beyaz kedi dövme stüdyosu / Bel dövmesi yapım videosu izle beyaz kedi sanat merkezi - Dailymotion Video

Beyaz Kedi Dövme Stüdyosu

beyaz kedi dövme stüdyosu

BİLGİLER

Marka: Duvarlarda Gözler

Malzeme:Yüksek Kaliteli Tuval ve Su Geçirmez Mürekkep

Tenique: Giclee Baskı

Çerçeveli: Hayır Çerçeveli (Poster sadece)

Not:

funduszeue.info sadece bir poster geliyor, Çerçeve yok, posterin sınırı funduszeue.infoeki çerçeveli poster yalnızca görüntü efekti olarak kullanılır.3 Cm beyaz sınır gerekiyorsa, bize bir mesaj bırakın lütfen.

funduszeue.infoayar monitörü ayarı veya cep telefonunuzun durumu nedeniyle renkler biraz farklı olabilir.

funduszeue.info manuel olarak ölçülüfunduszeue.infons 5 mm'dir.

BOYUT TABLOSU

Not: özel boyut gerekiyorsa, bize bir mesaj bırakın lütfen!

ÜRÜN VİTRİNİ

DETAY HARİTASI

renkler

PAKETLEME VE NAKLİYE GARANTİSİ

Tüm paket 1~3 iş günü içinde takip Numarası ile sevk edilecektir(Kısa taşıma süresi ve ücretsiz kargo), funduszeue.info standart nakliye,ePacket ve Çin Post kayıtlı hava posta bizim varsayılan hizmet, experss teslimat istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Not:

- Lütfen sipariş vermeden önce adresinizin doğru veya eksiksiz olduğundan emin olun;

- Beklenen teslim tarihi gümrükten, hava koşullarından vb. Etkilenecektir., bazen paketi almak biraz daha uzun sürebilir, sipariş koruma sürenizi uzatmak için lütfen bizimle iletişime geçin;

hizmetler

Memnuniyet % Garantilidir.

1. Ürün uluslararası sevkiyat sırasında kaybolursa,Hasar görürse veya kırışırsa, lütfen önce bizimle iletişime geçin, yenisini yeniden gönderebilir veya tam geri ödeme yapabiliriz.

2. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen önce bizimle iletişime geçmekten çfunduszeue.infoat gecikmesi ve ürünlerin herhangi bir sorunu gibi.Tüm sorunları çözmek için elimizden geleni yapabiliriz.

3. Zaman Farkı nedeniyle, belki Çin'in gece saatlerinde çevrimiçi değiliz, ancak size 12 saat içinde hemen cevap vereceğiz.

Bu nedenle, lütfen iletişime geçmeden önce olumsuz geribildirim bırakmayın veya anlaşmazlık açmayın.

Dövme Bakırköy beyaz kedi dövme salonu DÖVME SİLDİRME!

ben lazere besiktasta bir yere gidiyorum ama su an 3 ay oldu ara vereli toplam 5 seans gittim ve dövmem hafif soluklaştı o kadar tabiki ilk hali gibi değil ama beklediğim gibi de olmadı üstelik dövmem 5 yıllık bir dövme daha kolay silinir diye umuyordum ama evdeki hesap çarşıya uymadı 1 seans daha gidicem bu ay tekrar bir gelişme göremezsem bırakıcam artık boşuna o kadar acıya katlanamam.. ayrıca son gittiğimde en yüksek seviyede verdiler ve acaip kanlı bir şekilde su topladı dövmem ödüm koptu iz kalıcak diye ve şu anda da hafif iz kalmışa benziyor :KKzaten en son seanstaki hüsranımdan sonra korktum açıkçası gitmeye kız geçtiği yerden bir daha bir daha geçti mahvetti kolumu hep kan topladı üstüne su topladı ama anormal bir şekilde oldu bu seferki.. şimdi gideceğim ama korkuyorum gittiğim yere gitmeye başka yerler araştırıyorum açıkçası lazeri yapan kişi de çok önemli arkadaşım buna da dikkat et lütfen benim başıma gelen kimsenin başına gelmesin.. benim başka yöntemler araştırma sebebim lazerden sonra kesinlikle kalıcı bir iz kalıcağını düşünmem artık eminim buna üstelik ben tertemiz baktım hiç ilacını bakımını kremini eksik etmedim.. kedi dövmedeki dövme sildirme işlemine gelirsem de keşke güvenebilsem de gitsem ama hiç sanmıyorum arkadaşım çünkü böyle önemli bir buluşsa sadece onlar kullanmazdı bence. içeriğini sorduğumdaysa bilmediklerini yurtdışından getirdiklerini söylediler.. bu kadar lazer merkezi var bu kadar dövmeci var bu kadar dövme sildirmek isteyen insan var sence de tuhaf değil mi tek bir yerin böyle bir işlem yapması üstelik garanti vermesi.. beni şüpheye düşüren tek şey bu yoksa 1 milyar da olsa gidip tek seansta dövmesinden kim kurtulmak istemez ki bir bilen gören yaptıran da yokki canlı canlı örneğini görüp gitsek biz de.. bilemiyorum alerjik bir bümyem var bundan güvenip de gidemedim oraya da yoksa çoktan gitmiştim ama güven vermedi konuşmaları bana.. üstelik internete baktığımda böyle bir maddeyle ya da buluşla diyim bahsettiğimiz yerin dışında bir yerde karşılaşmadım.. bu arada sen nereden buldun bu yeri ben meşhur bir sözlükteki bir yorumdan okudum ve araştırmaya başladım daha sonra hangi arkadaşıma söylediysem viral reklam olabilceğinden bahsettiler iyice güvenim sarsıldı artık neye güveneceğiz ne yapacağız hiç bilmiyorum.. :)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası