aybuobs / Başkent University Student Info System - Başkent OBS

Aybuobs

aybuobs

Üniversitemize Yeni Yerleşen Öğrencilerimizin Dikkatine,

e-Devlet üzerinden kayıt yapan öğrencilerimiz, sisteme girebilmek için sistemde aktif durumda olmalısınız ve "Öğrenci Bilgi Formu" nu doldurup onayladıktan sonra, ilgili formda girmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile Öğrenci Bilgi Sistemine (OBS) giriş yapabilirsiniz.

Üniversitemize bizzat gelerek kayıt yaptıracak olan öğrencilerimiz öncelikle "Öğrenci Bilgi Formu" nu doldurmalısınız ve gelen kullanıcı adı ve şifre ile ancak kesin kaydınızı üniversitemize gelerek tamamladığınız da (aktif duruma geçtiğiniz de) Öğrenci Bilgi Sistemine (OBS) giriş yapabilirsiniz.

Sistemimizde aktif durumda olup olmadığınızı funduszeue.info adresinde yayınlanan duyurulardaki listeden takip edebilirsiniz.

Aktif duruma geçtikten sonra funduszeue.info adresinden veya OBS sistemine girdikten sonra "Kampus Kart Seç" menüsünden öğrenci kimlik kartı talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Akademik takvimde belirtilen tarihler arasında, ders seçme (interaktif kayıt) işlemlerini yapabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Buobs nden aşağıdakilerden hangisini yapabilirsiniz?

İçindekiler:

1. Başkent Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Buobs nden aşağıdakilerden hangisini yapabilirsiniz?
  2. Başkent Üniversitesi hibrit mi?
  3. Başkent Üniversitesi Uzaktan eğitim Olacak mı?
  4. Başkent Üniversitesi hangi bölümler var?
  5. Başkent Üniversitesi Özel Üniversite mi?
  6. Başkent Üniversitesi ingilizce mi?

Başkent Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Buobs nden aşağıdakilerden hangisini yapabilirsiniz?

BilgiTeknolojileri ve Uygulamaları Koordinatörlüğü - Başkent Üniversitesi. 1. BTU/ICT dersini almak isteyen öğrencilerin, akademik takvimde belirtilen Ders Kayıtları tarihleri arasında, kayıtlı oldukları programa ya da genele açık şubelere BUOBSüzerinden kayıt olması gerekmektedir.

Başkent Üniversitesi hibrit mi?

Başkent Üniversitesi'nde Akademik Yılı Güz yarıyılında küresel salgın nedeniyle “Uzaktan Eğitim ve Çevrim içi ağırlıklı aynı zamanda akademik birimlerin (Fakülte ve Meslek Yüksek Okulu – Bölüm / Program) gereksinimlere uygun seyreltilmiş yüz yüze eğitimden oluşan Hibrit(Karma) Öğretim Modeli” uygulanacaktır.

Başkent Üniversitesi Uzaktan eğitim Olacak mı?

Üniversitemiz öğretim elemanlarına, öğretim yılındaki uzaktanöğretim uygulamaları ve teknolojileri konularında çevrim içi eğitimverilecektir. Eğitimler tarihlerinde, aşağıdaki belgede belirtilen saat, süre ve konularda verilecektir.

Başkent Üniversitesi hangi bölümler var?

Lisans Programları
  • Devlet Konservatuvarı
  • Diş Hekimliği Fakültesi.
  • Eczacılık Fakültesi.
  • Eğitim Fakültesi.
  • Fen Edebiyat Fakültesi.
  • Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi.
  • Hukuk Fakültesi.
  • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.
Daha fazla öğe

Başkent Üniversitesi Özel Üniversite mi?

Kurumunuz özel mi, resmi bir kurum mu? Başkent ÜniversitesiAnkara Hastanesi, Başkent ÜniversitesiRektörlüğü'ne bağlı kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversitehastanesidir.

Başkent Üniversitesi ingilizce mi?

Uluslararası İlişkiler ve Değişim Programı Koordinatörlüğü - Başkent Üniversitesi. EĞİTİMDE KULLANILAN DİL %30 İNGİLİZCE, %70 TÜRKÇE OLAN BÖLÜMLERDİR. BU BÖLÜMLERDE OKUYACAK ÖĞRENCİLERDEN TÜRKÇE ve İNGİLİZCEYETERLİLİK SINAVI İSTENMEKTEDİR.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası