osman tanburacı fatih terim / Osman Tanburacı: "Fatih Terim'in Galatasaray'ı bırakma zamanı geldi" - Futbol Haberleri

Osman Tanburacı Fatih Terim

osman tanburacı fatih terim

Osman Tanburacı'dan Fatih Terim'e olay çıkaracak sözler

Gazeteci Osman Tanburacı, yayınladığı videoyla Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim''i çok sert hedef aldı.

Gazeteci İsmail Er''in sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, "Açtırma kutuyu, söyletme kötüyü" diyen Tanburacı, "Daha fazla bu camiayı rezil etmeden bas istifayı git. Hatalarının bedelini de Galatasaray tribünlerine ödetme. Sen bu camiaya yakışmıyorsun. Onu bil ve git" ifadelerini kullandı.

Konuşmasının devamında, "Bu kafayla gidersen eski defterler de açılacak" diyen Tanburacı, "İnsan içine çıkamayacaksın. Daha yöneticilere yaptıklarının hesabı da sorulacak" diyerek, sözlerini "Topla pılını pırtını Florya''dan çek git geldiğin yere" diyerek sonlandırdı.

İlgili Haberler

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in maaşı ortaya çıktı
Galatasaray Kulübü 116 yaşında

İşte o utanç konuşması!

Fatih Terim'in, Osman Tanburacı'ya ettiği küfürlere şahit olanlar arasında Milli Takım'ın eski kaptanlarından spor yazarı Sanlı Sarialioğlu'nun yanı sıra gazeteci Atılay Kayalıoğlu ve Oğuz Tongsir'in de olduğu iddia ediliyor.

Osman Tanburacı, olayla ilgili olarak, "Bir musibet bin nasihatten iyidir. İnşallah böyle kötü olaylar Türk futbolunun arınmasına vesile olur. Fatih Terim bana telefonda yaptıklarının benzerini ertesi gün de Belçika'nın antrenörü Vandereycken'e yaptı" dedi.  

Hürriyet yazarı Yalçın Doğan'ın köşesinde yer verdiği telefon konuşması şöyle:

"Küfürbaz Terim şangır şungur

9 Eylül, önceki gün. Saat 17.54. Levent Spor Yazarları Derneği. Bir grup arkadaş sohbet ediyor. Aralarında Osman Tamburacı da var. Tamburacı derneğe gelmeden önce Sky TV’de Türkiye-Belçika milli maçına ilişkin görüşlerini anlatıyor.

Dernekte arkadaş grubu sağdan soldan söz ederken, koyu sohbet sırasında Osman Tamburacı’nın cep telefonu çalıyor.

Tamburacı telefon açıyor, arayan Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim.

Konuşmaya başladığı anda sinirleri gerilen Tamburacı, telefon konuşmasını bir arkadaşına dinletmeye başlıyor.

Terim:

"Yahu Osman, biraz önce Sky TV’de konuşmuşsun, bana söylediler. Ben ne demişim? Gündem değiştiriyormuşum, öyle demişsin. Ulan bu ne biçim konuşma?"

Tamburacı bu üslup karşısında şaşırıyor, nezaket içinde:

"Hocam, beni hep böyle zamanlarda arıyorsun, bir kere de, nasılsın, diye arasana."

Terim’de fren tutmuyor:

"Ulan ben senin bıyığını s...."

Tamburacı yerinde fırlıyor, "Sen ne biçim konuşuyorsun" derken, sinirden zangır zangır titriyor. Milli Takım Teknik Direktörü kendini kaybediyor:

"Ulan ben senin, ananı, avradını s....".

Tamburacı, "Doğru konuş, konuşmasını öğren" diye bağırırken, Fatih Terim galiz küfürlerini sıralamayı sürdürüyor."

Osman Tamburacı, Terim’i bombaladı!.. Kanal A Spor Müdürü Murat Çimen’in hazırlayıp sunduğu ve Spor Yazarı Osman Tanburacı ile Fenerbahçe Kongre Üyesi Aram Markaroğlu ve Fenerbahçe Eski İdari Menajeri Volkan Ballı’nın konuk olarak katıldığı Sporvizyon’un dün geceki bölümünde Galatasaray’ın 19. Şampiyonluğu değerlendirildi.

Galatasaray’ın şampiyonluğunu yorumlayan Usta Spor Yazarı Osman Tanburacı: “Bir dönüş yaşandı ve o süreç Drogba’nın gelişi ile başladı. En çok atan Drogba ile tutan Muslera alkışlanmalı. Bütün bunların yaşandığı bir ortamda Fatih Terim şanslı bir adamdır. Önce Hagi, Popescu ,Taffarel şimdi de Drogba, Sneijder ve Muslera… Bunlar elinde olan hangi Teknik Direktör olursa olsun şampiyon olur!” dedi.

TANBURACI: CAMİANIN YÜZDE 70’İ FATİH TERİM’İ İSTEMİYOR

Galatasaray ile ilgili yorumlarına devam eden Tanburacı: “Bakın bugün Şampiyon Galatasaray’ın yönetim kuruluna birbiriyle konuşmaktan kaçınan pek çok yönetici var. Galatasaray’ın planlı bir büyümesi yok. Fatih Terim’in başarısının arkasına sığınan bir yönetim var. Eğer Başkan Ünal Aysal, meyve sepeti almaya devam edecekse ona sesleniyorum: Miadı dolmuş çilekler değil, tohum alsın. 2000 yılından 2012’ye kadar acaba ne başarısı var Fatih Terim’in? Camianın yüzde 70’i Fatih Terim’i istemiyor” şeklinde yorumlarda bulundu.

BALLI: ARADAKİ 10 PUANLIK FARK FENERBAHÇE’YE YAKIŞMADI

Fenerbahçe’nin eski İdari Menajeri Volkan Ballı yaptığı açıklamada, “Rakibimizi tebrik ediyorum. Beni üzen ise şampiyon ile aramızda 10 puanlık farkın oluşması oldu. Birde İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının öyle oynanması beni üzdü.” şeklinde konuşurken, Fenerbahçe Kongre Üyesi Aram Markaroğlu ise Başkan Aziz Yıldırım’a seslendi: “ İçimiz acıyor içimiz. Sizden ricam rakibimiz rüzgarı arkasına almış gidiyor. Fenerbahçe kulübünün içindeki bu bölünmüşlük ve küslük devam ederse daha içimiz çok yanacak gibi duruyor. Lütfen Sayın Başkan bunu önleyin”

FUTBOLİSTAN ÖZEL HABERİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Bunu beğen:

BeğenYükleniyor...

Daha Fazla Göster

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası