aöf adalet yardımcı kitap / Açıköğretim Kitapları ve Fiyatları - Bkmkitap

Aöf Adalet Yardımcı Kitap

aöf adalet yardımcı kitap

ÖĞRENME ORTAMLARI

Kitap Hizmetleri

Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi’nde temel öğretme-öğrenme aracı olan ders kitapları 'den beri uzaktan eğitim tekniğine göre ve öğrencinin kendi kendine öğrenmesini sağlayacak şekilde planlı ve örgütlü bir çalışma sonucunda hazırlanmaktadır. Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi’nde kullanılan ders kitapları, alanında deneyimli ve uzman bilim adamları, editörler, eğitim teknologları, sanat danışmanları, dil ve ölçme-değerlendirme uzmanları gibi çeşitli alanlardan kişilerin işbirliği ile tasarlanıp yazılmaktadır.

Üniversitemiz Yönetiminin tarihinde aldığı karar ve yürütülen altyapı çalışmalarının sona ermesiyle, öğretim yılından itibaren Anadolum eKampüs Sistemi aracılığıyla kitaplarımızın öğrencilerimize dijital ortamda sunulmasına karar verilmiştir. Bu tarihten itibaren öğrencilere ücretsiz kitap dağıtımı uygulaması sona ermiştir. Sınavlarda öğrencilerin sorumlu olduğu temel malzeme olan ders kitapları ile birlikte öğrenmeye yardımcı olarak hazırlanan tüm öğrenme malzemeleri funduszeue.info adresi üzerinden çevrimiçi olarak yayınlanmaya başlanmıştır. öğretim yılından itibaren öğrenciler sınavlarda ders kitabının Anadolum eKampüs ortamında sunulan güncel versiyonundaki dijital (PDF) içerikten sorumludur.

Öğrenciler sınavlarda ders kitabının Anadolum eKampüs ortamında sunulan güncel versiyonundaki (PDF) içerikten sorumludurlar.

Basılı kitap isteyenler için kitap satış sistemi mevcuttur. Kitaplarını basılı olarak almak isteyen tüm öğrencilerimiz (ceza infaz kurumlarında bulunanlar dahil), ücreti karşılığında funduszeue.info adresi üzerinden stoklar doğrultusunda kitap siparişi verebilmektedirler.

Ders kitapları sisteminde iki ISBN numarası bulunmaktadır. ISBN basılı kitapta, E-ISBN ise PDF üzerinde bulunmaktadır. Her iki ISBN numarası da güncel kitaba aittir.

Anadolum eKampüs ortamında sunulan diğer ders malzemeleri Ünite Özeti, Sorularla Öğrenelim, Ünite Özet Videoları, Alıştırmalar, Diğer Dijital Kitap Türleri (HTML5, ePUB, Mobi vb.) öğrenmeye yardımcı içeriklerdir. funduszeue.info adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak Derslerim bölümünden erişilebilir.

Güncelleme Tarihi:

Aöf Adalet Kitapları

Aöf Adalet Kitapları Nelerdir?

Ülkemizde açık öğretim olarak adlandırılan eğitim türü, üniversite sürecine uygun olarak ilerler. Farklı bölümleri olan AÖF fakültelerinden biri de Adalet’tir. Açık öğretim sistemi, Adalet Fakültesinde yer alan dersleri bilgisayar başında öğrenmeye olanak tanır. Öğrenciler, ders programında bulunan derslerin kitaplarını alarak sınavlara çalışabilir. Ön lisans olarak nitelenen Adalet, Sosyal Bilimler Enstitüsünün bünyesinde yer alır. 2 senelik okul, 4 dönemden oluşur. Tüm dönemlerde başarı elde etmek isteyen adaylar, AÖF Adalet kitaplarını kullanır. Bahsi geçen kitaplar, güz ve bahar döneminin derslerini içerir. Bu dersler, temel iş hukuku, hukuk dili, idari yargı, insan hakları, infaz hukuku, ticaret hukuku, icra iflas, meslek etiği, medeni hukuk I-II, ceza hukuku, anayasa hukuku ve mali hukuk olarak sıralanabilir. AÖF Adalet Programında yer alan kitaplar, test, konu anlatımı, özet ya da çıkmış sorular türünde olabilir. Bu sayede, fakültede okuyan kişiler, sınavlara çok yönlü bir şekilde hazırlanma imkânı bulur. Çevrimiçi verilen ders içerikleriyle birebir uyumlu olan kitaplar, hemen herkese yarar sağlar.

Aöf Adalet Kitapları Nereden Alınır?

Adalet Programı, 2 sene süren bir meslek programı olarak bilinir. Bu sebeple, söz konusu fakülteye ön lisans diploması verilir. Herhangi bir yaş sınırı bulunmayan bu bölüme TYT sınavına girerek yerleşmek mümkündür. Yüksek not ortalaması elde eden kişiler, DGS sınavıyla hukuk fakültelerine geçiş yapabilir. Ayrıca KPSS sınavına girilerek mahkemelerde ya da icra müdürlüklerinde çalışmak mümkündür. Bölümde başarı kazanmak isteyen kişiler, profesyoneller tarafından hazırlanan AÖF Adalet kitaplarından fayda elde eder. Kitapların bazıları derse özel olarak hazırlanırken bazıları da dönem derslerinin tamamını içerecek şekilde düzenlenir. Uygun fiyata kaynak ve test kitabı elde etmek istiyorsanız set hâlinde satılan eserlere göz atabilirsiniz. Bahsedilen kaynakları indirim ve kampanyalardan yararlanarak satın almanız mümkündür. Hızlı bir şekilde Trendyol’dan AÖF adalet soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarını sipariş edebilirsiniz.

Aöf Adalet Kitaplarında Test Bulunur Mu?

Adalet programının güz ya da bahar döneminde bulunan kişiler, farklı ders konularını çalışmak durumunda kalır. Açık öğretim kitapları, dönemin dersini kapsamlı olarak ele alan konu anlatımlı kitaplardan oluşur. Her ders içeriğinin haftaları, birbirinden ayrı olarak düzenlenir. Ünitelerin sonunda, dersi veren hocaların hazırladığı mini testler yer alır. Vize haftası kapsamında sayılan ilk 7 haftanın sonunda vize deneme sınavı bulunur. Aynı sistem, final sınavları için de geçerlidir. Tüm haftalardan sorumlu olunan final sınavına hazırlık testleri, kitabın sonundadır. Bazı yayınevlerinin kitapları, doğrudan soru bankası hazırlar. Adalet alanında bulunan hukuk derslerinin tamamının çıkmış sorularını çalışmak için, son 5 ya da 3 senenin sorularını içeren kaynak kitapları satın alabilirsiniz. Böylece, kendi bilginizi test edebilir ve AÖF sınavlarına kaliteli içeriklerle hazırlanmış olabilirsiniz.

Ata aöf ders kitapları

Ata aöf ders kitapları
  Ata aöf ders kitapları neden vermiyor ? Erzurum atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi  ders kitapları nereden alınır ? Ata aöf ders kitapları ?  

Atatürk üniversitesi açıldığı yıldan beri ders kitaplarını öğrencilere vermemektedir. Ders kitaplarını internet portalı üzerinden ( LMS ) yayınlamaktadır. Yalnız kitapları hafta hafta yayınlanır ve sınav haftasına kısa bir süre kalıncaya kadar internete bakmanız gerekebilir. Bizlerde bu kitapları siz o şekilde internet üzerinden çalışmadan ve beklemeden hazır güncel bir şekilde çıktısını alıp adresinize yönlendiriyoruz. 

Zafer Fotokopi olarak sadece ders kitapları yapmıyoruz. Ders Özetleri, çıkmış sorular ve soru bankaları yani erzurum atatürk üniversitesi ile alakalı ve tüm bölümleri ilgilendiren tüm materyallerimiz mevcuttur. 
  Sizlerde funduszeue.info üzerinden online olarak sipariş verip Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ders Kitaplarını ihtiyacınızı beklemeden kısa bir süre içerisinde karşıyabilirsiniz. 

Ata Aöf Ders Kitapları Hizmetlerimiz

Erzurum Atatürk Üniversitesi Aöf 2 YILLIK ÖNLİSANS BÖLÜMLERİ NELERDİR ? ( DERS KİTAPLARI LMS, DERS ve KONU ÖZETLERİ, ÇIKMIŞ SORULAR ve SORU BANKALARI )

Ata Aöf Acil Durum ve Afet Yönetimi kitabı

Ata Aöf Adaletkitabı

Ata Aöf Bankacılık ve Sigortacılıkkitabı

Ata Aöf Bilgi Yönetimikitabı

Ata Aöf Bilgisayar Programcılığıkitabı

Ata Aöf Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığıkitabı

Ata Aöf Çağrı Merkezi Hizmetlerikitabı

Ata Aöf Çocuk Gelişimikitabı

Ata Aöf Dış Ticaretkitabı

Ata Aöf Emlak ve Emlak Yönetimikitabı

Ata Aöf Fotoğrafçılık ve Kameramanlıkkitabı

Ata Aöf Halkla İlişkiler ve Tanıtımkitabı

Ata Aöf İlahiyatkitabı

Ata Aöf İşletme Yönetimikitabı

Ata Aöf İş Sağlığı ve Güvenliğikitabı

Ata Aöf Laborant ve Veteriner Sağlıkkitabı

Ata Aöf Lojistikkitabı

Ata Aöf Özel Güvenlik ve Korumakitabı

Ata Aöf Radyo ve Televizyon Programcılığıkitabı

Ata Aöf Sağlık Kurumları İşletmeciliğikitabı

Ata Aöf Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliğikitabı

Ata Aöf Sosyal Hizmetlerkitabı

Ata Aöf Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlikkitabı

Ata Aöf Turizm ve Otel İşletmeciliğikitabı

Ata Aöf Yeni Medya ve Gazetecilikkitabı

Ata Aöf Yerel Yönetimlerkitabı

Erzurum Atatürk Üniversitesi Aöf 4 YILLIK LİSANS BÖLÜMLERİ NELERDİR ? ( DERS KİTAPLARI LMS, DERS ve KONU ÖZETLERİ, ÇIKMIŞ SORULAR ve SORU BANKALARI )

Atatürk Aöf Halkla İlişkiler ve Tanıtımkitabı

Atatürk Aöf İşletmekitabı

Atatürk Aöf Kamu Yönetimikitabı

Atatürk Aöf Reklamcılıkkitabı

Atatürk Aöf Sağlık Yönetimikitabı

Atatürk Aöf Sosyal Hizmetkitabı

Atatürk Aöf Sosyoloji kitabı

Erzurum Atatürk Üniversitesi AöfLİSANS TAMAMLAMA BÖLÜMLERİ NELERDİR ? ( DERS KİTAPLARI LMS, DERS ve KONU ÖZETLERİ, ÇIKMIŞ SORULAR ve SORU BANKALARI )

Erzurum Aöf Acil Yardım ve Afet Yönetimi Lisans Tamamlama kitabı

Erzurum Aöf İş Sağlığı ve Güvenliği Lisans Tamamlama kitabı

Erzurum Aöf Sağlık Yönetimi Lisans Tamamlamakitabı

Erzurum Aöf Sosyal Hizmet Lisans Tamamlamakitabı

Ata aöf ders kitapları, İngilizce-1, Yabancı Dil-1, indir
Ata aöf ders kitabı, türk dili-1, ücretsiz indir
Erzurum atatürk üniversitesi açık öğretim fakültesi atatürk-1 ders kitabı indir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası