modifiyeli citroen berlingo 2011 / Citroen Berlingo İlanları ve Fiyatları - Otonomi

Modifiyeli Citroen Berlingo 2011

modifiyeli citroen berlingo 2011

CAN Citroen Berlingo Tavan Üstü Çıta Portbagaj

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

Satıcı : tunaotoaksesuar

Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Koleksiyona Ekle

Son 5 ürün

Tahmini Kargoya Teslim: 12 gün içinde

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün tunaotoaksesuar tarafından gönderilecektir.
  • STOKTAN AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDERİLİR **MONTAJ VE İMALAT SIRASINDA KULLANILAN İLERİ TEKNOLOJİ ARACIN ÜZERİNDE DELME VE KAYNAK İŞLEMLERİNE GEREK DUYMADAN,ORİJİNAL MONTAJ KOLAYLIĞI SAĞLAR **Araca Özel Aluminyum Tavan Çıtası ( alumunyum kaplama değildir- ürün kendisi alumınyumdur) **Ürün araç dışı kullanım şartlarına uygun şekilde, araca özel olarak en yüksek kalite seviyesinde Avrupa OEM kalite standartlarında üretilmiştir **Ürün üzerine ara atkı ve diğer tüm bağlantı ekipmanlarının uygulanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır **Ortalama taşıma kapasitesi Max: Kg **Güçlendirilmiş darbeye ve dış hava şartlarına dayanıklı aluminyum eloksal profil, abs plastik yapı. **Kutu içeriği: 2 adet tavan çıtası.Bağlantı ayakları ve aparatları. **5 Yıl ürün garantisi.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

• STOKTAN AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDERİLİR **MONTAJ VE İMALAT SIRASINDA KULLANILAN İLERİ TEKNOLOJİ ARACIN ÜZERİNDE DELME VE KAYNAK İŞLEMLERİNE GEREK DUYMADAN,ORİJİNAL MONTAJ KOLAYLIĞI SAĞLAR **Araca Özel Aluminyum Tavan Çıtası ( alumunyum kaplama değildir- ürün kendisi alumınyumdur) **Ürün araç dışı kullanım şartlarına uygun şekilde, araca özel olarak en yüksek kalite seviyesinde Avrupa OEM kalite standartlarında üretilmiştir **Ürün üzerine ara atkı ve diğer tüm bağlantı ekipmanlarının uygulanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır **Ortalama taşıma kapasitesi Max: Kg **Güçlendirilmiş darbeye ve dış hava şartlarına dayanıklı aluminyum eloksal profil, abs plastik yapı. **Kutu içeriği: 2 adet tavan çıtası.Bağlantı ayakları ve aparatları. **5 Yıl ürün garantisi.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Araç Marka ve ModelCitroen Berlingo

model Citroen Berlingo inceleme, test ve izlenim

• Konu Sahibi
    Merhabalar,

Forumda yeni ara&#;lardan ziyade eski ara&#;larında inceleme konularının bulunması gerektiğini d&#;ş&#;n&#;yorum. İkinci elde bu ara&#;ları d&#;ş&#;nen insanlar bu tarz konuları okuyarak fikir sahibi olurlar en azından.

Aracı Şubat ayında almıştık, bilenler vardır belki. model, 90HP, km'de. Tabii aldığımızda &#;yle idi, şu an 'e kaldı. Epey kullandık, o zamandan beri kafamda bazı şeyleri oturtmak istedim. En sonunda km'lik uzun yol tecr&#;bemde oluştuktan sonra bu yazıyı yazma kararı aldım.

&#;ncelikle şunu s&#;ylemeliyim ki ara&#; buradaki arkadaşların s&#;ylediği gibi "ticari işte yeaaa, konfor yok, k&#;t araba" falan değil. Kesinlikle değil. Dezavantajları ve olumsuz y&#;nleri yok mu ? Tabii ki var, zaten birazdan da belirteceğim ancak abartılacak kadar da k&#;t&#; bir ara&#; olmadığını şimdiden belirtmek isterim. Caddy'nin bir tık altı, Kangoo-Doblo ikilisinin bir tık &#;st&#; bir ara&#;.

Ara hızlanmalar 90HP, KG bir araca g&#;re gayet iyi. Hele ki overboost olayı sollamalarda ve ani hızlanma gerektiren durumlarda &#;ok işe yarıyor. (overboost i&#;in bkz: değişken geometrili turbo) Son hız olarak ara&#;ta tek başıma iken hafif aşşağıya eğimli yolda km/s g&#;rd&#;m, bassam daha da gideceği vardı ancak ibreyi devirmesi rampa aşşağı olsa bile imkansız gibi bir şey. Bu ara&#;ta park sens&#;r&#; ve ESP kesinlikle aranması gereken eklentiler, bunu da daha sonra anlatacağım. Benim aracımda &#;n-arka park sens&#;r&#;, yağmur ve far sens&#;r&#;, elektrikli aynalar, ayarlanabilir farlar, viraja duyarlı sis farları gibi opsiyonlar dışında hi&#; bir şey yok. Ama hız sabitleyici olsa m&#;thiş olurmıuş ger&#;ekten.

Sizleri &#;ok sıkmadan bir ka&#; fotoğraf paylaşayım.

Aracın dış tasarımı bence emsallerine g&#;re gayet iyi. Zaten son kasa değişiminde resmen evrim ge&#;irmiş bir model. Tabii ki her insanın zevkleri farklıdır ancak bana g&#;re s&#;rekli aynı kasa olup makyajlı diye &#;ıkan Caddy'den, s&#;rekli y&#;z değiştirse de bir t&#;rl&#; herkes tarafından sevilemeyen Doblo ve Kangoo'dan g&#;zel ve dikkat &#;ekici. Bilhassa arka kısım daha hoş duruyor.

Ara&#; emsallerine oranla az yakıyor diyemem ama kesinlikle beklentilerimin altında bir yakıt t&#;ketimi var. Şehir i&#;inde sabah ve akşam İstanbul trafiğinde sakin kullanım ile 7lt'yi ge&#;iremedim hen&#;z. Ancak agresif kullanılırsa bir hayli yakıyor, daha doğrusu yol bilgisayarı &#;yle g&#;steriyor.

Şunu da belirteyim. Araca aynı istasyon ve aynı pompadan 50TL'lik mazot aldım.İlk aldığım 50 TL'lik mazotu efendi bir şekilde, aracı kasmadan kullandım. Klima ortalama km &#;alışmıştır, İstanbul şehir i&#;i km yaptı ara&#;. Ardından 50TL'lik mazot aldım yine aynı pompa ve istasyon Aynı g&#;zergah ancak agresif kullanım. Bu seferde km yaptı. Ara&#; ne kadar sıkışırsa şehir i&#;inde o kadar &#;ok yakıyor. Amma velakin bu durum uzun yolda hi&#;te &#;yle değil.

Ara&#;ta toplam ben dahil 5 yetişkin 1de &#;ocuk ile otobandan İstanbul-İznik yaptım. Aynı g&#;zergahta geri d&#;nd&#;m. Giderken bir hayli sakin ve km/h hızı değiştirmeden LT yakıt ortalaması ile İznik'e indim. Ardından d&#;n&#;ş yolunda agresif kullandım. Bu sefer 6 yetişkin 1 &#;ocuk vardı. km/h hızdan aşşağıya hi&#; d&#;şmedim. Bu seferde LT yaktı ki bence bu da &#;ok değil. Hesaplarıma g&#;re bu karma kullanım şartlarında km'de 28LT mazot harcadık.

Aracın i&#; kısmı bir hayli geniş. Arkada şaft t&#;neli olmadığı i&#;in arkada rahatsız olmayacak ve gocunmayacak bir insan yerde yatabilir. Bir hayli fazla saklama g&#;z&#; var. G&#;sterge panelinin &#;zerinde torpido, &#;n 2 koltuğun altında ve arkadaki koltukların ayak altlarında olmak &#;zere farklı saklama g&#;zleri var. Ka&#;ak&#;ılar i&#;in bire bir bu araba diyorum hep aldığım g&#;nden beri. Onları fotoğraflamadım ancak merak edenler olursa fotoğraflarım.

Aracın olumlu y&#;nlerini yazacak olursak ;

1-Yakıt cimrisi olması,
    2-Overboost desteği ile performansının y&#;ksek olması,
    3-İ&#; hacmin geniş,ferah ve rahat olması,
    4-Arkada oturanların "i&#;im dışıma &#;ıktı yeaaa sallanmaktan" dememesi
    5-&#;n koltukların insanı saran ve virajlarda tutan yapısı,
    6-Direksiyonun km/h hıza kadar yumuşamaması,
    7-

Şu anlık aklıma bunlar geldi, aklıma başka şeyler gelirse tekrardan eklerim.

Gelelim olumsuz yanlarına ;

1-Arka koltukların altındaki demirler fazla rahatsız edici. Fabrika bunları neden yapmış ben anlam veremedim. Normal otururken bir şey yok ancak azıcık &#;ne doğru otursanız m&#;thiş acıtıyorlar ger&#;ekten.
    2-Sesli &#;alışan &#;n takım. Hi&#; bir şekilde arıza yok ancak sert &#;ukurlardan ge&#;erken &#;n takımdan sesler geliyor. Sordum soruşturdum bunların sorunu bu dediler, eyvallah dedim.
    3-Cam a&#;ma-kapama tuşları orta konsolda, bu kısmen iyi. Ama uzun yolda can sıkıcı olabiliyor. Ayrıca iki camda bas bırak yok sadece şof&#;r camında var. Buradan Citroen T&#;rkiye'ye koca bir
    4- Arka camlar a&#;ılmıyor. Rakipleri arka camı a&#;alı &#;ok oldu ancak Partner-Berlingo ikilisi hala arka camları a&#;amıyor, sadece aralıyor.
    5-Her sene muayene (benim i&#;in dert değil ancak dert edecek olanlar olabilir)
    6-Arkasının gereksiz y&#;ksekliği. Tır sollarken tırın r&#;zgarından &#;ıkarken ara&#; ş&#;yle bir sallanıyor. Buda s&#;r&#;ş&#; olumsuz etkiliyor.
    KM/h hızdan sonra direksiyon aşırı yumuşuyor, belkide benim arka &#;ok y&#;kl&#; olduğu i&#;in &#;yle idi, bundan tam emin değilim.
    8- Orjinal lastiklerinin olması. Bu ara &#;l&#;&#;deki lastikler bir hayli pahalı. Ben şahsen taktırdım. Bir zararını da g&#;rmedim hen&#;z.
    9-

Yazımın başında ESP neden gerekli onu anlatacağım demiştim, şimdi o kısma geleyim. Bu ara&#; belli bir a&#;ının &#;zerindeki virajlara y&#;ksek hızlarla girerseniz hemen arkadan atma eğilimine giriyor. Bu kadar arkasını atmaya meyilli bir ara&#;ta ESP bence olmazsa olmaz. Aynı şekilde hız sabitleyici de bu ara&#;ta kesinlikle şart. Park sens&#;r&#; de aynı şekilde. Benim gibi k&#;&#;&#;k ara&#;tan b&#;yle bir araca ge&#;enler i&#;in park sens&#;r&#; b&#;y&#;k icat.

Bakım masraflarından da bahsedeyim. Aracı ilk aldığımda hava filtresi,polen filtresi,yağ,yağ filtresi gibi par&#;aları değiştirdim. Ayrıca bu bakımı gibi oldu. Fiyat TL. T&#;m par&#;alar orijinal kullanıldı. Paketlerini şahsen kendim g&#;rd&#;m.

Ayrıca &#;n balataları değiştirdim. Orijinal taktırdım, &#;iftinin fiyatı TL. Bundan sonraki bakımda diskler değişecek onların fiyatı da &#;ift olarak TL. Ancak orijinal değil Brembo marka.

Fotoğraflar ile sonlandırayım, sorusu olanların sorularını cevaplarım.

model Citroen Berlingo inceleme, test ve izlenim model Citroen Berlingo inceleme, test ve izlenim model Citroen Berlingo inceleme, test ve izlenim model Citroen Berlingo inceleme, test ve izlenim

• Yarbay
    quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

Her zaman diyorum
    Bağımsız s&#;spansiyonlu ve hplik doblo bu ara&#;tan iyi vede ucuz .tabi bu ara&#;da gayet oturaklı ara&#;.

Sadece s&#;spansiyon olarak bakmamak gerek hocam. Motor ve aktarma organlarının sorun &#;ıkartma y&#;zdesi maalesef FİAT grubunda &#;ok y&#;ksek. Ayrıca şirketimize aldığımız 0 km Doblo'da ara&#; daha olmadan enteresan enteresan sorunlar yaşadık. Bu tarz insanı ara&#;tan soğutacak şeyleri g&#;r&#;nce s&#;spansiyonun falan bir &#;nemi kalmıyor. Bir yerden sonra "kalite" &#;n plana geliyor.
  • G&#;zel inceleme, elinize sağlık.
    Yalnız ben yeni doblo ve kangoo nun bu berlingolardan bir tık geride olduğunu d&#;ş&#;nm&#;yorum.
    Yeni doblo ger&#;ekten g&#;zel ve oturaklı bir ara&#;.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Binbaşı
    partner tepee zenith paketini uzun km ler boyunca kullanmış biri olarak bu arabayı sattıran şeyi i&#; mekandan ve alt takımdan gelen kesilemez lokurtular ve tıkırtılardıfunduszeue.infoıca araba olduk&#;a nazik bir yapıya sahiptir.&#;ok ufak bir dokunma bir&#;ok şeye mal oldu funduszeue.infoıt olarak 38 kuruştan aşağısını g&#;rmedim.&#;yle yarış arabası modunda kullanmazdıfunduszeue.infoımı par&#;aları olduk&#;a funduszeue.info funduszeue.infoa sorunu yaşamadım ama aks &#;retim hatasından dolayı aks değişti ve şanzıman yağının &#;oğu değişti.&#;stelik g&#;t&#;r&#;p ısrar ettikten sonra yaptılar bazılarında bu durum oluyormuş gelen olursa değişiyorlarmış gelmiyorlarsa kimse gidip gel senin aks hatalı kronik olarak değiştirelim demiyor. &#;n z rotları ikide bir bozuluyordu.s&#;rekli boşluk yapıyordu funduszeue.info bir kerede garantiden değiştirdiler.kısaca iyi y&#;n&#;de k&#;t&#; y&#;n&#;de olan bir ara&#;.elimden &#;ok ara&#; ge&#;ti &#;ok bindim &#;ok aldım sattım ama bunu satınca sevindiğim gibi sevindiğim bir araba hatırlamıfunduszeue.infoe bendeki sorunlu bir arabaydı funduszeue.infoış anlaşılmasın sadece şahsi tecr&#;belerimi yazdım.

• Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: Spirited

partner tepee zenith paketini uzun km ler boyunca kullanmış biri olarak bu arabayı sattıran şeyi i&#; mekandan ve alt takımdan gelen kesilemez lokurtular ve tıkırtılardıfunduszeue.infoıca araba olduk&#;a nazik bir yapıya sahiptir.&#;ok ufak bir dokunma bir&#;ok şeye mal oldu funduszeue.infoıt olarak 38 kuruştan aşağısını g&#;rmedim.&#;yle yarış arabası modunda kullanmazdıfunduszeue.infoımı par&#;aları olduk&#;a funduszeue.info funduszeue.infoa sorunu yaşamadım ama aks &#;retim hatasından dolayı aks değişti ve şanzıman yağının &#;oğu değişti.&#;stelik g&#;t&#;r&#;p ısrar ettikten sonra yaptılar bazılarında bu durum oluyormuş gelen olursa değişiyorlarmış gelmiyorlarsa kimse gidip gel senin aks hatalı kronik olarak değiştirelim demiyor. &#;n z rotları ikide bir bozuluyordu.s&#;rekli boşluk yapıyordu funduszeue.info bir kerede garantiden değiştirdiler.kısaca iyi y&#;n&#;de k&#;t&#; y&#;n&#;de olan bir ara&#;.elimden &#;ok ara&#; ge&#;ti &#;ok bindim &#;ok aldım sattım ama bunu satınca sevindiğim gibi sevindiğim bir araba hatırlamıfunduszeue.infoe bendeki sorunlu bir arabaydı funduszeue.infoış anlaşılmasın sadece şahsi tecr&#;belerimi yazdım.

Yazdiklarinizin bir kısmı benim ara&#;ta da var. Ger&#;ekten o seslerin kesilmemesi insani uyuz ediyor . Aski rotu benimde bir kere değişti benden &#;nceki vatandaşta garantiden bir kere değiştirmiş. Sanırım bu kronik bir sorun . Her şey tamam da alt takımdan gelen lokurtulara bende anlam veremiyorum.

• Binbaşı
    hocam benzın hesaplarınız yanlış olmuş aynı pompada fulleyip km yapıp tekrar fulleyip oyle ol&#;menız lazım. 50 tl alıp tekrar 50 tl almak olmuyor yol bilgisayarı zaten tutmez. tekrar dediğim yontemle hesaplayın pompacının basında durun cihaz tık atınca yakıt eklemesin ayrıca
  • Yüzbaşı
    Hocam inceleme harika olmuş. Allah kaza bela vermesin iyi g&#;nlerde kullanın. Bende 90 yıllarda kartal şahin doğan kullanmış birisi olarak bu yeni nesil ara&#;ların kıymetini &#;ok iyi biliyorum.

Birde on takım cok zayıf ben test surusune gitmiştim ne yaptılarsa 25 bindeki araba on takım cacık olmustu sizde sıkıntı var mı?
    G&#;zel ve objektif inceleme olmuş hocam benim hoşuma giden ticari ara&#;lardan biri doblo vs en nefret ettiğim ara&#;lardan biridir leylek gibi duruyor aralarında en iyisi caddy ancak onunda baz paketi bile yaklaşık tl daha pahalı bu aracın benim g&#;z&#;mde tek - yanı ağırlığıdır bu ara&#; doblo ağırlığında olsaydı yakıt ve performans olarak &#;ok başarılı olabilirdi bu arada sizce 0 km tl'ye alınırmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FursionnMann -- 17 Mayıs ; >
  • Yarbay
    Doblo bence partnerden bir ka&#; tık daha iyi.

Hem s&#;spansiyon olarak, hem de bazı ince detaylar olarak ( 4 cam otm., cam a&#;ma tuşları, 6 ileri vites, konsol dizaynı, koltuk dizaynı gibi)
  • Kazasiz belasiz kullan hemşerim

Caddy neymis de haberimiz yokmuş bunlarin hepsi ayni derenin balığı

Suspansiyon sesleri kronik evet, arkadasimdaki 85bine geldi, servis cozemeden garantisi bitti zaten.. simdi lastik degisimi de geldi, kara kara dusunuyor..

Makyajli kasa,esp, on kol dayama olmasi guzel.. keske klma cift bolgeli olsaymis.. hiz sabitleyici o kadar elzem degil, onu kullanmadigim zaman daha keyif aliyorum

Kadife kaplamalarin tadini cikar

Ben daha km olmadan 7ye dusurdum tuketimi

Benim de ciddi dusundugum bir aracti ama &#;n kelebek cam,&#;n gorus acisi ,acilmayan arka camlar, kronik sorunlarina servisin care bulamamasi, sert suspansiyonlar, on konsol tasarimi yuzunden vazgectim..

Dpf var mi bunlarda?
    Bu arada yan basamaklar yazik ediyor araca, delerek veya kaynak yapilarak takiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rallier_61 -- 18 Mayıs ; >

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası