ismail şahin misali cemre / Hayalhanem - İsmail Sahin ıle misali Cemre - Wattpad

Ismail Şahin Misali Cemre

ismail şahin misali cemre

Bu PDF dosyası da ne?

Bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyada, sitemizde kayıtlı olan A. Yüksel Şanlıer şiirlerini, her biri birer sayfaya yerleştirilmiş olarak göreceksiniz. Bu dosya tüm dünyada standart olarak kullanılmakta olan Adobe Acrobat Reader (PDF) formatında hazırlanmıştır.

Neden PDF (Acrobat Reader) formatı?

Şiir e-kitapları için PDF formatını seçmemizin yararları:

1. PDF dokümanında yazıcıdan çıktı almak çok kolaydır. Dilerseniz bu ekitabın tamamını veya bazı sayfalarını yazıcıya gönderebilirsiniz. Şiir yazıcıdan, aynen ekranda görüntülendiği şekilde yazılır. Ek bir sayfa düzenlemesi gerekmez.

2. Word veya benzeri bir formatta hazırlanmış dokümanlarda bilgisayarınız Türkçe değilse karakter sorunu yaşarsınız. Ğ Ş Ç gibi Türkçe alfabesine özgü harfler doğru görünmez ve yazıcıdan doğru çıkmaz. Oysa PDF dokümanında bu sorun yoktur. Kullanıcının bilgisayarında Türkçe fontlar yüklü değilse bile şiirler sorunsuz okunabilir.

3. Bir çok e-kitap okuma programı (neredeyse tamamı) PDF formatında hazırlanmış dokümanları okuyabilmektedir. Dolayısıyla bu e-kitabı bilgisayarınızda veya PALM 'inizde Microsoft Reader benzeri bir program ile kitap okur gibi okuyabilirsiniz.

Bilgisayarıma indirdiğim bu dosyayı nasıl (hangi program ile) açacağım?

Bu e-kitap'ı okumak için bilgisayarınızda Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Bilgisayarınızda Acrobat Reader yüklü değilse, ÜCRETSİZ olarak yüklemek için buraya tıklayın.

Yasal Uyarı: Bu ekitap, bilgisayarınıza indirip kayıt etmeniz ve ticari olmayan kişisel kullanımınız için yayınlanmaktadır. Bu e-kitapta yer alan şiirlerin tüm yayın hakları şairin kendisine ve / veya yasal temsilcilerine aittir. Şiirlerin kopyalanması, gerçek veya elektronik ortamlarda yayınlanması, dağıtılması Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve uluslararası yasalarla korunmaktadır ve telif hakları temsilcisinin önceden yazılı iznini gerektirir. Bu doküman, şairin kendisi veya temsil hakkı verdiği kişinin yazılı izni ile ve isteği üzerine funduszeue.info tarafından, şairin veya temsilcisinin beyanları doğrultusunda yayınlanmıştır. Bu dokümanın yayınlanması kullanılması dağıtılması kopyalanması ile ilgili husularda ve şiir içerikleri ile ilgili anlaşmazlıklarda funduszeue.info hiç bir şekilde sorumlu ve taraf değildir. Bu şairin şiirleri üzerinde yasal anlamda hak iddi eden, şairin bizzat kendisi veya yasal temsilcisi, funduszeue.info'a haber verme gereği olmaksızın (kendisine tarafımızdan verilmiş bulunan şifre kullanılarak) dilediği anda bu şiir ekitabını yayından kaldırma hakkına sahiptir. funduszeue.info tüm bölümleriyle, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na % uygun olarak yayın yapmaktadır.

Şarkıya Göre

Tweet

Beğen1

Seni yazmak istedim. Aslında seni yazmaktan daha ziyade içimdeki seni açıklamak istedim. Sen kendime hükmedemeyişimsin ve sen Allahın hükmettiği kalbimdesin. Seni kalbime koyan o rahmansa kirletmeden, incitmeden sevmek gerek seni. O yüzdendir ki harama bulaştıracak değilim içimdeki seni. Her halükarda imtihanımsın. Bu aşikar beni. Önemli olan bu imtihandan nasıl çıktığımız değil. Aşk diyorum tıpkı bir bıçak gibi , ne olduğu hangi yönde kullandığında gizli. Harama bulaştırıp dünyanı da , ahiretini de mahvedebilir. Helalle gidip te dünyanda cenneti , cennetinde dünyan olabilir. Evliliği bir tamamlanmak olarak görüyorum ve ben eksikliğimi seni gördüğümde fark ettim. Kısacası derdim sana kavuşmaktan daha ziyade, sen-ben kavramlarından çıkmak. Biz olmak. Biz kelimesine de anlam yükleyen sensin. O yüzden manam sen ol istiyorum. Bazen evli olduğumuzu hayal ediyorum. Sonra hakkına giriyorum diye pişman oluyorum. Hayalimin edep perdesi yırtılsın istemem. Helalim ol istiyorum. Kadın olmak meşakkatli iştir, hissederim. &#;Ben herkesten farklıyım&#; demekten haya ederim. Mutsuzluk kadar mutluluk da bir imtihandır bilirim. Sonra mutsuzluk, şükürsüzlük alâmetidir derim. Yokluğunun imtihanını düşününce ürperirim. Kalbimden başka hiçbir sermayem olmadan gelicem kapına. Dedim ya , derdim yalnızlık değil aslında. Mana da , anlam da, biz olmakta ve bizi biz yapacak olan o rahmansa, ve gökte nikâhımız kıyılmışsa: haram bulaşmak , sevgili olmak sana düşmanlıktan başka nolur acaba? Şimdilerde daha iyi anlıyorum, Yusuf&#;u da Züleyha&#;yı da, aradıklarının birbirlerinin olmadıklarının. Aslında sanatın arkasındaki sanatçıyı. Ve biliyor musun gözlerimle hiç göremedim, hep kalbimden seyrediyorum seni. Şimdi vereceğin cevap, kaderimin ötesinde olacak değildir. Sen benim değişmeyecek yazımsın, belki varlığınla belki yokluğunla. O yüzden diyorum ki yokluğun bu kadar manaysa, varlığın aşkın tefsiri olmaz mı acaba? Kusuruma bakma çok soru sordum ama bil ki okyanustan sadece bir kaşık su. Sakın yanlış anlama, okyanustan kastım da sensin, içimdeki sana senden bir zerre gösterdim. Şimdi kaderin tecellisini beklemek düşer bana ama varlığınla ama yokluğunla. Fakat artık bilirim, kalbimin en münteha yerinde o bir kaşıkta ki mana&#;.

İsmail Şahin

İsmail Şahin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 37 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Sitemizde

• Toplam Şarkı Sayısı
  • Toplam Sanatçı Sayısı
  • Toplam Dinlenme
  • Bugün Dinlenen Şarkı Sayısı
  • Toplam Yorum Sayısı

En Son Eklenen İlahilerimiz

Kadınım, ey günahlarıma durağım, ey sırrım. Senden daha tatlı ve daha güzel bir helalim olmadı. Seni Allah'ın emri ile, Allah'ı kefilim olarak gösterip istediğim gün gelir hep aklıma. Değilmi ki seni üzmek senin sahibini üzmektir ve kefilime ihanettir. Ey benim gülünce içime huzur dolduran helalim, gözümün aydınlığı, Sultanım, sen bendensin, bende senden. İstemem bir zerrem dahi sen olmamış benden, Gönül pencerem, hayalhanem, kerimem, Neden gözlerinin olması gereken yerde iki elmas var ki, Güzelliğinin nedeni bende ki kelimeleri tüketmek sanki, Söylesene bana güller nasıl taklit etmesin ki şimdi seni, Öyle ya; kıskanmak aşkın bencil yüzüdür sevgili. Ya Vedud esmasının tecellisisin kalbime, imtihansın sen şükrümle, Ey adımı sahiplenerek söyleyenim, emanetim, gözümden sakındığım, Avuçlarımın arasına yüzünden başka bir şey yakıştıramadığım, Geç kalmışlığım, dünyama sığdıramadığım, kadınım. Ey varlığına şair olduğum, huzurum. Yazan: İsmail ŞAHİN

All Rights Reserved

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası