guts güvenlik izmir / funduszeue.info - Türkiye Yerel Arama ve Firma Rehberi

Guts Güvenlik Izmir

guts güvenlik izmir

Hakkında

Hastane, AVM, okul , fabrika ve özel site güvenliği konusunda uzman ve güvenilir iş ortağınız.

Hikayemiz

Özel Güvenlik ve Özel Güvenlik Eğitim hizmetleri

Misyonumuz

Toplam Kalite Yönetimini tüm süreçlerine uygulayarak, etkin seçim ve eğitim aşamalarından geçirilen personeli ile birlikte, mevcut ve gelecekteki müşterilerinin güvenlik gereksinimlerini ilgili yasalar ve mevzuat çerçevesinde karşılamayı, mutlak müşteri memnuniyetine odaklanarak müşterilerinin devamlılığını sağlamayı, gelişmeyi ve yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Ürünler

Eğitim merkezleri, fabrikalar, üretim alanları, hastaneler, alışveriş merkezleri, rezidanslar, siteler, özel konutlar için güvenlik hizmetleri, Yakın koruma görevleri, Fuar ve konser organizasyona yönelik fiziki ve elektronik güvenlik hizmetleri, Uzaktan izleme merkezi hizmetleri

Bilgileri Güncelle
Resim & Açıklama Ekle

ilgili aramalar: guts özel güvenlik izmir iletişim, izmir guts güvenlik iş ilanları, guts güvenlik iş ilanları, guts güvenlik izmir telefon, guts güvenlik iş başvuru formu, guts güvenlik manisa, guts güvenlik telefon, guts özel güvenlik ve eğitim hizmetleri manisa merkez/manisa

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı

GUTS ÖZEL GÜVENLİK ve EĞİTİM HİZMETLERİ

yılından bu yana Temizlik , Güvenlik ve Tesis Yönetimi alanlarında + personel ile faaliyet gösteren sektöründe öncü firmamız GUT GROUP İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI bünyesinde görev alacak BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI  arıyoruz.

ARANAN NİTELİKLER

* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,

* Personel özlük işleri ve bordrolama, SGK – Muhtasar uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli, 

* Yasal bildirimleri ve yasal süreçleri ( SGK, İŞKUR , e- bildirge , eksik gün vb. ) bildirimlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirebilecek, 

* sayılı İş Kanunu , SGK Kanunu , Sayılı Teşvik Kanunu ve mevzuatı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, 

* Resmi kurum yazışmalarını yapabilecek,

* İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın,

* Dikkatli, titiz çalışan, enerjisi yüksek,

* Netsis İK modülünü aktif olarak kullanabilen, 

* Seyahat engeli bulunmayan,

* İzmir’de ikamet eden,

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası