airbag spor ayakkabı bayan / Skech Air Modelleri ve Fiyatları - Skechers

Airbag Spor Ayakkabı Bayan

airbag spor ayakkabı bayan

Nike Air Max

Dünyaca ünlü spor giyim üreticisi Nike tarafından üretilen Air Max modelleri, yaratıcı ve fonksiyonel dizaynlarıyla dikkat çeker. Bu seride her alanda kullanılmak için uygun ayakkabı modelleri mevcuttur. Rahat ve şık bir yapıya sahip olan bu ürünleri günlük giyimde tercih edebileceğiniz gibi antrenman yaparken de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu ayakkabılar, konforlu bir iç yapıya sahip olmakla birlikte hareket özgürlüğü sağlayan bir esnekliğe de sahiptir. Ancak bu çeşitleri farklı kılan temel özellik, taban kısmının farklı tasarımıdır. Nike air max modelleri, ilk kez 1987 yılında Tinker Hatfield’ın çizgisiyle üretilmiştir. Bir mimar olan Hatfield, bu ayakkabıları mimari stilden esinlenerek tasarlamıştır. Yaratıcı dizaynları ve özellikleri sayesinde tüm dünyada tercih edilen bu çeşitler arasında her yaş grubu ve cinsiyete uygun ürün bulmak mümkündür.

Farklı Alanlarda Tercih Edebileceğiniz Nike Air Max Modelleri Nelerdir?

Farklı Alanlarda Tercih Edebileceğiniz Nike Air Max Modelleri Nelerdir?

Spor yaparken ayakkabı seçimi son derece önemlidir. İyi bir tercih yapıldığında ayakların zeminle teması sağlıklı bir biçimde gerçekleşir. Doğru ayakkabı seçimi yapmak, spor esnasında oluşabilecek sakatlık ve yaralanmaların da önüne geçebilir. Nike air max spor ayakkabı modelleri, antrenman esnasında kullanmak için idealdir. Bu çeşitleri gündelik egzersizlerde de güvenle kullanabilirsiniz. Bu ürünler arasında profesyonel antrenmanlar ve aktiviteler için tasarlanmış pek çok model mevcuttur.

Nike’ın geliştirip ürettiği ayakkabı çeşitleri arasında dış mekân sporları için özel dizaynlar da yer alır. Outdoor spor aktiviteleri yaparken sert ve pürüzlü zeminlere dayanıklı bir ayakkabı seçmek gerekir. Ayakların zemin temasının kesilmesi, önemli bir kriterdir. Tercih edilen modellerin sağlamlık ve esnekliği de aynı anda sağlayabilmesi gerekir. Nike air max kategorisinde trekking gibi özel etkinliklere ve basketbol gibi dış mekânda yapılan sporlara uygun birçok çeşit mevcuttur.

Basketbol, ayakkabı seçiminin iyi yapılması gereken bir spor dalıdır. Bu sporu gerçekleştirirken koşu ve zıplama gibi hareketler yapılır. Bu noktada seçilen ürünlerin sağlam olması, oluşabilecek sakatlık ve yaralanmaların önüne geçebilmek için önemlidir. Antrenman ya da müsabaka sırasında hareket kabiliyetini rahatlıkla sağlayabilmek için de ürünün elastikiyetinin yüksek olması gerekir. Nike air max teknolojisiyle tasarlanmış ayakkabılar arasında basketbol için özel olarak üretilmiş modeller mevcuttur. Bu modeller, oyun sırasında gereken sağlamlık ve esnekliğe sahip olacak şekilde üretilmiştir.

Ev ve dışarıda giyilen açık ayakkabıları iyi seçmek önemlidir. Özellikle evde zaman geçiriyorsanız günün büyük bir kısmında ayağınızda olan terlikleri seçerken ortopedik olanları tercih etmelisiniz. Nike air max terlik, hem evde hem de yaz aylarında dışarıda giymek için son derece ideal bir üründür. Bu modelin alt kısmında ayak tabanını rahat ettiren özel bir tasarım yer alır. Ürün, zemine temas eden kısmın sağlamlığı sayesinde dışarıda uzun yürüyüşler yapmak için de oldukça uygundur.

Günlük giyimde tercih edilen ayakkabıların sağlam bir yapıya sahip olması önemlidir. Özellikle uzun yürüyüşlerde ayakları koruyan ve rahat ettiren modeller tercih edilmelidir. Nike air max günlük ayakkabılar, konforlu ve şık tasarımlara sahiptir. Bu çeşitlerin zemin ile temas eden kısmı, sertliğin hissedilmesini önler ve adeta havada yürüyormuş hissiyatı yaratır. Ayrıca bu kategoride farklı renk seçenekleriyle dizayn edilmiş ve çeşitli tarzlara hitap eden ürünler de mevcuttur. Dilerseniz tarzınızla uyumlu olan ve rahatlıkla kombinleyebileceğiniz nike air max renkli taban özelliğine sahip ayakkabı modellerine de göz atabilirsiniz.

Nike Air Max Modellerinin Materyalleri Nasıldır?

Nike Air Max Modellerinin Materyalleri Nasıldır?

Nike air max modelleri arasında farklı iç ve dış tasarımlara sahip birçok ürün mevcuttur. Bu ürünleri farklı kılan bir dizayndan bahsetmek mümkündür. 1987 yılından beri üretilen bu seriyi taban tasarımları ayrıcalıklı kılar. Ayakkabıların alt kısmında esnek ve gergin ölçülü fiber doku kullanılır. Özel geliştirilmiş bu teknoloji, zeminden gelen sert baskıyı önlerken aynı zamanda yürüyüş, koşu ve zıplama gibi hareketler için gereken esnekliği de sağlar.

Air max serisinde yer alan ayakkabıların tasarımında enerji emilimi sağlayan özel yastıklar yer alır. Bu materyaller, ayak tabanını yürüyüş ve koşu aktiviteleri esnasında destekler. İç ve dış taban arasındaki esnek bölgede basınçlı hava bulunan bir kısım mevcuttur. Ayakkabı kullanıldıkça sirkülasyon devam eder ve ayakların hava almasını sağlanır. Dolayısıyla bu ürünün tasarımı, sağlıksız oluşumları da önleyen özelliklere sahiptir.

Çevre dostu giyim ürünlerini tercih ediyorsanız bu ayakkabılar sizin için son derece idealdir. Seride yer alan ayakkabılardan bazıları, %50 ya da %20 oranında geri dönüştürülmüş malzemeden üretilir. Marka, 2008’den beri sürdürdüğü move to zero politikası kapsamında bu kategoride yer alan pek çok ürünü doğaya katkı sağlayacak biçimde üretmiştir. Ayrıca ayakkabıların hem iç hem de dış materyalleri, kolay temizlenebilir ve uzun süre rahatlıkla kullanılabilir bir yapıya sahiptir.

Nike ayakkabıların bir diğer dikkat çeken özelliği de dış kaplama malzemesidir. Seride bulunan ayakkabılar; süet, mikrofiber ve tekstil malzemeleriyle kaplanmıştır. Siyah nike air max gibi modellerin dış yüzeylerinde ürünlere güzel bir görünüm kazandıran materyaller kullanılmıştır. Dış tasarımda tercih edilen maddelerin bir diğer özelliği de parlaklık ve renklerini uzun süre boyunca yitirmemeleridir. Modeller, bu özellik sayesinde şık görünümlerini hiçbir zaman kaybetmez.

Farklı Ortamlarda Nike Air Max Kullanımı Nasıldır?

Farklı Ortamlarda Nike Air Max Kullanımı Nasıldır?

Yer ile vücut arasındaki denge ve kuvvet dağılımı, ayakkabılar ile sağlanır. Yere uygulanan basıncın vücuda nasıl dağılacağını da hangi modeli seçtiğiniz belirler. Air max teknolojisi, beden sağlığı için gereken dengeyi her saniye sağlayan bir yapıdadır. Bu seride yer alan ayakkabılar arasında farklı alanlarda kullanılabilen pek çok çeşit mevcuttur. Kullanım alanı doğrultusunda uygun ürünü seçmek, önemli bir konudur.

Giyilen ayakkabıların fazla bol ya da sıkı olmaması gerekir. Bu durum, hem ayak hem de vücut sağlığı için son derece önemlidir. Diğer yandan zemine uygulanan basınç miktarı da aktivitelere göre değişkenlik gösterir. Standart bir yürüyüş için geçerli olan miktar ile yoğun bir spor etkinliği esnasında uygulanan kuvvet farklıdır. Bu tür farklı alanlarda doğru ürünleri seçmek, oldukça önemlidir.

Outdoor spor aktiviteleri için bağcıklı modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle basketbol gibi sporlarda ayakkabıların ayakları iyi kavraması gerekir. Tabanların engebeli ve sert zemine uyum sağlaması da dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Zemin ile temas eden kısımları esnek ve sağlam tasarlanmış olan ayakkabılar, dış mekânda yapılan spor aktiviteleri için uygundur.

Slip on adı verilen modeller, günlük kullanım için idealdir. Bu çeşitlerde bağcık, cırt-cırt ya da ayakkabıyı bağlamak için herhangi bir gereç bulunmaz. Kolay giyilebilen bu ürünler, genellikle düz tabanlı olarak tasarlanmıştır. Ayakkabıların taban tasarımları, esnek bir yapıya sahiptir. Bu çeşitler, ev ve ofis gibi iç mekânlarda giymek için son derece uygundur.

Spor yaparken ayakları tam anlamıyla koruyan ürünleri kullanmanız gerekir. Bu noktada tercihinizi antrenman ve oyun esnasında bilek kısmını koruyan nike air max boğazlı modellerden yana kullanabilirsiniz. Boğaz adı verilen parça, bileğin etrafını sararak tam anlamıyla bir koruma sağlar. Bu modeller, günlük ritmik yürüyüş ve jogging aktiviteleri için de oldukça uygundur.

Dış mekânda ya da yürüyüş bandında koşu yaparken seçilen ayakkabı, son derece önemlidir. Aktivite esnasında ayaklar yere sert bir biçimde temas edebilir. Bu noktada seçilen ürünün koruma sağlayan bir tabanının olması şarttır. Nike air max koşu ayakkabısı, jogging etkinliği için ideal bir tasarıma sahiptir. Bu modeller, esnek ve ergonomik bir dizayna sahiptir. Ürünün dizaynında bulunan yüksek taban özelliği sert teması korurken aynı zamanda dengeyi de sağlar.

Spor Yaparken Nike Air Max Giymenin Avantajları Nelerdir?

Spor Yaparken Nike Air Max Giymenin Avantajları Nelerdir?

Air max teknolojisinin temel özelliklerinden biri, havada yürüme hissi vermesidir. Özel taban yapısı sayesinde ayak ile zemin arasında rahat bir bölge mevcuttur. Vücudun yere uyguladığı basınç ne kadar yüksek seviyede olursa olsun bu tasarımlar, her adımda yumuşak bir dokunuş sağlar. Alt kısmın bu şekilde dizayn edilmiş olması, bütün alanlar için ideal bir kullanım şekli yaratır. Fakat spor aktivitelerinde daha avantajlı bir kullanımdan bahsetmek mümkündür.

Ayaklar, vücudun ağırlığını taşır ve dengeler. Bu durum, spor esnasında çok daha önemlidir. Çünkü yanlış bir bası hareketi, hem ayak ve bilekler hem de vücudun geneli için tehlike arz edebilir. Kullanılan ürünün taban kısmını desteklemesi ve yürüyüş esnasında rahatlık sağlaması önemlidir. Nike air max serisinde yer alan çeşitlerde iç kısımda özel destekler mevcuttur. Bu sayede yoğun aktivite esnasında dâhi bası desteği sağlanır.

Spor yaparken vücudun yere uyguladığı basınç, ciddi anlamda artabilir. Özellikle basketbol gibi aktivitelerde bu duruma dikkat edilmesi gerekir. Bu spor, yoğun ayak hareketi gerektirir. Dolayısıyla tercih edilen ürünün koşu ve zıplama gibi eylemlerde ayakları koruması önemlidir. Nike air max basketbol ayakkabısı, antrenman ve oyun esnasında hem koruma hem de konfor sağlayan özel bir tasarıma sahiptir. Bu ayakkabı, esnek bir biçimde tasarlanmıştır. Ayrıca ürünün taban kısmında yer alan özel dizayn, basıncın absorbe edilmesini sağlar ve sakatlık gibi durumların önlenmesine yardımcı olur.

Egzersiz ve diğer spor aktiviteleri için tercih edilen ürünlerin ayağa tam olarak oturması da önemli bir konudur. Ayakkabılar, ayak uzunluk – genişlik ölçüsü ve numarasıyla uyumlu olmalıdır. Bunu sağlamanın yolu da size en uygun olan tasarımı seçmekten geçer. Nike air max erkek modelleri, erkek ayak yapısı için özel olarak dizayn edilmiş ve desteklenmiştir. Bu çeşitlerle amatör ve profesyonel spor aktiviteleri esnasında son derece rahat bir kullanım elde edebilirsiniz.

Sağlık Açısından Nike Air Max Kullanmanın Etkileri Nelerdir?

Sağlık Açısından Nike Air Max Kullanmanın Etkileri Nelerdir?

Ayakkabı satın alırken ayak ve vücut sağlığına uygun bir seçim yapmak gerekir. Nike air max teknolojisi ile üretilen modeller; sadece spor aktiviteleri için değil, konforlu ve sağlıklı bir kullanım için de oldukça idealdir. Bu ürünler, günlük yürüyüşler ve spor etkinliklerinde koruma sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Kategoride yer alan çeşitler arasında farklı ortamlara, kullanım alanlarına ve ayak yapılarına uygun modeller mevcuttur.

Nike air max özellikleri arasında taban tasarımları ön plana çıkar. Bu kısımda hava kanalları mevcuttur. Ayaklarınız, bu kanallar sayesinde yürüyüş esnasında hava alır. Ürünün özel tasarımı, koku gibi durumların önlenmesine yardımcı olur. Bazı modellerde ayakkabının zemin ile temas eden kısmında air-sole adı verilen bir birim mevcuttur. Bu birim, katlanır özelliği sayesinde üst düzey bir rahatlık sunar. Diğer yandan seride yer alan bütün modellerde yastıklama özelliği mevcuttur. Bu sayede attığınız her adımda rahatlığı hissetmeniz mümkün hâle gelir.

Ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da ürünün ayak yapısına uygun olmasıdır. Nike ayakkabılarda farklı vücut tipleri için uygun modeller mevcuttur. Nike air max unisex gibi her iki cinsiyet için de uygun olan çeşitlerin yanı sıra kadın ve erkekler için özel ürünler de mevcuttur. Ayakları kavrayan, rahat ettiren ve esneklik sağlayan bu ürünler ile sağlıklı ve konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Satın alınan ayakkabının yürüyüşü destekleyen bir yapıda olması da önemlidir. Ürünün taban kısmı, yolu kavrayacak özelliklere sahip olmalıdır. Nike air max ayakkabı, yüksek bir kavrama kapasitesine sahiptir. Bu seride hem iç hem de dış mekânlar için üretilen modeller mevcuttur. Indoor giyimine uygun olan çeşitlerde zemine temas eden bölüm, kaymaları önleyen bir yapıya sahiptir. Outdoor spor ve yürüyüş için üretilmiş çeşitler ise engebeli ve sert yolları kavrayarak yürüyüş dengesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek taban nike air max, özel dizaynı sayesinde sağlığınızı önemseyen bir ayakkabı çeşididir. Bu ürün, hem spor aktivitelerinde hem de günlük giyimde kullanmak için son derece idealdir. Seride yer alan çeşitler, birçok profesyonel sporcu tarafından da tercih edilir. Dayanıklı, esnek ve hava alan bir şekilde tasarlanmış olan nike air max kadın ve erkek modelleriyle farklı vücut tiplerine hitap eden çeşitlere sahiptir.

Nike Air Max Modellerinin Kullanım Ömrü Nasıldır?

Nike Air Max Modellerinin Kullanım Ömrü Nasıldır?

Ayakkabıların kullanım ömürlerini büyük ölçüde malzeme kalitesi belirler. Sağlam materyallerden imal edilen ayakkabılar, aşınma gibi durumlar olmadan uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Nike air max, taban tasarımıyla dikkat çeken özel bir modeldir. Bu seride yer alan çeşitler, aynı zamanda dış kaplamaları ve iç yapılarıyla da konforlu bir kullanım sunar.

Düzenli bakım ve temizlik, ayakkabıların uzun süre sağlam bir şekilde kalmalarına yardımcı olur. Böylece söz konusu ürünlerin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Evde kolaylıkla bulunabilen diş fırçası, sabun ve su gibi materyaller, bakım için kullanılabilir. Fosforlu nike air max gibi özel tasarıma sahip ayakkabıların bakım ve temizliğinde farklı malzemeler kullanılması gerekebilir. Ancak genel olarak bu ürünlerin kullanım süresi, nasıl kullanıldıkları ile doğru orantılıdır.

Taban ve kaplama, ayakkabıların en erken aşınan bölümleridir. Alt kısım, sürekli yer ile temas hâlinde olduğu için ürünün diğer bölümlerinden daha önce yıpranmaya başlayabilir. Dış yüzey ise toz ve nem gibi etkenlere maruz kaldığı için deforme olabilir. Air max serisinde bu kısımlar, sağlam malzemeden imal edilmiştir. Seride yer alan ürünlerin en büyük avantajlarından biri, kolay temizlenebilir yapıda olmalarıdır. Söz konusu kısımları düzenli olarak temizleyerek ayakkabıları tahmin edilen kullanım ömrünün üzerinde kullanmak mümkündür.

Ortalama bir spor ayakkabı için tahmin edilen kullanım süresi, 3 yıldır. Bu seride yer alan ayakkabılar için ise ortalama süre 4 yıl olarak tahmin edilir. Nike air max şeffaf tabanlı gibi özel tasarım modeller, deformasyon olmadan uzun süre giyilebilir bir yapıya sahiptir.

Hem sporda hem de günlük giyimde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ayakkabılara ihtiyacınız varsa tek yapmanız gereken Trendyol’a uğramak! Site ya da aplikasyon üzerinden giriş yaparak Nike air max kırmızı, beyaz, yeşil, pembe ve desenli gibi farklı tasarımlara sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan materyal ve taban gibi çeşitli parametrelerde seçimler yaparak da ürünlere göz atabilirsiniz. Siz de bu ürünlerden birine sahip olmak isterseniz Trendyol aracılığıyla son derece hızlı ve kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

AÇIKLAMA

Renk Beyaz, kıızı, siyah Boyut 34,35,36,37,38,39,40,41 Fonksiyon Şok emilim, dengeli, nefes alabilen,

Hafif, emici, sürtünme, aşınmaya dayanıklı, kaymaz, destek

Desen: Düz

spor Genel uygundur Sole malzeme Poliüretan

Stok tipi Toptan Aşınma stil Ön kravat

Topuk şekil kama topuk açma derinliği yüksek ağzı (11cm veya daha fazla)

Üst yükseklik Düşük yardım Sole zanaat Yapışkan ayakkabı Taban malzeme Tekstil

Stil örgü ayakkabıları Uygulanabilir sahneler Spor

MÜŞTERİ MEMNUNİYEp>

önce ya da satın aldıktan sonra herhangi bir soru veya endişeniz varsa bizimle irtibata geçmekte tereddüt `lütfen. Biz% 100 memnuniyet kararlıyız.

Ödeme

Böyle kredi kartları, gerçek zamanlı banka transferi, çevrimdışı ödemeler (banka havalesi) gibi DHgate.com üzerinde pek çok ödeme yöntemi vardır. Eğer sizin için en uygun olan yöntemi seçebilirsiniz. Çıkarlarını korumak için, ödeme geçici ve DHgate tarafından yapılacaktır ve size sipariş almak ve tatmin olana kadar bize yayımlanan olmayacak.

Nakliye

1.Shipping Maliyet: İlk miktarını seçin ve ardından sayfanın içinde lojistik yöntemlerle ülkeyi tıklayın. Bir sonraki sayfada 2.Go, kendi seçimi altındaki her lojistik yöntemlerle detay nakliye maliyetini görebilirsiniz.

3. Ürün İşlem Süresi: Belirli bir sipariş için işlem süresi ürün çeşidi ve stok durumuna göre değişir. Çoğunlukla, işlem süresi 3 ila 15 iş günü olabilir.

İade politikasi

öğeleri alıp alışverişi istiyorsanız, sipariş alınmasından itibaren 3 gün içinde bize başvurmanız gerekir. Ve ortaya çıkan ek nakliye ücreti ödemek ve döndürülen öğeler orijinal durumunu muhafaza edilmelidir.

geri bildirim

Görüşleriniz bizim işimiz gelişimi için çok önemli olduğundan, samimiyetimizle ürün ve hizmetten memnun olup olmadığını bizim için olumlu geribildirim davet ediyoruz. Sadece 1 dakika sürebilir It `. Teşekkür ederim!

airbag lambası sönmüyor

• Yüzbaşı
    590 Mesaj
    Konu Sahibi
    arkadaşlar bi ay önce düz vites 307 xt aldım aldığımdan beri araçla giderken airbag sinyali veriyo yol bilgisayarında aldığım adama sordum park sensörü taktırdım o sırada oldu dedi eletirik kabloları ile ilgili bi sorun kesinlikle airbag patlak falan değil dedi aldığım adamı tanımıyorum ama gerçekten çok güvenilir temiz bi adamdı kesinlikle yalan söyleyeceğini sanmıyorum yani umarım öyledir bizim mahallede bi oto elektirikcisi var ona götürecektim fakat burda yaşanan bsi beyin sorununu gördüm korktum şimdi durduk yere masraf çıkmasın diye sizce ne yapmam lazım beyinle ilgili başka hiç bi sorun yok sadece airbag yazısı yazıyor durmadan anahtarla airbag kilidini kapattım sönmedi ne yapmam lazım biri yardım ederse çok sevinirim

• Yüzbaşı
    590 Mesaj
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    merhaba dostum.. önce bişiy sorayım sana, bu uyarı sadece bilgi ekranında mı var yoksam göstegelerde de uyarı ışığı yaznıyormu airbag ışığı eğer yanıyorsa sorun com 2000 cihazında olabilir. oda ne diyorsan eğer sinyal kol gurubu oluyor ve sıfırı 500 lira gibi.. benim başıma geldide sinyal kolu takılıyordu arada bir .. bende 2 el aldım ankaradan ancak bursaya gelince 10 gün sonra önce airbag ışığı yandı sonra korna sustu servise gittim "abi bu kol arızalı değişmesi lazım dediler" yan sanayi sıfır buldum 3 tane denedik olmadı malesef sıfır olarak 495 liraya ama en dolusunu aldım 2 sene oluyor nerede ise maşallah bi sıkıntı yok.. inşallah sinyal kolunuz da bişiy yoktur.. birde aklıma gelmişken akü zayıfladığında bana da yapmıştı yolcu airbag devre dışı diye.. akünüzü de kontrol edin derim.. iyi geceler
  • Teğmen
    195 Mesaj
    sorun sinyal kolu sarmasından olabilir.siyal kolunda problem varsa yenisini almana gerek yok bi oto elektrikçisinde direksiyonu söktür , sinyal kolu sarmasını açsın orada kırk veya ezilme vardır onu tamir ederse düzelir..direksyonu sert veya sonuna kadar cevirip zorlayınca böyle ezilmeler oluyor
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
  • Teğmen
    128 Mesaj
    3hafta once aldıgım 306 platınıum aracımı sorun varmı dıye bılgısayara bagladıgımda aırbag sensoru ıle ılgılı sıkıntı oldugunu , kaza yapsa bıle aırbaglerın acılmayacagını soyledı ozel servıs.gungoren sanayı de eskı bı arkadasımı buldum sansıma 80tl ye yaptırdım gecen hafta.sargısı kontrol edıldı beyındekı sıktıntı gıderıldı arıza ısıgı sondu
  • Er
    1 Mesaj
    arkadaşlar dün airbag fault arızası aldım 1-2 koltuk altlarını karıştırdım elektrikçiye baktırdım olmadı sonra birinin tavsiyesi ile şaşmazda bi elektrikçiye gittim arızayı yaptırmam 15 dk sürdü yol üstünde pejo servisi vardı 2 gün bırakmanız lazım dedi ve bırakmadım...şaşmazda yapan çocuk 15 yaşlarında bi geç :-) direksiyonun altını söktü ve direnç taktı söylediğine göre koltuk altındaki soketleri iptal edip direksiyondaki kablodan bağlantı yaptı.arıza makinasında gösteren sürücü airbag 2 nolu bağlantı hatası yazıyodu.çocuk soketle felan uğraşmadı arızam gitti 20-30 tl ye :-))) bu arızayı alıp yaptırmak isteyen şaşmazda oto far elektrik-airbag 0312 278 72 25 oraya gidin yardımcı olur yanındaki dükkan.adres oto san sit.1.cad 2535 sok no:17
  • Teğmen
    137 Mesaj
    Konuyla alakalı değil ama zaten bu peugeot servisleri bir caciktan anlamıyor memlekette basıma lifler hatası geldi yetki belgesi varmış batsın onların yetki belgesi .... 16 fincan ,Yag ,filtre değiştirdim sesi kesemediler.. 1 hafta araba yattı birde silikon keceleri motorun kanallarına kaçırmışlar. İstanbula geldim öyle 800 km vede verdigimiz para cabası. İst usta baktı Yag pompası silikon keçe dolu. Pompayı orijinal değiştirdik kanallar mazot ve temizleyici ile temizlendi ve 10 numara çalışıyor. Zaten bastan beri sorun pompadaymis yağı son tarafa fazla veremedigi için fincan bosaltiyormus. Birde oksijen sensörünü bozdular. Gelelim konuya servis iki gün dediyse para almak geliyor bana günahlarını almim ama artık hepsine öyle bakiyorum sağlam bir ustanız veya tanıdığınız ustası varsa oraya gidin adamlar servisten herzaman daha iyi...
    Yukarıda arkadas bir yer vermiş bence buraya bir bakin servis size yeni airbag alın bile diyebilir....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    160 Mesaj
    Bizim arabada direksiyon üzerindeki ses ayarı kolu bozulmustu çıkardık onu tamir etmeye çalıstık geri taktıgımızda airbag ışığı yandı peugeot servisine götürdügümüzdede airbagde sorun yok dediler.Sırf o lambayı söndürmek için baya bi para istemişlerdi
  • Yüzbaşı
    827 Mesaj
    bu sorun bende de var 206 hdi (2004) model aracımda airbag ikazı sürekli yanıyor.
    servise götürüyorum bişey yapıyorlar ışığı yanmıyor 2 gün sonra tekrar yanıyor.
    servis herhangi bir problem yok diyor ama ışık yanınca canım sıkılıyor.
  • Teğmen
    195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zurna

bu sorun bende de var 206 hdi (2004) model aracımda airbag ikazı sürekli yanıyor.

sorun sinyal kolu sarmasından olabilir.siyal kolunda problem varsa yenisini almana gerek yok bi oto elektrikçisinde direksiyonu söktür , sinyal kolu sarmasını açsın orada kırk veya ezilme vardır onu tamir ederse düzelir..direksyonu sert veya sonuna kadar cevirip zorlayınca böyle ezilmeler oluyor
  • Yüzbaşı
    827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: haytakuzen

quote:

Orijinalden alıntı: zurna

ilginiz için teşekkür ederim.

• Teğmen
    195 Mesaj
  • Başlığı biraz inceledimde açıkçası sorunun nerden olduğunu biraz bulmak güç airbaglerin aracın birkaç yerinden sensörleri var onlara giden kablolarda sıkıntı olunca bu ikazı veriyorlar. Araca göre sensör kablolarını kontrol edilmeside bence uygun olur.
    Daha önce bizim Honca Jazz da başımıza gelmişti koltuğun altından geçen sensör bağlantısındaki ezilmeden kaynaklandığı tespit edildi. Ancak malesef bu işleri çözecek iyi bir elektirikçiye yada sercise her zaman denk gelmek kolay olmuyor.
    Allah kolaylık versin.
  • Onbaşı
    30 Mesaj
  • Çavuş
    51 Mesaj
    HER TÜR ARACIN AİR BAG DÖNER SARGI ARIZASI GARANTİLİ OLARAK TAMİR EDİLMEKTEDİR ...... AİRBAG DÖNER SARGI TAMİRLERİ 2 AY BOYUNCA GARANTİMİZ ALTINDADIR .... ANKARA İÇİ YERİNDE YADA TAMİR HANEMİZDE ... ŞEHİR DIŞINDAKİ HİZMETLERİMİZİ SÖKTÜRÜP KARGOYLA GÖNDERMEK ŞARTIYLA GARANTİLİ OLARAK YAPMAKTAYIZ ORJİNALİYLE EŞ DEĞER MALZEME KULLANILIP GARANTİ KAPSAMINA ALINMAKTADIR ...saygılarımla aracın cinsi ve markasına göre fiat farkları oluşmaktadır genellikle MEGAN 2 ARAÇLARIN KRONİK SORUNU OLDUĞU İÇİN ONLARIN FİATINI BAŞLANGIÇ FİATI OLARAK 90 TL OLARAK BELİRLEDİK ... TEŞEKKÜRLER 0553 602 62 06
     airbag lambası sönmüyor
     airbag lambası sönmüyor

• Onbaşı
    30 Mesaj
  • yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

Dükkan

• Ev
  • ceketler
  • DUHAN Yeni Yükseltme moto rcycle hava yastığı Yelek Moto Yarış Profesyonel Gelişmiş Hava Yastığı Sistemi moto çapraz Koruyucu Hava Yastığı

Uyarı: Sevgili alıcı, bu bağlantı sadece yelek içindir, CO2 gaz silindiri içermez, teşekkürler !

Uyarı: sevgili alıcı, CO2 gaz silindirine ihtiyacınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerine başvurun, satın almanıza yardımcı olacağız, teşekkürler !

Özellikler:

1.Naylon telin mukavemeti ile çok katmanlı kompozit yapı dikey olarak tutturulur,

Kırılmadan her yöne çekmeye dayanabilir,

2. Güçlü aşınmaya dayanıklı,Mükemmel aşınma direncine sahip jakarlı bir kumaş benimseyin,

Yırtılma direnci, Sert ve dayanıklı, iyi el duygusu, hafif, Yumuşak, istikrarlı renk, bakımı kolay ve benzeri

3. 2005 yılında tanıtılan yeni bir yansıtıcı yansıtıcı malzeme türü.

Mikroprizma regresyon yansıması tekniğini kullanarak, Yansıtıcı yoğunluk 300cd/lx/m2'ye ulaşır

Paket içeriği:

Hava yastığı koruyucu yelek (hava şişesi ve uzatma kablosu montajı)

Darbeye dayanıklı zırhlara dayanıklı çok katmanlı yapı 1

Kullanım Kılavuzu 1. Talimat kartını kullanın 2

Altıgen anahtar ve üst vidanın her biri

Fit:Motosiklet Yelek Yansıtıcı, Yansıtan Yelek, Motosiklet Ceket, yarış ceketi, Moto Koruma

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Modeller için geçerlidir: Motosiklet, Motosiklet, Kruvazör, Turlamak, Helikopter, Motosiklet, Sokak Moto
  • CN: Guangdong
  • Giyim Tipi: Motosiklet ekipmanları, Yarış Kıyafetleri, Sürme Rüzgar ceketi, Zırh
  • Renkliler: Siyah, yeşil
  • Boyut: M, L, XL, XXL
  • Kalabalık İçin uygun: Üniseks, kadınlar, Erkek, Kadın
  • Öğe Türü: motosiklet ceketi, Koruma Görevlisi, Koruyucu Dişli, korumalar
  • Marka Adı: HEROBİKER'İN
  • Sezon: İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış
  • Kaynak: Anakara Çin
  • Özellik: Hava yastığı
  • Uydurmak: Ceket Motosiklet, motosiklet koruması, Koruyucu Dişli
  • Malzeme: %100 Naylon
  • Model Numarası: HAVA01, D-1962

Etiketler: hava filtresi yüksek moto, şişe duhan, kılıf moto toon, folyo motorola moto, eldiven duhan, duhan ceket motorcu, duhan cluples ceket, ceket duhan kambur, duhan çorap, diz hava yastığı

© Telif hakkı 2023 www.durlas.com.tr

Ödeme türleri

Sitemizi ve alışveriş deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sitemize göz atmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz .

Kabul etmekReddet

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir