galactago süt arttırıcı fiyatı / Galactago Bitkisel Damla 50 ml Fiyatı / 50 ml

Galactago Süt Arttırıcı Fiyatı

galactago süt arttırıcı fiyatı

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler eczane çıkışlı % Orijinal ürünlerdir.

Mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde aynı gün kargo fırsatı;

Hafta içi Cumartesi

Vermiş olduğunuz siparişler itina ile hazırlanır güvenli bir şekilde kargoya teslim edilir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Ürün Bilgisi:

İLAÇ DEĞfunduszeue.infoIKLARIN ÖNLENMESİ VEYA TEDAVİ EDİLMESİ AMACIYLA KULLANILMAZ.

MAĞAZAMIZDA SATIŞA SUNDUĞUMUZ ÜRÜNLERLE İLGİLİ GENEL AÇIKLAMALAR

*İade ve Değişim: İade ya da değişim yapılacak ürünü faturasıyla birlikte zarar görmeyecek şekilde ambalajlayarak tarafımıza gönderiniz.

**Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Dengeli ve çeşitli beslenme ile sağlıklı yaşam önemlidir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Ürünün içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılığınız varsa kullanmayınız. Son Tüketim Tarihi (STT) ve Parti numarası için kutunun altına bakınız. Son tüketim tarihi uygun koşullarda saklanmış ürün için geçerlidir.

Dermela mağazamızda belirtilen açıklamalar, üretici/ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi/broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. İlgili yasa ve yönetmelikler gereği sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir.

Emziren Anneler için Sütü Arttırıcı En İyi 10 Takviye İçecek

Süt Arttırıcı Bitki Çayları

Aşağıdaki makalemizde hangi yiyecekler anne sütünü artırır, anne sütünü arttıran çaylar nelerdir, anne sütünü artıran gıdalar ne? vb sorularınızı cevapladık. Anne sütünü artıran en iyi takviye içecekleri ve hapları bir araya getirdik. Yazımızda bulunan bitki çayları, damla ve kapsüller son derece işe yaramaktadır. Uzmanlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Emzirme döneminde bebeğinizin yeterli sütü alması çok önemlidir. Kesinlikle hafife alınmaması gereken bir konudur.

SıraModellerHacimneoldu Puanı
1Humana Still Tee Gr10/10
2Fitalive T - Mommy 60 Adet10/
3Valens Bestlak Süt Artırıcı50 Ml10/
4Mamsel Still-Tee  Gr10/
5Lactamil Emziren Anneler İçin İçecek Gr10/
6Momstok Anne Sütü Artırıcı Çay60 Adet10/
7Galactago Anne Sütü Artıcı Damla50 Ml10/
8Lactamil Emziren Anneler İçin Çay56 Gr10/
9Maternitea Emziren Anne Sütü Artırıcı30 Adet10/
10Rekolac Emziren Anneler İçin Kapsül Mg x 6010/

En İyi 10 Anne Sütü Artıran Takviye Gıda ve İçecek

Annelerin sıklıkla yaşadığı süt azalması sorununu kökten çözecek anne sütü artırıcı ürünleri aşağıda görebilir, size uygun olanını seçebilirsiniz.

İşte anne sütünü artıracak 10 takviye ürün;

1. Humana Still Tee Emziren Anne Sütü Arttırıcı

En İyi Süt Arttırıcı Bitki Çayı Tavsiyesi

ARTILAREKSİLER
Zengin İçerikFiyat
Güzel Tat
Kaliteli Ürün

Süt arttırıcı içecekler kategorisinde en çok satılan ürün olan Humana marka çay, özenle seçilmiş bitki ekstrelerinden üretilmiştir. Emziren annelerin kullanımına uygundur. Annenin süt miktarını arttırdığı kanıtlamıştır. Hazırlanması oldukça kolaydır. Aroma ve renklendirici içermeyen ürün, son derece güvenilirdir.

Teknik Özellikler
Tür: Çay
Hacim: Gr

Humana Still Tea Emziren Anne Sütü Arttırıcı Kullanıcı Yorumları;

👤 Çok işe yarıyor çocuğu rahatlatmakta süt arttırmakta lakin hemen bitiyor bir hafta olmadan yenisini almak lazım. N. A.

👤 Çok güzel bol süt yapıyor ilk bebeğimde emzirmek istedim humana sayesinde oğlumu bol bol emzirdim allah bitkisel çayı çıkarandan razı olsun kararsız kalmayın alın. E. D.

2. Fitalive T - Mommy Bitkisel Karışık Anne Çayı

ARTILAREKSİLER
Güzel TatZor İçim
Hızlı Etki
Fiyat Performans

İçerisinde 60 adet bitki çayı barındıran ürün % doğaldır. Anne sütünü arttırmaya ve bebeğin tam gelişmemiş gastrointestinal sisteminden hassasiyet ve gaza bağlı krampların kısa sürede giderilmesine yardımcı olur. Annede bulunan, sütün üretimini sağlayan hormonların aktivitesini artırarak, anne sütünün miktarını ve üretimini arttırmaya yardımcı olur.

Teknik Özellikler
Hacim: 90 Gr / 60 Adet

Fitalive T - Mommy Bitkisel Karışık Anne Çayı Kullanıcı Yorumları;

👤 İlk bebeğimde çok etkisini görmüştüm, bence kesinlikle işe yarıyor. N. D.

👤 Ürün çok iyi hem süt arttırıyor hem bebegim rahatlıyor. R. Y.

3. Valens Bestlak Süt Arttırıcı

ARTILAREKSİLER
Hızlı EtkiÇabuk Bitmesi
Süt Artırma
Kaliteli İçerik

Bitkisel ekstreler ve C vitamini içeren gıda anne sütünü arttırır. Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı günde 3 defa 2'şer damladır. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanması tavsiye edilir. 25 C altında oda sıcaklağında olması sağlığınız açısından daha iyi olacaktır. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.

Teknik Özellikler
Tür: Damla
Hacim: 50 Ml

Valens Bestlak Süt Arttırıcı Kullanıcı Yorumları;

👤 Yıllar önce ben kullandım şimdi sevdiğim annelere götürdüğüm hediyeler arasında. H. H.

👤 8 aydır kullanıyorum sütü çok güzel arttırıyor çok memnunum yanında bebeğim için ufak bir hediye yollamışlar teşekkür ederim. U. D.

4. Mamsel Still-Tee Emziren Anneler İçin Çay

ARTILAREKSİLER
Rahat İçimSıvı Alımı Gerektiriyor
Kısa Sürede Etki
İçimi Rahat

Kısa süre içerisinde annenin sütünü arttıran çay, içerisinde C vitamini, Melisa, Ahududu, Amber çiçeği, sedefi otu, çemen otu barındırmaktadır. ml bir su bardağına tepeleme iki tatlı kaşığı atılır. Daha sonra karıştırılır, sıcak, ılık veya soğuk su ile tüketilebilir. Ürünü tüketirken yeterli miktarda su alımına da dikkat ediniz.

Teknik Özellikleri

Mamsel Still-Tee Emziren Anneler Için Çay Kullanıcı Yorumları;

👤 Çok beğendim. Güzel ve tatlı hediyeniz içinde çok teşekkür ederim hızlı teslimat içinde ayrıca teşekkür ederim. U. T.

👤 Eşim için aldık süte faydası oldu. B. İ.

5. Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek

ARTILAREKSİLER
Sağlıklı EmzirmeBazı Kişilerde Ağızda Yara Yapabiliyor
Hızlı Etki
Güzel Tat

Bebeklerin ilk 6 ay boyunca sadece anne sütüyle beslenmesi sağlıkları ve gelişimleri açısından çok önemli bir konudur. Bebek emzirme dönemi boyunca annelerin dengeli beslenmesi gerekmektedir. Yeterli beslenmeyen anneler, kendi vücut depolarından harcar. Lactamil sütlü içecek, emzirme döneminde vücut deposunu güçlendirir, sağlıklı bir emzirme sağlar.

Teknik Özellikleri
Tür: Sütlü İçecek

Lactamil Emziren Anneler Için Sütlü Içecek Kullanıcı Yorumları;

👤 12 ve 8 yaşımda çocuklarımı emzirirkende kullanmıştım. Şimdi ki bebeğim için de aldım. Süt Arttırıcı tavsiye ederim. Ürün yeni tarihli. Özenli ve hızlı kargo. F. A.

👤 Çok güzel süt artırıyor çok severek içiyorum kokusu ağır değil. R. A.

6. Momstok Anne Sütü Arttırıcı 60'lı Çay

ARTILAREKSİLER
Kaliteli İçerikUzun Kullanımda Etki
Kan Şekerini Dengeler
Basit Kullanım

7 farklı bitkiden oluşan karışımı içerisinde barındıran çay, ana öğünlerin sonrasında tüketilebilir. Kullanımı ise çok basittir. Büyük bir kupa bardağına bir adet poşet daldırılır, daha sonra üzerine kaynamış su eklenir. 5 ile 7 dakika demlenmeye bırakılır. Dilerseniz soğuk olarak da tüketilebilen çay, emzirme döneminde anneyi güçlendirir.

Teknik Özellikler
Hacim: 60 Adet

Momstok Anne Sütü Arttırıcı 60'lı Çay Kullanıcı Yorumları;

👤 Tavsiye üzerine almıştım fakat işe yaradığını gördüm kokusu kötü fakat tadı güzel şifalar olsun bebişlerimize. C. K.

👤 2 bebeğimde de kullandım iyi süt arttırıyor herkese tavsiye ederim. Z. N.

7. Galactago Anne Sütü Arttıcı Bitkisel Damla

ARTILAREKSİLER
Düşük KaloriliFiyat
C Vitamin
Hızlı Etki

Kolayca hazırlanabilen bitkisel damla anne sütünü arttırmaya katkı sağlar. İlk kullanımdan itibaren etkisini 24 ile 48 saat içerisinde gösterir. C vitamini içerdiği için annenin günlük alması gereken C vitamini ihtiyacının %72'sini karşılar. Düşük kalorili olması nedeniyle sıkça tercih edilen ürün, kilo aldırmaz. Sadece annenin sütünü arttırmaya yardımcı olur. Ürün, sadece yarım dilim ekmek kadar kalori içerir.

Teknik Özellikler
Tür: Damla
Hacim: 50 Ml

Galactago Anne Sütü Arttıcı Bitkisel Damla Kullanıcı Yorumları;

👤 Tadı gayet güzel gerçekten süt artırmada yardımcı oldu. L. İ.

👤 Tavsiye üzerine aldım. Memnun kaldım. O. I.

8. Lactamil Emziren Anneler İçin Karışık Bitki Çayı

ARTILAREKSİLER
Kaliteli İçeriğe SahipZor İçim
Kolay Hazırlanabilir
Sağlıklı

İçeriğindeki 8 vitamin ve çeşitli bitkilerle annelerin sağlıklı beslenmesine yardımcı olan ürün, sıvı ihtiyacını karşılamaya destek verir. Anne sütünün artmasında büyük rol oynar. Bir fincan suda 5 dakika kadar demlendikten sonra tüketilebilir. 

Teknik Özellikler
Hacim: 56 Gr

Lactamil Emziren Anneler Için Karışık Bitki Çayı Kullanıcı Yorumları;

👤 Ürün düzenli kullanımda etkili memnun kaldım. T. M.

👤 Kesinlikle tavsiye ediyorum gelmeyen sütüm gelmeye başladı. A. K.

9. Maternitea Emziren Anne Sütü Arttırıcı

ARTILAREKSİLER
Anneyi GüçlendirirHızlı Bitmesi
Uyku Kalitesini Artırır
Yoğun Süt Üretimi Sağlar

Emziren annelere özel üretilmiş olan ürün, 30 adettir. Anne sütünü arttıran bitki çayı tek kullanımlıktır. Bebeklerde gelişmemiş gastrointestinal sistem nedeniyle oluşan gaz kramplarını giderir. Süt üretimi yapan hormonları uyararır, annenin bağışıklık sisteminin de güçlenmesine yardımcı olur. Sindirimi kolaylaştıran ürün, uyku kalitesini de arttırır. Ayrıca annenin kan şekerini düzenler.

Teknik Özellikler
Hacim: 30 Adet

Maternitea Emziren Anne Sütü Arttırıcı Kullanıcı Yorumları;

👤 Harika tadı var süt yapımında da başarılı Emziren annelere tavsiye ederim. G. B.

👤 Gerçekten süt artırıyor memnun kaldım. B. N.

Rekolac Emziren Anneler Için Bitkisel Kapsül

ARTILAREKSİLER
Hızlı Etki GörülmesiÇabuk Bitmesi
Güzel Tat
Rahat İçim

Rekolac bitkisel kapsül, hamilelik dönemi ile hastalık durumunda kullanılamaz. Sadece emzirme dönemine girmiş annelerin kullanması gerekmektedir. Takviye edici gıda, normal beslenme yerine geçmez, sadece yetişkinlere yöneliktir. Sabah 1 akşam 1 kapsül olmak üzere günde 2 kapsül tüketilir. Bol su ile alınırsa daha iyi olacaktır. Annelerin sütünü ciddi oranda arttıran ürünün, tavsiye edilen günlük miktarını aşmayınız.

Teknik Özellikler
Tür: Gıda
Hacim: Mg / 60 Kapsül

Rekolac Emziren Anneler Için Bitkisel Kapsül Kullanıcı Yorumları;

👤 Ben doğumdan itibaren kullanıyorum tadı çok hoş aroması falan çok güzel. E. G.

👤 Faydasını gördüm tavsiye ederim. Y. R.

'ün en iyi anne sütü artırıcı takviye gıda ve çay hangisi?

En iyi anne sütü artırıcı tavsiyelerine gelecek olursak; Fitalive, Valens, Lactamil, Momstok, Galactago, Rekolac, Maternitea, Humana zengin içerikli, kaliteli, güzel tada sahip, hızlı etki gösteren, fiyat performans, rahat içimli, sağlıklı emzirme sunan, kan şekerini dengeleyen, basit kullanımı ile öne çıkan, düşük kalorili anne sütü artırıcı markaları olarak biliniyor.

Anne Sütü Nasıl Artar?

Her annenin sütü bebeğine veya bebeklerine yeter. Annenin "sütüm bebeğime yetmiyor mu? sütümün bebeğe yetip yetmediğini nasıl anlarım?" gibi sorulara cevap araması saçmadır. Ancak anne sütü zamanla azalabilir. Azaldığı zaman ise takviye edici gıdalara başvurulabilir.

Anne Sütü Neden Azalır?

Anne sütünün azalmasının birçok nedeni vardır. Annenin stres altında olması, yetersiz beslenme, yanlış emzirme pozisyonu gibi birçok sebep annenin sütünü azaltabilir. Bebeği her istediği zaman istediği kadar emzirmek çok etkilidir. Eğer emzirmekten kaçınırsanız sütünüz azalabilir. 

Anne Sütünü Arttıran Şeyler

Anne sütünü arttırmak istiyorsanız bebeğinizi bol bol emzirmeniz gerekmektedir. Çok su içmeniz de sütünüzün artmasını sağlayacak. Gün içerisinde ortalama 2 ile 3 litre arasında su içmeniz önemlidir. Emziren anneler için satılan hazır çaylar da sütünüzün artmasında büyük rol oynar.

Galactago Neo Emziren Anneler İçin Süt Artırıcı Bitkisel Damla 50ml

Nasıl göndereceğim?

• Gönderinizi kargoda zarar görmeyecek şekilde bir kutu içine yerleştiriniz.
  • Size en yakın Sendeo kargo şubesine iade formunuzu oluşturduktan sonra ekranda çıkan iade onay kodunuz ile teslim ediniz.

İadem kaç gün içinde yapılır?

• Ürün depomuza ulaştıktan sonra hızla kontrol edilir.
  • Olumlu sonuçlanan iade işleminiz 5 iş günü içinde kartınıza yansıyacaktır.
  • İadeye uygun olmayan gönderiler için sizi bilgilendiriyor olacağız.

Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

• İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.
  • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.
  • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.
  • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.
  • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.
  • Anne ve bebek sağlığı için orijinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.
  • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.
  • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu ‘iade faturası’ ve ‘iade irsaliyesi’ (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılmamaktadır.

Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:

• Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.
  • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilmemektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır. İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.
  • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.
  • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.
  • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu ‘iade faturası’ ve ‘iade irsaliyesi’ (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılmamaktadır.

Salus İlaç Galactago Bitkisel Damla 50ml

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı:Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası