dörtçelik hastanesi görükle / Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Görükle Göçmen Konutları

Dörtçelik Hastanesi Görükle

dörtçelik hastanesi görükle

Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Adresi ve İletişim Bilgileri

Dörtçelik Ruh Sağılığı ve Hastalıkları Ek Hizmet Binamız 34.379 metre kare arsa üzerinde kurulu olup, 27.419 metre kare kapalı alana sahiptir. Hastanemiz Ana Hizmet Binası ve 3 adet ek hizmet binasından oluşmaktadır. Ana Hizmet Binası (A,B,C,D,E,F) Bloklardan, Ek Binalar ÇEMATEM (H Blok), TRSM (G Blok) ve Spor Salonundan ( K Blok) oluşmaktadır. 31 Temmuz 2014 tarihinde polikliniklerimizin açılmasıyla hizmete başlamış, 13 Ekim 2014 de yataklı servislerini açmıştır. 29 Aralık 2014 de Türkiye’nin 3. Çocuk ve Ergen Madde Bağımlılığı tedavi merkezi (ÇEMATEM), 16 Şubat 2015 tarihinde de Bursa’nın 3. Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) hizmete girmiştir.
164 yataklı ruh sağlığı klinikleri ve 15 yataklı ÇEMATEM kliniğiyle toplam 179 yatak kapasitesi mevcuttur.
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında özelleşmiş bir hastane olmakla birlikte Semt Polikliniklerimiz diğer branşlarda da hizmet sunmaktadır. Halen 21 Uzman Hekim, 7 Psikolog, 2 Sosyal Hizmet Uzmanı, 1 Çocuk Gelişi Uzmanı ve 37 Hemşire görev yapmaktadır.
MHRS 182 çağrı merkezinden ilgili poliklinik ve doktor seçimi yaparak randevu alabilirsiniz.

Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Nilüfer, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Nilüfer şehrinde Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

Nilüfer, Türkiye'deki Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Atatürk Bulvarı / Görükle Yönü.

Otobüs:1/T3/G7/SMinibüs / Dolmuş:GÖRÜKLE MINIBÜSLERI

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için yol tarifi alın.

Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Nilüfer konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için Otobüs, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi adres: Nilüfer Kurtuluş Mah. Halide Edip Adıvar Cad. No:18 Sokağı

© 2023 turkeyturism.com Tüm hakları saklıdır.

turkeyturism.com , firmalara yerel arama, dijital haritalar, KOBİ’lere özel mobil uyumlu (responsive) web siteleri ve mobil siteler, bayi ve franchise web siteleri, online yayıncılık ve reklam, manuel coğrafi koordinat belirleme (manuel geocoding) gibi alanlarda hizmet veren Türkiye’nin lider markasıdır.

The content displayed in the turkeyturism.com Directory consists of information from third parties, among others from publicly accessible sources, or from customers, who have a presentation page in our directory. turkeyturism.com cannot be held responsible or liable for the accuracy, correctness, usefulness or reliability of the data. The brand names, logos, images and texts are the property of these third parties and their respective owners. If you have any questions or suggestions regarding this matter, you are welcome to contact our customer support team.

turkeyturism.com , bir rezervasyon acentesi veya tur operatörü değildir ve sitemizin kullanıcılarından herhangi bir hizmet bedeli talep etmez.

turkeyturism.com başka internet sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir. Fiyat içeriğine vergi ve ücretler dahil değildir.

Yorumlar

30.06.2016 gece saat 1 ila 3 civarları 5 yaşındaki çocuğumu yüksek Ateş'ten dolayı doruk tıp merkezine gittik gidesiye kadar Ateş'imiz düştü doğal olarak hastane acil durum olmadığı için ücretsiz muayne yapmadı isterseniz uzman doktorumuz mevcut ücret karşılığı baktırabilirsiniz dediler çocuğumun ateşi düştüğü için baktırmadık. Fakat yolda yükselir gibi olunca dörtçeliğe yönlendik. Uzman doktor muayne etti ve çocuğun çatlayacak derecede gazı olduğunu idrar tahlili ve lağma yaptırmamızı istedi (oysaki çocuğumun bu güne kadar hiç gaz şikayeti olmamıştı) bu bizi tedirgin etti ve Ateş'le bi bağlantı kuramadım neyse lağma nedir dedim çocuğa makattan bi sıvı veriliyor bağısakları boşalsın gaz çıkarsın diyemiş ve bu işlemi bize tarif ediyor dedimki bizmi yapıcaz hemşirede yardımcı olur dedi odadan çıktık. Sarı alan diye bi bölgede hemşire bize idrar kapını ve lağma denilen bir kutu sıvıyı verdi bunu çocuğun makatından içeri sıkın dedi (30cc kadar) biz şaşkın birşekilde hemşireye bakarken yüksek ve aşağılayıcı bir ses tonu ile Türkçe biliyonuzmu diye bağırdı (bu sarışın aptal hemşireyi neden azını burnunu kırmadım şuan çok merak ediyorum) biliyoruzda bizmi yapıcaz bunu dedim benmi yapayım dedi şaşırdım (ve hala kadını dövmedim) peki nerede yapıcaz dedim gidin tuvalette yapın dedi. Şaşkın bişekilde tuvaletin önüne kadar gittik. Sonra kafamı toparlayıp doktorun sölediklerinin çok saçma ve bu işlemi hiç yapmamam gerektiğini düşündüm. Ve çıktık hastaneden. Fakat ister istemez aklınıza takılıyor çatlayacak şekilde gazı var deyişi. Doruk hastanesine tekrar gittim uzman doktora muayne ettirdim ve bu durumu anlattım Ada'm şaşkın bir şekilde gösterdiğiniz kişinin doktor olduğundan eminmisiniz dedi çocuğun gaz la alakalı hiç bi durumu olmadığını bağdemcik iltihabı olduğunu vereceği antibiyotik i kullanmamızın yeterli olucağını belirtti. Ni tekimde bu şekilde iyileştik. ÖZET dörtçelik berbat doktor berbat hemşire berbat ötesi. Rezillik yazıklar olsun aldığınız mağaşlar haram olsun.
1 8 yıl önce (01-07-2016)

Şahane bir hastane
5 9 yıl önce (09-07-2015)

rezalet bi hastane
1 8 yıl önce (03-12-2015)

3tur gidiyorum ilk gittimde cocuguma hemsire bakti rontgen istedi uzmana gostercm dedi ikincisinde rontgen istediler uzmana gostereceklerini soylediler ucuncusundede dun gittim rontgen gerekiyormus uzman gorcekmis rontgen oncelikle ön tedavi olur cok gerekliyse istenir ayrica bize bakan sahislar kim oluyor acaba kime cocuklarimizi emanet ediyoruz
1 8 yıl önce (18-04-2016)

Hic guzel degil:-)
2 11 yıl önce (06-10-2013)

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası