samsung a8 ekran kilidi kaldırma / Galaxy A8 Desen Kilidini Kırma Hard Reset Atma - Teknoloji Haber

Samsung A8 Ekran Kilidi Kaldırma

samsung a8 ekran kilidi kaldırma

Dijital dünyanızın kilidini açan karakterleri hatırlamaya çalışırken ekranınıza bakmanın hayal kırıklığını hissettiniz mi? Parolanızı unutmanın korkunç anından bahsediyorum.

Samsung tablet şifrenizin kilidini açmanız gerekirse durum daha da kötüdür. Tableti fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz, ancak bu pek eğlenceli değildir. Tüm tablet verilerini silecek olan erişimi yeniden kazanmak için fabrika ayarlarına sıfırlama gerekebilir.

Parolayı Unuttuysanız Bir Samsung Tabletin Kilidini Açabilir misiniz?

Neyse ki, bunun yolları var Samsung tabletinizin kilidini şifre olmadan açın. Bu sadece birkaç adım gerektirir ve tabletinizi hızlı bir şekilde tekrar kullanabilirsiniz.

Veri kaybetmemek veya tabletinizin veya telefonunuzun kilidini açma zahmetinden kaçınmak için parolanızı, PIN'inizi veya düzeninizi unutmayın. Parolaları ezberlemekte zorlanıyorsanız, bir parola yöneticisi veya destekleniyorsa yüz tanıma veya parmak izi taraması gibi biyometrik kimlik doğrulama kullanmayı deneyin.

Tabletin kilidini açarken herhangi bir veri kaybını önlemek için temel verilerinizi ve bilgilerinizi düzenli olarak yedeklemeniz önerilir.

Ekran Kilidi Açıcı ile Samsung Tablet'in Şifresiz Kilidini Açın

kullanarak kilitli Samsung Galaxy tabletinize kolayca erişin Droid Kiti. Android aracını indirmeniz, tabletinizi bağlamanız ve ekran kilidini açma özelliğiyle sorunsuz bir şekilde kilidini açmanız yeterlidir.

DroidKit, teknik beceri veya köklendirme gerektirmeden Xiaomi, Huawei ve Samsung dahil 20,'den fazla Android modeli için ekran kilitlerini açar. Dijital sayılar, özel PIN, şifre, desen, parmak izi kimliği ve yüz tanıma dahil olmak üzere herhangi bir ekran kilidini açabilir.

Bunu yaptıktan sonra, Samsung cihazınızı şifre olmadan kullanabilirsiniz. Şimdi kapsamlı, adım adım kılavuzu inceleyelim.

1. Adım

kurmak Droid Kiti bilgisayarınıza bağlayın ve bir USB kablosu kullanarak Android cihazınızı bağlayın. Ardından, bilgisayarınızda DroidKit'i başlatın ve "Ekran Kilidi Açıcı" modunu seçin.

Ekran kilidi açıcıyı seçin

2. Adım

Bağlantı kurmak için cihazınızı bilgisayara bağlayın ve “Cihaz Bağlandı” seçeneğini seçin.

Bağlı cihazı seçin

3. Adım

Hazırlık işlemi bittikten sonra karşınıza aşağıdaki arayüz çıkacaktır.

Cihaz için konfigürasyon dosyası hazırlanır

4. Adım

Ekran, DroidKit tarafından sağlanan ek talimatları gösterecektir. Verilen sırayla bu adımları izleyin.

Cihazınızı kurtarma moduna alma

5. Adım

Şimdi tek yapmanız gereken DroidKit'in görevini tamamlamasını beklemek. İşlem bittiğinde, “tamamla” düğmesine tıklayın.

Ekran kilidi kaldırma işlemi tamamlandı

İşlem, cihazınızı orijinal durumuna geri yükleyecektir. Herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilmeniz için yeniden kurmanız ve verileri önceki bir yedeklemeden geri yüklemeniz gerekir.

Bu, vakaların %99'unda cihazınızın kilidini şifre olmadan açmanın en kolay yoludur.

Video Kılavuzu:

YouTube oynatıcısı

Samsung Find My Mobile ile Samsung Tablet Şifresinin Kilidini Açma

Bir Samsung cihaz sahibiyseniz, Samsung Cep Telefonumu Bul özelliğini zaten biliyor olabilirsiniz. Bu yardımcı özellik, verilerinizden ödün vermeden kaybolan veya çalınan cihazınızı bulmanızı ve yeniden erişmenizi sağlar.

Bu özelliği yalnızca cihazınızda "Uzaktan Kilit Açma", "Son Konumu Gönder" ve "Çevrimdışı Bulma" ayarlarını etkinleştirdiyseniz deneyimleyebilirsiniz. Etkinleştirildiğinde, sihire zahmetsizce tanık olabilirsiniz.

Erişmek için Ayarlar > Biyometri ve Güvenlik > Cep Telefonumu Bul'a gidin.

Cep Telefonumu Bul'u Etkinleştirme

Samsung Find My Mobile'ın yardımıyla Samsung Tablet kilit ekranınızın kilidini açarken size rehberlik ederken okumaya devam edin.

1. Adım

Öncelikle, Samsung hesabınıza erişmeniz gerekir. Samsung Find My Mobile web sayfasını ziyaret edin ve "Giriş yap"ı seçin.

Samsung Find My Mobile web sayfası arayüzü

2. Adım

Samsung hesabınızla ilişkili e-postayı ve parolayı girin.

Samsung hesabınızda oturum açın

3. Adım

Samsung şimdi cihazınızı izleme sürecini başlatacak. Başarıyla bulunduktan sonra, “Kilidi Aç” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Kilidi aç seçeneğine tıklayın

4. Adım

Onaylamak için Samsung hesap şifrenizi tekrar girin.

Herhangi bir veri kaybı olmadan Samsung tablet kilit ekranının kilidini başarıyla açtınız. Yukarıdaki yaklaşım sizin için işe yaramazsa, alternatif bir yöntem deneyebilirsiniz.

Google Hesabı ile Samsung Tablet'in kilidini açın

Telefonunuz kilitlenmeden önce Google hesabınızda daha önce oturum açtıysanız ve şifrenizi hala hatırlıyorsanız, Google hesabınızı kullanarak kilidi açmayı deneyebilirsiniz.

Bu teknik basittir; ancak, yalnızca Android OS ve önceki sürümler için etkili olduğunu unutmamak önemlidir. Ne yazık ki, bu yaklaşım yalnızca Android'in daha güncel bir sürümünü kullanıyorsanız uygulanabilir olacaktır.

Samsung Tabletinizin kilidini açmak için Google hesabınızı kullanın. İşte izlenecek adımlar.

1. Adım

Parolayı sıfırlama seçeneği ekranın alt kısmında “Parolamı Unuttum” olarak görünene kadar yanlış bir parola girmeye devam edin.

2. Adım

Seçenek göründüğünde, üzerine tıklayın.

3. Adım

Ardından, Samsung cihazınızın kilidini anında açmak için ilişkili şifreyi kullanarak Google hesabınıza giriş yapın.

Sorununuz çözülmediyse tek seçenek Samsung tabletinizi fabrika ayarlarına sıfırlamaktır.

Deseni/Pini/Parolayı Unuttuysanız Tableti Fabrika Ayarlarına Sıfırlayın

Tabletinizi ilk aldığınız zamanki haline getirmenin en iyi yolu fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Bu, özellikle tabletinizin desenini veya PIN'ini unuttuysanız ve tekrar girmeniz gerekiyorsa kullanışlıdır. Samsung Tabletinizin parolasını veya düzenini unuttuysanız, şu şekilde sıfırlayabilirsiniz:

1. Adım

Cihaz yeniden başlayana kadar güç ve ses kısma kontrollerine aynı anda basın.

2. Adım

Kurtarma moduna geçmek için güç düğmesini ve ses açma düğmesini basılı tutun. Kurtarma menüsü ekranda göründüğünde, düğmeleri bırakabilirsiniz.

3. Adım

Fabrika ayarlarına sıfırlama yapmak için, menüdeki 'Verileri sil/fabrika ayarlarına sıfırla' seçeneğine gitmek için ses kısma kontrolünü kullanın ve güç düğmesine basarak seçiminizi onaylayın.

Verileri sil / fabrika ayarlarına dön

4. Adım

Seçeneği onaylamanızı isteyecektir. 'Fabrika verilerine sıfırla' seçeneğini seçin ve silme işlemi tamamlanana kadar bekleyin.

Fabrika veri sıfırlama

5. Adım

Tamamlandıktan sonra, cihazınızı yeniden başlatmak için 'Sistemi şimdi yeniden başlat' seçeneğini seçin.

'Hoş Geldiniz' ekranı görünürse, Samsung tabletinizi başarıyla fabrika ayarlarına sıfırlamışsınız demektir.

Sonuç

Sonuç olarak DroidKit, parolalar unutulduğunda Samsung tabletlerin kilidini verimli bir şekilde açar. Sezgisel arayüzü ve adım adım yönergeleri, herkesin verilerine herhangi bir veri kaybetmeden yeniden erişmesini kolaylaştırır.

İle Droid Kiti, Samsung tabletinizin kontrolünü hızla geri alabilir ve FRP baypas, veri kurtarma, yedekleme ve aktarma gibi diğer özelliklere erişebilirsiniz. Samsung tablet şifrenizi unutursanız mükemmel bir çözümdür.

Samsung Galaxy A8 () Desen Kilidi Koyma ve Kaldırma

Samsung Galaxy A8 () akıllı telefonunuzun açılışına kilit koymak isterseniz bu kilit seçeneklerinden birisi de desen kilidi seçeneğidir. Yani telefonunuzun ekranı kilitlendikten sonra telefonu açmak için çizmeniz gereken şekil. Peki bunu nasıl yaparız. Bunun için;

1 – Menüden “Ayarlar” bölümüne girin.

2 – Sonrasında “Kilit ekranı ve güvenlik > Ekran kilidi türü > Desen” yolunu izleyin.

3 – Sonraki ekranda koymak istediğiniz deseni çizin.

4 – Sonraki ekranda onay için aynı deseni tekrar çizin.

5 – Ekran seçeneklerini de belirledikten sonra ekranın altındaki &#;KAYDET&#; butonuna dokunun. Böylece desen ile ekran kilidi eklemiş olduğunuz.

6 – Kaldırmak için ise yine aynı yolu izleyerek &#;Kilit ekranı ve güvenlik > Ekran kilidi türü&#; yolunu izleyip &#;Hiçbiri&#; seçeneğini seçin.

Samsung Galaxy A8 () Şifre İle Ekran Kilidi Koyma

Samsung Galaxy A8 () akıllı telefonunuzun açılışına kilit koymak isterseniz bu kilit seçeneklerinden birisi de şifre seçeneğidir. Yani telefonunuzun ekranı kilitlendikten sonra telefonu açmak için belirlemiş olduğunuz şifreyi girmeniz gerekir. Peki bunu nasıl yaparız. Bunun için;

1 – Menüden &#;Ayarlar&#;bölümüne girin.

2 – Sonrasında “Kilit ekranı ve güvenlik > Ekran kilidi türü > Şifre” yolunu izleyin.

3 – Sonraki ekranda koymak istediğiniz şifreyi girin.

4 – Sonraki ekranda onay için aynı şifreyi tekrar girin.

5 &#; Ekran seçeneklerini de belirledikten sonra ekranın altındaki “Kaydet” butonuna dokunun. Böylece desen ile ekran kilidi eklemiş olduğunuz.

6 – Kaldırmak için ise yine aynı yolu izleyerek &#;Kilit ekranı ve güvenlik > Ekran kilidi türü&#; yolunu izleyip &#;Hiçbiri&#; seçeneğini seçin.

Sponsorlu Bağlantılar

Göktürk

Samsung Tablet Şifremi Unuttum: Kilidi Nasıl Açılır? [Çözüldü]

Sponsorlu

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.