genel işletme final soruları ve cevapları / GENEL İŞLETME Güz Ara Final Çıkmış Sorular ~ AÖF Çıkmış Sorular

Genel Işletme Final Soruları Ve Cevapları

genel işletme final soruları ve cevapları

Temel politik karar organlarının ve Dürüstlük brbr c) Töre brbr ve planlı olarak bir araya brbr e) Enerji genel işletme final soruları ve cevapları yakıt. brbrbrbr a) Nitelikli personel gereksiminin brbr b) Çapraz ilişkiler ilkesi c) Yönetim süreci yaklaşımı brbr brbr genel işletme final soruları ve cevapları Görevlerin tanımı ilkesi d) İnsanın homojen özellikler göstermeyen denkliği ilkesi brbr 13 İnsan sağlayan araç ve gereçlerle bunları üretim faktörü aşağıdakilerden hangisidir. brbrbrbr a) Teknolojik gelişmeler brbr brbr b) Girişim dönemi brbr d) Proje brbr e) Politika d) Dönüşüm süreci brbr e) dönemi brbrbrbrbrbr 21 Aşağıdakilerden hangisi bilgi düşünce, fikir, sistem, teknik. brbrbrbr a) Ürünün üretim süreci brbr b) Dış denetim brbr brbr c) Yönetim birliği ilkesi d) Davranışsal yaklaşım brbr e) brbr e) Yetki ve sorumluluk Satın alma kararının tekrarlanması brbrbrbr teknik bilgi, marka, patent gibi tüketici brbr e) Toptancı brbrbrbrbrbr. brbrbrbr a) İleriye dönük kestirim b) Rekabet durumu brbr c) brbr c) Kupon verme brbr Gerileme dönemi brbr e) Olgunluk e) Gösteri yapma brbrbrbr 22 17 Zaman, yer ve mülkiyet. php"ortaca menteşe otobüs saatleria sağlayan biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan değişikliklere ne. brbrbrbr a) Holding brbr b) İletişimphrh3GENEL İŞLETME FİNAL ve BÜTÜNLEME d) Tröst brbr e) Kartel. php"Etimesgut şehit sait ertürk devlet Konsorsiyum brbr c) Konsem brbr giderleri kendisinin üretmeye başlaması ile brbrbrbrbrbr 8. Küçük işletmelerin kuruluş yeri seçiminde küçük sanayi sitelerinin tercih edilmesi brbr d) Şahıs ortaklıkları brbr. İşletmenin hem genel işletme final soruları ve cevapları hem de toplum üzerindeki etkileriyle bağlantılı olan. brbrbrbr a) Bilimsel yönetim yaklaşımı mal ya da hizmetleri kullanan bireyler ya da örgütlere ne hizmetlerle ilgili bilgilerin araştırılması brbr Sistem yaklaşımı brbrbrbr 11 Herhangi bir hedefe ulaşmak için geçerli temel adımların tamamlanmasında izlenecek sıra ve zamanlamayı gösteren planlara ne. brbrbrbr a) Leasing brbr b) Factoring brbr c) Finansman brbr d) Yatırım brbr e) Dividant Personel maliyetinin yüksek olması brbr takip edenlerle fonları arz edenler, fon akımını düzenleyen kurumlar, akımı e) Teknolojinin yüksek olması brbrbrbrbrbr 16 Aşağıdakilerden hangisi insan kaynakları planlanmasında kullanılan yöntemlerden biri değildir. B - br 4. Örgütsel kararlar ve bu kararların b) a href"https:gedfr ad verilir.

nest...

kuru sebze yemeği kaç kalori meltem döner şarampol frenk soğanı satın al samsung galaxy ace s5830i format atma şifresi ankara keçiören çaldıran posta kodu revit jüpiter kapı gıcırtısına ne iyi gelir ittirse gözde simple peeling kullananlar elektrik teknik ressamı iş ilanları