aöf aile danışmanlığı bölümü / Aile Danışmanlığı – Çocuk Gelişimi Lisans – Auzef Sorular 2021

Aöf Aile Danışmanlığı Bölümü

aöf aile danışmanlığı bölümü

Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı (6.Eğitim)

Ön kayıtlar devam ediyor…

EĞİTİM GÜNLERİ VE SAATLERİ:

Cumartesi – Pazar 11:00-17:00

EĞİTİM UZAKTAN CANLI OLARAK YAPILACAKTIR
  • 300 saati teorik
  • 120 saati uygulamalı eğitim,
  • 30 saati süpervizyon olmak üzere
  • Toplamda 450 saatlik eğitim
  • Sertifikalı Eğitim

Kategoriler: Kişisel Gelişim Eğitimleri, Mesleki Eğitimler, Sertifika Programları, Uzaktan EğitimEtiketler: aile danışmanı olmak, aile danışmanlığı, aile danışmanlığı sertifika programı, avcılar aile danışmanı eğitimi, Çocuk Gelişim Uzmanları, Çocuk Gelişimi, Hemşireler, Hemşirelik, istanbul aile danışmanı eğitimi, Nasıl aile danışmanı olunur, Psikologlar, Psikoloji, Psikoloji ve PDR mezunları, Psikolojik Danışmanlar, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmet, Sosyal Hizmet Uzmanları, Sosyologlar, sosyoloji, Tıp, Uzman Asistan ve Pratisyen Hekimler

* Aile Danışmanlığı Sertifika Programı 9 Şubat 2013 tarihi itibari ile başlamış olup toplamda 12 grup 704 kişi eğitimini tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmıştır. 14.Grup(Ocak 2018 ) Kayıtları dolmuştur.15 .Grup için ön kayıtlarımız devam etmektedir.

Aile Danışmanlığı Yönetmeliğine Ulaşmak İçin Tıklayınız

SEM Aile Danışmanlığı Sertifika Programı

1- Devam devamsızlık: Katılımcıların %70 devam etme zorunlulukları olacaktır. Bu sınır aşan öğrenciler finale giremeyeceklerdir.

2- Sınav sistemi: Sem Aile Danışmanlığı Sertifika Programıöğrencileri vize, finale girmek ve bir süpervizyon dosyası teslim etmekle yükümlüdürler.Vizenin %40’ı, finalin %60’ı alınarak başarı notu hesaplanacaktır.

Bir öğrencinin Aile danışmanlığı sertifika programından başarılı sayılabilmesi için Finalden en az 50 (elli) alması başarı notunun da en az 50 (elli) olması, süpervizyon dosyasını (süpervizyon dosyası: yapılan en az beş görüşmenin deşifresini içeren dosya) tam olarak teslim etmesi ve “BAŞARILI” sayılması şarttır.

DERS PROGRAMI

AİLE DANIŞMANLIĞI 08 EYLÜL 2018 DERS PROGRAMI ( 13.GRUP )

1.MODÜL DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

2.MODÃœL DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ 

3.MODÜL DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

4.MODÜL DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

...............................................................................................................................................................

VÄ°ZE                      : 25.11.2018 , Saat: 17:00

FÄ°NAL                   : 00.00.0000 , Saat: 00:00

BÃœTÃœNLEME     :   00.00.0000 , Saat: 00:00

SÃœPER VÄ°ZYON DOSYALARININ SON TESLÄ°M TARÄ°HÄ°  :

AİLE DANIŞMANLIĞI 06 OCAK 2019 DERS PROGRAMI ( 14.GRUP )

1.MODÃœL DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ ï»¿

2.MODÃœL DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ (en kısa zamanda yayımlanacaktır.) 

3.MODÜL DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ (en kısa zamanda yayımlanacaktır.)

4.MODÜL DERS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ (en kısa zamanda yayımlanacaktır.)

...............................................................................................................................................................

VÄ°ZE                      : 25.11.2018 , Saat: 17:00

FÄ°NAL                   : 00.00.0000 , Saat: 00:00

BÃœTÃœNLEME     :   00.00.0000 , Saat: 00:00

SÃœPER VÄ°ZYON DOSYALARININ SON TESLÄ°M TARÄ°HÄ°  :

EĞİTİM TARİHLERİ​

AÄ°LE DANIŞMANLIĞI 08 EYLÃœL 2018  ( 13.GRUP )

AİLE DANIŞMANLIĞI 06 OCAK 2019 DERS PROGRAMI ( 14.GRUP )

EĞİTİM YERİ​
Ä°STANBUL ÃœNÄ°VERSÄ°TESÄ° / BEYAZIT KAMPÃœS

EĞİTİM ÜCRETİ

450 Saat Aile Danışmanlığı Sertifika Programı Eğitimi : 3611 TL + %8 KDV = 3900 TL
Taksit imkanından yararlanabilmeniz için öncelikle, Iban numaramıza( Eğitim sekmelerinin en alt kısmında veya ana sayfada Banka hesap bilggilerimiz) 500 TL yatırarak kesin kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kalan kısmını da 6 taksitte ödeme imkanınız bulunmaktadır.Bunun için Taahhütname imzalamanız gerekmektedir.

EĞİTMEN KADROSU

Ders Programı kısmında ayrıntılı ÅŸekilde görüntüleyebilirsiniz 

VERÄ°LECEK BELGE veya SERTÄ°FÄ°KANIN ADI
Bir öğrencinin  Aile danışmanlığı sertifika programından baÅŸarılı sayılabilmesi için Finalden en az 50 (elli) alması baÅŸarı notunun da en az 50 (elli) olması, süpervizyon dosyasını (süpervizyon dosyası: yapılan en az beÅŸ görüşmenin deÅŸifresini içeren dosya) tam olarak teslim etmesi ve “BAŞARILI” sayılması ÅŸarttır. Şartları tutan katılımcılara “Aile Danışmanlığı Sertifiksı" verilecektir.

KÄ°MLER KATILABÄ°LÄ°R ?

Aile Danışmanlığı Yönetmeliği Resmi gazetenin 4 Eylül 2012 tarihli sayısında yayımlandı. Bu eğitime başvurabilecek meslek grupları Sosyal Hizmet, Çocuk Gelişimi, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Hemşirelik, Tıp ve Sosyoloji Mezunlarıdır. Bu bölümlerden mezun olanlara aile danışmanı olma yolunu açan yönetmeliğe göre 300 saati teorik, 120 saati uygulamalı eğitim, 30 saati de süpervizyon olmak üzere toplamda 450 saatlik eğitim süresi yönetmelikle belirlenmiştir. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra klinik psikoloji ve aile danışmanlığı alanlarından birinde yüksek lisans/doktora eğitimini tamamlamış olanlar ile tıp fakültelerinin çocuk psikiyatrisi ve psikiyatri alanında ihtisas yapmış olanlar aile danışmanı sayılır ve ayrıca bunlardan Merkezlerde çalışmak için sertifika istenmez.

BANKA HESAP BÄ°LGÄ°LERÄ°MÄ°Z

Halk Bankası Beyazıt Şubesi

Şube kodu : 820

Hesap No : 06200404

IBAN : TR87 0001 2009 8200 0006 2004 04

* Merkezimize yapılacak olan eğitim ödemelerinin veya ön kayıt ücretlerini Halk Bankası IBAN numarasına veya Hesap No yatırılması halinde Yapılan ödemelerde;

Alıcı adı kısmına : İ.Ü.Sürekli Eğitim Merkezi

Açıklama Kısmına : Adınız-Soyadınız ve hangi eğitim(Eğitim adını kısaltarak yazabilirsiniz. ) olduğunu mutlaka yazınız.Aksi takdirde yapılan ödeme size ait olduğu anlaşılmamaktadır…

KREDİ KARTI İLE ÖDEMELER HAKKINDA

Paraf Kart ( Halk Bankası ) 3 Taksit , DiÄŸer Kredi Kartlarına Tek Çekim yapılabilmektedir. 

Kredi Kartı Ödemeleri İ.Ü.Sürekli Eğitim Merkezinde Yapılmaktadır.

ÃœCRET Ä°ADELERÄ° HAKKINDA GEREKLÄ° BÄ°LGÄ°

Herhangi bir Eğitimden vazgeçme durumunda, Eğitimi başlama tarihinden en az 5 iş günü öncesinden haber verilerek mazeret dilekçesini İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Sunmalıdır. Sunulan mazeret Dilekçesi İstanbul – SEM yönetiminden geçtikten ve kabul edildikten sonra iade edilir. İade şartları ise merkeze sunulan mazeret dilekçesinin başvuru yapan kişinin iban no su ve yatırılan dekont gereklidir.kesilen fatura iade edilmelidir.Gerekli olan belgeler gelmediği süreçle iade edilemez.

Muhasebe Birimi : 0212 440 00 00 / 13077 â€‹

İSTANBUL - SEM EĞİTİMİ HİZMET SÖZLEŞMESİ

Hizmet Sözleşmesine Ulaşmak için TIKLAYINIZ

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası