film botu wordpress / Completed - Wordpress film botu | WGOD | Premium Nulled Community

Film Botu Wordpress

film botu wordpress

WordPress film sitesi sahibi olanlar en çok bota ihtiyaç duyuyorlar. İçeriği kendileri yazsa bile filmleri başka sitelerden almak zorunda kalıyorlar. Bu işi daha hızlı ve kolay yapan botlar da kullanışlı oluyor. Bot kullanmak siteniz için pek iyi değil ancak botla çektiğiniz filmlerin açıklamalarını özgün yazarsanız size olumlu etkisi olacaktır. Çünkü diğer türlü arama motorlarının gözünde kopya site olmaktan çıkamazsınız.  Şimdi bota geçelim.

Botun Özellikleri

• Resimleri öne çıkarılmış görsele Ekler.
  • Birden fazla kategori seçebilme
  • All in One SEO Pack uyumludur, etiketleri ve başlıkları oto ekler.
  • Birden fazla içerik ekleyebilme
  • Film bilgilerini özel alana çeker.
  • Taslak veya Hemen yayınla seçeneği seçebilme

Botun Kurulumu ve Kullanımı

• Konu altındaki sunucuların herhangi birisinden gerekli RAR arşivini indirin
  • RAR arşivi içerisinde bulunan ” divxbot” Klasörünü sunucunuzda ana dizine atın ( wp-content ile aynı yere )
  • ” funduszeue.info”  şekilde botu kullanabilirsiniz.

Bot funduszeue.info tarafından düzenlenmiş ve çalışabilir hale gelmiştir.

Not : Veritabanı ön ekiniz wp_ değilse bot kategorileri listelemez.

indir

WP Film Botu Ücretsiz :) Full özellik

BOT EKLENTİLERDE GÖZÜKMÜYOR DİYENLER : BOTU İNDİRDİKTEN SONRA RARDAKİ TURKBOT KLASÖRÜNÜ MASAÜSTÜNE ATIP MASAÜSTÜNDEN FTPYE AKTARIN !

2. yöntem bir arkadaş tarafından bulundu;

EDİT:
Sorunu çözdüm çok basit indirdiğiniz dosyayı turkbot dosyasını masaüstüne atın tekrar "zip"leyin ama zip olarak sonrasında eklentiler > eklenti ekle > eklenti yükle kısmından yükleyin sonra aktifleştirin

Merhabalar,
satış konusu
Geçenlerde satış konusu açtım fakat ilgilenen pek olmadığı için buyrun ücretsiz veriyorum botu, yakında yemek botu, haber botu gibi botları ücretli olarak satış konusu açacağım buyrun özenle ilgi gösterdiğim botu ücretsiz kullanabilirsiniz. :)

Botu indir

Botun türü / Kurulumu;

[*]Wordpress Eklentisidir
    [*]rardaki turkbot klasörünü wp-content/plugins klasörüne atın daha sonra wp paneline girip eklentiler kısmından botu etkinleştirin

Botun özellikleri:

[*]Başlık, Açıklama, Etiket, imdb, yönetmen, oyuncular gibi kısımaları düzenleyip ekleme
    [*]Çoklu kategori ekleme
    [*]Filmi taslak olarak veya hemen yayınlama
    [*]Filmleri sayfa numarasına göre listeleme
    [*]Kategoriye göre listeleme
    [*]Filmler ajax eklenir
    [*]Eklenen film tekrar eklenmez
    [*]Resimleri görsel olarak ekleme
    [*]All in SEO alanlarını doldurur

Bot çekilen site:PM ile verilecektir, güncel ve yüksek hitli film sitesinden çekmektedir.

Bottan Görüntüler:

film listeleme alanı

steelFedogurcu87

7 kişi bu mesajı beğendi.

Paylaş

Konu: etc wordpress film botu

AlıntıErdal CelebiNickli Üyeden Alıntı Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız

MySQL surumu icin biraz ugras gerekecek. O na su siralar vakit harcayamam, wp yi eski surume alip devam edebilir veya Hosting sirketinizi degistirebilirsiniz. Ama kullandiginiz tema ile ilgili sorun olup olmadigini, resimleri gostermemesinin sorunu tema mi sunucu kaynaklimi anlamak icin sitenizin Backup halini kendi sunucuma aktarip bakacagim. Sana bu gece guncel bir bilgi verebilirim, su siralar cok yogunum, tek ben degil Bilgisayarlar da yogun farkli islere bakamiyorum. Mesela suan bir veri kurtarma islemi yapiyor diger PC ve %73 de kopyalama isleminde. Tamamladigin da senin sitenin yedegini alip kendi sunucumda inceleyip sana detayli bir bilgi verecegim bu gece.

Ekleme:
Az once giris yapmaya calistim ama Cpanele giremedim. WP-Admin e girebildim, orda gordugum kadariyla WP yi eski surume alip Botu calistirmissin. Bu sekilde kullanmaya devam edebilirsin, WP yi guncellesyince calismamasinin nedeni sunucunuz daki MySQL surumunden kaynaklidir. Resimlerin gorunmemesi ise muhtemelen yine Sunucu kaynakli olma ihtimali yuksek ama tema kaynaklida olabilir. Bir kod hatasi buna neden olabilir, durumu hosting yoneticinize bir iletin, gerekli moduller kurulumu vs. Veya farkli sunucuda bir deneyin derim. Oturum acabilseydim kendi sunucumda test edecektim ama cpanel de oturum acamadim, sifreyi guncellediniz sanirim.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası