okan üniversitesi 2 yıllık bölüm ücretleri / Okan Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları - Tercihini Yap

Okan Üniversitesi 2 Yıllık Bölüm Ücretleri

okan üniversitesi 2 yıllık bölüm ücretleri

İlk ve Acil Yardım (Ücretli)
İstanbul Okan Üniversitesi
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Kodu:Puan Türü: TYT

Önceki Dönem: YGS-2

Taban Puan:,

Önceki Dönem: ,

Tavan Puan:,

Önceki Dönem: ,

Türkiye Başarı Sırası:

Önceki Dönem:

Türkiye Başarı Sırası

(Ek Puanlı)

:-

Önceki Dönem:

Kontenjan:23 Kişi
Yerleştirilen:23 KişiOkul Birincisi Konj.:-
O.B. Taban Puan:-O.B. Tavan Puan:-

Öğretim Türü:Normal ÖğretimSüre:2 Yıl
Burs:-Öğretim Ücreti:Ücretli

Koşullar

Yükseköğretim kurumu Mütevelli Heyeti/Yönetim Kurulu tarafından verilen indirim ve imkanlar (öğrenim ücreti muafiyeti, burs, para, yurt, yemek vb.), öğrenim ücretini ödeme koşulları, taksitli veya peşin ödeme imkanları, diğer ücretler, sonraki yıllarda ücretlerde yapılacak artışlar, burslu programlara ilişkin ayrıca verilecek burs süreleri ile eğitim öğretime ilişkin diğer hususlar, ilgili yükseköğretim kurumunun internet sayfasından öğrencilere duyurulacaktır. Ücretler, ödeme yöntemleri, öğrenim ücretindeki olası artışlar her yıl, kayıtlı öğrenciler için de TEFE-TÜFE oranları da dikkate alınarak Mütevelli Heyetinin/Yönetim Kurulunun uygun göreceği oranda yeniden belirlenebilir. Bazı yükseköğretim kurumları, kendi öğrencisi veya başka üniversitenin öğrencisi olup ayrılanların veya ilişiği kesilen/ilişiğini kesenler ile bir yükseköğretim programından mezun olanların, YKS sonuçlarına göre burslu veya indirimli programlara yerleşmeleri halinde yükseköğretim kurumunun kendi mevzuatı doğrultusunda sadece ücretli veya diğer indirimli statülerde kayıt yapabilmesine izin verebilir; Üniversite, bu durumda olanların sadece ücretli veya diğer indirimli programlara kayıtlarını yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda olanların tercihlerini yapmadan önce ilgili üniversiteden ayrıntılı bilgi almaları gerekmektedir. Adayların tercihlerini yapmadan önce üniversitelerin internet sayfasındaki bilgileri dikkatlice inceleyerek tercihlerini yapmaları gerekmektedir.

İstanbul Okan Üniversitesinde eğitim ücrete tabidir. Pilotaj programında yer alan zorunlu uçuş dersleri yetkili uçuş okulu tarafından sağlanmakta olup, bu programa kayıt olan öğrenciler yıllık öğrenim ücretine ek olarak, uçuş ücreti öderler. Pilotaj programına burslu kayıt olan öğrencilerin ise uçuş eğitimi ücreti, burs oranı kadar üniversite tarafından karşılanacaktır. Zorunlu yabancı dil hazırlık sınıfının bir yıllık öğrenim ücreti öğrencinin kayıt yaptıracağı programın ön lisans / lisans öğrenim ücreti ile aynıdır. Öğrenim ücreti takip eden yıllarda, Mütevelli Heyet tarafından yeniden belirlenip akademik yıl başlamadan ilan edilir. eğitim-öğretim yılında diploma programları, öğrenim ücretleri, burslar, burs süreleri, bursların devam koşulları, ödemeler ve yurtlar hakkındaki tüm bilgilere Üniversitemiz web adresinden (funduszeue.info ve funduszeue.info) ulaşılabilir.

İstanbul Okan Üniversitesi Ücretleri

Beslenme ve Diyetetik₺,00%50 İndirimliBeslenme ve Diyetetik (İngilizce)₺,00%50 İndirimliBilgisayar Mühendisliği (İngilizce)₺,00%50 İndirimliBilişim Sistemleri ve Teknolojileri₺,00%50 İndirimliBilişim Sistemleri ve Teknolojileri (İngilizce)₺,00%50 İndirimliÇince Mütercim ve Tercümanlık₺,00%50 İndirimliÇocuk Gelişimi₺,00%50 İndirimliDiş Hekimliği₺,00%50 İndirimliDiş Hekimliği (İngilizce)₺,00%50 İndirimliDiş Hekimliği (İngilizce)₺,00ÜcretliDiş Hekimliği₺,00ÜcretliEkonomi ve Finans (İngilizce)₺,00%50 İndirimliElektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)₺,00%50 İndirimliEndüstri Mühendisliği (İngilizce)₺,00%50 İndirimliFizyoterapi ve Rehabilitasyon₺,00%50 İndirimliFizyoterapi ve Rehabilitasyon (İngilizce)₺,00%50 İndirimliGastronomi ve Mutfak Sanatları₺,00%50 İndirimliGastronomi ve Mutfak Sanatları (İngilizce)₺,00%50 İndirimliGenetik ve Biyomühendislik (İngilizce)₺,00%50 İndirimliGörsel İletişim Tasarımı₺,00%50 İndirimliHalkla İlişkiler ve Reklamcılık₺,00%50 İndirimliHavacılık Yönetimi₺,00%50 İndirimliHemşirelik₺,00%50 İndirimliHemşirelik (İngilizce)₺,00%50 İndirimliHukuk₺,00%50 İndirimliİç Mimarlık ve Çevre Tasarımı₺,00%50 İndirimliİç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce)₺,00%50 İndirimliİngilizce Mütercim ve Tercümanlık₺,00%50 İndirimliİngilizce Öğretmenliği₺,00%50 İndirimliİnşaat Mühendisliği₺,00%50 İndirimliİnşaat Mühendisliği (İngilizce)₺,00%50 İndirimliİşletme₺,00%50 İndirimliİşletme (İngilizce)₺,00%50 İndirimliLojistik Yönetimi (İngilizce)₺,00%50 İndirimliMakine Mühendisliği (İngilizce)₺,00%50 İndirimliMekatronik Mühendisliği (İngilizce)₺,00%50 İndirimliMimarlık₺,00%50 İndirimliMimarlık (İngilizce)₺,00%50 İndirimliOkul Öncesi Öğretmenliği₺,00%50 İndirimliOtomotiv Mühendisliği (İngilizce)₺,00%50 İndirimliÖzel Eğitim Öğretmenliği₺,00%50 İndirimliPilotaj (İngilizce)₺,00ÜcretliPsikoloji₺,00%50 İndirimliPsikoloji (İngilizce)₺,00%50 İndirimliPsikoloji (İngilizce)₺,00ÜcretliPsikoloji₺,00ÜcretliRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık₺,00%50 İndirimliRusça Mütercim ve Tercümanlık₺,00%50 İndirimliTıp (İngilizce)₺,00ÜcretliTıp₺,00ÜcretliUluslararası İlişkiler₺,00%50 İndirimliUluslararası İlişkiler (İngilizce)₺,00%50 İndirimliYazılım Mühendisliği (İngilizce)₺,00%50 İndirimliAdalet₺,00%50 İndirimliAmeliyathane Hizmetleri₺,00%50 İndirimliAnestezi₺,00%50 İndirimliarita ve Kadastro₺,00%50 İndirimliAşçılık₺,00%50 İndirimliBilgisayar Programcılığı₺,00%50 İndirimliÇocuk Gelişim₺,00%50 İndirimliDış Ticaret₺,00%50 İndirimliDış Ticaret (İngilizce)₺,00%50 İndirimliDiyaliz₺,00%50 İndirimliElektrik₺,00%50 İndirimliElektronörofizyoloji₺,00%50 İndirimliİç Mekan Tasarımı₺,00%50 İndirimliİlk ve Acil Yardım₺,00%50 İndirimliİnşaat Teknolojisi₺,00%50 İndirimliİnşaat Teknolojisi (İÖ)₺,00%50 İndirimliİş Sağlığı ve Güvenliği₺,00%50 İndirimliİş Sağlığı ve Güvenliği (Uzaktan Öğretim)₺,00%50 İndirimliİşletme Yönetimi₺,00%50 İndirimliMakine₺,00%50 İndirimliMekatronik₺,00%50 İndirimliMimari Restorasyon₺,00%50 İndirimliMobil Teknolojileri₺,00%50 İndirimliOdyometri₺,00%50 İndirimliOptisyenlik₺,00%50 İndirimliPatoloji Laboratuvar Teknikleri₺,00%50 İndirimliRadyoterapi₺,00%50 İndirimlirafik Tasarımı₺,00%50 İndirimliSivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği₺,00%50 İndirimliSivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (İngilizce)₺,00%50 İndirimliSivil Havacılık Kabin Hizmetleri₺,00%50 İndirimliSivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İngilizce)₺,00%50 İndirimliSpor Yönetimi₺,00%50 İndirimliTıbbi Görüntüleme Teknikleri₺,00%50 İndirimliTıbbi Laboratuvar Teknikleri₺,00%50 İndirimliUçak Teknolojileri₺,00%50 İndirimliUçuş Hareket Yöneticiliği₺,00%50 İndirimli

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası