le le le yabancı şarkı / Dj Rynno and Phelipe - Le Le Le Summer Version jasminecshare - Dailymotion Video

Le Le Le Yabancı Şarkı

le le le yabancı şarkı

D&#;ş Bah&#;eleri Şarkı Sözleri

• Bir arada olabilmek ne m&#;mk&#;n Bir arada kalabilmek İmkansız Seneler alıp gitmiş Ne var ne yoksa her şeyi *** İnanılmaz değişen ben miyim İnanılmaz bu yabancı da kim Sen misin b&#;yle uzak Veda s&#;zleri s&#;yleyen *** Geri d&#;nmek inan işten değil Hani var ya tutamazsın kendini Bir &#;mitle ya olursa dersin hep Bile bile her şeyin bittiğini *** Sonradan kor, sonradan kor Ayrılıklar an be an Akıp gider zaman sana aldırmadan

• İki G&#;z&#;m

• Ka&#;ın Kurası

G&#;n&#;l g&#;z&#;m kapalı Bilerek sana yazılıyorum A penceresi aralı Her yerine bayılıyorum *** Yavrum baban nereli Nereden bu kaşın g&#;z&#;n temeli Sana neler demeli Ay seni &#;ıtır &#;ıtır yemeli *** Anam babam aman Ka&#;ın kurası bu Ne baş belası bu G&#;n&#;l kirası *** Anam babam aman Ka&#;ın kurası bu Ne baş belası bu G&#;n&#;l kirası ah *** Aman bize nasip olur inşallah Boyuna da posuna da bin maşallah Senden gelecek cefalara nazlara S&#;zlere sazlara eyvallah

• Le Le Le

G&#;z&#;m&#;n i&#;ine baka baka oynaşıyor ellerle Cehennemde yanarsın sen bu dudu dillerle Kanından mı s&#;t&#;nden mi s&#;lalenden mi bilmem Yarışırsın &#;apkınlıkta deli ellerle Kanından mı s&#;t&#;nden mi s&#;lalenden mi bilmem Yarışırsın &#;apkınlıkta deli ellerle *** Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi *** Le le le le le le le le laaa Le le le le le le le le laaa Le le le le le le le le laaa Le le le le le le le le la havle *** Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi *** Seni bana dediler de ben inanmadım Ateşlerde korlarda b&#;yle yanmadım Ne g&#;nah ettim ne ah aldım ne de ruhumu sattım Kader b&#;yle para pul mal yok avu&#;ta elde Ne g&#;nah ettim ne ah aldım ne de ruhumu sattım Kader b&#;yle para pul mal yok avu&#;ta elde *** Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi *** Le le le le le le le le laaa Le le le le le le le le laaa Le le le le le le le le laaa Le le le le le le le le laaa Le le le le le le le Le le le le le le le Le le le le le le le laaa Le le le le le le le Le le le le le le le Le le le le le le le laaa *** Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi

• Onursuz Olmasın Aşk

• Rakkas (remıx)

• Seni Yerler

Sen bizim mahalleye geldin geleli canım Bizde ne akıl kaldı ne de fikir bittik O endam eda nedir &#;yle hey yavrum Ka&#; yıllık arkadaşlar birbirimizi sattık *** Ben sokak kedisi gibi s&#;rt&#;n&#;p yerde Komşunun kızı kampta sporda stepte Terzi Mukadder satıp savdı malı m&#;lk&#; Gizlisi saklısı kalmadı topumuz niyette *** Sen bizim mahalleye geldin geleli canım Bizde ne akıl kaldı ne de fikir bittik O endam eda nedir &#;yle hey yavrum Ka&#; yıllık arkadaşlar birbirimizi sattık *** Ye ye ye &#;ıtır &#;ıtır, ye ye ye kıtır kıtır Ye ye ye &#;ıtır &#;ıtır, ye ye yeee *** Hey seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan y&#;r&#;, yoksa g&#;nah bizden gider Hey seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan y&#;r&#;, yoksa g&#;nah bizden gider Seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan y&#;r&#;, yoksa g&#;nah bizden gider *** Bu kadar cilvelisi olur mu be erkeğin Delikanlı mısın kız mısın Anlıyalım artık hop usta Sen başımıza bela mısın *** Sen bizim mahalleye geldin geleli canım Bizde ne akıl kaldı ne de fikir bittik O endam eda nedir &#;yle hey yavrum Ka&#; yıllık arkadaşlar birbirimizi sattık *** Ben sokak kedisi gibi s&#;rt&#;n&#;p yerde Komşunun kızı kampta sporda stepte Terzi Mukadder satıp savdı malı m&#;lk&#; Gizlisi saklısı kalmadı topumuz niyette *** Ye ye ye &#;ıtır &#;ıtır, ye ye ye kıtır kıtır Ye ye ye &#;ıtır &#;ıtır, ye ye yeee *** Hey seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan y&#;r&#;, yoksa g&#;nah bizden gider Hey seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan y&#;r&#;, yoksa g&#;nah bizden gider Seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler Yaylanmadan y&#;r&#;, yoksa g&#;nah bizden gider Ye ye ye, ye ye ye, ye ye ye, ye ye ye &#;ıtır &#;ıtır

• Yalnızlık Senfonisi

• Zalim

*** Seyret perişan halimi bende akşam olmakta Dostlar seyrelmiş beyhude lafla vakit dolmakta Avare oldum serseri oldum terk-i diyarda Zalim, senin Allah'ın yok mu *** Yarin g&#;z&#; y&#;ksekte benim bir kuru aşkım var D&#;şmanlarım nispette be hey kara vicdanlı yar Yağdı sa&#;larıma gen&#; yaşımda lapa lapa kar Zalim

• Yarısı Saklım

• D&#;ş Bah&#;eleri

• Shazam: şarkı bulma programı

Bu uygulama hakkında

Shazam istediğiniz şarkıyı saniyeler içinde bulur. Sanatçıları, şarkı sözlerini, video klipleri ve listeleri ücretsiz keşfedin. Şu ana kadar 1 milyardan fazla indirilen uygulama indirilmeye devam ediyor.

“Shazam sihirli bir uygulama” - funduszeue.info

“Shazam bir armağan Tüm ezberleri bozdu” - Pharrell Williams, GQ röportajı 

NEDEN SEVECEKSİNİZ?
    İstediğiniz şarkıyı saniyeler içinde bulabilirsiniz.
    Şarkıları dinleyip Apple Music listelerine ekleyebilirsiniz.
    Şarkıları dinlerken aynı anda şarkı sözlerini de takip edebilirsiniz.
    Apple Music veya YouTube’dan video klip izleyebilirsiniz.
    Yeni! Shazam’da Koyu Modu etkinleştirin.

HER ZAMAN HER YERDE SHAZAM
    Instagram, YouTube, TikTok gibi uygulamalarda çalan şarkıları bulmak için Pop-up Shazam’ı kullanın 
    Bağlantınız yok mu? Sorun değil! Shazam’ı çevrimdışıyken de kullanabilirsiniz.
    Uygulamadan çıktığınızda bile şarkıları bulmaya devam etmek için Otomatik Shazam özelliğini etkinleştirin.

BAŞKA?
    Shazam listeleriyle ülkenizde veya şehrinizde nelerin popüler olduğunu öğrenebilirsiniz.
    Yeni şarkıları keşfetmek için şarkı ve liste önerileri alabilirsiniz.
    İstediğiniz şarkıyı doğrudan Spotify, Apple Music veya YouTube Music’te açabilirsiniz.
    Snapchat, Facebook, WhatsApp, Instagram, Twitter vs. üzerinden arkadaşlarınızla şarkı paylaşabilirsiniz.

Kullanılabilirlik ve özellikler ülkeye göre değişebilir.
    Shazam’ın gizlilik uygulamalarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen funduszeue.info adresinde bulunan Gizlilik Politikasını okuyun.

Güncellenme tarihi

16 Haz

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası