seni unutsaydım bekler miydim hiç / Melihat Gülses - Seni Ben Unutmak İstemedim ki - Dailymotion Video

Seni Unutsaydım Bekler Miydim Hiç

seni unutsaydım bekler miydim hiç

Melihat Gülses - Seni Ben Unutmak İstemedim ki

Abone olmak için tıklayınız : funduszeue.info
Dijital İndirme Linkleri:
iTunes: funduszeue.info?l=tr
Spotify: funduszeue.info
Muud: funduszeue.info#/album-Eylul_Aksamlari_Altin_Seri_1____
Fizy : funduszeue.info

Şarkı Sözleri:
Seni ben unutmak istemedim ki
Uzayan yollara neden inandın
Sevenler verdiği sözden döner mi
Şu yalan yıllara neden inandın

Seni unutsaydım bekler miydim hiç
Bir derdime bin dert ekler miydim hiç
Şu sonsuz hasreti kalbime koyup
Bir ömür boyu ahh çeker miydim hiç

Bana sen uzaktan sitem ettikçe
Benim ümitlerim elimden tutmaz

O yalan sözlere sakın inanma

Seneler geçse de seven unutmaz

Seni unutsaydım bekler miydim hiç hiç hiç hiç

Söz: funduszeue.infoül Pektaş Müzik: Amir Ateş

Fono Müzik Facebook:funduszeue.info

Fono Müzik Twitter:funduszeue.info

Fono Müzik Instagram:funduszeue.info

Öyku Gürman - Seni ben unutmak istemedim ki / #akustikhane ‪#‎GarajKonserleri‬

Öykü Gürman- Seni Ben Unutmak İstemedim Ki

Seni ben unutmak istemedim ki
Uzayan yollara neden inandın
Sevenler verdiği sözden döner mi
Şu yalan yıllara neden inandın

Bir ömür boyu ah çeker miydim hiç

Bana sen uzaktan sitem ettikçe
Benim ümitlerim elimden tutmaz
O yalan sözlere sakın inanma
Seneler geçse de seven unutmaz

Bir ömür boyu ah çeker miydim hiç

Söz: İlham Behlül Pektaş
Müzik: Amir Ateş

funduszeue.info
funduszeue.info
funduszeue.info
Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir.
funduszeue.info

Vokal: Öykü Gürman
Akustik Gitar: Ayhan Günyıl
Bas Gitar: Emre Türkmen
Klarnet/Saksafon: Metin Can Sarı
Davul: İsmail Peşluk
Klavye: Cem Öget

Letra de Seni Ben Unutmak İstemedim ki de Öykü & Berk

Seni ben unutmak istemedim ki Uzayan yollara neden inandın? Sevenler verdiği sözden döner mi?

Şu yalan yıllara neden inandın? Sevenler verdiği sözden döner mi? Şu yalan yıllara neden neden inandın? Seni unutsaydım bekler miydim hiç Bir derdime bin dert ekler miydim hiç Su sonsuz hasreti kalbime koyup Bir ömür boyu ahhh çeker miydim hiç Bana sen uzaktan sitem ettikçe Benim ümitlerim elimden tutmaz O yalan sözlere sakın inanma Seneler geçse de seven unutmaz Seni unutsaydım bekler miydim hiç Bir derdime bin dert ekler miydim hiç Şu sonsuz hasreti kalbime koyup Bir ömür boyu ahhh çeker miydim hiç Seni unutsaydım bekler miydim hiç hiç hiç hiç Bir derdime bin dert ekler miydim hiç Şu sonsuz hasreti kalbime koyup Bir ömür boyu ahh çeker miydim hiç Seni ben unutmak istemedim ki Uzayan yollara neden inandın? Sevenler verdiği sözden döner mi? Şu yalan yıllara neden inandın? Sevenler verdiği sözden döner mi? Şu yalan yıllara neden neden inandın? Seni unutsaydım bekler miydim hiç Bir derdime bin dert ekler miydim hiç Şu sonsuz hasreti kalbime koyup Bir ömür boyu ahhh çeker miydim hiç Seni unutsaydım bekler miydim hiç hiç hiç hiç Bir derdime bin dert ekler miydim hiç Şu sonsuz hasreti kalbime koyup Bir ömür boyu ahhh çeker miydim hiç Bir ömür boyu ahh çeker miydim hiç Bir ömür boyu ahh çeker miydim hiç

Writer(s): Behlul Pektas, Berk Gurman, Resit Cem Koksal, Amir Ates

Últimas actividades

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası