve ekolojik malzeme yapısına sahiptir. Türkiye’de üretilmiştir.
  • • Kırık Ürün Olduğunda Yapılması Gereken İşlem:
  • • Almış olduğunuz bu üründe kırık garantisi bulunmaktadır.
  • • Ürün teslim alındıktan sonra en geç 48 saat içerisinde kırık ürün olduğu tespit edildiğinde Trendyol Müşteri hizmetleri müşteri bilgileri ile beraber talep edilen ürün bilgilerinin paylaşılması gerekmektedir. Kırık ürün bilgileri paylaşıldığında satıcı firma tarafından talep edilen parça tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir. Kırık parçanın iade edilmesine gerek yoktur. Almış olduğunuz bu üründe kırık garantisi bulunmaktadır.
  • • İade Koşulları: Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul edilemeyecektir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

MaunaHome Ikili Yeşil Kırmızı Porselen Kupa Set - Biri Sana Biri Bana Hediyelik Kupa

• • Materyal: PORSELEN
  • • MAUNAHOME GERÇEK PORSELEN Hediyelik set kupalar
  • 2 ADET SET ŞEKLİNDE GÖNDERİLECEKTİR.
  • MAKİNEDE YIKANABİLİR
  • • Yüzey Yapısı : Parlak,
  • • Ürün Bilgileri
  • • ml - ml 2 ADET
  • Gerçek porselenden yapılmıştır
  • • Ürün kullanımı: Renkleri solmaz. Kolay temizlenir, mikrop barındırmaz. Bulaşık makinesinde 50°C'de yıkanabilir. Tamamen sağlıklı ve ekolojik malzeme yapısına sahiptir. Türkiye’de üretilmiştir.
  • • Kırık Ürün Olduğunda Yapılması Gereken İşlem:
  • • Almış olduğunuz bu üründe kırık garantisi bulunmaktadır.
  • • Ürün teslim alındıktan sonra en geç 48 saat içerisinde kırık ürün olduğu tespit edildiğinde Trendyol Müşteri hizmetleri müşteri bilgileri ile beraber talep edilen ürün bilgilerinin paylaşılması gerekmektedir. Kırık ürün bilgileri paylaşıldığında satıcı firma tarafından talep edilen parça tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir. Kırık parçanın iade edilmesine gerek yoktur. Almış olduğunuz bu üründe kırık garantisi bulunmaktadır.
  • • İade Koşulları: Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul edilemeyecektir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• MateryalPorselen
  • RenkKırmızı
  • Parça Sayısı2
  • Hacim cc
  • Boyut/Ebat11 x 12
  • Ebat9 cm
  • Kişi Sayısı2 Kişilik
  • Okula DönüşÜniversite

Biri Sana Biri Bana

Album/MovieAnlamadın Yar
SingersMemet Kalkan
Music ComposerMemet Kalkan
LyricistMemet Kalkan
LanguageTr
Music Companyİdocan Müzik
Duration

“Where words leave off, music begins!”

Wynk Music brings to you Biri Sana Biri Bana MP3 song from the movie/album Anlamadın Yar. With Wynk Music, you will not only enjoy your favourite MP3 songs online, but you will also have access to our hottest playlists such as English Songs, Hindi Songs, Malayalam Songs, Punjabi Songs, Tamil Songs, Telugu Songs.

Songs are the best way to live the moments or reminisce the memories and thus we at Wynk strive to enhance your listening experience by providing you with high-quality MP3 songs & lyrics to express your passion or to sing it out loud. You can even download MP3 songs for offline listening. So, what are you waiting for? Start streaming your favourite tunes today!

Install our Wynk Music App ( Android & iOS ) for more offerings

İki Kurşun Ayırmışım Biri Sana Biri Bana

Daha iyi hizmet vermek için bu websitesinde çerezler kullanıyoruz.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Çerez nedir?

Çerezler, web-sitelerinin, kullanıcıların deneyimlerini daha verimli hale getirmek amacıyla kullandığı küçük metin dosyalarıdır. Yasalara göre, bu sitenin işletilmesi için kesinlikle gerekli olan çerezleri cihazınıza yerleştirebiliyoruz. Diğer çerez türleri için sizden izin almamız gerekiyor. Bu site farklı çerez türleri kullanmaktadır. Bazı çerezler, sayfalarımızda yer alan üçüncü şahıs hizmetleri tarafından yerleştirilir. İzniniz şu alanlar için geçerlidir: seafoodplus.info

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir