kök çarşısı kırtasiyeler / ÖZCAN KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA + / seafoodplus.info

Kök Çarşısı Kırtasiyeler

kök çarşısı kırtasiyeler

Kök fotokopi adresi, iletişim bilgileri

Kök fotokopi

"Çıktılarınızı mail veya watsapp üzerinden bize ulaştırabilirsiniz Türkiye’nin her yerine Kargo gönderimi yapıyoruz"

Adres: Kızılay Atatürk bulvarı no , Meşrutiyet Mahallesi, Meşrutiyet caddesi, Çankaya Kızılay/Çankaya/Ankara, Türkiye

Telefon: 48 06

İnternet Sayfası

Çalışma Saatleri

Pazartesi: –
Salı: –
Çarşamba: –
Perşembe: –
Cuma: –
Cumartesi: –
Pazar: Kapalı

Bilgileri Güncelle
Resim & Açıklama Ekle

ilgili aramalar: kök çarşısı fotokopi telefon, kök çarşısı kırtasiyeler, kök çarşısı fotokopi fiyat, kök çarşısı pazar günü açık mı, kök çarşısı anka fotokopi, kök çarşısı kızılay, kök çarşısı angora fotokopi, kök çarşısı nerede

Yorumlar

Hacettepe Üniversitesi kimya mühendisliği öğrencilerinden istenen 3 kitabın pdfini götürdüm ve yaklaşık kitap kadar kendilerine bastırdım. Siyah beyaz fotokopinin sayfasına 20 kuruş demişlerdi ve toplu olunca 15 kuruşa indirdiler sanıyordum. Normalde 18 kuruşmuş zaten. Bilmeden giderseniz yüksek fiyat veriliyor. Bunun haricinde 8 ekim cumartesi arası kitaplarımızı bekledik ve bir gün öncesinden 4 kişi set olarak alacağımızı, ayırmalarını rica etmiştik. Ayırdıklarını söylediler ama her ne hikmetse almaya gelenlere bize ayrılanları kazara vermişler. Biz tekrar basım ve spiral bekledik. Bunlar haricinde bazı kitaplarda hata olabiliyor. Örneğin sayfaları soldan spiral yerine sağdan spiral yapabiliyorlar, tersine tersine çeviriyorsunuz. Kontrol ederek ve piyasayı araştırarak isteğinizi elde etmeniz gerekli. Bir işi teslim ettim bitti diyemiyorsunuz. 80 kişinin sayfaşar fotokopisi için 6 kere kendilerini ziyaret etmem gerekti. Umarım biraz daha hassas olurlar. Olmasalar da ucuz fotokopi olduğu için adeta para basarak işlerine devam edecekler. Yine de her şey için teşekkürler.

Kök çarşısı nerdeyse tamamen kırtasiye ve öğrencilerin slayt çıktıları için uygun fiyatlı çıktı alabileceğiniz yerler ile dolu ayriyeten çıktıların sayfa başına aldıkları fiyatlarda gayet makul yani öğrenci dostu diyebiliriz onun dışında bir kaç gözlükçü vb. tarzda mekan var girişi tam belli olmasa bile öğrendiğiniz zaman da unutmayacağınız bir konuma sahiptir. Kızılay da bulunması ile de gayet merkezi bir konuma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Aslında birazcık daha uygun olabilir yani bazı kitaplar çünkü orjinali ile aynı paraya denk geliyor hesaplayınca oda saçma yani çoğunlukla yoğun oluyor bu arada

Hesap yapmayı bilmeyip boş kağıt çıkınca onun da ücretini hesaplıyorlar kafalarına göre fiyat hesaplayıp geri ücret alırken de sıfır alaka şeklinde kötü davranış sergiliyorlar .Yazık Bu ülkenin fotokopicilerine

Mart ayı itibariyle güncel siyah beyaz fotokopi sayfa adet ücreti 10 kuruş. Hatta 8 kuruş olan dükkanlar da var iş hanı içerisinde. Ciltleme 5 TL. Çoğu yere göre çok uygunlar. Kendilerinde çoğu kitabın soru, konu anlatımları felan PDF olarak var zaten, isterseniz onlardan da isteyerek çıkartabilirsiniz.

basım kitap vermek nedir ya kitabın basımı satılmıyor BİLE artık soru çözümü de ‘den başlıyor.Müfredat ve içerik olarak da çok farklı ve eksik .Kitap ve param çöp seafoodplus.infoıca ilgi ve alaka 0 saatlerce boş yere bekliyorsunuz kökte çok daha güzel yerler var oralara bakmanızı öneririm.

Kök çarşısında Kasım beyaz kağıda fotokopi sayfa 18 kuruş çift taraflı baski 36 kuruş sarı kağıda fotokopi 14 kuruş çift taraflı baskı 28 kuruş spiral ciltleme 7 TL her sayfayı tek kağıda basarsanız fiyat daha yüksek olacaktır. saat beklemeyle sayfa çıktı alabildim. Alt kattaki fotokopicilerden 2 yere sordum aynı fiyati verdiler.

İki esnaf arkadaş çok yardımcı oldu güzel insanlar. Onlar dışında tüm esnaflar bu iş için makina çalıştıramam vb saçma sapan bahaneler uydurdu. İçerisi yabancı esnaf dolu kaba yarım yamalak türkçeye sahip Suriyeli çalışanlar kibarlıktan ve iş ahlakından nasibini almamış bile. Öğrencilik zamanımda çok sık tercih ederdim. Eski halinden eser yok. Bir daha uğrayacağımı sanmam.

tl lik ürün aldım kendilerinden. Bakmadan eve kadar getirmem hataydı. Silik yazıları ve önceden belirtmeden bikaç kitabı tek bir spirale sığdırmaya çalışmaları kesinlikle sinirlerimi zıplattı. Kocaman kitaplar halinde gelmiş eve halbuki böyle anlaşmamıştık. Ayrıca çıkarttığım şeyler test kitabıydı cevapları çözümden çıkarmaya çalışıyorum çünkü cevap kısmı %90 silik çıkmış. Bu sebeple önermiyorum.

Bende arkadaslarimdan ogrendim bosa para seafoodplus.info uyguna seafoodplus.infobi cıktı almak cok uygun heryere gore.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir