ali osman ulusoy kaza / Yolcu otobüsü kaza yaptı! Çok sayıda yaralı var - TÜRKİYEDEN - Turizm Haber Merkezi

Ali Osman Ulusoy Kaza

ali osman ulusoy kaza

Son Dakika Ali Osman Ulusoy Haberleri

• Dudullu Terminali'nde Ek Sefer Mağduriyeti: 55 Yolcu EtkilendiDudullu Terminali'nde Ek Sefer Mağduriyeti: 55 Yolcu Etkilendi

Bayram öncesi Ali Osman Ulusoy firmasıyla seyahat etmek isteyen yolcular, anlaştığı ek sefer firmasıyla yaşanan sorun nedeniyle mağdur oldu. Toplam 55 yolcu, Dudullu Terminali'nde indirildi. Firma çalışanları ve yolcular arasında yaşanan tartışma cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Firma çalışanları, 4 saatlik sürenin ardından bir otobüs ve bir servis ayarladı.

• Mar SPOR Trabzonspor'un yeni başkanı Ertuğrul Doğan olduSPOR Trabzonspor'un yeni başkanı Ertuğrul Doğan oldu

Trabzonspor'un yeni başkanı Ertuğrul Doğan olduSelay SAYKAL-Selçuk BAŞAR/TRABZON(DHA)-Trabzonspor'un olağanüstü gerçekleşen genel kuruluna tek aday olarak katılan Ertuğrul Doğan, bordo mavili kulübün 18'inci başkanı oldu.

• Mar Trabzonspor'un yeni başkanı Ertuğrul Doğan olduTrabzonspor'un yeni başkanı Ertuğrul Doğan oldu

- Trabzonspor'un yeni başkanı Ertuğrul Doğan oldu Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan: "Trabzonspor'un yeni başkanı olmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum" "Beraber aydınlık yarınlara yürüyeceğiz" Trabzonspor'da olağanüstü genel kurulda seçime tek aday olarak giren Ertuğrul Doğan geçerli

• Şub Hatay'da depremzedeler için yardımcı bilgiler paylaşıldıHatay'da depremzedeler için yardımcı bilgiler paylaşıldı

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Hatay'daki vatandaşların ulaşabilecekleri telefonlar numaraları ve bilgiler paylaşıldı.

• Ağu TEM'de yolcu otobüsü alev alev yandıTEM'de yolcu otobüsü alev alev yandı

Bolu'da, TEM Otoyolu'nda seyir halinde olan yolcu otobüsü alev alev yandı.

• Ağu Ahmet Ağaoğlu: 'Trabzonspor'un tüm başarıların hepsinde alnı ak, başı dik oldu'Ahmet Ağaoğlu: "Trabzonspor'un tüm başarıların hepsinde alnı ak, başı dik oldu"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un tüm başarıların hepsinde alnı ak, başı dik olduğunu belirterek, "Geçmişten güç alan bu kulüp, bu camia, taraftarlarının desteğiyle geleceğe yürüyor.

• Ağu Ahmet Ağaoğlu: 'Trabzonspor'un tüm başarıların hepsinde alnı ak, başı dik oldu'Ahmet Ağaoğlu: "Trabzonspor'un tüm başarıların hepsinde alnı ak, başı dik oldu"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un tüm başarıların hepsinde alnı ak, başı dik olduğunu belirterek, "Geçmişten güç alan bu kulüp, bu camia, taraftarlarının desteğiyle geleceğe yürüyor.

• Son dakika &#;orum'da gece yarısı katliam gibi kaza: 2 &#;l&#; 33 yaralı

Haberin Devamı

Kazada otobüs şoförü Abanoz ile muavin Hakan Ercanlı olay yerinde hayatını kaybetti, 33 kişi yaralandı.

Olayın ardından bölgeye çok sayıda kurtarma ve sağlık ekibi sevk edildi.

Kendi imkanları ve ekipler tarafından otobüsten çıkarılan yaralılar, ambulanslarla OsmancıkDevlet Hastanesine kaldırıldı.

Yaralılardan 16'sı ilk müdahalelerinin ardından Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Kazada ölen şoför ile muavinin cesetleri, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Osmancık Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

YARALANANLARIN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU

Kazada yaralanan yolcular Çorum, Osmancık ve Amasya’daki hastanelerde tedavi altına alındı. Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen yaralı çocuklardan Zeynep Tuna ve Kardelen Şahin adlı çocuklar anne ve babalarının kucaklarında sedyeyle hastaneye getirildi.

Kazada yaralananların isimleri şöyle; Sündüs Şahintürk, Ersin Şahintürk, Leman Hüner, Pınar Alev Şahintürk, Kardelen Şahintürk, İsmail Hakkı Topal, Mikail Yıldırım, Kemal Uzun, Akın Bayram, Hatice Bayram, Mehmet Irmak, Türkan usta, Fehmi Eren, Barbaros Daşkın, Lale Öziş, Ahmet usta, Halil İbrahim Top, Ali Osman Ulus, Murat Yandı, Miyiser kırımlı, Asiye Yeter, Havva Tosun, Emine Aytaç, Aliye Erdoğan, Nermin Acar, Yücel Küçükyıldız, Mehmet Yazıcı, Ali Kara, Hasan Gür, Zehra Aykaç, Bahtiyar Kılıç, Oğuzhan Çaykıran, Gökhan Şenyürek.

Haberin Devamı

"CAMI KIRIP KENDİ İMKANLARIMIZLA DIŞARI ÇIKTIK"

Osmancık Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan İsmail Hakkı Topal, AA muhabirine kaza anını anlattı.

İstanbul'a gitmek üzere otobüse bindiğini belirten Topal, "Önce bir gürültü, ardından da bağrışma sesleri duydum. Bir anda etrafımız cam kırıklarıyla doldu. Otobüste kilitli kaldık. Camların hepsi kırılmamıştı. Biz bir tane camı kırıp kendi imkanlarımızla dışarı çıktık. Ben orta sıralardaydım. Ön sıralarda oturanlardan hiç haberim yok." diye konuştu.

İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı da Osmancık Devlet Hastanesine gelerek, yaralıları ziyaret etti.

Haberin Devamı

Yaralıların durumları ve kaza hakkında yetkililerden bilgi alan Sobacı, vatandaşlara "geçmiş olsun" temennilerini iletti.

YARALI YOLCU SÜRÜCÜLERE İSYAN ETTİ

Öte yandan kazadan yaralı olarak kurtulan Ahmet Usta isimli yolcu kaza sonrası yoldan geçen sürücülere isyan funduszeue.info Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan gazetecilere açıklamada bulundu.

Kazanın nasıl olduğuna dair bir fikrinin olmadığını, Merzifon yakınlarında uyuya kaldığını dile getiren Usta, “Gürültüyle uyandım. Kalktığımda otobüs içerisinde otobüsler birbirine girmişti. Otobüs Trabzon’dan kalkan bir otobüs. Ben Giresun’dan bindim otobüse. Normal seyir halinde gidiyordu. Nasıl oldu, ne oldu hiçbir fikrim yok. Aşırı bir gürültüyle uyandık. Biz aralardaydık. Dışarı çıktık” dedi.

Kazanın ardından yoldan geçen sürücülerin hiçbir yaralıyı almadığını dile getiren Usta, “Osmancık oraya 10 kilometre uzaklıkta. Hiç kimse bir yaralı almadı. Ölen var mı bilmiyorum. Yoldan geçen insanlar müdahale etse orada insanlar ölmeyecekti belki. Üzücü olan bu. Ben kendim yola atladım. Sürücüler bırakıp gitti. En son İstanbul’dan bir belediyenin hizmet aracı durdu. 5-/6 kişiyi hastaneye getirdi”

Kazanın ardından İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı hastaneye gelerek yaralıların sağlık durumları hakkında bilgi aldı

Ali Osman  Ulusoy firmasına ait 61 S plakalı yolcu otobüsü, D karayolu Osmancık  mevkiinde sinde önce yol kenarındaki ağaçlara, ardından istinat duvarına çarptı.

Kazada otobüs şoförü Özcan Abanoz ile muavin Hakan Ercanlı olay yerinde  hayatını kaybederken, 33 kişi yaralanmıştı.

Kaza sonrası olay yerinde can pazarı yaşandı. Otobüs içinde sıkışan yolcular kendi imkanları ile dışarı çıkmayı başarırken, yoldan geçen araçların duyarsızlığı ise yaralı yolcuları isyan ettirdi.

Camı kırıp kendi imkanları ile çıktılar  

Osmancık Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan İsmail Hakkı  Topal, anlattığı kaza anında camı kırıp kendi imkanlarıyla dışarı çıktıklarını söylerken, diğer bir yaralı yolcu olan Ahmet Usta'nın anlattıkları arasında ise dikkat çeken bir ayrıntı vardı.

Topal, "Önce bir gürültü, ardından da bağrışma sesleri duydum. Bir anda etrafımız cam kırıklarıyla  doldu. Otobüste kilitli kaldık. Camların hepsi kırılmamıştı. Biz bir tane camı kırıp kendi imkanlarımızla dışarı çıktık. Ben orta sıralardaydım. Ön sıralarda  oturanlardan hiç haberim yok." diye konuştu.

Yaralı yolcular sürücülere isyan etti

Ahmet Usta isimli yolcu kaza sonrası yoldan geçen sürücülere isyan etti. Usta “Gürültüyle uyandım. Kalktığımda otobüs içerisinde otobüsler birbirine girmişti. Normal seyir halinde gidiyordu. Nasıl oldu, ne oldu hiçbir fikrim yok. Aşırı bir gürültüyle uyandık. Biz aralardaydık. Dışarı çıktık” dedi. 

Kazanın ardından yoldan geçen sürücülerin hiçbir yaralıyı almadığını dile getiren Usta, “Osmancık oraya 10 kilometre uzaklıkta. Hiç kimse bir yaralı almadı. Ölen var mı bilmiyorum. Yoldan geçen insanlar müdahale etse orada insanlar ölmeyecekti belki. Üzücü olan bu. Ben kendim yola atladım. Sürücüler bırakıp gitti. En son İstanbul’dan bir belediyenin hizmet aracı durdu. kişiyi hastaneye getirdi.” 

İşte o belediye aracı Beykoz Belediyesi'ne aitti

Kavacık'tan almış olduğu cenazeyi Rize'nin Çayeli ilçesinde götüren ve cenaze defin işleminin ardından geri dönen, Zeki Geçer ve Ayhan Gırasan'ın şoförlüğünü yaptığı Beykoz Belediyesi'ne ait 34 TN cenaze nakil aracı Beykoz'a geri dönüyordu.

Beykoz Belediyesi'ne ait araçta iki şoförden ziyade, Rize'ye götürülen cenazenin yakınları olan Aydın Ceviz ve Halim Dinç'te vardı.

Osmancık'taki kaza mahallinde vatandaşların el kaldırması üzerine duran Beykoz Belediyesi'ne ait cenaze aracının içinde bulunanlar yaralıların imdadında yetişti.

Beykozlu vatandaşlardan Halim Dinç, "Kaza yerinde durup, özel araçların otobüsten çıkan yaralı vatandaşları hastaneye götürmek için durmadığına şahit olduk." diye konuştu.

Şoför Zeki Geçer'de, "bu çok üzücü bir durumdu. Bizler Beykoz Belediyesi çalışanları olarak, beş yaralıyı Beykoz Belediyesi'nin aracına koyarak hastaneye taşıdık. Yol boyunca da, arkadaşlarımız Aydın Ceviz ve Halim Dinç'te yaralılara ilk müdahaleyi kapsamsında tampon uygulaması yaptı. Biri bayan olmak üzere beş kişiyi hastaneye götürdük" dedi.

Haber Merkezi

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası